Mizu no Kuni

 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Kirigakure no Sato
  Wioska znajdująca się w Kraju Wody, w wielkiej dolinie z dostępem do morza, gdzie przez większość czasu unosi się gęsta mgła. Władzę sprawuje tu Mizukage. Wioska zasłynęła niegdyś z brutalnych egzaminu na gennina, gdzie studenci musieli zabijać się nawzajem, Miał on na celu stworzenie shinobi pozbawionego uczuć i skrupułów. Przez to wydarzenie posiada ona najbardziej krwawą historie ze wszystkich Ukrytych Wiosek. Po Czwartej Światowej Wojnie Shinobi bardziej otworzyła się na świat zaprzestając niegodnych praktyk. Z biegiem lat opinia o jej mieszkańcach zmieniła się, a nazwa Wioski Krwawej Mgły odeszła w niepamięć.
  Moderator: Kenjimon
  Poddziały: Główna Brama, Główna Ulica
  151 Tematy
  9612 Posty
  Ostatni post Re: [B/A] Szpitalne zagadki
  autor: Yamado Koori Wyświetl najnowszy post
  śr, 7 paź 2020, 09:27
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Góra Katsuragi
  Są to wiecznie zielone góry, wzgórza oraz pagórki położone o kilka dni drogi od Kirigakure no Sato. Znaleźć można tu wiele lasów, polan oraz innych geograficznych atrakcji nie występujących nigdzie indziej. Miejsce rzadko odwiedzane przez obcych ze względu na to, że niektóre tereny są dość nieprzyjazne dla niezaznajomionych z otoczeniem. Rozpadliny skalne, wąskie ścieżki oraz stare pułapki pozostawione przez klan Tsuchigumo, którego siedziba znajdowała się tu niegdyś to rzeczy, które na pewno odstraszają turystów. Mimo to jeśli zadacie sobie trudy, by zwiedzić to miejsce możecie odkryć wiele niesamowitych rzeczy!
  15 Tematy
  3739 Posty
  Ostatni post Re: Jezioro między górami
  autor: Shūko Wyświetl najnowszy post
  sob, 22 gru 2018, 17:31
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Śnieżna Wioska
  Wioska posiadająca niesamowity stale mroźny klimat. Położona na jednej z wysp Kraju Wody, była domem dla protoplastów Klanu Shiro, którzy żyjąc tu z pokolenia na pokolenie przekazywali sobie miłość do zimna jak i możliwość kontrolowania lodu, dzięki połączeniu dwóch natur chakry. Dziś rzadko spotkać tu można prawdziwych shinobi, mimo to, że większość jej mieszkańców potrafi korzystać ze swojego Kekkei Genkai jakim jest Hyouton.
  9 Tematy
  239 Posty
  Ostatni post Re: Domek PRAWDZIWEGO Shiro
  autor: Hao Kuro-Shin Wyświetl najnowszy post
  pn, 20 cze 2016, 15:57