Cha no Kuni

Kraj Herbaty. Jest to rozległe państwo, na które składa się jedna duża wyspa i dwie mniejsze. Występują tam praktycznie wszystkie rodzaje ukształtowania terenu. Przeważają tu lasy mieszane, raz na kilka zim spadnie śnieg. Nie posiadają wioski ninja, płacą za usługi shinobi. Zazwyczaj z takimi prośbami udają się do Konohy. Prócz hodowli roślin do parzenia herbaty, zajmują się łowieniem ryb, jak każdy nadmorski kraj.
 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Dom Herbaty - Siedziba Daimyo
  Dom Herbaty stał się nową Siedzibą Daimyo, gdzie władcy wybudowali ją w centrum wioski. Łatwiejszy dostęp i szybsze możliwości do panowania nad swoim terytorium.
  2 Tematy
  84 Posty
  Ostatni post Re: Siedziba Daimyo.
  autor: Shisetsu Jigoku Wyświetl najnowszy post
  śr, 15 mar 2017, 23:17
 • Siedziba Waragashi’ch.
  Jest to główna posiadłość rodziny. W niej mieszkają jej najwyżej postawieni członkowie. Budowla ma dość imponujące rozmiary, wewnątrz jest wręcz niezliczona ilość pokoi i pokoików. Warto dodać, że jest to jedno z dwóch miejsc rywalizujących o kontrolę nad portem degarashi.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
 • Siedziba Wasabi’ch.
  Nie jest to tak imponujący campus jak rywalizującej z nimi rodziny, lecz panuje tu zdecydowanie bardziej przyjazne nastawienie ludzi do siebie nawzajem jak i do obcych. Sam budynek przypomina obszerne, parterowe dojo które zostało zaklimatowane do pełnienia funkcji mieszkania.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
 • Port Degarashi
  To małe miasteczko portowe znajduje się w południowo wschodniej części kraju. Mieści się tu wiele sklepów, karczm i zwykłych domów. Kontrolę nad tym miejsce sprawuje rodzina, której przedstawiciel wygra maraton odbywający się raz na cztery lata, składający się z wielu podetapów.
  3 Tematy
  51 Posty
  Ostatni post Re: Obrzeża miasteczka portow…
  autor: Mizuno Uchiha Wyświetl najnowszy post
  wt, 20 cze 2017, 08:11
 • Wioska Rybacka
  Znajduje się ona w północno wschodniej części państwa. Jest dość biednym ośrodkiem, ludzie z trudem łączą koniec z końcem. Każdego ranka mężczyźni wypływają na morze by nałowić jak najwięcej ryb.
  2 Tematy
  5 Posty
  Ostatni post Wioskowy Sklep Wielobranżowy
  autor: Akarai Tazaru Wyświetl najnowszy post
  śr, 15 lut 2017, 01:07
 • Most
  Łączy on ze sobą dwie wschodnie wyspy wchodzące w terytorium kraju herbaty. Zwisa on nad głęboką przepaścią, na dnie której płynie rzeka. Ma długość około czterdziestu metrów. Prawdopodobnie jeszcze kilkaset lat temu wyspy Nagi (północna) i Ouzu (południowa) były jednym lądem.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
 • Kaplica Todoroki
  Znajduje się ona na południowej ze wschodnich wysp. Służy za końcowy odcinek maratonu przeprowadzanego raz na cztery lata. W pozostałej części roku zapewne służy jako miejsce kultu. Obywatele oddają tu cześć bogom w których wierzą.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
 • Kaplica Modoroki
  Mieści się na głównym terytorium kraju herbaty, na dużym zachodnim cyplu. Co cztery lata gdy odbywa się maraton, to właśnie stąd startują zawodnicy. Kiedy nie jest używana w tym celu służy za zwyczajny kościół, miejsce modlitw.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
 • Tematy
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów