Początek

 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Informacje i aktualności
  Jeśli poszukujecie wiedzy na temat zasad działania forum, w tym miejscu powinniście dowiedzieć się wszystkiego, czego potrzebujecie. Dokładny regulamin opisujący jak powinni postępować gracze oraz administracja, nowości, ogłoszenia, a także wiele innych aspektów dotyczących samej gry znajdziecie właśnie tutaj. Nowym jak i starym graczom polecamy zapoznanie się ze wszystkimi tematami w dziale „System Rozgrywki”, gdzie umieszczone są podstawy działania forum oraz wszelkie zasady gry. Dział informacji i aktualności służy też informowaniu was o wszelkich zmianach, jak i również wam graczom do umieszczania swoich propozycji na temat urozmaicenia rozgrywki oraz poprawek w obowiązującym ją systemie.
  Poddziały: Od czego zacząć?, Realia, System Rozgrywki, Nowości, Konkursy, Ogłoszenia, Pytania, Pomysły, Błędy i Sugestie, Kontakt
  616 Tematy
  9428 Posty
  Ostatni post Re: Wymiana
  autor: Wymiana Wyświetl najnowszy post
  pn, 10 sie 2020, 09:40
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Karty Postaci
  Baza danych obejmująca wszelkie informacje na temat postaci graczy z każdej kategorii. Całość podzielona jest na sekcje przeznaczone kolejno dla bohaterów shinobi, towarzyszy głównych, samurajów, mieszkańców oraz npc. W tym dziale możecie odnaleźć wszystko na temat poszczególnych postaci, które przemierzają świat shinobi, a także tych które dawno go opuściły.
  Poddziały: Mieszkańcy, Nieaktywne Postacie, NPC
  1495 Tematy
  1973 Posty
  Ostatni post Kogero Ayatsuri
  autor: Kogero Ayatsuri Wyświetl najnowszy post
  wt, 4 sie 2020, 10:51