Kaze no Kuni

 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Sunagakure no Sato
  Jedna z najstarszych wiosek shinobi, jakie zostały wybudowane, położona na gorących piaskach Kraju Wiatru. Sunagakure no Sato otaczają wysokie skalne mury, przez które, do jej wnętrza prowadzi tylko jedna brama. Klimat kraju, oraz rozległa pustynia otaczające wioskę, są jej podstawowymi walorami obronnymi, których luki dopełniają wyszkoleni ninja. Mieszczący się w centrum zabudowań sporej wielkości budynek, przypominający swoim wyglądem dzban, jest główną siedzibą rady wioski oraz jej cienia - Kazekage - pełniącego nad nią całkowitą władzę. Sunagakure słynie ze swoim shinobi, posługujących się marionetkami, oraz różnymi rodzajami piasku.
  Moderator: Ayatsuri Joutei
  Poddziały: Główna Brama, Główna Ulica
  93 Tematy
  2169 Posty
  Ostatni post Re: Piętro VI - Gabinet Kazek…
  autor: Douhito Izuro Wyświetl najnowszy post
  sob, 29 lut 2020, 19:18
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Kanion Shinobi
  Niedaleko Sunagakure no Sato, znajdują się wysokie formacje skalne, które tworzą rozległy kanion. Wznoszące się ku górze pionowe ściany płaskowyżów, czynią to miejsce bardzo niebezpiecznym do wspinaczki. Płaskie szczyty, głębokie jary oraz pieczary, służą wielu uciekinierom jako doskonała okolica do doskonalenia ich umiejętności, a także jako potencjalne kryjówki, w których mogą łatwo ukryć się przed prawem. Istnieją legendy, że niegdyś w tym rejonie trenowali sławni shinobi z Konohagakure no Sato, tacy jak syn Białego Kła - Kakashi Hatake i jeden z potomków klanu Uchiha - Sasuke.
  3 Tematy
  443 Posty
  Ostatni post Re: Labirynt
  autor: Moeru Wyświetl najnowszy post
  śr, 6 lis 2019, 21:11
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Pustynia Nara
  Wielkie morze rozgrzanego słońcem piasku pokrywającego niemalże cały Kraj Wiatru, jest jedną z naturalnych przeszkód, jakie trzeba przejść, aby dostać się do Sunagakure no Sato. Cechami charakterystycznymi klimatu tych okolic, są przede wszystkim niebezpieczne ruchome wydmy, które nieraz zaprowadziły podróżników pod powierzchnię ziemi, oraz liczne burze piaskowe, których gniew potrafią przetrwać jedynie prawdziwi nomadzi. Życie na pustyni może wydawać się dla wielu niewykonalne, lecz na rozległych piaskowych równinach możemy natrafić na miejsca, dzięki którym w tak surowych warunkach rozwija się cywilizacja. Mowa tutaj o oazach - jedynych pierwotnych źródłach wody pitnej na tych terenach. Większość z nich zamieszkują prości ludzie, a część opanowana jest przez pospolite ganki rzezimieszków, które tylko wyczekują okazji do napadnięcia na przemierzające pustynie karawany nomadzkie.
  9 Tematy
  551 Posty
  Ostatni post Re: [X] Podróż do Suny, cz. 2
  autor: Thaelin Wyświetl najnowszy post
  śr, 15 kwie 2020, 18:23