Zamglona Klasa

Awatar użytkownika
Hajime
Wioska: Kirigakure no Sato
Wiek Postaci: 13
Szybkość: Ichi Kaishi
Kontrola Chakry: Zero Kaishi +
Kontrola Fūton: Zero Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=12779

Re: Zamglona Klasa

Post autor: Hajime » sob, 14 gru 2019, 15:32

Trening Szybkości Ichi

Hajime wysłuchał Mistrza i w czasie kiedy ten szedł przez klasę, położył mu bułeczkę na biurko samemu wpychając sobie swoją porcję do ust. Z uwagą przyglądał się mistrzowi żując jednocześnie i w momencie kiedy ten się do niego odwrócił głośno przełknął. Murasaki wręczył mu tanto. Jejku, mogę to mieć na zawsze? Moja pierwsza własna broń... rozmarzył się chłopak i się odezwał : Tak Sensei, włożę w trening całe serce!

Hajime przesuwał prawą ręką po pochwie, zamknął oczy, starał się poznać to ostrze, jeszcze nigdy nie ćwiczył na tanto, wyrównał oddech, chwycił pewnie fioletową rękojeść i wykonał pierwsze cięcie stawiając prawą stopę do przodu. Chłopak wykonując podstawowy układ cięć z lewej prawej, od góry i pchnięcie liczył półgłosem rytm, wydawało mu się że idzie mu całkiem nieźle, więc spróbował przyspieszyć, wchodząc w drugi układ. Nie jest źle, pora na pracę nóg i zmianę pozycji- pomyślał. Odwrócił się w drugą stronę i zaczął powtarzać schemat, co jakiś czas próbując zwiększyć tempo. Cięcie, cięcie, pchnięcie, cięcie cięcie, pchnięcie, góra, prawo, pchnięcie, prawo, lewo, góra. Po kolejnej zmianie pozycji, Hajime poczuł że na ten moment szybciej poruszać się nie może, zaczął się gubić, i wydawało mu się że kilka razy źle wykonał układ. Jego oddech przyspieszył a krople potu zaczęły spływać mu po plecach i czole. Chłopak przerwał, wyprostował się, schował ostrze, do pochwy i oparł się rękoma o swoje kolana ciężko oddychając. Tyle umiem na ten moment Sensei...

Podnosząc wzrok na swojego nauczyciela nagle zobaczył, ze ten nie ma opaski na swoim oku, a ono same jest czerwone.... Jedno fioletowe, drugie czerwone, co jest? Co to w ogóle jest? Muszę się go kiedyś spytać... i czemu zdjąć to teraz? Mam nadzieję że układów nie schrzaniłem.
Myśli | Mowa

Awatar użytkownika
Murasaki
Administrator
Organizacja: Raimei
Wioska: KiriGakure
Ranga: T. Chunin [Jonin]
Wiek Postaci: 19
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
Kontrola Raiton: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11052

Post autor: Murasaki » wt, 17 gru 2019, 15:55

Oglądałem ruchy mojego ucznia swoim czerwonym okiem i zapamiętałem każdy jego najmniejszy ruch. Nie powiem, ruchy miał dobre, widać było że nie był pierwszym lepszym dzieckiem wysłanym w ciemno do akademii z myślą "nauczcie go". Ten miał jakiś warsztat i można było to wywnioskować i bez posługiwania się dodatkowymi właściwościami oczu. Gdy chłopak kończył kolejne ruchy zasłoniłem oko nie chcąc się bardziej męczyć. W sumie moje fioletowe oko powinno w pełni wystarczyć do wyłapania ewentualnych nieścisłości związanych z treningiem. - Słuchaj, ruchy masz w porządku. Widać że to nie był jakiś pierwszy lepszy zestaw ruchów widziany gdzieś tam kiedyś tam przypadkiem na spacerze z zakupami. Masz bogaty warsztat i zadatki na ninja, wiem w którym kierunku pójdziemy jeśli chodzi o twój rozwój. - powiedziałem uśmiechając się. Przeszedłem się dookoła chłopaka przyglądając mu się dokładnie ostatni raz. Byłem pewny że kolejny trening pójdzie mu równie dobrze jak wcześniejszy. Tak samo i w tym przypadku zamierzałem dać mu pełną dowolność.
- Tam na biurku leży podręcznik. Książka ze wszystkimi podstawowymi technikami z dziedzin Ninjutsu, taijutsu i Genjutsu. Są to trzy podstawowe drogi znane każdemu shinobi. Ty masz za zadanie wybrać jedną z technik. Przeczytać jak się ją robi i wykonać ją jak najszybciej i jak najlepiej. W razie czego masz mnie do pomocy, a ja używając moich zdolności będę wiedział co robisz ewentualnie źle i naprowadzę Cię na właściwy kierunek. Jeśli i ten trening zaliczysz za pierwszym razem pomyślę o małej nagrodzie. powiedziałem to siadając na środkowej ławce w pierwszym rzędzie. Przeciągnąłem się nie dbale i już chciałem wyciągnąć papierosa, ale powstrzymałem się. Ehhh.. ciężki dzień, ale co poradzić. Taka praca.
Trening szybkości zaliczony, dopisz statystykę do karty postaci. Co do samego treningu dałeś radę ale nie dziel go na sekcje bo to bez sensu po prostu zacznij od nowej linijki i akapitu. Pisz trening z "górką" jeśli chodzi o objętość bo nie każdy może Ci to uznać. Sam trening był dobry. Twoim kolejnym zadaniem jest napisanie treningu dowolnej techniki rangi E ze spisu. Może to być każda dziecina. W razie pytań pisz. Powodzenia
Murasaki/Sharuru

Pieczętowania(2) | Wytrzymałość Psychiczna(1) | Szybkie Składanie Pieczęci(1) | Perswazja(1)
Iryōnin(Kabuto) | Ogrom Chakry

Obrazek

Awatar użytkownika
Hajime

Post autor: Hajime » wt, 17 gru 2019, 21:13

Trening Techniki E Ninjutsu : Kawarimi no Jutsu
Hajime nadal ciężko oddychając i wycierając pot z czoła spojrzał na mistrza z uśmiechem. Dziękuję Sensei - powiedział. Techniki tak? Coś tam mi tata, pokazywał ale w sumie na poważnie nigdy tego nie robiłem, pora zobaczyć co może być przydatne - tak myślał podchodząc do wskazanego podręcznika. Co my tu mamy... Genjutsu? Nieee, nie zdecydowanie... Może Tajutsu? walka wręcz... chociaż mam miecz, bez sensu... Ooo, tutaj jest... Ninjutsu, zobaczmy... Chłopak kartkował podręcznik szukając czegoś co go zainteresuje. Henge, Kai... hmmm... ooo, to wygląda, całkiem interesująco, Kawarimi no Jutsu.
Hajime zaczął się wczytywać w dokładny opis działania techniki, użycia pieczęci oraz chakry. Im dłużej czytał tym bardziej ona mu się podobała i utwierdzał się w swoim wyborze. Wymaga pięć pieczęci, kolejność: Baran, Dzik, Wół, Pies, Wąż.... hmmm.... chakrę należy użyć... ahaaaa, o to chodzi.... i potrzebny przedmiot.... Przerywając na chwilę ciche mruczenie chłopak podniósł głowę i rozejrzał się po klasie. Co będzie odpowiednie... Krzesło? Za lekkie... Szafa? też nie... Manekin! To takie proste, no tak.... dobra... Z trochę pewniejszą miną Hajime wstał, położył otwarty podręcznik przed sobą i co jakiś czas do niego zerkając zaczął ćwiczyć układ pieczęci. Baran... Dzik... Wól... Pies... Wąż... Baran, potem Dzik, Wół, Pies i... tak, Wąż... dobrze, jeszcze raz- szeptał. Hajime na razie skupił się na sprawnym formowaniu pieczęci odkładając dodawanie chakry na później. Powtarzał układ tej techniki jak mantrę, dopóki nie czuł, iż wykonuje je poprawnie i w sprawnym tempie. Dobra, pieczęcie ogarniam, teraz muszę użyć chakry... Jak ją mam uwolnić? A, tak... okej Chłopak zamknął oczy i wyobrażając sobie przepływ niebieskiej energii w swoim ciele zgromadził ją w sposób jaki wywnioskował z podręcznika. Coś jest nie tak, tutaj pisze, że czuje się trochę coś innego... Pochylił się znów nad książką, skupiając się raz jeszcze na części dotyczącej użycia chakry. Hmmm... zebrać tu i w momencie składania ostatniej pieczęci uwolnić... dobra, próbujemy. Hajime powtórzył tą czynność do czasu, aż uznał, iż uczucie odpowiada opisowi zawartemu w tomie. Teraz pora połączyć pieczęcie i chakrę. Chłopiec znów zamknął swoje oczy, wyobraził sobie siebie zamieniającego się miejscem ze środkowym manekinem i składając pieczęcie uwolnił zebraną chakrę wydając lekki okrzyk z podniecenia: Kawarimi no Jutsu! Łooo, ale dziwne uczucie... Hajime otworzył oczy, ale nic się nie zmieniło, poza tym, iż poczuł, jak część energii go opuściła. Chyba coś mi nie wyszło... spróbuję jeszcze raz. Kurde, ciężkie, to. Ale dam radę, nie mogę zawieść Mistrza. Chłopak nabrał powietrza przez usta, wypuszczając je nosem. Doprowadził do wyrównania oddechu. Stanął spokojnie na środku sali i nową determinacją zaczął powtarzać to czego się już nauczył, starając się połączyć zdobytą wiedzę w taki sposób aby technika zadziałała. Po parunastu minutach zlany potem Hajime poczuł w końcu to coś. Możliwe że w końcu wykonał poprawnie technikę. Lecz tego jeszcze nie wiedział, nie ufał jeszcze swojej ocenie, uważał się za mało doświadczonego.
Sensei, mam prośbę, czy mógłbyś mnie sprawdzić? Chcę się upewnić czy dobrze wykonam tą technikę! Powiedział Hajime z uśmiechem na twarzy patrząc wprost na swojego wyluzowanego mistrza.
Myśli | Mowa

Awatar użytkownika
Murasaki
Administrator

Post autor: Murasaki » śr, 18 gru 2019, 10:30

Chłopak szybko łapał, a ja jedyne co musiałem zrobić to po prostu nadzorować by nic nie uległo zniszczeniu. Bez problemowo przeszedł do kolejnej części szkolenia i zaczął zagłębiać się w podręcznik. Zawsze jak na to patrzyłem, przypominałem sobie siebie w Akademii i swojego nauczyciela który narzucił mi czego mam się uczyć. Ehhh... co ja bym dał wówczas żeby podjąć inne wyzwanie aniżeli to które wówczas dostałem. Ku mojemu zdziwieniu, Hajime wybrał najtrudniejszą technikę z całego dostępnego repertuaru. Ambitny, czy głupi? To pytanie miało zostać rozwiązana za chwilę gdy będę widział jak mu idzie. - Najtrudniejsza technika, niech będzie. Zobaczymy jak Ci pójdzie. Trzymam kciuki w takim razie! - powiedziałem stając wyprostowany przed ławką na której jeszcze przed chwilą siedziałem. - Pieczęci chyba nie muszę Ci tłumaczyć. Co do zbierania chakry, po prostu wyobraź sobie że ona tam jest i powinna się pojawić. Ja tak robię od zawsze i o dziwo działa. - powiedziałem pół żartem pół serio chcąc rozładować atmosferę. Zapowiadała się ciekawa obserwacja..
... która niestety jak to miało u mnie w zwyczaju szybko mnie znudziła. Chłopak monotonnie powtarzał element składania pieczęci, chakra od dawna zalegała tam gdzie powinna gotowa do użycia, a on cały czas na 'sucho' próbował przyswoić wszystkie elementy. Coraz bardziej się niecierpliwiłem i coraz bardziej chciało mi się palić. Zaczynałem się nudzić i irytować zarazem. Wiedziałem że jest gotowy, nie wiedziałem tylko czy wybrał odpowiedni przedmiot na podmiankę. Zaraz miałem się przekonać. - Dobra Starczy! - ryknąłem chcąc go wystraszyć i w połowie wypowiedzi cisnąłem w jego kierunku jeden z kunai. Nie za mocno, ale nie za słabo. Tak by go zaskoczyć i ewentualnie zestresować. Jak się okazało wszystko przebiegło idealnie. Chłopak zrobił *PUF* i pojawił się tam gdzie manekin który zajął jego miejsce. - Brawo! Wiedziałem że dasz radę. Chyba pora zakończyć nasze wprowadzenie. - powiedziałem wykonując klaśnięcie w dłonie. Przeciągnąłem się niedbale i wyjąłem z kieszeni papierosa. Włożyłem go sobie za ucho i patrząc na chłopaka zacząłem znowu gadać. - Możemy już skończyć, jeśli masz jakieś pytania to dawaj śmiało i idziemy do domu. Na jutro umawiam twój egzamin i widzimy się na placu przed akademią o dziesiątej. - powiedziałem stając już przy biurku.
Trening zaliczony pozytywnie. Możesz dopisać sobie wszystkie techniki E do Karty postaci.Ostatni post w którym piszesz co tam chcesz i ewentualnie pytasz o coś fabularnie. Nie zapomnij dać na koniec pod postem 'z/t' co oznacza zmianę tematu.
Po tym poście możesz założyć temat w dziale z egzaminami '[GE]Twoje imię i nazwisko'.
Murasaki/Sharuru

Pieczętowania(2) | Wytrzymałość Psychiczna(1) | Szybkie Składanie Pieczęci(1) | Perswazja(1)

Obrazek

Awatar użytkownika
Hajime

Post autor: Hajime » śr, 18 gru 2019, 12:56

Chłopak rozglądał się wokół siebie. Łoooo, więc tak to działa, ale fajne... Tylko czy Mistrz musiał mnie tak zaskoczyć? Pomyślał z lekkim wyrzutem. Hajime schodził po schodach w stronę mistrza i go słuchał. Egzamin? Już jutro??? Czemu tak szybko? Tak Sensei rozumiem, jutro o 10 rano przed akademią. Odparł z uśmiechem. A co do pytań... eeee... Lepszej okazji chyba nie będę miał, raz kozie śmierć, przecież mnie nie zje. w sumie mam jedno. Jeśli Sensei pozwoli... nigdy w życiu nie widziałem takich oczu. Czy to fioletowych, czy czerwonych. A Ty, posiadasz i jedno i drugie. Co to są za oczy?Urodziłeś się z nimi? Przepraszam jeśli to pytanie było zbyt osobiste... chłopak wykonał przepraszający gest rękoma. Jeszcze bym chciał rozwiązać tą tajemnicę i rzeczywiście pora do domu. Ale jestem zmęczony.... Ciekawe co na obiad... Tak myślał czekając na odpowiedź swojego Mistrza.

z/t
Myśli | Mowa

Awatar użytkownika
Murasaki
Administrator

Post autor: Murasaki » śr, 18 gru 2019, 15:24

Chłopak chyba widział moje nastawienie i tak samo jak ja chciał iść do domu jak najszybciej. Jego decyzja wynikała raczej z chęci odpoczynku po męczącej serii ćwiczeń, a moja po prostu z nałogu. No i miałem nadzieję że tak wyniknie gdy to chłopak wypalił z pytaniem które kompletnie rozjebało mnie na łopatki. Nie spodziewałem się poruszenia owej kwestii, ale skoro tak to trzeba było jakoś wybrnąć i powiedzieć mu coś co mniej więcej go zadowoli. - Jak wiesz bądź nie, to w Kiri działa taki klan jak Sabataya. Jego zdolności polegają na mgle i tym podobnych. Jego cechą specjalną jest Dojutsu, czyli oczy które mogą widzieć przez materię. Ja wywodzę się z tego klanu jednak przez pewne wydarzenia moje jedno oko uległo zmianie. Sam nie wiem czym się stało jednak poznaję je stopniowo. Jak będę wiedział więcej, a dalej będziesz ciekaw to może powiem Ci dokładniej co i jak. - powiedziałem z uśmiechem kręcąc kluczem od sali na palcu.
Czekając przy drzwiach oczywiście patrzyłem na chłopaka, a wtedy zwróciłem uwagę na to że ma dalej miecz który dałem mu do ćwiczeń. - Wiesz co? Weź se ten miecz i dbaj o niego. Przyda Ci się jutro na egzaminie. To taki prezent ode mnie dal Ciebie. - powiedziałem puszczając go w drzwiach. Miałem nadzieję że się ucieszy i stwierdzi że nie byłem takim złym nauczycielem.
z/t
W prezencie dostajesz ode mnie na koniec akademii tanto dopisz do kp:
  • 5 Kunai
  • 5 shuriken
  • 150 Rou
  • Tanto z fioletową rękojeścią
O ile jeszczen ie masz startowych przedmiotów
Murasaki/Sharuru

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Klasy”