Ishi no Kuni

Kraj Kamienia. Jeszcze jeden z górzystych kraików. Nie mieści się w nim nic ciekawego, poza wioską ninja. Ishigakure no Sato. Pomimo tego, że jest ona niewielka, to przez całkowite skupienie się na rozwoju militarnej siły i wykonywaniu zadań z tym związanych, ich shinobi są potężni. Nie ma tam nikogo o sile niższej od chuunina, choć trudno jest doszukać się kogoś na poziomie wyższym od jounina.
 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Budynek lidera.
  Budowla ta przypomina siedziby Kage z wielkich wiosek ninja. Mieści się tu biblioteka, masa gabinetów i innych pomieszczeń urzędniczych. Także pokój w którym przyjmowane są zlecenia na misje. Co więcej... Zaraz po wejściu trafimy do recepcji, gdzie możemy zapytać w jakim kierunku powinniśmy się udać, by dotrzeć do zamierzonych pokoi.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
 • Terytorium Zwiastuna Deszczu
  Skalisty obszar będący pod ścisłymi wpływami tego, którego nazywają Zwiastunem Deszczu. Jego centrum umiejscowione jest w niewielkim miasteczku, leżącym między dużymi kanionami, zaś całość rozpościera się nieco dalej wzdłuż dróg, będących jedynym możliwym przejściem do osady.
  Moderator: Shisetsu Jigoku
  10 Tematy
  628 Posty
  Ostatni post Re: [C?] Eskorta!
  autor: Sanjuro Sadatake Wyświetl najnowszy post
  ndz, 1 gru 2019, 16:24
 • Obozowisko Bezimiennego Najemnika
  Teren ten otoczony jest górami, z zaledwie kilkoma przejściami między większymi wzniesieniami. Miejsce to owija pewien rąbek tajemnicy, choć z pewnością można wyszczególnić w nim charakterystyczne budynki. Pierwszym z nich jest spory gmach pełniący funkcję sypialni dla górników pracujących w pobliskiej kopalni. Obok tego budynku znajduje się również kuchnia wraz ze stołówką, a nieco dalej zbudowany został magazyn na surowce kopalniane. Do kompleksu budowli związanych z wykopaliskami dołączona jest również kuźnia posiadająca w sumie piętnaście w pełni wyposażonych stanowisk z jednym ogromnym piecem hutniczym i częścią mieszkalną dla kowali wraz z pomocnikami.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
 • Tematy
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów