Kiba no Kuni

Kraj Kła. Jest on podobnie jak pazur, niewielkim państewkiem. Najlepszym, i najpewniej jedynym realnym dostępem na ich tereny jest rzeka, gdyż ludzie żyją tu na wielkiej górze. Parają się oni wszelkiego rodzaju wydobyciem rud metali. Ich lider planuje w najbliższym czasie atak na Tsume, gdyż sądzi, że łatwo będzie ich podbić gdy przywódca to dzieciak. Kieł posiada silną dobrze wyszkoloną armię wojowników, zwłaszcza ich bronie zaczynają zyskiwać światową renomę.
 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Wodny pałac Daimyo.
  Budynek na wodzie, opierający się na grubych palach wbitych głęboko w kamienne podłoże. Znajduje się on na samym początku biegu rzeki, wygląda naprawdę wspaniale. Co roku renowacje jego struktury muszą kosztować krocie... Wnętrze jest bogato wyposażone, przepych rzuca się w oczy już po przekroczeniu progu. Na ścianach zawieszone są orientalne dywany, a podłogi pokryte są najlepszymi rodzajami drewna.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
 • Chigakure no Sato
  Tajemnicza i nowo powstała Ukryta Wioska leżąca w górach Kraju Kła. Finansowana przez Daimyo Hiena wnoszona jest powoli przez setki robotników. Jej głowę stanowi Mizuno Uchiha, który mianuje się od tej pory Cieniem Krwi - Chikage.
  8 Tematy
  106 Posty
  Ostatni post Re: Polana przy jeziorze.
  autor: Kenjimon Wyświetl najnowszy post
  pt, 1 lut 2019, 20:41
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
 • Tematy
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów