Mori no Kuni

Kraj Lasu. Jak sama nazwa mówi, cały jego obszar pokrywa las. W niektórych miejsca przeprowadzono duże wycinki, by hodować specjalne rodzaje roślin. Można powiedzieć, że jest to istny raj dla medyków, ale nie tylko. Każdy kto para się byciem cieślą także znajdzie tu co nieco dla siebie.
 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Wielka Rzeka
  Rwąca rzeka jest swego rodzaju zabezpieczeniem, jedną z wielu linii obrony Kraju Lasu, aby dostać się do ukrytej wioski tego kraju , należy przebyć tą rzekę, gdyż jest to jedyna droga do głębi owej krainy. W rzece czai się wiele niebezpieczeństw ,więc przeprawa nie należy do najłatwiejszych.
  1 Tematy
  1 Posty
  Ostatni post Powrót do domu z Tetsu no Kun…
  autor: Douhito Izuro Wyświetl najnowszy post
  śr, 27 cze 2018, 17:37
 • Wielki dom kupiecki.
  Ogromny budynek, w środku którego znajduje się jedna wielka sala. Pod ścianami porozkładane są na stołach towary handlarzy, a wszędzie aż roi się od strażników pilnujących porządku. Niektórzy z nich mogą być nawet byłymi ninja. Na środku znajduje się podwyższenie, na którym stoi człowiek prowadzący różne aukcje i licytacje, ciągle stara się przekrzyczeć przez panujący hałas.
  1 Tematy
  32 Posty
  Ostatni post Re: Pośród straganów
  autor: Thaelin Wyświetl najnowszy post
  śr, 9 lis 2016, 02:42
 • Warownia Uchiha
  Potężna, wielopoziomowa, warownia leżąca na skraju Hi no Kuni i Mori no Kuni. Dla niewprawnego oka może wydawać się niczym więcej jak dziwaczną górą, której stoki porastają wiekowe drzewa o bujnych, zielonych koronach, jednak nic bardziej mylnego. Wnętrze masywu skrywa kompleks przepastnych, mrocznych sal należących niegdyś do klanu Uchiha. To właśnie tutaj bój stoczyli dwaj bracia – Itachi oraz Sasuke. Po walce tej, kryjówka została w znacznym stopniu zdewastowana, a jej strop zawalił się, jednak Tsuyo odnalazłszy to historyczne miejsce zadbał o jego odrestaurowanie i przywrócenie mu dawnej świetności. W długich, wykutych w litej skale korytarzach każdy krok odbija się głuchym echem a migotliwe światło pochodni sprawia, że cienie niepokojąco tańczą na gładkich ścianach tuneli.
  4 Tematy
  139 Posty
  Ostatni post Re: Laboratorium
  autor: Moeru Wyświetl najnowszy post
  śr, 18 wrz 2019, 23:11
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
 • Tematy
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów