Kuma no Kuni

Kraj Niedźwiedzia. Posiada on ukrytą wioskę gwiazdy. Jako, że tereny zajmowane przez tę nację są niewielkie, jest to praktycznie jedyny ośrodek zbiorowości społecznej. Cały obszar pokryty jest puszczą i górskimi terenami. Głownie z tego powodu nie są oni samowystarczalni. Muszą handlować z ościennymi krajami by przetrwać. Ich terytorium chronione jest przez szeroki kanion z trującym gazem unoszącym się między jego ścianami. Przeskoczenie go na własną rękę jest wyzwaniem nawet dla dobrze wyszkolonego jounina. Główną siłą napędową dla obywateli jest tajemniczy meteor, pozwalający używać ich ninją bardzo silnych i wyjątkowych technik.
 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Kanion
  Swoista zapora odstraszająca potencjalnych agresorów, po obu stronach przepaści rozciągają się gęste lasy. Odległość między jedną a drugą stroną to jakieś pięćdziesiąt metrów.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
 • Siedziba Daimyo
  Duży, drewniany budynek, oszczędnie przystrojony. Znajduje się bardziej na uboczu, nie w centrum wioski, tylko niedaleko pięknego lasu. Pełni funkcję siedziby dla obecnego lidera wioski.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
 • Miejsce treningów
  Obcy najczęściej nigdy nie są dopuszczani choćby w pobliże tego terenu. W środku budynku młodzi ninja gwiazdy trenują używanie swoich mocy. Oczywiście to właśnie tu znajduje się cenny meteor.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
 • Tematy
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów