Hi no Kuni

 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Konohagakure no Sato
  Niegdyś jedna z Pięciu Wielkich Wiosek Shinobi. Obecnie ledwo wspomnienie dawnej siły i potęgi. Swoimi pozostałościami jedynie przypomina dawną chwałę. Aktualnie mury zostały zniszczone w ośmiu symetrycznie położonych ku sobie miejscach, z których gigantyczne wyżłobione tunele prowadzą ścieżką zniszczenia do samego centrum wioski. Niepogrzebane jeszcze ciała przyozdabiają ulice, podobnie ciemne plamy zeschniętej krwi zdobiącej ostałe mury. Pośród drewna i kamienia, wśród gruzu i pyłu znajduje się również mnóstwo różowego kryształu wiadomego pochodzenia, który swym poblaskiem jasno oświetla uliczki Liścia, rzucając światło na odbytą w tym miejscu tragedię.
  Moderator: Taichi Senju
  Poddziały: Główna Brama, Główna Ulica, Górskie Więzienie
  45 Tematy
  4225 Posty
  Ostatni post Re: Gabinet Hokage
  autor: Douhito Izuro Wyświetl najnowszy post
  ndz, 5 kwie 2020, 10:47
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Las śmierci
  W tym rozległym i strasznym miejscu żyją potwory, których wiedza ninja jeszcze nie zgłębiła. Swą nazwę zawdzięcza temu, że wiele osób które odważyło się wkroczyć w granice jego mroku, nie powróciła już do domu. Tutaj także bardzo często odbywa się pierwsza część egzaminu na Chuunina. Jednakże w obliczu ostatnich wydarzeń, ogromne połacie lasu są wypalone, a zasięg tego nieznanego miejsca zdecydowanie uległ zmniejszeniu.
  6 Tematy
  601 Posty
  Ostatni post Re: Na obrzeżach lasu...
  autor: Kozoke Shinja Wyświetl najnowszy post
  wt, 10 lip 2018, 15:31
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Dolina Końca
  Dolina zlokalizowana na granicy Kraju Ognia, gdzie odbyło się legendarne starcie między Madara Uchiha, a Hashirama Senju o przywództwo w wiosce. Została wyrzeźbiona przez niezwykle potężne techniki. Przez dziesiątki lat monumenty zachwycały swym wyglądem, górując nad wierzchołkami drzew. Jednak po zmasowanym ataku na wioskę Liścia i one ucierpiały. Nie rozpadły się kompletnie, aczkolwiek olbrzymie szczeliny rozprzestrzeniły się po dolinie jak pajęczyna. Odłamy wielkich skał tamowały przepływ wody, przez co koryto wyschło.
  16 Tematy
  1678 Posty
  Ostatni post Re: [C] C jak Chunin
  autor: Sanjuro Sadatake Wyświetl najnowszy post
  czw, 26 wrz 2019, 20:47
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Wioska Gorących Źródeł
  Owa wioska zapewniała stały przypływ gotówki za sprawą wielu gorących źródeł. Niegdyś była miejscem wytchnienia strapionych dusz i zmęczonych shinobi. Dziś pozostaje jedynie ogromną ilością rozrzuconych kamieni i zdeformowane kamiennych bruków. Wolno stojące drewniane elementy mogą jedynie wskazywać, że stały tu niedawno budynki. Ogrom zniszczeń spowodował, że nic się tutaj nie ostało w pierwotnej formie. Wiele źródeł zostało zasypanych, niektóre pozostały odsłonięte, jednak niedługo po katastrofie stały się wylęgarnią chorób. Wioska Gorących Źródeł już nigdy nie będzie przypominała tej z przed wielu lat..
  Poddziały: Łaźnie Męskie, Łaźnie Damskie
  9 Tematy
  324 Posty
  Ostatni post Re: Gdzieś w wiosce
  autor: Kenjimon Wyświetl najnowszy post
  pn, 11 lis 2019, 17:10
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Wioska Tanzaku
  Kasyna, burdele, alkohol. To już przeszłość. W zgliszczach Wioski Hazardu można znaleźć chorobę, śmierć. Gdzieniegdzie porozwalane butelki i pieniądze. Mnóstwo ciał rozkładających się ciał. Czasem można dosłyszeć jęk, ale nie wiadomo, czy to ktoś kto przeżył, czy jedynie płaczący wiatr. W czasie inwazji na Wioskę Liścia, stolicę hazardu odwiedzało mnóstwo ludzi. Niewielu udało się uciec, reszta umarła wraz z miejscem, które kochała. Miłość, aż po grób. Teren niedawnej wioski odwiedza mnóstwo rzezimieszków i innej maści osób spod ciemnej gwiazdy.
  4 Tematy
  79 Posty
  Ostatni post Re: Knajpa
  autor: Sanjuro Sadatake Wyświetl najnowszy post
  pn, 4 lip 2016, 18:42
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Klasztor Ognia
  Świątynia na skraju Kraju Ognia odbudowana po Czwartej Światowej Wojnie Shinobi przez okolicznych mieszkańców i ocalałych mnichów. Dziś skupisko chaotycznie rozrzuconych kamieni. Wolno stojące kolumny jedynie przypominają o wspaniałej budowli. Niestety świątynia również została zaatakowana z nieznanego powodu, może chęć siania zniszczenia to jedyne wytłumaczenie? Nie wiadomo, czy jakiś mnich z tej potyczki uszedł z życiem. Nieznany los.
  3 Tematy
  17 Posty
  Ostatni post Re: [Hi]Stary medyk się rozwja
  autor: Mao Atatsuke Wyświetl najnowszy post
  czw, 29 sie 2019, 19:09