Dzielnica główna

Zajmuje najmniejszą część wioski na którą składa się ulica główna, stadion, siedziba raikage i obszar wokół niej. Mieszczą się tutaj najważniejsze publiczne budynki pełniące kluczowe role w rozwoju i przetrwaniu osady. Trafienie do głównej dzielnicy jest bardzo proste, gdyż wystarczy przejść przez bramę wioski, aby się w niej znaleźć. Na długiej ulicy głównej można dostrzec karczmy i gospody, które umilają czas podróżnym i dają im miejsce do odpoczynku.

Moderator: Akarai Tazaru

 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Główna ulica
  Szeroka droga przecinająca wioskę na dwie części, prowadząca do siedziby raikage. Wzdłuż niej znajduje się wiele budynków mających wielkie znaczenie dla żyjących w wiosce mieszkańców i podróżnych. Najważniejszym spośród nich jest szpital zapewniający specjalistyczną pomoc medyczną wszystkim, którzy jej potrzebują. Poza tym właśnie tutaj podróżni mogą zatrzymać się w karczmie lub gospodzie.
  Moderator: Akarai Tazaru
  4 Tematy
  539 Posty
  Ostatni post Re: Szpital
  autor: Vaynard Wyświetl najnowszy post
  pt, 7 lut 2020, 14:18
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Plac treningowy
  To miejsce pełni rolę stadionu w wiosce. Odbywają się tutaj wszelkie pojedynki za murami osady. Kiedy plac nie jest zarezerwowany i nie odbywają się na nim żadne walki, może być używany jako pole treningowe dla wszystkich shinobi Kumogakure no Sato. Jest podzielony na kilka sekcji, dzięki czemu może odbywać się na nim kilka walk jednocześnie. Jako zabezpieczenie ogrodzony jest siatką, na której rozwieszone są ostrzeżenia, by zwykli mieszkańcy nie wchodzili na ten obszar mogąc narazić się na niebezpieczeństwo.
  Moderator: Akarai Tazaru
  4 Tematy
  133 Posty
  Ostatni post Re: Nowa Arena
  autor: Kenjimon Wyświetl najnowszy post
  sob, 12 sty 2019, 22:50
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Siedziba raikage
  Gigantyczny budynek wybudowany na najwyższej skale wznosi się ponad całą wioską. Nad wejściem do siedziby widnieje żółty kamienny okrąg z symbolem błyskawicy, będący znakiem rozpoznawczym Kaminari no Kuni. Cały gmach skonstruowany jest z elementów drewnianych, betonowych i stalowych, dzięki czemu sprawia wrażenie dość nowoczesnego. Większość ścian zewnętrznych została zbudowana z szklanych szyb połączonych metalowymi ramami. Budowla posiada sześć pięter, z których każde ma inne przeznaczenie.
  Moderator: Akarai Tazaru
  7 Tematy
  1384 Posty
  Ostatni post Re: Szóste piętro Siedziby: G…
  autor: Douhito Izuro Wyświetl najnowszy post
  sob, 29 lut 2020, 19:16
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów