Kusa no Kuni

Kraj Traw. W jego obrębie swoją siedzibę ma wioska ninja. Zwie się podobnie jak samo państwo, Kusagakure no Sato. Tereny wyglądają tak jak można to sobie wyobrazić czytając nazwę, są to wielkie trawiaste równiny. Mimo braku naturalnych fortyfikacji, granice są dobrze chronione. Większość dróg obsadzona jest strażnikami, a po wsiach chodzą regularne patrole. Nawyk takiej protekcji powstał podczas poprzednich wielkich wojen shinobi. Powodem starć było to, że tereny te są kluczowe taktycznie dla rozprowadzania zaopatrzenia.
 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Wielki Bambusowy Las
  Jednym z unikalnych krajobrazów , nie występujący w żadnej innej wiosce jest Las Bambusowy. Rośnie na rozległych terenach, na których z łatwością można się zgubić. W owym miejscu znajduje się wiele starych genjutsu, jedne działają silniej inne słabiej, nie wiadomo czym jest to spowodowane. Ściółka tutaj nie występuje, a gleba jest przeważnie twarda m jednak można spotkać , w których nieostrożny zapadnie się. Materiał wytworzony z bambusów należy do rzadkości.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
 • Most Kannabi
  Miejsce na rzece ,gdzieś w kraju trawy. Szczątki potężnego mostu ,mostu , który przypomina o starych dziejach, w których to ginęli uzdolnieni shinobi poświęcając się, aby inni mogli zniszczyć takie budowle jak ta. Most swego czasu był połączeniem Iwagakure i Kusagakure, jednak po tym jak został zburzony nie zagląda tu żywa dusza.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
 • Most Tenchi
  Most Nieba i Ziemi, tak został nazwany przez mieszkańców kraju traw. Rozpościera się nad wielką rozpadliną , której dna nie da się dostrzec. Łączy ze sobą dwa masywne klify i jest jedną z dróg, którą można dostać się do centrum wioski ukrytej w trawie.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
 • Siedziba Daimyo.
  Jest to prawdziwa willa z czasów średniowiecza, znajdująca się na szczycie góry. Innymi słowy, wielgachny budynek do którego przylegają całe hektary ziemi. Obecnie nie jest zamieszkana, aż do końca wyborów. Większość mebli i przyrządów codziennego użytku zostało wyniesionych. Dla nowego władcy wystrój będzie urządzony od zera. Po poprzednim zostawiono tylko ogrody różane przed wejściem. Były zbyt piękne, by ludzie mieli serce je zniszczyć
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
 • Tematy
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów