[B] Niebezpieczna kryminalistka

Od Chunina
Awatar użytkownika
Thaelin
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 24
KP: viewtopic.php?f=36&t=8914
Konto Główne: Raven towarzysz - viewtopic.php?f=329&t=10433

Re: [B] Niebezpieczna kryminalistka

Post autor: Thaelin » wt, 19 wrz 2017, 14:17

8/18+
Odnajdując trop postanowiłeś przyzwać szybko swą towarzyszkę, by ta pomogła Ci odnaleźć dziewczynę. Aska szybko zabrała się do roboty nawet nie odpowiadając Ci. Tak jak wcześniej wspominała przyzywasz ją jedynie gdy czegoś od niej potrzebowałeś.
- Mam trop - poinformowała Cie i ruszyła prędko w kierunku bardziej Ci nie sprecyzowanym. Biegliście tak dobrą chwilę, aż nagle się zatrzymała jakby zgubiła trop, lub coś innego. - W tym miejscu zapach rozchodzi się w dwóch, nie trzech, lub nawet czterech kierunkach - zakomunikowała Ci. Widocznie nie było łatwo złapać shinobi z klanu Hyuuga. Teraz należało podjąć wybór w którym kierunku iść(lewo na skos, lekko na lewo i analogicznie w prawo)
Nim jednak jeszcze miałeś okazję chociażby pomyśleć o tym w Twym kierunku leciał wielki pal naostrzony w Twą stronę. Co gorsze nie należał on do zbyt wolnych, a oberwanie takim pociskiem z pewnością wykluczy Cie z pościgu, jak nie z tego żywotu.
Obrazek

|| Matematyk || Hultaj || Yōso no Tensai || Shin'ainaru buki(klik)
| Odbijanie pocisków II | Szybkie wiązanie pieczęci I | Kowal II | Kamuflaż I | Sztuka pieczętowania I | Wytrzymałość psychiczna I |

Myśli Wypowiedzi Wypowiedzi kota Demon

Awatar użytkownika
Taichi Senju
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: Yon Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Zero Kaishi +
Kontrola Doton: San Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=201808#p201808

Post autor: Taichi Senju » wt, 19 wrz 2017, 14:49

Przyzwanie Aski jak zawsze było dobrym pomysłem w takich sytuacjach. Moja biała towarzyszka jak zwykle szybko pokazała się po przyzwaniu, nawet nie musiałem mówić jej po co ja tu wezwałem sama wiedziała co robić. Momentalnie wywęszyła trop za którym ruszyła by go nie stracić puki świeży. ruszyłem za nią nie zmieniając mojego toku myślenia, czyli poruszanie się możliwie jak najciszej by nie zrobić jakiegoś większego hałasu. Przecież nie chciałem by uciekinierka wiedziała, iż ja poszukuje. Aska oczywiście jak to przedstawiciel gatunku, z rodziny kotowatych porusza się znacznie ciszej niż ja, czy większość stworzeń zwyczajnie ma to w genach. Po dotarciu w pewne miejsce okazało się, iż trop się rozdziela, już w tym monecie przypuszczałem. to może być pułapka. Przecież nikt kto ucieka nie wraca nagle parę razy w to samo miejsce.
Jak się okazało niestety przeczucie mnie nie myliło. Chwile później zaczął w moja stronę lecieć pień. Jak to pułapki z pniami zawieszonymi na drzewach. taki pień leciał w jednym kierunku więc było wiele możliwości ominięcia go. Jednak normalnym faktem jest to, że muszę działać szybko postanawiam ponownie wykorzystać mój łańcuch czyli wypuszczam go z rękawa i w monecie gdy ten owinie się wokół gałęzi szybko mnie ściąga w kierunku gałęzi. Jadnak ja również ruszam w kierunku owej gałęzi chociaż przypuszczam, iż moja naturalna szybkość wystarczy by odskoczyć jednak wolę na chwile pozostać na drzewie by spokojnie rozejrzeć się po okolicy, zachowując pełną ostrożność.
Wyprawy, Misje pisać na GG 8651152

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Odbijanie pocisków LVL 1 Wytrzymałość psychiczna 2 LVL Szybkie wiązanie pieczęci 2 LVL
Czytanie Śladów 1 LVL Perswazja 1 LVL

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Thaelin

Post autor: Thaelin » czw, 21 wrz 2017, 15:58

9/18+
Uniknąłeś pułapki, pomimo iż mało brakowało do Twego końca. Sama Aska jednak nie miała takiej możliwości, przez co zniknęła w obłokach dymu. Obserwowałeś tak otoczenie zasadniczo nie wiadomo po co, skoro i tak zapach rozchodził się w 4ch kierunkach, a Ty sam nie byłeś zbyt dobrym poszukiwaczem. Co gorsza czas Ci się kończył, nie wiadomo jak daleko już się mogła znajdować.
Dodatkowo samo miejsce nie nadawało się do poszukiwań.
- Czemu mnie ścigasz ? - usłyszałeś zapewne głos dziewczyny. Był dość władczy i pewny siebie, a co ciekawsze docierał do Ciebie z kilku miejsc jednocześnie - Zostałam wrzucona do więzienia, gdyż za dużo wiedziałam!! - krzyknęła. Usłyszałeś jakby świst, lecz nie dostrzegałeś(a przynajmniej jeszcze) co spowodowało ten dźwięk.
- Odejdź bo inaczej zacznę się bronić!
Obrazek

| Odbijanie pocisków II | Szybkie wiązanie pieczęci I | Kowal II | Kamuflaż I | Sztuka pieczętowania I | Wytrzymałość psychiczna I |

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » pt, 22 wrz 2017, 07:46

Unikniecie pieńka nie stanowiło większego problemu, z moim wyszkoleniem i uzbrojeniem szybko znalazłem się na gałęzi w bezpiecznej odległości. W punkcie postawionym wyżej by móc rzucić nie co okiem, spodziewając się iż to pułapka. Przecież logicznym jest, że każdy drapieżnik poluje na swoja zwierzynę po uszkodzeniu. Więc spodziewam się gdzieś w pobliżu mojej przeciwniczki. Istotnym minusem jest fakt stracenia Aski, która zdecydowanie lepiej wykrywa przeciwników dzięki swoim naturalnym zmysłom. Jednak nie tylko to było obecnie moim problemem. Po chwili usłyszałem głos mojej ściganej. Hmmm.... czyżby genjutsu pomyślałem. Przecież hyugi nie potrafią manewrować dźwiękiem a głos dochodzi dookoła mnie. Wszystko wskazuje na to iż to jakieś genjutsu. Jednak nie to najbardziej mnie martwiło. To co mnie zmartwiło był dziwny świst. By lepiej usłyszeć cóż to jest, aktywuje moje kolczyki, które poprawiają znacząco mój słuch. Następnie stosuje Kai i odpowiadam.
Miyu
Wiesz iż nie mogę cię pościć wolno!!
mówię bardzo stanowczym głosem zachowując maksimum ostrożności.
Skoro tak dobrze znasz naszą wioskę powinnaś wiedzieć iż nie ma innej osoby która jest w stanie ciebie sprowadzić ponowie. Natomiast ja jako osobista ochrona Hokage nie mogę olać tej misji. Więc mammy mały konflikt interesów Zakończyłem zdanie. Wypuszczając moje łańcuchy z rękawów, tak by owinęły się wokół rękojeści moich mieczy. By w razie potrzeby bardzo szybko je dobrać do ręki. Korzystając z pozycji która teoretycznie powinna być korzystniejsza ponieważ jestem na górze. Nasłuchuje i rozglądam się dokładnie będą przygotowanym do uniku czy też kontry za pomocą moich mieczy i mojego unikalnego stylu walki mieczem

Pokaż/Ukryj:

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Odbijanie pocisków LVL 1 Wytrzymałość psychiczna 2 LVL Szybkie wiązanie pieczęci 2 LVL

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Thaelin

Post autor: Thaelin » pt, 22 wrz 2017, 13:48

10/18+
Aktywowałeś kolczyki i zaraz aby usłyszałeś dźwięk wbijania jakiegoś metalu, najpewniej ostrza w drewno. Niestety z powodu wzmocnionego słuchu nie mogłeś sprecyzować, gdzie dokładnie zostało to powbijane. Z całą pewnością było to dobrze słyszalne. Pytanie tylko, czy to też nie było częścią genjutsu? Raczej mało prawdopodobne, ale nie pozbawione możliwości. Szybko skorzystałeś z Kai i dostrzegłeś coś... a zasadniczo nic, najwidoczniej żadna iluzja na Ciebie nie działała.
- Więc pomóż mi udowodnić moją niewinność i osądzić prawdziwe zło - wciąż słyszałeś w ten dziwny sposób głos dziewczyny, lub też może samo Kai nie było wystarczające? Z całą pewnością teraz głos był głośniejszy dzięki wzmocnieniu jednego z zmysłów.
- Albo giń - usłyszałeś po chwili i nie mogłeś być nawet całkowicie pewny, czy się nie przesłyszałeś. Z całą pewnością bez kolczyków byś tego nie usłyszał.
Czas na odpowiedź, byłeś już w pełni przygotowany do uników, jak i ataków. Lecz może to nie była najlepsza droga i lepiej było się sprzymierzyć z dziewczyną i ukarać prawdziwe zło? Tak pewnie by wybrał Hokage, ale kto go tam wie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » pt, 22 wrz 2017, 14:37

Rozglądając się dokładnie i nasłuchując wszystkiego co dzieje się wokół mojej osoby, nadal nie byłem w stanie zlokalizować pochodzenia głosu. Nawet pomimo moich kolczyków, które znacznie poprawiły mój zmysł słuchu. Słysząc metal wbijający się w drzewo wiem, iż muszę uważać pewnie na pułapki. Prawdopodobnie kunaie z notkami wybuchowymi lub inne dziadostwo. Więc zdecydowanie muszę bardziej uważać. Mimo iż las daje mi ogromna przewagę, to jednak Hyuga i widzi wszystko więc ukrywanie się nie ma sensu. Zeskakuje na ziemię szybko składam pieczęć węża i aktywuje moja własna technikę Shinrin saimin. Chwile po niej następna przesyłając chakrę do drzew najbliżej mnie, składając ponownie pieczęć węża stosuje technikę mokus endi. Przesyłając rozkaz pozrastania w bez ruchu do momentu zlokalizowania wroga z rozkazem zabij. Podczas korzystania z technik zachowuje maksymalna czujność, będąc przygotowanym na zrobienie uniku czy też odskoku lub kontrataku podczas wszystkich moich działań. Gdy skończyłem przygotowania odzywam się teraz Ja.
Skoro jesteś nie winna to po co uciekasz mam spore wpływy w wiosce jak udowodnisz swoja niewinność będziesz wolna. powiedziałem do dziewczyny na podpuchę przecież jej ostatnie słowa były powiedziane tak cicho że nie przypuszcza ze je usłyszałem. To może mi dać przewagę.

Pokaż/Ukryj:

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Sabaku no Hissori
Organizacja: Onanizacja
Wioska: Sunagakure no sato
Ranga: T. Chunnin
Wiek Postaci: 20
Siła: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi +
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi ++
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=236054#p236054

Post autor: Sabaku no Hissori » pn, 9 paź 2017, 14:32

Rozglądałeś się w poszukiwaniu chociaż cienia sylwetki niejakiej Miyu. Ona z pewnością miała nad Tobą przewagę. Po pierwsze dużo lepiej orientowała się w tym co się dzieje do okoła. Po drugie nie miała nic do stracenia w tym momencie. Pokieraszowanie Cię lub też zabicie nie zmieniało drastycznie jej sytuacji. Miała trafić do więzienia więc teraz mogła tylko odwlec wyrok lub go uniknąć. Nie usłyszałeś już żadnych słów. Wykonanie technik było najwidoczniej najlepszym w tej chwili możliwym pomysłem. Znajdowałeś się w miejscu dającym Ci przewagę z powodu obecności drzew a jednak teraz, chwilowo wydawały się być tylko przeszkodą. Głowa kręciła się to w jedną, to w drugą. Zdawało Ci się, że słyszysz jakieś szelesty, delikatne dźwięki. Takowych w lesie było wiele. Możliwe nawet, że gdy powołałeś do życia drzewiaste stworzenie jakieś zwierzę w pobliżu spłoszyło się i uciekło w dal. Nie ty mnie będziesz sądził! Słowa rozeszły się echem po okolicy a Ty w ostatniej chwili zdążyłeś zauważyć ogromne, niszczycielskie cięcie powalające pobliskie drzewa a także Twojego enta. Na ziemi pozostały tylko przycięte nisko pieńki czym teraz nie warto się było martwić. Momentalnie padłeś na ziemię uważając to za najlepszą możliwość w tej chwili. Tak niszczycielskiej techniki dawno nie widziałeś. Chwilę po cięciu korony drzew głośno zaszumiały a wielkie pnie zaczęły walić się w losowych kierunkach siejąc zniszczenie w zasięgu conajmniej kilkunastu metrów. Musiałeś coś wymyślić aby uchronić się przed drewnianą masą, ostrymi gałęziami i wszystkim co się z tym upadkiem wiązało. Pola do manewru nie było wiele ale byłeś pewny, że gdzieś kilkanaście metrów dalej zamajaczyła Ci postać - najpewniej Miyu.
Obrazek

Szybkie Składanie Pieczęci lvl.1
Tropienie lvl.1
Wytrzymałość psychiczna lvl.1
Mistrz Przywołań lvl.1

Kyou – Oburęczność

Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » wt, 10 paź 2017, 12:27

Wiedziałem muszę zachować maksymalny spokój i czujność. By udać chociaż przez chwilę chęć pomocy kobiecie, mając nadzieje na złapanie Jej, w zastawiona przeze mnie pułapkę.
Nie musiałem długo czekać na działanie, jakiego podjęła się Miyja. Najwyraźniej skoro szybko ścięła dość sporo drzew, moje genjutsu musiało poskutkować. Jednak nie mam zbytnio czasu zastanawiać się nad tym czy jest ona na pod jego wpływem. Powalone przez dziewczynę drzewa zaraz spadną na ziemię. Musze się nieco uchronić przed nadchodzącą fala uderzeniową, przecież nie chcę oberwać jakąś zabłąkana gałęzią. Oczywiście najprostszą rzeczą jak i najszybsza jaką mogę zrobić jest szybkie znalezienie schronienia, najlepiej za dużym drzewem. konar takiego drzewa spokojnie powinien mnie zasłonić przed rożnego rodzaju odłamkami, jaki i silnym wiatrem. Więc ile sił w nogach startuje w stronę dość szerokiego drzewa, takiego które jest w stanie zasłonić moja osobę. Zauważając sylwetkę Miyi, przynajmniej wiem gdzie ona się znajduje. Przyciągam do dłoni oplecione łańcuchem miecze. Gdy tylko fala uderzeniowa mnie minie wychylam sie będąc przygotowanym do kontrataku. Wiem przecież i chowanie swojej osoby za drzewem nie ma sensu, przecież Hyudze nie ucieknę, a właściwie się nie schowam. Wiem doskonale iż moim jedynym rozwiązaniem jest otwarta walka.
Jako iż dziewczyna jest bardzo agresywna nie czekam na jakieś rozmowy, tylko już staram się nie zgubić jej z oczu i w razie ucieczki dziewczyny ruszam za nią. Zachowując maksymalna czujność i będąc przygotowanym na kontratak czy unik w stosunku do dziewczyny. W przypadku walki w zwarciu aktywuje moje miecze.
Pokaż/Ukryj:

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Sabaku no Hissori

Post autor: Sabaku no Hissori » śr, 11 paź 2017, 06:57

Miałeś dosłownie chwilę czasu na reakcję. Zdawało się, że czas kończy Ci się nieubłaganie więc postanowiłeś schować się za jednym z drzew. Spadające kłody narobiły ogromu zniszczeń w okolicy i padając nierzadko przewracały kolejne drzewa. Pech chciał, że było ich na tyle dużo, że nawet uchylenie się za jednego z tych jeszcze stojących kolosów nie dał Ci dostatecznej ochrony. Nie można mówić tu o poważnych obrażeniach jednak w tym całym chaosie nie dało się w ten sposób uniknąć wszystkich ran. Pojawiło się na Tobie sporo zadrapań to na pewno. Również jedna z gałęzi trafiła Cię całkiem mocno w stopę przy padaniu ale Ty zasyczałeś tylko starając się zachowac równowagę. Po chwili wszystko ucichło a tuż obok Ciebie pojawiły się trzy sylwetki biegnące w szerokiej formacji w Twoim kierunku. Postać na środku trzymała się trochę dalej a krańcowe biegły przodem starajac się Cię oflankować. Zauważyłeś tylko skinienie głowy jednej z postaci. Na ten sygnał każda z kobiecych postaci zaczęła kluczyć między drzewami - zarówno tymi powalonymi jak i tymi całymi starając się jak najbardziej oszukać Twój wzrok a jednocześnie dostać się do Twojego zadka jak najprędzej. Dodatkowo zorientowałeś się, że gdzieś za Twoimi plecami słyszysz świst przecinania powietrza w postaci kilku oddzielnych efektów dźwiękowych co dało Ci do zrozumienia, że coś za Tobą leci prawdopodobnie w Twoim kierunku. W taki oto sposób zostałeś niejako otoczony chociaż osłona z drzew również Tobie dawała trochę wsparcia co szczególnie mogło się przydać w przypadku użycia zdolności klanowych.
Obrazek

Tropienie lvl.1
Mistrz Przywołań lvl.1

Kyou – Oburęczność

Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » czw, 12 paź 2017, 14:33

Jak to w życiu bywa, nie da się zawsze wszystkiego zaplanować idealnie i w stu procentach. Drzewo za którym się schowałem pomimo swojej wielkości i twardości, Nie dało rady wytrzymać naporu fali uderzeniowej i lecących w jego stronę pinów, padając pod ich naporem. Co tez spowodowało iż otrzymałem obrażenia. Hmm widzę biegnące w moim kierunku trzy kobiety dwie trzymające się z przodu jedna z tyłu. Hmm... muszą to być klony jednak pewnie nie wszystkie skoro słyszę jeszcze jak coś nadlatuje mi za pleców. Nie mam zbyt dużo czasu do namysłu. Teoretycznie kawałek lasu został zniszczony, co za tym idzie widoczność dla mnie znacznie się zwiększyła. Do tej pory tylko ona mnie widziała ponieważ moim oczom zasłaniały drzewa. Teraz gdy widzę dokładniej teren mogę wcześniej reagować, jak i lepszą taktykę opracować. Jednak teraz muszę zając się tymi trzema prawdopodobnie klonami ewentualnie ostatnia jest prawdziwa, a tak przypuszczam. Na starcie odskakuje w bok by pocisk lecący mi za plecami nie trafił w nie. Rozrzucam moje ostrza tak by wbiły się w ziemię które są owinięte moim łańcuchem na rękojeściach. Składam pieczęć węża, i korzystając z techniki Mokuton no jutsu. W pierwszym etapie staram się stworzyć gałęzie lub je podnieść na wysokość postrzela, by przewrócić przeciwnika. Jeżeli się to udaje to szybko oplatam przeciwnika w większą ilość starając się go unieruchomić. Gdy by mój plan nie wypalił, właśnie w tym celu powbijałem miecze owinięte złotym łańcuchem. Kiedy muszę zrobić unik w jedna lub drugą stronę poruszam się w stronę jednego z mieczy, zwijając możliwie najszybciej łańcuch, co znacznie powiano zwiększyć moją szybkość. Natomiast drugie ostrze wyrywam z ziemi i staram się nim zaatakować przeciwnika. Jeżeli jestem zmuszony do walki w zwarciu, to walczę za pomocą moich mieczy nasączonych chakrą.

Pokaż/Ukryj:

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Sabaku no Hissori

Post autor: Sabaku no Hissori » czw, 12 paź 2017, 20:37

Widząc całą tą sytuację można już było nazwać walką. Przeciwnicy widzieli się wzajemnie i mogli dojść do walki w zwarciu jakiej chyba obydwie strony oczekiwały. Postanowiłeś w pierwszej chwili niesiony emocjami odskoczyć w bok. Z pewnością pocisków było więcej niż jeden co stwierdziłeś już wcześniej po efekcie kilku oddzielnych efektów dźwiękowych. Gdy były już bliżej byłeś pewny, że są to shurikeny. Niestety Twój manewr nie zadziałał tak jak tego oczekiwałeś. Część broni miotanej ominęło Cię co prawda jednakże poczułeś kilka ukłuć w górną część pleców oraz głuche zgrzytnięcia wbijających się w pancerz ostrzy. Trzy pociski rozorały część zbroi jednakże nie zdoałały dostać się do ciała także póki co byłeś cały. Co ważniejsze gwiazdki które nie trafiły przeleciały obok otoczone pewnego rodzaju aurą z chakry i zaczęły już zawracać w Twoim kierunku. Nie miałeś czasu aby zastanawiać się nad ilością pocisków które przeleciały obok. Z pewnością było ich kilka (od trzech do czterech). Poirytował Cię nieco fakt, że tak prosta technika dosięgnęła Twego ciała a to nie był jeszcze koniec. Trzy sylwetki zbliżały się z każdą chwilą i gdy tylko rzuciłeś w ziemię ostrza i zacząłeś składać pieczęcie ręczne zaczęły kluczyć między drzewami jakby spodziewając się, że zaczniesz strzelać w nie pociskami co się nie wydarzyło. Miałeś jednak tą przewagę, iż znajdowałeś się w najlepszym dla Ciebie środowisku - lesie. Szybko wykorzystałeś okazję wznosząc ponad ziemię gąłęzie aby opleść je wokół przeciwnika i gdy już miały zacisnąć się mocniej jedna z postaci wydała z siebie charakterystyczny dźwięk pozostawiając po sobie kłęby dymu. W tym czasie druga zdołała dotrzeć do Ciebie i stara się uderzyć z rozbiegu. Trzecia zaś znajdując nieco otwartej przestrzeni wyrzuca właśnie jakąś broń. Sądząc po wcześniejszych działaniach kobiety możesz śmiało stwierdzić, że są to gwiazdki ninja w ilości kilku sztuk. Nadlatują tak, że chcąc nie chcąc będziesz musiał zmierzyć się albo z nimi albo też z drugimi (które pokryte są chakrą) lub też natrafisz na dłoń kunoichi (lub też jej klona ciężko stwierdzić). Oczywiście w takiej sytuacji znajdziesz się, jeżeli nie wykombinujesz czegoś innego niż użycie łańcuchów do zmiany pozycji. Masz chwilę czasu na reakcję ale każde z zagrożeń jest teraz blisko i jeżeli zignorujesz któreś z nich możesz dostać. Co prawda nie wyglądało na to, że stanie Ci się jakaś niewiadomo jaka krzywda lecz obrywanie nigdy nie jest przyjemne.
Obrazek

Tropienie lvl.1
Mistrz Przywołań lvl.1

Kyou – Oburęczność

Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » wt, 17 paź 2017, 12:49

No oczywiście nigdy nic nie możne pójść tak jak sobie to zaplanujemy. Po odskoczeniu oberwałem w mój pancerz. Pewnie gdyby nie on z tymi shurikenami mogło by mnie zaboleć znacznie mocniej.
Jaki ten człowiek głupi i jak wpada w rutynę, dać się złapać w taką prostą i podstawową technikę. najzwyczajniej w świecie muszę przestać traktować Miyu jak zwykłą uciekinierkę. Najzwyczajniej w świecie muszę się bardziej skupić na walce. Jadnak teraz muszę zająć się obecna sytuacją, gdzie jestem bardzo blisko oberwania jedna z gromad pocisków lub tez zwyczajnie z piachy. Nie widzi mi się żadna ta opcja. Więc Korzystam z bardzo szybkich i nie wymagających pieczęci technik, a mianowicie Fukumi Hari która jest bardzo szybką i prostą w wykonaniu techniką, oraz Hari Senbon. Szybko obracam głowę w kierunku prawdopodobnego klona, jednocześnie atakując sembonami z włosów oddalona postać, przyciągając miecze do siebie możliwie najszybciej. Licząc na to iż atakująca mnie postać pewnie jest klonem, po trafieniu jej w twarz senbonami powinno spowodować jej wybuch i pojawienia się dymu. natomiast senbony lecące w postać oddalona powinny spowodować utratę koncentracji, rzucającego jak i pogorszenie sterowania nimi. Gdy tylko miecze wpadną mi w ręce, stosuje je do podbijania shurikenów nasączonych chakrą. W tym miejscu przyda się dodatkowo jeszcze moja oburęczność która to osiągnąłem ćwicząc mój własny styl Mistrza walki mieczem. Dzięki temu nie powinienem mieć większych problemów z pozbyciem się shurikenów. Kolejnym krokiem ruszam z maksymalna prędkością w kierunku oddalonej kobiety. gdy tylko znajdzie się w zasięgu staram się trafić ja technika Mizuame Bakujō. Podczas tej akcji zachowuje jednak maksymalną koncentracje przecież nie chcę wpaść w jakąś pułapkę lub oberwać jeszcze czymś z boku.

Pokaż/Ukryj:

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Sabaku no Hissori

Post autor: Sabaku no Hissori » czw, 19 paź 2017, 22:35

Wszystko wydarzyło się niesamowicie szybko. W ciągu chwili wykonałeś dwie techniki z podstawowego asortymentu shinobi pozbywając się jednej z przeszkód na Twojej drodze jaką był klon znajdujący się w pobliżu chwilę przed uderzeniem Cię pięścią zamienił się w chmurę dymu. Mimo wszystkich starań nie udało się pozbyć wszystkich zagrożeń a tym bardziej w jakikolwiek sposób zakończyć walki. Przyciągnąłeś miecze jednocześnie nieco się odsuwając by uniknąć części salwy a także odbić resztę. Włosowe senobony nie były nawet blisko dosięgnięcia nieco oddalonej postaci, która o dziwo wydawała się nie skupiać na kontrolowaniu nasączonych błękitną energią shurikenów. Jeden zdołałeś uniknąć, dwa odbiłeś mieczem lecz czwarty wbił się w Twój pancerz całkiem głęboko go przecinając i uszkadzając jeden z ruchomych elementów co nieco ogranicza ruchy Twoją lewą ręką(nie jest w żaden sposób zraniona). Dodatkowo trzy inne shurikeny, które zostały zbite lub uniknięte już zawracały celując w Twoje plecy lub bok zależnie od tego jak się ustawisz. Sama postać, którą chciałeś trafić senbonami odskakując w tył wyrzuciła kolejną salwę broni obrzucając Cię całkiem solidnie i tylko zdążyłeś zauważyć, że wśród shurikenów leciała bomba dymna, która wybuchła jakby nieco za wcześnie ukrywając przed Tobą większość gwiazdek ale pewnie też nieco zmieniając ich tor lotu. Nie byłeś w stanie określić gdzie dokładnie będą się kierować a za plecami wisiało kolejne zagrożenie. Jesteś teraz w trakcie szarży na chmurę dymu z której na pewno wyleci kilka metalowych pocisków. Na plecach masz goniące cię wietrzne shurikeny i ogólnie widzisz tylko odbijające się w tył stopy postaci bo resztę zasłania chmurka. Czujesz, że coś jest nie tak jak myślałeś, że jest.
Obrazek

Tropienie lvl.1
Mistrz Przywołań lvl.1

Kyou – Oburęczność

Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » pt, 20 paź 2017, 14:53

Akcja musiała się toczyć szybko i tak tez się potoczyła. Bardzo szybki atak senbonami z bliskiej odległości, sprawił, iż jeden z klonów zamienił się w obłok dymu zostawiając mi w miarę duża swobodę działania. niestety senbony z włosów były zbyt daleko by trafić i rozproszyć moją przeciwniczkę. jednak teraz jedno wiem na sto procent. Mój przeciwnik wymaga stałej kontroli nad shurikenami więc muszę zmusić go do rozproszenia i zmiany sposobu myślenia przez mojego przeciwnika. Pora powalczyć na serio i pokazać na co stać senju. Pierwszą rzeczą która muszę zrobić to pozbyć się shurikenów. Co nie jest takie proste, jednak od czego mam drzewo? Szybko składam pieczęć węża. kucam i tworze dwie dość grube ściany z drzewa, wykorzystując do tego znajdujące się na podłożu odłamki drzewa kłody pnie i gałęzie których jest masa na tym polu. Więc po złożeniu pieczęci węża korzystam z mokuton no jutsu. Możliwie najszybciej tworzę dwie ściany o szerokości około dwóch metrów. Przede mną i za mną. Owe shurikeny powinny zwyczajnie w świecie wbić się w ścianę, co powinno dać mi chwilę spokoju i pole manewru do działania. Gdy tylko usłyszę jak shurikeny się wbija. Wyskakuje w powietrze licząc się z tym, że przed hyugą się nie schowam. Tym razem korzystam jednak z kolejnego jutsu opartego na mokutonie. Gdy tylko wyskoczę ponad dym, strzelam z obu rąk drewnianymi kołkami, chcąc zmusić przeciwnika do zmiany taktyki. cały cas mam jednak przyczepione do łańcucha miecze więc w razie potrzeby zawsze mogę je ponownie przyciągnąć do dłoni gdyby były potrzebne do obrony.

