[fab. B] Nierozwiązane konflikty

Kraj Stali jest neutralnym krajem nigdy nie wchodzący w konflikt z innymi państwami, ze względu na to często wybierany jest na siedzibę posiedzeń pięciu Kage. Odpowiednikiem Shinobi w tych stronach są Samuraiowie posługujący się wprawnie swoimi unikalnymi mieczami.
Awatar użytkownika
Mao Atatsuke
Wioska: Konohagakure
Ranga: S. Jounin
Wiek Postaci: 32
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi ++
Zręczność: Go Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: Yon Kaishi ++
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Katon: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11534&p=284866#p284866

[fab. B] Nierozwiązane konflikty

Post autor: Mao Atatsuke » sob, 11 lis 2017, 20:49

No, niezbyt ciekawie zaczęła się nowa znajomość z Midare. Jak tylko dziewczyną mi się przedstawiła, usłyszałyśmy czyjeś krzyki a za nami zjawiły się dwie osoby. Dziewczyna, która ewidentnie była goniona i jakiś tępawy osiłek, przez którego widzę teraz nad przepaścią. W ogóle to ciekawa sprawa. Nawet jako tak wykwalifikowana kunoichi, którą jestem, nie miała szans zareagować, trzymana przez jakąś dziwną siłę w niemocy. No cóż, zdarza się i najlepszym.
-Tak w ogóle jestem Sakkaku, miło mi Ciebie poznać Midare. Najpierw jednak wydostańmy się z tego bagna. Kurde, gdybym to ja była pierwsza, z pewnością bym nas wszystkie po prostu wyciągnęła. Dobra, zróbmy tak. Za wszelką cenę się utrzymajcie dziewczyny. Ja wejdę po waszych ciałach na górę i wyciągnę was, dobra? - rzuciłam do kobiet. Jeśli dostałam ich aprobatę, to najzwyczajniej w świecie wspinam się po ich ciałach na górę, powinny to wytrzymać. Po dotarcie na górę, wystarczy tylko złapać linę przy pomocy wielkich łap z mojego artefaktu, który da mi dodatkową siłę i wyciągnąć obie dziąchy. Nie wiem co będzie jeśli to się nie uda.

link do artefaktu

Awatar użytkownika
Arui
Organizacja: Sekuto Chi
Wioska: Kiri
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 18
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Go Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Katon: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=10096

Re: [fab. B] Nierozwiązane konflikty

Post autor: Arui » sob, 11 lis 2017, 21:25

Wyglądało na to, że kłopoty dosłownie lęgły do białowłosej. Ledwo co przybyła do obcego kraju i poznała nową osobę, a kilka minut później wisiała już nad przepaścią z sporym ryzykiem nie wrócenia na górę. Na szczęście Sakkaku miała plan. Nie wydawał się on jakoś specjalnie trudny. Dziewczyna postanowiła więc przystać na propozycję czarnowłosej.
-Miło poznać. Mi pasuje, ale pośpiesz się zgoda? Nie jest to zbyt komfortowa sytuacja i chciała bym znaleźć się na górze najszybciej jak to możliwe.- odpowiedziała starając się zachować spokój. Wyglądało na to, że wychodziło jej to całkiem dobrze. Jeśli Sukkaku zaczyna się wspinać by jej lekko pomóc dziewczyna stara się podciągnąć ją lekko do góry ręką którą ją trzyma, a jeśli ta będzie już wyżej pyta laskę przez którą znalazł się w tej sytuacji.
-Czego ten typek właściwie od ciebie chce co?
Obrazek

Awatar użytkownika
Michiyuuki
Ranga: Chunin
Wiek Postaci: 17
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi ++
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=252514#p252514

