Tsuchi no Kuni

 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Iwagakure no Sato
  Wioska Skały dobrze umiejscowiona w Kraju Ziemi, otaczają ją długie, skaliste pasma górskie przecinane przez liczne wodospady. Dzięki temu jest to jedna z lepiej ufortyfikowanych defensywnie osad. Budynki wykonane są głównie z kamienia, wiele z nich drążonych w skale. Kilka również znajdują się na skalnych klifach połączonych mostami. Panuje tutaj Tsuchikage, dla którego najważniejsza jest dobro jego wioski. Po Wielkiej Światowej Wojnie Shinobi wioska ta, rozpoczęła silniejszą współpracę z innymi nacjami przez co zyskali wielu cennych sojuszników.
  Moderator: Douhito Izuro
  Poddziały: Główna Brama, Główna Ulica
  100 Tematy
  3022 Posty
  Ostatni post Re: [C] Eskorta
  autor: Yuichiro Wyświetl najnowszy post
  sob, 12 wrz 2020, 18:38
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Las Kwitnącej Wiśni
  Tysiące drzew, zagajniki, ślepe zaułki drzewne, a to wszystko to przecudna niesamowita wiśnia. W górze unosi się zapach jej kwiatów, a płatki swobodnie kołysają się na płachtach watru, który szamocze nimi raz do razu. Wygląda jakby raj, bądź jak niektórzy zwą "Kraina Marzeń", bo rzeczywiście jest to przepiękne miejce. Gdzieniegdzie można spotkać króliki w większości białe. Ptaki dokazują każdego dnia, od rana do nocy, śpiewając, figlując i troszcząc się jeden o drugiego. Niech jednak nikogo nie zwiedzie ta przyjemność i letnie słoneczko, bo w nocy można się tu za gubić. Nocą jednak miejsce to też jest swego rodzaju pięknością, lecz może powiać grozą.
  19 Tematy
  1783 Posty
  Ostatni post Re: Polana tęczy....
  autor: Douhito Izuro Wyświetl najnowszy post
  sob, 1 lut 2020, 14:26
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Żelazne Wzgórza
  Jak sama nazwa mówi jest to górzysty teren niedaleko, lecz wciąż na terytorium Wioski Skał. Wzgórza, pagórki, góry co tylko sobie ktoś wymarzy o górach jest właśnie w tym miejscu. Swoją nazwę zawdzięczają pokładom rudy metali i innych metali zawartych oraz zbudowanych z nich, a przy okazji wysokościom sięgającym 500m ponad poziom morza. Typowo suche miejsce, a i piasku nie zabraknie. Jest go tutaj mało i nie zbyt ruchliwy, jednak po części zyskał on połysk żelaza. Kto wie co niektórzy mogą z nim uczynić. Wiatru tutaj nie ma, a przynajmniej do 350metr ów, ponieważ później zaczynają się lekkie zefirki i nasilają się wraz z wysokością. Widać stąd idealnie skalistą Iwe z wyższych wzgórz, a dociera tutaj czasami zapach wiśni.
  19 Tematy
  990 Posty
  Ostatni post Re: Skryci między skałami
  autor: Sanjuro Sadatake Wyświetl najnowszy post
  pt, 20 mar 2020, 09:32
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Księżycowa Równina
  W tej części terytorium Wioski Skał księżyc jarzy się najjaśniej niż gdziekolwiek na świecie. Daje to efekt jakby być w tym miejscu na wpół dzień, z racji, że jest tak oświetlone. Szczególnie trzeba uważać na północne wiatry, które dochodzą tutaj i rozciągają się na całą długość równiny. W Księżycowej Równinie oczywiście mają miejsce niewysokie skały, które są nie tylko strome, ale także zawodne. Z pozoru niektóre wyglądają na solidne, lecz po chwili mogą się zapaść. Od czasu do czasu słychać przez wiatry jakby śmiechy, bądź gwizdy, które odbijają się echem od skał.
  8 Tematy
  602 Posty
  Ostatni post Re: [JE] W drodze do domu.
  autor: Akarai Tazaru Wyświetl najnowszy post
  ndz, 2 lut 2020, 20:03