Klasa Kagara

Awatar użytkownika
Yari
Mistrz Gry
Wioska: Iwa Gakure no Sato
Ranga: T. Chunin
Wiek Postaci: 18
Siła: Ichi Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi +
Zręczność: Ni Kaishi +
Kontrola Chakry: Ni Kaishi
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: http://www.ninjagaiden.pl/viewtopic.php?f=36&t=12846

Klasa Kagara

Post autor: Yari » czw, 6 sie 2020, 19:54

Klasa, w której uczy Kagar - mistrz walki przy użyciu ostrzy. Sala jest duża jednak urządzona w iście spartańskim stylu. Na samy środku stoi dużo dębowe biurko, za którym zwykle zasiada Kagar - stary ale nadal niebezpiecznie groźny mistrz miecza. Mierzy ponad dwa metry a jego mięśnie zdawają się niemal rozrywać skórę. W przeciwieństwie do większości shinobi nie używa katany tylko zwykłego miecza o dwustronnym ostrzu, który zwykle nosi przymocowany ukośnie na plecach. przed biurkiem stoi 15 jednoosobowych stolików, za każdym z nich jest jedno proste krzesło. W rogu sali znajdują się zwoje dotyczące podstawowych nauk shinobi. Za ławkami dla uczniów jest mata o wymiarach 5mx5m, oraz manekiny, na których uczniowie mogą ćwiczyć nowe techniki. Na ścianach sal są umieszczone rozmaite bronie białe ze wszystkich zakątków świata.
Umiejętności:
Kowal lvl.1 || Sztuka kamuflażu lvl.1 || Tropienie lvl.1 || Pieczętowanie lvl.1 || Wytrzymałość psychiczna lvl.1

Awatar użytkownika
Kogero Ayatsuri
Wioska: Sungakure
Ranga: Uczeń Akademii
Wiek Postaci: 14
KP: viewtopic.php?f=36&p=296960#p296960

Re: Klasa Kagara

Post autor: Kogero Ayatsuri » pn, 14 wrz 2020, 15:12

Kogero po chwili spędzonej przy zapisywaniu się do akademii ruszyła pod wskazaną klasę, była bardzo podekscytowana tym że zaraz rozpocznie naukę i będzie o krok od zostania ninja. Pani w recepcji coś wspomniała o jej nauczycielu, lecz nie zbyt się tym przejmowała zaszła tu w jednym celu by zdać akademie i zostać geninem, a następnie ruszyć w dalszą drogę by spełnić swoje cele. Śmiało weszła do klasy zajmując miejsce w ławce i czekając na swojego nauczyciela, teraz była skupiona by wypaść jak najlepiej w pierwszym dniu akademii nie po to ciężko trenowała by zboczyć z tej drogi

Awatar użytkownika
Yari
Mistrz Gry

Post autor: Yari » pn, 14 wrz 2020, 19:47

Siedziałaś w środku klasy czekając na nauczyciela. Nie minęło wiele czasu kiedy drzwi się otworzyły i stanął w nich potężny mężczyzna, który swoją sylwetką niemal całkiem zasłonił drzwi. Wszedł do środka, zamknął za sobą drzwi po czym ze znudzoną miną podszedł do biurka nauczyciela i za nim zasiadł. Podparł ręką głowę i wtedy jego znudzony wzrok padł na ciebie. Momentalnie się ożywił.
-Uczeń! Wreszcie przysłali mi ucznia!
Zerwał się na równe nogi i podszedł do twojej ławki. Powoli cię okrążył uważnie lustrując od stóp do głowy. Jego krytyczna mina jasno wskazywała, że nie jest z tych oględzin zadowolony. Na plecach mężczyzny dostrzegłaś ogromy obusieczny miecz raczej rzadko spotykany w tej części świata.
-Hmmm... Nie wyglądasz na zbyt silną osobę. Szkoda. Siłą jest niezbędną rzeczą w życiu shinobi. Zapamiętaj sobie moje słowa. Zacznijmy od zapoznania się - podszedł do swojego biurka i usiadł za nim. - Opowiedz mi coś o sobie: jak się nazywasz, co robiłaś do tej pory, dlaczego zdecydowałaś się zostać shinobi, tego typu rzeczy.
Umiejętności:
Kowal lvl.1 || Sztuka kamuflażu lvl.1 || Tropienie lvl.1 || Pieczętowanie lvl.1 || Wytrzymałość psychiczna lvl.1

Awatar użytkownika
Kogero Ayatsuri
Wioska: Sungakure
Ranga: Uczeń Akademii
Wiek Postaci: 14
KP: viewtopic.php?f=36&p=296960#p296960

Post autor: Kogero Ayatsuri » śr, 16 wrz 2020, 13:48

Kagero siedziała w klasie czekając na nauczyciela po czasie, wszedł wielki wręcz facet, pierwszy raz widziała tak umięśnionego faceta na bank był silny fizycznie, ale nie sama siła decydowała o sile shinobi to też, spryt, siła, wiedza i techniki.Witam Sensei, może i nie wyglądam na silną, ale chce się taka stać odpowiedziała śmiało do swojego nowego nauczyciela.Nazywam się Kogero i jestem z klanu Ayatsuri, chce zostać wspaniałą kunoichi posługując się marionetkami, właściwie chce być w tym najlepsza.Dlaczego chce zostać ninja bo to moja pasja chce swoimi umiejętnościami wykonywać swoje obowiązki, trenować i rosnąć w siłę, wypełniać misje i być użyteczna dla swej wioski

Awatar użytkownika
Yari
Mistrz Gry

Post autor: Yari » śr, 16 wrz 2020, 20:31

Kagar siedział i wpatrywał się uważnie w dziewczynę. Jego czoło było głęboko zmarszczone kiedy rozważał wypowiadane przez nią słowa. Kiedy dziewczyna skończyła skinął głową i zaczął grzebać w szufladzie.
-To miło, że masz zamiar podnieść swoją siłę ale najpierw musisz poznać teoretyczne postawy. Moim zdaniem niestety, gdyż wszystko i tak wychodzi dopiero w praktyce. Gdzie ja to posiałem... O jest! - znalazł wreszcie kilka zwojów, które wziął i podszedł z nimi do dziewczyny. - To traktaty, w których opisane są podstawowe sztuki shinobi takie jak genjutsu, ninjutsu oraz taijutsu. Zapoznaj się z nimi a następnie kiedy będziesz już gotowa opowiedz mi w kilku słowach o tym co zapamiętałaś żebym wiedział czy dobrze pojęłaś zawarte tam słowa.
Umiejętności:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Klasy”