Pokaż/Ukryj:

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Sabaku no Hissori

Post autor: Sabaku no Hissori » sob, 21 paź 2017, 10:42

Wyglądało na to, że miałeś już dość shurikenjutsu, które cały czas robiło kolejne dziury w Twoim pancerzu. Gdy tylko ujrzałeś okazję aby wychwycić wszystkie pociski na raz złożyłeś pieczęć zatrzymując się na chwilę a ciągu chwili przed i za Tobą pojawiły się drewniane ściany splecione z fragmentów gałęzi oraz pni powalonych drzew. Już po chwili mogłeś usłyszeć charakterystyczne, głuche stuknięcia wbijającej się broni. Zatrzymując się na chwilę skupiłeś słuch na tym ile takich stuknięć będzie aby być pewnym, że żadna więcej gwiazdka nie pozostała, a przynajmniej z tych, które już widziałeś. Doliczyłeś finalnie wszystkie i wyskoczyłeś celując kołkami w kunoichi, która już szykowała się do kolejnych manewrów. Miała chwilę czasu na przygotowanie i widząc Twoją sylwetkę od razu wysłała w Twoim kierunku dużo większą wersję gwiazdek ninja czyli demonicznego shurikena. Niestety wykonując ten manewr nie miała jak zareagować na paliki wystrzelone w jej stronę. Z Twoich dłoni wysunęły się po kolei drewniane szpikulce, które docelowo miały zranić postać naprzeciwko. Problem w tym, że zblokowany pancerz w lewej ręce uniemożliwił dobrą rotację i niespodziewanie część kołków posłałeś kompletnie w innym kierunku niż trzeba. Mimo wszystko nie zaważyło to na efekcie techniki i może nawet przeciwna strona nie zauważyła, że nie było to celowe. Pociski leciały cholernie szybko zarówno jedne jak i drugie lecz to kołki jako pierwsze sięgnęły celu zadziwiając Cię w pierwszej chwili gdyż zmienił się on w kłęby dymu. Teraz do Twojej głowy dotarło, że całe to shurikenjutsu było wykorzystywane prawdopodobnie tylko z tego powodu, że był to klon, którego ograniczenia nie pozwalają mu wykonywać niż więcej niż proste jutsu więc użytkowniczka techniki postawiła na coś bardziej upierdliwego. Pozbycie się klona to częściowe rozwiązanie jednego z Twoich problemów lecz wirujące ostrza demonicznego shurikena były już bardzo blisko a Ty jeszcze nie zdążyłeś opaść na ziemię aby mieć jakiekolwiek podparcie w gruncie. Dodatkowym problemem zdawało się to, że Twoje ciało powoli zanurza się w dymie wytworzonym chwilę temu co z pewnością ograniczy Ci widoczność. Nie zgadza Ci się też coś z dźwiękiem wydawanym przez broń ale więcej nieścisłości nie potrafisz znaleźć. Gdzieś z tyłu mogłeś wyłapać dźwięk łamanej, suchej gałęzi jednak był na tyle oddalony i pojedynczy, że mogłeś stwierdzić, iż ktoś próbuje się do Ciebie podkraść.
Obrazek

Tropienie lvl.1
Mistrz Przywołań lvl.1

Kyou – Oburęczność

Pokaż/Ukryj:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ranga B”