Post autor: Michiyuuki » sob, 11 lis 2017, 22:02

dla Midare Shikibu i Sakkaku Abumi
- post 2 -
Obrazek

Spotkanie dopiero co się zaczęło, a dwie niewiasty nie zdołały się nawet wymienić imieniem. Sytuacja sprawiła, że nie nadarzyła się do tego odpowiednia okazja. Teraz tym bardziej jej nie było. Obwiązane między sobą jak siostry, wisiały na linie, a do tego były na łasce nieznajomej, która je w to wszystko wplątała.
- Nie wytrzymam! - zawołała dziewczyna, a z jej oczu pociekły łzy. Lina powoli zaczęła się zrywać, co wywołało u niej jeszcze większą histerię. Mimo to dzielnie starała się walczyć o życie. Wtem do głowy Sakkaku wpadła pewna myśl. Posiadała przy sobie bowiem całkiem przydatny artefakt. Plan polegać miał na ryzykownej wspinaczce, a następnie wyciągnięciu wiszących dziewczyn z opału.
- Jestem gotowa! - odkrzyknęła i umocniła pięść na linie. Drugą dłonią starała się równie mocno trzymać dziewczyny. Kiedy jedna z nich zaczęła się wspinać, ich waga nieco wzrosła. Każdy ruch sprawiał wiele bólu, co rozumiało się samo przez się w jękach. W końcu wszystkie trzy wylądowały na równych nogach, tuż obok przepaści. Niefartem zostało chwilę temu zadane bardzo niewygodne pytanie.
Nieznajoma spojrzała to na jedną, to na drugą. Obie kunoichi wyraźnie ciekawiło kim był facet, który ich tak urządził. A co więcej, czego chciał?
- Nazywam się Kunari, ten mężczyzna jest bandytą. Mój ojciec posiada...
znaczy posiadał....
- w tym momencie twarz krótko ściętej blondynki przepełniła się smutkiem. Postanowiła jednak kontynuować historię: - ... posiadał bar. Ten bandyta przychodził po haracze, lecz dzisiejszego dnia nie mięliśmy z czego mu zapłacić... i zabił wszystkich. - smutna historia zakończyła się pociągnięciem nosa. Niebieskie oczy schowały się za dłońmi, by powstrzymać dalszy wodospad rozpaczy.
- Tyle bym oddała, aby tego gnojka zabić... -
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Notki poziom 1 ° Tworzenie trucizn poziom 1 ° Czytanie śladów poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Mao Atatsuke

Post autor: Mao Atatsuke » sob, 11 lis 2017, 22:44

Sytuacja była cholernie napięta lecz udało nam się przeżyć ten koszmar. Na samej górze odetchnęłam pełną piersią i czekałam na wyjaśnienie obcej na pranie, która zadała jej ma nowa znajoma. Sama byłam ciekawa tego co powie. Kiedy zaczęła swój wywód, głos uwięził mi w gardle. Nie mogłam wykrztusić słowa, zrobiło mi się niespodziewanie smutno a następnie wezbrała we mnie złość. Zacisnęłam mocno pięści aż mi palce zbielaly i wbiłam delikatnie paznokcie w dłonie. Nie mogłam pozwolić na to aby kogoś takiego nie spotkała kara za to co zrobił. Złapałam dziewczynę za dłonie i powiedziałam
-Słuchaj Kunari. Pomogę Ci, nie tylko ja. Jestem pewna, że Midari również. Nie pozwolę aby ludziom działa się krzywda. Pomożemy jej, prawda? - spojrzałam na swoją towarzyszkę błagalnym wzrokiem, chciałam żeby ruszyła razem ze mną.

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » ndz, 12 lis 2017, 02:39

Plan się udał głównie dzięki dziwnym olbrzymim łapską które to stworzyła Sakkaku. Na szczęści wszystko udało się zrobić dosyć szybko dzięki czemu słabe mięśnie dziewczyny przez które te kłopoty się zaczęły nie przyniosły żadnej katastrofy. Już na stałej ziemi ta przedstawiła się jako Kunari i odpowiedziała za wcześniej zadane pytanie. Nie brzmiało to przyjemnie, ale Midare niezbyt to obchodziło. Chciała się jednak zemścić na typku który prawie to ją zabił.
-O tak bardzo chętnie Ci pomogę. Żaden skurwysyn nie będzie groził mi śmiercią i wychodził z tego bez szwanku.- odpowiedziała zarówno czarnowłosej jak i Kunari strzelając palcami u dłoni. W tej właśnie chwili w jej głowie przeleciały setki sposobów w jakie będzie torturowała tego typka. To nadal była jednak daleka przyszłość więc myślami wróciła na ziemi.
-Wiesz gdzie możemy go znaleźć? Każda informacja może się przydać.- zapytała licząc na prostą odpowiedź która gdzieś je pokieruje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » ndz, 12 lis 2017, 16:45

- post 3 -
Zebrane tu kunoichi miały zupełnie inny ogląd na całą sprawę. Jedna po wysłuchaniu historii zdenerwowała się na oprawcę złych czynów, zaś druga jedynie szukała zemsty. Tak czy siak, obie stwierdziły, iż są gotowe pomóc dziewczynie.
- N-naprawdę...? - zapytała, otwierają nagle szeroko oczy. Jej zdziwienie było wielkie, bo nie sądziła, że jej smutna historia może kogoś urzec. Na szczęście udało się tak, a sprawiedliwości prawdopodobnie stanie się za dość. Kunari od razu pociągnęła nosem, by opanować negatywne emocje. Chciała dać Wam jak najwięcej informacji, abyście mogły trafić na wstrętnego faceta.
- Zaprowadzę Was do niego... chcę iść z wami, to niebezpieczny typ! - zawołała z chęcią zemsty, a potem obejrzała każdą z Was dookoła.
- Mam nadzieję, że jesteście całe? Przepraszam, że trafiło na Was. Prawie przeze mnie zginęłyście - dodała po chwili z posmutniałą miną. W końcu jednak trzeba było zebrać się w garść i udać na poszukiwanie zemsty. Dziewczyna od razu odwróciła się w stronę, z której przybiegła po czym wskazała tam palcem.
- To tam musimy iść - wskazała na las, znajdujący się na oko jakieś pół kilometra stąd. Znajdywał się tuż przed wysokimi górami, które nie wydawały się być łatwą drogą. Drzewa jednak uspokoją szalejący tu wiatr oraz śnieg. Długie włosy to nie lada problem w takich warunkach.
Po tych słowach ruszyła i już po kilkunastu minutach znajdywałyście się pod lasem.
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Mao Atatsuke

Post autor: Mao Atatsuke » pn, 13 lis 2017, 21:10

-Tak, naprawdę, chętnie Ci pomożemy przez tego chłystka, nasze życie też było zagrożone. Nie możemy tego od tak zostawić, bez odzewu albo chociażby bez próby dowiedzenia się czegokolwiek od tego mężczyzny - odparłam dumnie na niedowierzanie dziewczyny. Szybko okazało się, że Kunari ma zamiar iść z nami, pragnie zemsty na jej oprawcy. Nie dziwiłam się jej lecz nie sądziłam iż to będzie najlepszy pomysł. Dopiero co uciekała przez pojedynczym wrogiem, nie byłam pewna czy jest ona w stanie jakkolwiek przysłużyć się naszej misji lecz nie mogłam jej powstrzymać. Postanowiłam więc schować swoje rozważania na później, kiedy to już dojdzie do takiej sytuacji iż ucieknie ona z pola bitwy, trudno. Najpewniej i tak by nam zawadzała.
-Nie martw się, jestem dość silna, coś takiego jak spadanie z mostu nie robi na mnie wrażenia. Przebywałam w gorszych sytuacjach, przy której takie wydarzenie to pestka. Powiedz mi jednak... Czy ten facet jest silny? Bo groźny widzę, że tak, skoro przed nim uciekałaś, na dodatek bezwzględny. Nawet się nie zastanowił nad tym czy ciąć liny i pozwolić Ci umrzeć razem z nami czy też nie. Masz szczęście, że zdążyłaś się chwycić liny - powiedziałam kiedy to zbliżałyśmy się do lasu. Strasznie nie pasowała mi informacja, że będziemy się musiały wspinać gdzieś wysoko w góry. Zastanawiałam się, czy to na pewno dobra droga
-Słuchaj Kunari. Czy to na pewno jedyna ścieżka prowadząca do jego kryjówki? Nie ma czegoś łatwiejszego albo bezpieczniejszego? Las to pół biedy, nie zgubimy się w nim lecz góry? Czy to aby na sto procent tam go znajdziemy? - zadałam swe pełne niepewności pytanie.

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » wt, 14 lis 2017, 16:20

-To nie twoja wina tylko tego typka.- odpowiedziałam Kunari starając się zrzucić z niej poczucie winy. Nikt normalny nie przerzuca swoich konfliktów na osoby trzecie, a tutaj właśnie coś takiego się stało i czułam, że jeśli nic z tym nie zrobię to cała sytuacja będzie mnie niezmiernie męczyć. Do tego wszystkiego koleś wyglądał na zwyczajnego bandziora który raczej nie jest zbyt niebezpieczny, a Sakkaku mówiła o sobie w sposób jak by przeżyła naprawdę dużo. *No cóż, wszystko zapewne wyjdzie w praniu.*- pomyślałam i westchnęłam głęboko. Chciałam już wyruszyć i znaleźć tego kolesia, a tutaj okazało się, że przed nami jeszcze długa droga prowadząca przez las i góry. Nie dosyć, że niezbyt przyjemne to jak czarnowłosa stwierdziła można się tam łatwo zgubić.
-Sakkaku ma racje, nie można się tam dostać jakoś inaczej? No chyba, że znasz tą drogę jak własną kieszeń i możesz zapewnić nasze dotarcie tam bez większych przeszkód.
Obrazek

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » wt, 14 lis 2017, 17:18

- post 4 -
Wszystko jak na razie było w najlepszym porządku. Dwie kunoichi żądne zemsty za swoje życie, jak i za życie ledwo poznanej dziewczyny, zdecydowały się jej pomóc. Facet wydawał się niegroźną osobą, dlatego powinna być to najłatwiejsza czynność ze wszystkich, jakie je czekają podczas tego zadania, ale czy oby na pewno?
- Ale... nie lekceważ go. On ma na prawdę bardzo dużo ludzi. Jest bardzo wpływowy - zaczęła opowiadać, jakby na prawdę się go bała. Dzięki tym opowieściom droga zeszła wszystkim na prawdę bardzo szybko. Głosiła o tym, jak przez kilka ostatnich lat bandzior nie dawał spokoju jej rodzinie. Prócz pobierania haraczy z lokalu, poniżał w nim ludzi, a kobiety porywał i gwałcił. Teraz zabił właścicieli, a jedyną osobą, jaka to wszystko przeżyła to Kunari. Dziewczynie było bardzo smutno, lecz umiała już opanować łzy oraz zachować odważniejszą postawę, niż wcześniej.
W końcu stanęłyście przed lasem, który leżał u podnóża gór. Jedyne miejsce, które tak na prawdę mogło przerazić w długiej wędrówce. Zdziwiona blondynka spojrzała na narzekające Sakkaku oraz Midore.
- Te góry to jeszcze nic... właściwie uciekam przed tym mężczyzną kilka dni. Czasem gdzieś się przespałam lub skryłam, ale za każdym razem mnie znajdywał. To jedyna droga jaką znam - stwierdziła lekko skrzywiona, potem spojrzała na las i poczęła w niego powolutku wchodzić, jakby czekając na reakcję reszty. Ciekawe jakie przygody czekają w tym lesie... tym bardziej, że słońce zaczęło zachodzić za horyzont.

Obrazek

Awatar użytkownika
Mao Atatsuke

Post autor: Mao Atatsuke » pt, 17 lis 2017, 16:34

-Nie miałam zamiaru go lekceważyć. Tak samo jak nie chcę mówić, że na sto procent jestem dużo silniejsza niż on. Tego wszystkiego dowiemy się dopiero podczas starcia z owym osobnikiem. Pewne jest jednak to, że jego zbiry na pewno nie będą stawiały większego oporu. Tacy ludzie to zwykle zwykli ludzie posługujący się prymitywną bronią białą. Pozbędziesz się paru i reszta szybko ucieka - skwitowałam wypowiedź Kunari. Niestety następne jej słowa, potwierdziły moje obawy. To jedyna droga, która prowadzić może do kryjówki naszego celu. Mimo wszystko, nie uspokoiło mnie to. Strasznie mi się nie podobała ta wędrówka w las i następnie w góry. Skoro on ganiał ją w wiosce, to dlaczego miałby się niby ukrywać gdzieś cholera wie gdzie? Spojrzałam na Midare, zamknęłam oczy i praktycznie niewidocznie, pokiwałam głową w dezaprobacie. Miałam nadzieję, że towarzyszka zrozumie iż strasznie mi się nie podoba cała ta wyprawa i musimy mieć się na baczności. Żałowałam teraz, że nie nauczyłam się jutsu do przeszukiwania pamięci, ależby się teraz przydało.
-Dobrze, powiedzmy, że póki co, wierzę Ci na słowo, ale pamiętaj. Lepiej mieć we mnie sprzymierzeńca niż wroga. Jakakolwiek nie byłaby prawda, zrozumiem ją i postaram się Tobie pomóc. Jeżeli dowiem się później, że oszukałaś mnie i jest inaczej, mogę nie być taka miła. Na ten czas, prowadź - rzekłam surowo, po czym ruszyłam w jej ślady do lasu. W międzyczasie aktywowałam swój artefakt, który był uwiązany do moich włosów. Misutikkuburōchi powinno mnie poinformować o jakimkolwiek zagrożeniu, które będzie nacierać na mą osobę. Nie mogłam jednakże polegać na samym artefakcie. Rozglądałam się bacznie wokół nas i próbowałam się dostrzec czy coś się do nas nie zbliża
-Midare, obserwuj nasz plecy, dobrze? Ja zajmę się flanką. Kunari prowadź nas i ostrzeż jakby coś zbliżało się frontalnie. Damy sobie w taki sposób radę - po chwili jednak zrozumiałam coś. To najzwyklejsza ściema jest, kobieta nie prowadzi nas do tego faceta, a jeśli to robi, to po prostu ona jest prowodyrem całego zajścia i nie będę się wpierdzielać w tą szopkę, najzwyczajniej w świecie zawróciłam i powiedziałam
-Wiecie co? Zapomniałam, że mam bardzo ważne rzeczy w Sunie, wyrwałam się z tą pomocą a mam inne zadanie... Przykro mi ale wam nie pomogę, do zobaczenia Midare, może kiedy indziej ruszymy komuś razem na ratunek

z/t po porozumieniu z Saiką

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » śr, 22 lis 2017, 04:22

Sytuacja potoczyła się dziwacznie. Ruszyłyśmy za kobietą mając nadzieje jak najszybszego spotkania kolesia który przyrządził nam problemów. Koniec końców jednak Sakkaku przypomniała sobie o czymś bardzo ważnym czekającym na nią w Sunagakure. Pomyślałam więc, że nie będę się sprzeczać w końcu to jej życie. Nie chciało mi się jednak samej latać po lasach z jakąś kobitką poszukując typka który to w sumie mi groził, ale tak naprawdę nie zrobił mi nic złego. Postanowiłam więc go opluć i po prostu olać.
-No zdarza się.- odpowiedziałam czarnowłosej i wzruszyłam ramionami.
-No to w takim razie i ja spadam. Sorki Kunari, tak wyszło.- powiedziałam kobietce i sama ruszyłam w swoją stronę.

z/t
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tetsu no Kuni”