Inne Wioski i Kraje

Znudziło Cię przesiadywanie ciągle w jednym i niezmiennym miejscu? Pięć wielkich wiosek Cię znudziło? Chcesz wyjechać na wakacje na piękną, piaszczystą wyspę na środku oceanu, lub mroźny i zlodowacony teren? To wszystko znajdziesz tutaj, nie zniechęcaj się, spakuj rzeczy i wyrusz świat! Poznaj setki nowych ludzi, zwierząt, czy gatunków roślin. Jeżeli twojemu krajowi brakuje miejsca, możesz wyruszyć z drużyną, aby przejąć jakiś mniejszy, a zarazem poprawić status twojej wioski. Wyrusz i przeżyj niezapomniane przygody!
 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Oni no Kuni
  Kraj Demona jest jednym z najbardziej tajemniczych ziem na świecie, legendy głoszą że gdzieś tu ciało demona Mry; zostało pochowane na wieki. Również tu znajduję się siedziba kapłanki mogącej przepowiedzieć czyjąś śmierć.</font>
  20 Tematy
  533 Posty
  Ostatni post Re: Mushi Kaguya - Spot
  autor: Aian Wyświetl najnowszy post
  sob, 11 kwie 2020, 12:30
 • Numa no Kuni
  Kraj bagien. Jedno z wielu, wielu terenów o których niewiele wiadomo. Raz na rok przez kilka tygodni padają tu prawdziwie monsunowe deszcze. W strugach spadającej z nieba wody nie widać nic a nic. Ze szczytów górskich w takim czasie bardzo często losowo spływają masy wody, niosąc ze sobą błoto i kamienie. Wątpliwe jest, by ktoś żył na tym obszarze.
  17 Tematy
  808 Posty
  Ostatni post Re: [Numa] Byle nie wpaść w b…
  autor: Himejima Reiji Wyświetl najnowszy post
  pn, 9 gru 2019, 17:42
 • Kuma no Kuni
  Kraj Niedźwiedzia. Posiada on ukrytą wioskę gwiazdy. Jako, że tereny zajmowane przez tę nację są niewielkie, jest to praktycznie jedyny ośrodek zbiorowości społecznej. Cały obszar pokryty jest puszczą i górskimi terenami. Głownie z tego powodu nie są oni samowystarczalni. Muszą handlować z ościennymi krajami by przetrwać. Ich terytorium chronione jest przez szeroki kanion z trującym gazem unoszącym się między jego ścianami. Przeskoczenie go na własną rękę jest wyzwaniem nawet dla dobrze wyszkolonego jounina. Główną siłą napędową dla obywateli jest tajemniczy meteor, pozwalający używać ich ninją bardzo silnych i wyjątkowych technik.
  8 Tematy
  292 Posty
  Ostatni post O kraju niedźwiedzia. Podstaw…
  autor: Mizuno Uchiha Wyświetl najnowszy post
  wt, 23 lut 2016, 18:11
 • Tori no Kuni
  Kraj Ptaka. Tereny te dopiero rozwijają się. Ich zaawansowanie techniczne jest na stosunkowo niskim poziomie. Zobaczyć tu możemy typowe krajobrazy, złożone z lasów, niewielkich gór i rzek. Państwo nie posiada własnej armii shinobi, jedynie wyszkolonych do boju ludzi. Warto wspomnieć, że są nastawieni szczególnie pozytywnie w stosunku do Konohy, ze względu na stare dzieje.
  8 Tematy
  294 Posty
  Ostatni post Re: Aktualności
  autor: Thaelin Wyświetl najnowszy post
  śr, 8 lut 2017, 22:51
 • Tsume no Kuni
  Kraj Pazura. Niewiele wiadomo na temat zasobów naturalnych tego państwa. Jest ono bardzo małe, zdawało by się, że kompletnie nie ważne w świecie politycznym. Ale czy na pewno? Udając się do władcy będziemy musieli przeciskać się wśród gęstych lasów zarastających cały obszar. Pazur i Kieł mają między sobą napięte stosunki, głównie z powodu nieudolności obecnego lidera pierwszego z krajów. Zawierając układy trzeba wziąć to pod uwagę.
  28 Tematy
  1487 Posty
  Ostatni post Re: [Wyprawa C+] Niebezpieczn…
  autor: Sanjuro Sadatake Wyświetl najnowszy post
  śr, 16 paź 2019, 07:59
 • Kiba no Kuni
  Kraj Kła. Jest on podobnie jak pazur, niewielkim państewkiem. Najlepszym, i najpewniej jedynym realnym dostępem na ich tereny jest rzeka, gdyż ludzie żyją tu na wielkiej górze. Parają się oni wszelkiego rodzaju wydobyciem rud metali. Ich lider planuje w najbliższym czasie atak na Tsume, gdyż sądzi, że łatwo będzie ich podbić gdy przywódca to dzieciak. Kieł posiada silną dobrze wyszkoloną armię wojowników, zwłaszcza ich bronie zaczynają zyskiwać światową renomę.
  15 Tematy
  394 Posty
  Ostatni post Re: [Wyprawa] Połączyć rozdzi…
  autor: Shisetsu Jigoku Wyświetl najnowszy post
  śr, 13 lut 2019, 16:52
 • Mori no Kuni
  Kraj Lasu. Jak sama nazwa mówi, cały jego obszar pokrywa las. W niektórych miejsca przeprowadzono duże wycinki, by hodować specjalne rodzaje roślin. Można powiedzieć, że jest to istny raj dla medyków, ale nie tylko. Każdy kto para się byciem cieślą także znajdzie tu co nieco dla siebie.
  18 Tematy
  498 Posty
  Ostatni post Re: Laboratorium
  autor: Moeru Wyświetl najnowszy post
  śr, 18 wrz 2019, 23:11
 • Shimo no Kuni
  Kraj Mrozu. Kraina wiecznych śniegów, to wyrażenie najtrafniej oddaje postać okolic. Niezwykle trudno odnaleźć drogę w zamieciach śnieżnych, także mocno ujemne temperatury sprawiają ogromne problemy dla wizytatorów. Lord feudalny utrzymuje w pełni sprawną małą armię świetnie wyszkolonych shinobich. Walczenie z nimi na ich terenie jest najgłupszą rzeczą którą można zrobić w swoim życiu, i zarazem ostatnią.
  10 Tematy
  270 Posty
  Ostatni post Re: Górzyste tereny nieopodal…
  autor: Enji Nakahara Wyświetl najnowszy post
  czw, 28 cze 2018, 16:13
 • Kusa no Kuni
  Kraj Traw. W jego obrębie swoją siedzibę ma wioska ninja. Zwie się podobnie jak samo państwo, Kusagakure no Sato. Tereny wyglądają tak jak można to sobie wyobrazić czytając nazwę, są to wielkie trawiaste równiny. Mimo braku naturalnych fortyfikacji, granice są dobrze chronione. Większość dróg obsadzona jest strażnikami, a po wsiach chodzą regularne patrole. Nawyk takiej protekcji powstał podczas poprzednich wielkich wojen shinobi. Powodem starć było to, że tereny te są kluczowe taktycznie dla rozprowadzania zaopatrzenia.
  4 Tematy
  70 Posty
  Ostatni post Re: Buszujący w trawie - SJE …
  autor: Nakata Wyświetl najnowszy post
  śr, 15 sty 2020, 23:13
 • Mitsu no Kuni
  Kraj Miodu. Jest on szczególnie wyróżniającym się terenem z trzech powodów. Hazard, hazard i jeszcze raz hazard. Na każdym rogu możemy spotkać kasyna i inne bary tego typu. Ludzie są tu bardzo bogaci, a turyści z całego świata przyjeżdżają tu by szukać szansy na wielką fortunę, lecz zazwyczaj kończą z zastawionym domem i żoną chcącą rozwodu. Funkcjonuje tu także wiele banków.
  19 Tematy
  610 Posty
  Ostatni post Re: [CE] Handlu dziećmi ciąg …
  autor: Thaelin Wyświetl najnowszy post
  pn, 30 gru 2019, 23:51
 • Getsu no Kuni
  Kraj Księżyca. Jego stolica mieści się na wyspie, od której kształtu wzięła się nazwa całego narodu. Przez cały rok panuje tu tropikalny klimat. Miasto będące ośrodkiem turystycznym jest bardzo bogate. Piaszczyste plaże tylko proszą, by się na nich położyć, poopalać się i wypocząć. Ciepłe wody morskie zachęcają do pływania, rafy koralowe są tu niezwykle piękne i obfite w zwierzęta.
  22 Tematy
  996 Posty
  Ostatni post Re: [CE] Bliźniaczki Hararumi…
  autor: Arui Wyświetl najnowszy post
  sob, 11 maja 2019, 19:54
 • Yama no Kuni
  >Kraj Gór. Nie żyje tu wielu ludzi, są oni rozsiani tu i ówdzie w niewielkich skupiskach. Pomimo takiego stanu rzeczy, posiadają oni jedną solidną administrację. Trudno powiedzieć cokolwiek więcej, prócz tego co oczywiste, żyją wysoko w górach. Jeśli chciał byś okraść bezbronnych wieśniaków, srogo byś się zawiódł, gdy nie wiadomo skąd wyleciały by w twoją stronę kunaie. Czyżbyś nadepnął na linkę?
  19 Tematy
  449 Posty
  Ostatni post Re: O kraju gór. Podstawowe i…
  autor: Akarai Tazaru Wyświetl najnowszy post
  pn, 30 paź 2017, 16:16
 • Udon no Kuni
  Państwo Makaronu. Nazwane tak przez to, że ich makaron jest najlepszy na świecie. Ale oni nie ograniczają się tylko do niego. Słyną z wyśmienitego jedzenia, najwspanialszych win i alkoholi. Na największych przyjęciach sake dosłownie musi być ich produkcji, inaczej uznawane jest, że organizator jest sknerą i nie chce zapewnić wszystkiego co najlepsze.
  6 Tematy
  111 Posty
  Ostatni post Re: [Udon] Ramen i dwie kluch…
  autor: Moeru Wyświetl najnowszy post
  czw, 17 paź 2019, 20:08
 • Umi no Kuni
  Kraj Mórz. Jest to zbiór wielu wysepek, które w celach gospodarczych połączyły swoją administrację. Nie posiadają oni realnej siły wojskowej, za to szczycą się najlepszymi statkami na całym świecie. Dawniej na jednej z wysp znajdowało się laboratorium Orochimaru, które zostało potem zniszczone.
  13 Tematy
  289 Posty
  Ostatni post Re: W przygotowaniu do zostan…
  autor: Mao Atatsuke Wyświetl najnowszy post
  ndz, 27 paź 2019, 12:13
 • Taki no Kuni
  Kraj Wodospadu. Nazwa wzięła się od tego, że wejście do wioski shinbi, która jest chyba jedynym skupiskiem ludności na tym terenie, kryje się za wodospadem. Takigakure no sato nie posiada praktycznie żadnej siły militarnej. Tę którą ma bez trudu zmiażdżyło by trzech/czterech chuuninów. Pomimo tego ninja z tej wioski są bardzo przyjaźnie nastawieni do odwiedzających.
  6 Tematy
  287 Posty
  Ostatni post Re: Polana jednorożca
  autor: Kozoke Shinja Wyświetl najnowszy post
  ndz, 16 wrz 2018, 18:25
 • Ishi no Kuni
  Kraj Kamienia. Jeszcze jeden z górzystych kraików. Nie mieści się w nim nic ciekawego, poza wioską ninja. Ishigakure no Sato. Pomimo tego, że jest ona niewielka, to przez całkowite skupienie się na rozwoju militarnej siły i wykonywaniu zadań z tym związanych, ich shinobi są potężni. Nie ma tam nikogo o sile niższej od chuunina, choć trudno jest doszukać się kogoś na poziomie wyższym od jounina.
  21 Tematy
  1034 Posty
  Ostatni post Re: [NJE] Nie pozostanie Kami…
  autor: Shisetsu Jigoku Wyświetl najnowszy post
  wt, 7 lip 2020, 20:07
 • Yuki no Kuni
  Kraj Śniegu. Obecnie jego nazwa to tylko memento przypominające o dawnych czasach. W magiczny sposób, dzięki potężnemu urządzeniu używającemu energii słonecznej klimat został ocieplony. Śnieg i lód pozostały jedynie na najwyższych szczytach górskich. Tereny świetnie prosperują, rozwój gospodarczy jest niezwykle szybki. Mieści się tu niewielka organizacja shinobich, pozostała z mieszczącej się tu kiedyś wioski ninja. Chronią oni kraj przed złem tego świata. Ale! Dosłownie kilka dni temu, kryształ zasilający generator zaginął. Gdzie się podział? Czy został skradziony? Co stanie się teraz z Yuki no Kuni?
  24 Tematy
  438 Posty
  Ostatni post Re: [Fab.C] Pierwszy śnieg.
  autor: Yari Wyświetl najnowszy post
  śr, 16 wrz 2020, 20:55
 • Sora no Kuni
  Kraj Nieba. Jest to unoszące się w powietrzu miasto, które tylko raz na miesiąc obniża swój pułap na dłuższy czas. Przez trzy dni istnieje szansa by zejść na ziemię, lub wrócić do latającej fortecy. Zatrzymują się oni schematycznie krążąc po większych miastach świata, gdzie nabywają niezbędne zapasy i sami sprzedają swoje wyroby.
  7 Tematy
  1190 Posty
  Ostatni post Re: Trybuny
  autor: Taharii Wyświetl najnowszy post
  wt, 1 kwie 2014, 19:03
 • Uzu no Kuni
  Kraj Wiru. Z tej nacji wywodzi się Uzumaki Kushina, matka Naruto. Z tego co wiadomo, ich siedziba mieściła się na wyspie otoczonej niebezpiecznymi dla wszelakich statków wirami. Wioska została zniszczona przez wielkie nacje shinobi, które obawiały się pieczętujących technik klanu Uzumaki. Do czasów obecnych zachowały się jedynie niezbyt dokładne mapy sugerujące jak bezpiecznie przepłynąć do lądu. Udanie się tam wiąże się z wielkim ryzykiem.
  10 Tematy
  675 Posty
  Ostatni post Re: Schody na trybuny
  autor: Imelyo Kagura Wyświetl najnowszy post
  czw, 16 sie 2018, 18:57
 • Hayashi no Kuni
  Kraj Drewna. Jest on bardzo tajemniczym miejscem. Ci którzy posiadali na jego temat jakieś informacje dawno zginęli, na wojnie, lub ze starości. W ościennych państwach mówi się, że po lesie krążą bandyci ninja. Co dziwne, nikt jeszcze nie zrobił z nimi porządku. Częściowo dlatego, ze tereny te są kompletnie nieważne politycznie, strategiczne czy gospodarczo. A jak wygląda druga strona monety? Tego dowiedzcie się sami.
  6 Tematy
  199 Posty
  Ostatni post Re: Las
  autor: Nakata Wyświetl najnowszy post
  pn, 4 lis 2019, 23:01
 • Na no Kuni
  Kraj Warzyw. Odizolowany ze wszystkich stron wysokimi pasmami górskimi nie musi zbytnio martwić się o swoje bezpieczeństwo. Posiada on niewielu mieszkańców, którzy chcą po prostu żyć w pokoju. Ten sam pogląd podziela ich przywódczyni. Charakterystycznymi cechami tych terenów jest obfitość kwiatów, oraz znajdująca się w samym centrum siedziba władcy. Co ciekawe, wyżsi rangą strażnicy znają się na sztukach ninja.
  9 Tematy
  447 Posty
  Ostatni post Re: Aktualności
  autor: Nakata Wyświetl najnowszy post
  śr, 15 lut 2017, 17:02
 • An no Kuni
  Kraj Czerwonej Fasolki. Nie wyróżnia się on niczym szczególnym. Jest to zwykłe niewielkie rolnicze państewko. Posiada jedno duże miasto jako centrum i kilka mniejszych wsi na obrzeżach. Ludzie żyją biednie, ale nie cierpią głodu ani szczególnych niedogodności. Handel zastał się w przeciągu ostatnich lat. Czy znajdzie się sposób by odwrócić ten proces prowadzący do zagłady?
  6 Tematy
  328 Posty
  Ostatni post Re: W lesie nieopodal stolicy
  autor: Himejima Reiji Wyświetl najnowszy post
  pn, 2 lip 2018, 05:55
 • Cha no Kuni
  Kraj Herbaty. Jest to rozległe państwo, na które składa się jedna duża wyspa i dwie mniejsze. Występują tam praktycznie wszystkie rodzaje ukształtowania terenu. Przeważają tu lasy mieszane, raz na kilka zim spadnie śnieg. Nie posiadają wioski ninja, płacą za usługi shinobi. Zazwyczaj z takimi prośbami udają się do Konohy. Prócz hodowli roślin do parzenia herbaty, zajmują się łowieniem ryb, jak każdy nadmorski kraj.
  13 Tematy
  402 Posty
  Ostatni post Re: [JE] Stłamsić zamieszki
  autor: Shisetsu Jigoku Wyświetl najnowszy post
  wt, 9 lip 2019, 14:04
 • Ame no Kuni
  Wioska deszczu jest bardzo tajemniczym i niedostępnym miejscem. Niebo bez przerwy płacze zalewając tą krainę masą wody. Podobno jest to specjalna technika nałożona na ten teren, jednak nie zostało to udowodnione. Bardzo rzadko ktoś zapuszcza się w okolice owej wioski. Jest to siedziba wielu nukeninów i z niepotwierdzonych informacji mozna wywnioskować , że właśnie tu urzędują niedobitki Akatsuki.
  7 Tematy
  248 Posty
  Ostatni post Re: [Ame-A] Nukenin wracający…
  autor: Akarai Tazaru Wyświetl najnowszy post
  wt, 11 kwie 2017, 21:20
 • Nami no Kuni
  Kraj fal jest jednym z najbiedniejszych krajów świata jaki znamy. Jedyną drogą prowadząca z kontynentu na wyspę jest Wielki Most Naruto nazwany tak na cześć jednego z najznakomitszych shinobi poprzedniej ery.</font>
  15 Tematy
  623 Posty
  Ostatni post Re: Wielki Most Naruto
  autor: Ayatsuri Joutei Wyświetl najnowszy post
  pn, 2 lip 2018, 15:03
 • Ta no Kuni
  Dwiema charakterystycznymi cechami tych terenów jest mnogość zarówno pól ryżowych, jak i fortec. W przeszłości toczyło się tu wiele wojen, więc obrona tego kraju stoi na wysokim poziomie. Mieści się tu Otogakure no Sato. Jego dokładna lokalizacja jest nieznana.
  37 Tematy
  1118 Posty
  Ostatni post Re: Wejście Do Wioski
  autor: Moeru Wyświetl najnowszy post
  śr, 18 wrz 2019, 23:00
 • Tetsu no Kuni
  Kraj Stali jest neutralnym krajem nigdy nie wchodzący w konflikt z innymi państwami, ze względu na to często wybierany jest na siedzibę posiedzeń pięciu Kage. Odpowiednikiem Shinobi w tych stronach są Samuraiowie posługujący się wprawnie swoimi unikalnymi mieczami.
  76 Tematy
  3147 Posty
  Ostatni post Re: [SJE, JE, CE] Dwóch muszk…
  autor: Moeru Wyświetl najnowszy post
  sob, 18 sty 2020, 10:45
 • Kawa no Kuni
  Kraj Rzek. Powszechnie znany ze względu na wydobywane tu złoto, oraz na świetne, bardzo ostre curry które można zjeść w jednej z przydrożnych karczm. Jego terytorium jest bardzo ważne nie tylko z punktu widzenia gospodarczego, ale także militarnego. Państwo leży pomiędzy krajami ognia i wiatru, a od północy graniczy z Deszczem.
  20 Tematy
  360 Posty
  Ostatni post Re: [Kawa] Zwiększyć swoje li…
  autor: Murasaki Wyświetl najnowszy post
  wt, 11 lut 2020, 21:20
 • Hane no Kuni
  Kraj Pióra jest wyspą znajdującą się gdzieś na wysokości geograficznej Kraju Herbaty, pomiędzy Krajem Bagien, a Krajem Księżyca. Sam jej kształt jest niesamowity, gdyż jest to prawie idealne koło z niewielką tylko wypustką od strony przeciwnej do reszty lądów.
  15 Tematy
  275 Posty
  Ostatni post Powrót do rzeczywistości
  autor: Gorö Wyświetl najnowszy post
  pn, 8 sty 2018, 23:21
 • Kame no Shima
  Żółwia Wyspa. Jak zapewne powszechnie wiadomo nie jest ona kawałkiem skały wystającej z morskiego dna. Mianem Kame o Shima zwykło określać się specyficzny ekosystem znajdujący się na grzbiecie monstrualnego żółwia – Genbu. Jest to prawdopodobnie jedno z najbardziej niebezpiecznych i nieprzyjaznych środowisk w znanym świecie.
  2 Tematy
  67 Posty
  Ostatni post Re: Wodospad Fałszu i Prawdy
  autor: Shirai Hanari Wyświetl najnowszy post
  śr, 21 paź 2015, 19:21
 • Sekai no Soto
  Sekai no Soto to miejsce, co do którego istnienia spierają się wszyscy. Uczeni twierdzą, że jest ono wytworem hormonów zalewających mózg umierającego człowieka, jednak to kapłani są bliżej prawdy. Twierdzą, iż jest to droga, którą przebywają dusze zmarłych ludzi, by odrodzić się w odwiecznym cyklu reinkarnacji.
  1 Tematy
  1 Posty
  Ostatni post autor: Mizuno Uchiha Wyświetl najnowszy post
  czw, 31 sty 2019, 20:54
Nie masz uprawnień do przeglądania lub czytania tematów na tym forum.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się