Getsu no Kuni

Kraj Księżyca. Jego stolica mieści się na wyspie, od której kształtu wzięła się nazwa całego narodu. Przez cały rok panuje tu tropikalny klimat. Miasto będące ośrodkiem turystycznym jest bardzo bogate. Piaszczyste plaże tylko proszą, by się na nich położyć, poopalać się i wypocząć. Ciepłe wody morskie zachęcają do pływania, rafy koralowe są tu niezwykle piękne i obfite w zwierzęta.
 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Pałac Królewski
  Wielki Pałać Królewski znajduje się po za miastem. Prowadzi do niego szeroka , uklepana aleja, wokół , której rosną gęste lasy. Sam pałac ulokowany został wśród okalających go wielu drzew, które swymi koronami patrząc z wysoka tworzyły zieloną nizinę. Ku niebu pną się cztery wieże, wyrastające z czterech rogów pałacu. W środku między nimi widnieje najwyższa wieża, w której znajduje się gabinet Lidera wioski. Przed pałacem wzniesiono bramę, przy której stacjonuje mały oddział.
  1 Tematy
  11 Posty
  Ostatni post Re: Siedziba Daimyo
  autor: Kaibane Inuzuka Wyświetl najnowszy post
  pn, 12 sie 2013, 10:49
 • Port Morski
  Do portu można wejść pod pięknie ozdobionymi łukami, które symbolizują bogactwo Kraju, któremu bardzo dobrze się powodzi. Znajduje się na wyspie w kształcie księżyca i zapewne od tego powstała nazwa wioski ukrytej pod księżycem. Kraj jest oddalony od wszelkich wojen ,a handel w tym miejscu kwitnie. Jedyną drogą , jaką można się dostać na wyspę jest oczywiście statek.
  2 Tematy
  151 Posty
  Ostatni post Re: Molo
  autor: Arui Wyświetl najnowszy post
  śr, 10 kwie 2019, 17:15
 • Miasto
  Rozpościera się w pięknej i płytkiej dolinie. Malownicze krajobrazy niemal otaczają , wręcz napierają na miasto. Z jednej strony przepiękne plaże , a z drugiej wielkie tereny pokryte lasami. Ciekawostką jest to ,że w owych lasach liściastych znajdują się nieduże tereny , na których rosnąc jedynie drzewa iglaste. Takie miejsca można spotkać nawet głęboko w lesie. Miasto oferuje wiele rozrywek, od hazardu po miejsca rozpusty, a sklepy oferują towary nieznane na kontynencie.
  3 Tematy
  135 Posty
  Ostatni post Re: Hotel "Sasori"
  autor: Shiro Yuki Wyświetl najnowszy post
  śr, 30 lip 2014, 22:24
 • Plaże
  Wspaniałe plaże pokrywające nadbrzeżne tereny wyspy. Nagrzane przez słońce piaszczyste plaże , są niebem dla spragnionych spokoju i wypoczynku ludzi, ale również shinobi, którzy pragnął chodź na chwilę zapomnieć o swych ciężkich obowiązkach i odpowiedzialności spoczywających na ich barkach. Mnóstwo pięknych pań, a niektóre, aż się palą, aby dać wyraz swym umiejętnością. Woda swą przejrzystością i czystością zaprasza do przyjemnej kąpieli i podziwiania nadzwyczajnych raf koralowych umiejscowionych pod powierzchnią wody.
  10 Tematy
  408 Posty
  Ostatni post Re: Miejsce zbiórki. CE.
  autor: Sabaku no Hissori Wyświetl najnowszy post
  czw, 27 paź 2016, 21:51
 • Dom Rozpusty
  Dom Rozpusty "Chętne Uda" przyjmuje klientów wszelkiej maści, gdyż liczy się jak największy zarobek. Otwarty głównie godzinami nocnymi, jednak przy dobrych układach , można tam wejść również w dzień. Dziewczęta są zadbane i chętne do wszelkich zabaw. Tutaj spełnisz swoje pragnienia i zachcianki.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
 • Tematy
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów