Taki no Kuni

Kraj Wodospadu. Nazwa wzięła się od tego, że wejście do wioski shinbi, która jest chyba jedynym skupiskiem ludności na tym terenie, kryje się za wodospadem. Takigakure no sato nie posiada praktycznie żadnej siły militarnej. Tę którą ma bez trudu zmiażdżyło by trzech/czterech chuuninów. Pomimo tego ninja z tej wioski są bardzo przyjaźnie nastawieni do odwiedzających.
 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Jaskinia
  Wejście do systemu jaskiń znajduje się za wodospadem. Tędy możemy dostać się do ukrytej wioski. Musimy wskoczyć do wody i przepłynąć zalanym wodą tunelem, aż w końcu wynurzymy się na miejscu. Mamy do pokonania sporo metrów, wiec wytrzymałość będzie tu przydatna.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
 • Takigakure no Sato
  Leży ona na wysepce koło jeziora, jest przedzielona na dwie części przez rzekę, które są połączone mostem. Oczywiście wszystko to jest pod ziemią. Sklepienie stanowi korona wielkiego drzewa, więc dochodzą tu promienie słoneczne.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
 • Kaplica Wody Bohaterów
  Znajduje się ona we wnętrzu wielkiego drzewa, na jego systemie korzeniowym. To właśnie ta wielgachna roślinka produkuje tę specjalną wodę, która zbierana jest w tej małe drewnianej szopie
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
 • Dom Daimyo
  Shikubi mieszka w domu identycznym, co reszta we wiosce. Jeśli nie spytamy się kogoś który to, za nic nie odróżnimy go od reszty. Wnętrze jest prawie puste, jest tu jedynie lóżko, kuchenka, lodóweczka i parę niezbędnych rzeczy. Można powiedzieć, że wioska nie posiada zbyt wielu funduszy, co widać na każdym kroku.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
 • Tematy
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów