Umi no Kuni

Kraj Mórz. Jest to zbiór wielu wysepek, które w celach gospodarczych połączyły swoją administrację. Nie posiadają oni realnej siły wojskowej, za to szczycą się najlepszymi statkami na całym świecie. Dawniej na jednej z wysp znajdowało się laboratorium Orochimaru, które zostało potem zniszczone.
 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Port na Wyspie Haha
  Główny i największy port w Kraju Morza, chociaż w porównaniu do rozbudowanego portu Księżyca, wydaje się dopiero małych i nic nie znaczącym zabiegiem prowadzącym do powstania wspaniałego miejsca przyjmowania statków. Najpierw trzeba przypłynąć z kontynentu do tego portu ,a dopiero w tym miejscu możemy dostać się na inne wyspy wchodzące w skład owego kraju.
  3 Tematy
  152 Posty
  Ostatni post Re: Statek "Morska dziewica"
  autor: Moeru Wyświetl najnowszy post
  pn, 24 gru 2018, 12:32
 • Związek wysepek Jiro
  W skład związku wchodzi kilka malutkich wysepek rozsianych na północny-wschód od wyspy Haha. Od dawna żaden turysta nie zapuszczał się w tamten teren, gdyż każdy jest przekonany , iż nad tymi wyspami ciąży klątwa. W przeszłości działy się tam straszne rzeczy dotyczące przeklętych pieczęci
  2 Tematy
  30 Posty
  Ostatni post autor: Washichi Uchiha Wyświetl najnowszy post
  czw, 4 sie 2011, 17:31
 • Wyspa Taro
  Dość spora lokacja znajdująca się na południe od Wyspy Matki(Haha). Wyspa okryta bardzo zła sławą, a aura otaczająca to miejsce jest przesycona złem i strachem. Ludzi przestali uczęszczać w tamte tereny, gdyż każdy , kto zbyt mocno zbliżył się ku wyspie zostawał porywany i poddawany eksperymentom. Tak się działo przez lata. Teraz Jedna z większych kryjówek Orochimaru została ukryta, a wejścia zostały zapieczętowane. Podobno jeden z podwładnych dawnego sannina do tej pory przeprowadza eksperymenty w zniszczonej kryjówce…
  2 Tematy
  51 Posty
  Ostatni post Re: W przygotowaniu do zostan…
  autor: Mao Atatsuke Wyświetl najnowszy post
  ndz, 27 paź 2019, 12:13
 • Siedziba Zarządcy Portem
  Kisho żyje tak samo skromnie jak nim został obrany na pozycję przywódcy kraju. Wraz ze swoimi starymi rodzicami i teściami, swoją żoną i dwójką dzieci. Zamieszkuje malutką chatkę nieopodal portu. Na werandzie rozwieszone są ryby, które będą służyły kolejnego dnia za przynętę, lub ich mięso, które jest suszone na zimę.
  1 Tematy
  35 Posty
  Ostatni post Re: Gabinet Daimyo
  autor: Sora Wyświetl najnowszy post
  pt, 15 lut 2019, 22:32
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
 • Tematy
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów