Kaminari no Kuni

 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Kumogakure no Sato
  Wioska umiejscowiona w jednym z pięciu największych krajów - Kaminari no Kuni, często kojarzona z chłodnym klimatem i chmurami spowijającymi budynki. Jest ulokowana bardzo wysoko w górach, które stanowią jej naturalne walory obronne. Najwyższym budynkiem w wiosce jest siedziba Raikage - cienia, który sprawuje nad nią całkowitą władzę. Shinobi z Kumogakure no Sato są znani ze swoich umiejętności posługiwania się elementem błyskawicy, oraz wielkimi mieczami, które sieją postrach wśród ich wrogów.
  Moderator: Akarai Tazaru
  45 Tematy
  3029 Posty
  Ostatni post Re: [C] Eskorta, pierwsza pró…
  autor: Douhito Izuro Wyświetl najnowszy post
  ndz, 5 kwie 2020, 11:42
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Burzowe Mielizny
  Położone są na wodach terytorialnych należących do Kraju Błyskawic, stanowiących naturalną ochronę przed atakami mogącymi nadejść od strony morza. Są to piaskowe groble, ukryte pod powierzchnią wody, na których nie jeden okręt zakończył swoją żeglugę. Łączą one wystające z odmętów morskich potężne skały przypominające rekinie kły. Wiele legend wspomina o licznych podwodnych grotach, będących niegdyś kryjówkami piratów i szmuglerów. Być może do dziś w niektórych z nich spoczywają zapomniane skarby, jednak podróż przez ów obszar nie należy do najbezpieczniejszych. Jeden fałszywy krok niedoświadczonego podróżnika, może być jego ostatnim...
  2 Tematy
  321 Posty
  Ostatni post Re: Miasteczko Portowe Sanagu
  autor: Shisetsu Jigoku Wyświetl najnowszy post
  wt, 1 sty 2019, 23:20
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Chmurowe Szczyty
  Mieszczą się w najbardziej górzystych obszarach Kraju Błyskawic, które charakteryzują się spowitymi przez chmury szczytami. Stoki gór porastają dziewicze, zielone lasy, którym towarzyszą górskie potoki opadające po skalistych pułkach. Cichy chlupot płynącej wody przyciąga swym dźwiękiem spragnione zwierzęta, możliwe do napotkania w każdej części tej dzikiej głuszy. Wśród konarów wiekowych drzew nie widać śladu działań człowieka, co daje temu miejscu urok pierwotnej matki natury. Przemierzając tą krainę trzeba liczyć się z tym, że nocą mogą nas napaść głodne wilki, czy bardziej niebezpieczni mieszkańcy lasu.
  3 Tematy
  233 Posty
  Ostatni post Re: Chmurowe Szczyty - Zacisz…
  autor: Akarai Tazaru Wyświetl najnowszy post
  sob, 15 lut 2020, 01:21