Nami no Kuni

Kraj fal jest jednym z najbiedniejszych krajów świata jaki znamy. Jedyną drogą prowadząca z kontynentu na wyspę jest Wielki Most Naruto nazwany tak na cześć jednego z najznakomitszych shinobi poprzedniej ery.</font>
 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Wielki Most Naruto
  5 Tematy
  46 Posty
  Ostatni post Re: Wielki Most Naruto
  autor: Ayatsuri Joutei Wyświetl najnowszy post
  pn, 2 lip 2018, 15:03
 • Miasto
  Leży ono na zachodniej części wysp, tuż koło Mostu Wielkiego Naruto. Wiele z domów zbudowanych zostało tuż, tuż koło płynącej między wysepkami wody. Zostało tu zasadzonych dużo drzew, prawdopodobnie po to, by chłonęły wodę i zapobiegały zalewaniu/zabagnianiu terenu. Znajduje się tu także dom Tazuny.
  1 Tematy
  204 Posty
  Ostatni post autor: Hao Kuro-Shin Wyświetl najnowszy post
  pn, 7 mar 2011, 18:00
 • Zniszczona kryjówka
  >Mieści się ona wysoko na drzewie. Pod względem pomysłowości i kunsztu budowniczego była naprawdę czymś, póki nie została zniszczona. Nie wiadomo czy zrobili to ludzie, czy po prostu Wszystko co wisi musi kiedyś spaść;.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
 • Dom Tazuny
  Mieści o się na platformie nad wodą. Z zewnątrz sprawia wrażenie dobrze skonstruowanego i przyjemnego do życia. Ale jak by inaczej, w końcu został zbudowany przez świetnego budowniczego. Żyje tu Tazuna, jego córka Tsunami i wnuk Inari.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
 • Miejsce Wieców.
  W niewielkim parku, w samym jego centrum stworzono coś na wzór dużego okrągłego stołu rycerzy Króla Artura. Wokół niego jest wiele miejsc, na których można spokojnie usiąść. Sama struktura jest zbudowana z lśniącego, jasnego marmuru. Mieszkańcy dbają o to, by zawsze była czysta i pięknie wypolerowana.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
 • Tematy
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów