Yuki no Kuni

Kraj Śniegu. Obecnie jego nazwa to tylko memento przypominające o dawnych czasach. W magiczny sposób, dzięki potężnemu urządzeniu używającemu energii słonecznej klimat został ocieplony. Śnieg i lód pozostały jedynie na najwyższych szczytach górskich. Tereny świetnie prosperują, rozwój gospodarczy jest niezwykle szybki. Mieści się tu niewielka organizacja shinobich, pozostała z mieszczącej się tu kiedyś wioski ninja. Chronią oni kraj przed złem tego świata. Ale! Dosłownie kilka dni temu, kryształ zasilający generator zaginął. Gdzie się podział? Czy został skradziony? Co stanie się teraz z Yuki no Kuni?
 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Port
  Wielki i dobrze prosperujący port, mimo, że przez cały rok pokryty jest śniegiem, a woda często zamarza, to ludzie mieszkający w tym miejscu mają sposoby, aby radzić sobie z takimi problemami, dzięki czemu owe miejsce jest głównym ośrodkiem eksportu towarów Yukigakure. Pomosty zostały zrobione z wytrzymałego i dobrze zabezpieczonego drewna.
  11 Tematy
  149 Posty
  Ostatni post Re: Przypływające statki
  autor: Moeru Wyświetl najnowszy post
  śr, 4 mar 2020, 21:14
 • Ruiny
  Kiedyś potężny przemysłowy budynek. Z racji tego ,że Wioska Śniegu była najbardziej rozwiniętym technologicznie krajem , właśnie w tym miejscu opracowywano rewolucyjne pomysły i technologie, które następnie w tym samym miejscu wprowadzano w życie ,poprzez produkcję w dolnych częściach tego budynku. Teraz po latach świetności zostały jedynie zaśnieżone ruiny, jednak najstarsi ludzie wioski powiadają, iż w podziemiach kryją się lodowe więzienia
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
 • Generator
  Na szczycie jednego z wielu lodowców , wśród śniegu i nisko osadzonych chmur znajduje się generator ciepła. Na płaskiej powierzchni lodowca są rozstawione wokoło panele słoneczne, sześć skierowanych ku niebu, mają one wspomagać efektywność i moc generatora oraz sześć skierowanych na kraj śniegu, które mają za zadanie stopienie białego puchu. Niestety generator nie działa, a do jego funkcjonowania brakuje tylko jednego elementu-sześciokątnego kryształu zasilającego ową technologie. Promienie świetlne produkowane przez generator miały przyśpieszyć rozwój i rozrost roślin.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
 • Siedziba Daimyo.
  Jak przystało na kraj rozwiniętymi wysoko technologicznie i kulturalnie, siedziba, a raczej pałac daimyo jest wspaniały. Ogrom przepychu może zatkać dech w piersiach.
  1 Tematy
  4 Posty
  Ostatni post autor: Uchiha Taizo Wyświetl najnowszy post
  sob, 30 lip 2011, 16:02
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
 • Tematy
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów