Konohagakure no Sato

Niegdyś jedna z Pięciu Wielkich Wiosek Shinobi. Obecnie ledwo wspomnienie dawnej siły i potęgi. Swoimi pozostałościami jedynie przypomina dawną chwałę. Aktualnie mury zostały zniszczone w ośmiu symetrycznie położonych ku sobie miejscach, z których gigantyczne wyżłobione tunele prowadzą ścieżką zniszczenia do samego centrum wioski. Niepogrzebane jeszcze ciała przyozdabiają ulice, podobnie ciemne plamy zeschniętej krwi zdobiącej ostałe mury. Pośród drewna i kamienia, wśród gruzu i pyłu znajduje się również mnóstwo różowego kryształu wiadomego pochodzenia, który swym poblaskiem jasno oświetla uliczki Liścia, rzucając światło na odbytą w tym miejscu tragedię.

Moderator: Taichi Senju

 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Główna Brama
  Mury Wioski Ukrytej w Liściach znajdują się w opłakanym stanie, a jednak dalej lepszym niż jej wnętrze. Zniszczone doszczętnie w ośmiu symetrycznie położonych ku sobie miejscach, ukazujące spustoszenie mające miejsce wewnątrz. Całość budowli jest przyozdobiona wieloma pęknięciami i wyłomami spowodowanymi przez walki toczące się wewnątrz jak i na zewnątrz osady. Główna brama prowadząca do środka stoi teraz otworem. Jeden uchowany słup i połowa łuku zachowały się, a przy nim skrzypiące skrzydło wrót, które leniwie kiwało się od podmuchów wiatru.
  Moderator: Taichi Senju
  1 Tematy
  36 Posty
  Ostatni post Re: Mur i brama - wejście do …
  autor: Yuichiro Wyświetl najnowszy post
  śr, 5 lut 2020, 20:02
 • Główna Ulica
  KonohaGakure no Sato. Pierwsza na świecie wioska ninja założona przez Hashiramę Senju i Madarę Uchihe, była niegdyś potęgą, z którą każdy musiał się równać. Teraz, po najeździe nikomu nieznanych osobników obróciła się w całkowitą pierzynę. Wioska wyglądała teraz jak śmietnisko gruzu i zgliszczy, przez które przeszło tornado, aby potem zostać dobite przez wielki pożar.
  Moderator: Taichi Senju
  22 Tematy
  2556 Posty
  Ostatni post Re: Gabinet Hokage
  autor: Douhito Izuro Wyświetl najnowszy post
  ndz, 5 kwie 2020, 10:47
 • Górskie Więzienie
  Znajdujące się w górach niedaleko KonohaGakure no sato więzienie o zaostrzonym rygorze, wybudowane zostało z myślą o największych przestępcach jakich świat widział. Tych, którzy są zagrożeniem dla całego świata, a w tym dla samej wioski. Całe więzienie dzieliło się na cztery bloki numerowane od A, do D, gdzie w tym pierwszym przetrzymywano najmniej groźnych przestępców, a w ostatnim wręcz przeciwnie.
  Moderator: Taichi Senju
  2 Tematy
  2 Posty
  Ostatni post Nowoczesne Więzienie
  autor: Taichi Senju Wyświetl najnowszy post
  sob, 12 maja 2018, 11:40
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
 • Tematy
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów