[Fab.B] Co ja tutaj jeszcze robię?

Od Chunina
Awatar użytkownika
Arui
Organizacja: Sekuto Chi
Wioska: Kiri
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 18
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Go Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Katon: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=10096

Re: [Fab.B] Co ja tutaj jeszcze robię?

Post autor: Arui » śr, 17 sty 2018, 14:33

Ten koleś był jakiś nienormalny. Wiedziałam, że musiałam stąd jak najszybciej znikać bo nie skończy się to dobrze. Przez pogoń za moimi plecami nie miałam dużo czasu na działanie. Mój mózg działał więc na pełnych obrotach szukając drogi ucieczki. Wymyśliłam kilka opcji ucieczki, żadna jednak nie dawała mi stu procentowych szans. Myślałam nad zagadaniem go i zaatakowaniem z zaskoczenia, zbiciem lamp lub użyciu bomby dymnej. Koniec końców zdecydowałam się jednak na tą trzecią opcję.
-Odbierdol się ode mnie typie.- powiedziałam w jego stronę po czym przed jego twarz tak by zasłaniała mnie i dystans między mną i maszyną bombę dymną.
Teraz przyszedł czas na najbardziej niebezpieczną zagrywkę. Złożyłam specjalną pieczęć i wykonałam Bakuretsu Kage Bunshin no Jutsu. Klon miał jedno zadanie, udawać zdesperowaną mnie starającą się zaatakować z zaskoczenia, a następnie eksplodować. Szybko więc rzuciłam w miejsce w którym stał ten chory doktor kunai, a następny podałam klonowi który to od razu ruszył biegiem przez bombę dymną na tego zakrwawionego frajera. Ja sama natomiast przykucnęłam i starałam się obejść niezauważona tą dziwną maszynę i zlokalizować wyjście.
Pokaż/Ukryj:
Obrazek

Awatar użytkownika
Douhito Izuro
Wioska: IwaGakure no Sato
Ranga: S. Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi +
Kontrola Raiton: San Kaishi +
Kontrola Doton: Yon Kaishi +
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=1249&p=16313#p16313
Konto Główne: memberlist.php?mode=viewprofile&u=5481

Post autor: Douhito Izuro » śr, 17 sty 2018, 15:53

Pamiętaj o odliczeniu bomby dymnej.

Zrobiłaś pierwszy ruch ku wolności, rzuciłam w sumie większość na jedną szale która miała za zadanie albo gościa zabić, albo go zranić, albo co wystarczyłoby uciec od tego psychopaty. Rzuciłaś przed siebie bombę dymna. Nie widzieliście się oboje, nie znalazłem jego umiejętności, czy jest sensorem, czy nie. Nie wyłaniał się jednak z dymu a ty na spokojnie zrealizowałaś swoje zamierzenia. Wysłałaś klona który miał zaatakować typka. Ty natomiast ruszyłaś do mniemanego wyjścia. Jak by się okazało, że go tam nie ma to by był chyba Twój koniec pomyślałaś przez chwilę.
Twój klon znalazł się przed typkiem. Ten tylko uśmiechnął się widząc Twoja postać wyłaniająca się z dymu.
- Grzeczna dziewczynka, że przyszłaś sama. Po co były te dymy?! - sądził, że go zaatakujesz. Wyciągnął więc jakąś dziwną strzykawkę chyba by cię uśpić i ruszył, był niesamowicie szybko ale chyba nie sądził, że miałaś coś takiego w zanadrzu. Wysadził się Twój klon i spowodował spory wybuch rozsadzajacy machinerie. Najprawdopodobniej gość też sporo ucierpiał jak nie zginął ty natomiast będąc tego w miarę blisko zostałaś odrzucona na parę metrów w stronę ściany. Uderzyłaś plecami w nią z impetem. Zabolało, ale byłaś wstanie się podnieść. Wszystko zrobiło się takie ciemne, gdyż żarówki popękały od siły Twojej techniki. Jedna tylko żarówka oświetlająca jakąś drogę którą nie znałaś. Mogłaś więc sądzić, że jest to droga do wyjścia. Dzikusy się zbliżały krzycząc w niebo głosy jakieś dziwne słowa. Najprawdopodobniej wykrzykując do swojego Pana. Mogłaś się podnieść i uciekać, nie za dużo widziałaś więc mogłaś niepostrzeżenie uciec do tamtego tunelu.
Obrazek

Chcesz misję, wyprawę, fabułę? Pisz na gg
Siedzę tylko na niewidocznym. Ewentualnie PW

• Techniki Żywiołów zyskują nieco większą moc - Yōso no Tensai

-Czytanie śladów lvl. 1
    -Szybkie składanie pieczęci lvl. 2
    -Wytrzymałość psychiczna lvl. 1
    - Mistrz Przywołań lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » śr, 17 sty 2018, 16:52

Koleś nie przewidział mojej strategi. Byłam więc pewna, że nie wyczuwa on mojej chakry co może nie tyle ułatwiało, ale na pewno nie utrudniało mi ucieczki. Nie spodziewałam się jednak, że wybuch będzie na tyle silny, że odrzuci mnie tak boleśnie pod ścianę. Jeśli jednak ja tak mocno oberwałam to doktorek na pewno był poważnie ranny. Miałam teraz chęć odszukać go i poderżnąć gardło. Wygrał jednak zdrowy rozsądek i postanowiłam szukać wyjścia. Na moje szczęście nie wszystkie żarówki wywaliło i jedna z nich oświetlała mi jakąś drogę którą to postanowiłam się udać nie mając za bardzo innego wyboru. Wstałam wiec z bólem pleców i klatki piersiowej. Zabluźniłam tylko bardzo nieładnie w myślach i ruszyłam przed siebie sięgając bombę świetlną i kunai. Nie wiedziałam gdzie dokładnie są moi przeciwnicy przez to, że było ciemno. Słuch mnie na szczęście jeszcze nie zawodził. Rzuciłam więc w ich stronę bombę samej odwracając się od niej i ruszyłam biegiem w stronę oświetlonego korytarza. Zanim jednak wbiegłam w oświetlone miejsce wysłałam w jego stronę kunai by na pewno nie było mnie widzieć. Będąc w korytarzu starałam się trzymać ściany by na nic nie wpaść. Uważnie też nasłuchiwałam i szukałam wzrokiem jakiegokolwiek źródła światła.
Obrazek

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » śr, 17 sty 2018, 17:37

Nie zwróciłaś uwagi na to czy koleś jeszcze, czy skutki Twojej bomby. W sumie i tak nie do końca było to widać więc nie mogłaś być pewna, że jesteś bezpieczna. Jedno było pewne, zdołałeś dotrzeć do tunelu który był oświetlony, pozbyłaś się ostatniej żarówki w poprzednim pomieszczeniu i ruszyłaś naprzód mając zapewne nadzieję, że wyjdziesz z tego piekła. Tunel faktycznie kończył się jakimś wyjściem. Były to małe drzwi, otworzyłam je i wyszłaś z tego cholernego miejsca. Znalazłaś się w małej, ciemnej uliczce. Najwidoczniej byłaś w mieście Mitsu no Kuni. Nie działo się na dworze praktycznie nic, nie było straganów. Tu i ówdzie ludzie przyglądający się, bądź przechadzający jak by nigdy nic. Mogłaś uciekać, bądź iść do władz wioski prosić o pomoc, ale czy ci pomogą? Przy okazji którędy droga? Księżyc był zasłonięty przez chmury, a nawet nie specjalnie przyświecał stąd też droga gdzieniegdzie była dobrze oświetlona. Czy barbarzyńcy, bądź też doktorek rusza na Ciebie?! Nie byłaś tego pewna. Nie słyszałaś większych odgłosów wskazujących na to, ale kim oni byli? Czy to jedni z tutejszych łotrów? No i co chcieli od Ciebie...!
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » czw, 18 sty 2018, 16:27

Droga przez tunel niesamowicie mi się ciągnęła. Miałam wrażenie, że była kilometrowa, albo nawet dłuższa, a myśl o tym co zostawiłam za sobą nie uprzyjemniała mi czasu. W końcu jednak dotarłam do drzwi które o mój boże prowadziły na zewnątrz. Na moją twarz wpłyną uśmiech, a ja wzięłam głęboki wdech. Miasto było spokojne jak to zwykle bywa pod wieczór. Nie mogłam się jednak zrelaksować nie wiedząc czy idzie za mną pościg. Szybko więc zamknęłam drzwi i koncentrując energie oblepiłam je całe za pomocą Mizuame Nabara. To powinno dać mi sporo czasu zważając na moją kontrolę Suitonu. Nie wiedziałam jednak gdzie teraz się znajduję. Miasto wyglądało na dosyć normalne. Postanowiłam więc ruszyć przed siebie i znaleźć jakąś karczme. Tam powinno udać mi się odpocząć i zastanowić co robić dalej chociaż wiedziałam, że najchętniej wróciła bym teraz do Kirigakure i poprosiła mizukage o pomoc w zniszczeniu tego typka. Mój brak sił jednak skutecznie mi to uniemożliwiał, a i wrzuciła bym coś na żołądek bo w sumie to już nawet nie pamiętałam kiedy ostatnio jadłam.

Mizuame Nabara
Typ: Pomocnicza
Pieczęcie: Tygrys (1).
Koszt Nauki: 6 Punktów Rozwoju
Kolejna z technik Suitonu umożliwiająca tworzenie wymyślnych pułapek. Użytkownik koncentruje Chakrę w ustach i zawiązuje pieczęć Tora. Wtedy zaczyna wypluwać coś na kształt kleistej, słodkiej (?!) mazi. Strumień cieczy jest jakieś 1,5 - 2 metry przed nim, a sama substancja wykazuje właściwości klejące. Jutsu używane jest do unieruchamiania przeciwników. Maź przewodzi prąd. Kiedy staniemy na kałuży powstałej po wykonaniu tej techniki mamy ogromne problemy z poruszaniem się, zwyczajne podniesienie nogi jest praktycznie niemożliwe. Aby wydostać się z tej wodno-podobnej pułapki trzeba mieć na prawdę znakomite panowanie nad własną Chakrą (sam Kakuzu miał wielkie problemy z wyjściem z niej). Osoba złapana jest więc podatna na wszelkiego rodzaju ataki. Ciecz staje się zwykłą wodą po kilkudziesięciu minutach, więc wszelkie próby zatamowania ruchu na drodze czy sparaliżowania na dłużej funkcjonowania jakiegoś budynku spełzną na niczym. Oczywiście im większy stopień zaawansowania w kontrolowaniu Suitonu, tym lepsze efekty - większa powierzchnia kałuży i bardziej lepka substancja.

- 3 kunai
- bomba dumna
- bomba świetlna
Obrazek

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » czw, 18 sty 2018, 17:09

Dzięki swojej technice Suitonu zablokowałaś wyjście, raczej zbyt szybko z tego nie wyjdą. Było już ciemno więc pod osłoną nocy ruszyłaś do karczmy. Tylko pytanie gdzie ona jest, nie znałaś tego miejsca więc znalezieniego takiego miejsca graniczyło praktycznie z cudem, oczywiście nie w Mitsu no Kuni, w kraju handlu było sporo takich hotelików, karczm. Minęłaś dopiero co zakręt nie oddalając się za bardzo i dostrzegłaś wielki szyld "Karczma pod krwawym sercem". To była jedna z Twoich możliwości, czy wybierzesz akurat tą w nieznanej krainie, będąc praktycznie anonimowa, ale nie dla wszystkich? Napewno można było tam zjeść bo zapachu powodowały w Tobie skręcanie żołądka. Byłaś po prostu głodna, tylko czy to było bezpieczne? Na domiar złego zaczęło padać. Wody więc było pod dostatkiem. Jeżeli nic nie zrobisz to będziesz zaraz cała przemoczona, przy okazji karczma znajduje się blisko wyjścia, ale jak to mówią najciemniej pod latarnią.
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » pt, 19 sty 2018, 01:23

Niestety nie znałam miejsca w którym obecnie się znajdowałam. Co lepsze nie wiedziałam nawet co to za miejsce. Ruszyłam więc przed siebie kompletnie na czuja licząc, że coś wpadnie mi w oko. W końcu jednak sprzyjało mi szczęście, a przynajmniej tak mi się zdało jako, że karczmę znalazłam dosyć szybko przed tym jak to deszcz zdążył się rozpadać. Było to jednak okropnie blisko miejsca z którego właśnie uciekłam. Nie miałam jednak ani sił ani ochoty szukać dalej tym bardziej, że mogło się okazać iż jest to jedna knajpa w całym mieście lub jeszcze otwarta. Mówi się też, że najciemniej jest pod latarnią prawda? Ruszyłam więc do niego najbardziej dziarskim krokiem na jaki było mnie stać i wchodząc starałam się wyglądać jak najnormalniejszy wędrowiec który to chciałby troszkę po podróży odsapnąć, a przy okazji ukryć się przed deszczem. Kiedy więc tylko weszłam do środka czułam już jak moje ciuch lekko wyłapały wilgoć przez spadającą wodę. Zanim jednak usadowię się przy jakimś źródle ciepła rozglądam się co to za typ pubu. Taki w którym to podchodzi do ciebie kelner i zbiera zamówienie, czy jednak sama musiałam udać się do baru. Jeśli ten pierwszy to siadam na najbliższym ogniska lub piecyka wolnym miejscu. Jeśli ten drugi podchodzę do baru.

- 3 kunai
- bomba dumna
- bomba świetlna
Obrazek

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » pt, 19 sty 2018, 11:55

Weszłaś cała przemoczona do karczmy, nie było tu za ciekawie. Masa dziwnie ubranych ludzi z ostrymi przedmiotami jak katany, maczugi i innego typu narzędziami. Głównie byli to ochroniarze trójki szefów siedzących na samym środku. Strażnicy natomiast siedzieli dookoła nich, było ich aż sześciu więc nie było wskazanym zadzierać. Rozmawiali o jakichś interesach, gdy weszłaś do środka od razu wiedziałaś, że musisz iść do baru bo nikt cię raczej nie obsłuży, jedynymi tak uprzywilejowanymi osobnikami była tamta trójka. Osiłki przyglądali się Tobie sprawdzając czy byłabyś jakimś zagrożeniem, po chwili jednak każdy z nich zlał Twoją osobę. Nie wyglądałaś na groźną, mogłaś więc bez problemu przejść. Gdy przechodziłaś obok trójki, jeden z nich powiedział będąc plecami do Ciebie.
- Zmokłaś, może chcesz się dziś ogrzać u mnie... - była to jakaś propozycja, może warto by było ją wykorzystać? Podeszłaś do baru, za nim znajdował się młody chłopak z widocznym śladem po uderzeniu w policzek. Najwidoczniej ktoś mu przyładował z pięści. Młodzieniec bez uśmiechu zapytał.
- Czego ci potrzeba? - wyciągnął kieliszek sake i dodał.
- Na koszt firmy... - najwidoczniej warto było tu przychodzić, mogłaś zamówić i pójść się ogrzać. Jeden kominek był przy trójce szefów, drugi natomiast po prawej stronie od baru, tam też znajdował się pusty stolik, było to też miejsce w półcieniu stąd mogłaś się nieco skryć przed ewentualnymi odwiedzającymi.
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » śr, 24 sty 2018, 16:13

Miejsce do którego trafiłam nie wyglądało na przyjemne, a wręcz przeciwnie. Miałam wrażenie, że jest kontrolowane dosyć twardo przez typków na środku. Kiedy więc jeden coś do mnie powiedział postanowiłam go zbyć, ale bardzo delikatnie by nie robić sobie problemów. Miałam jedynie ochotę odpocząć i jak najszybciej zniknąć z tego cholernego miasta.
-Przepraszam przystojniaku, ale może innym razem.- rzuciłam do niego i puściłam oczko, a następnie podeszłam do baru. Za nim stał dosyć młody chłopak który musiał chyba coś odwalić bo miał na twarzy ślad uderzenia. Nie interesowało mnie to jednak.
-Coś ciepłego do jedzenia, nie wiem może być jakiś ryż i herbatkę jeśli można.- poprosiłam.
-Dziękuję.- dodałam po chwili przyjmując sake z kieliszkiem.
-Chciałam też zapytać czy są może jakieś wolne pokoje na noc.- zapytałam zanim jeszcze odeszłam od baru i niezależnie od odpowiedzi skierowałam się do miejsca w półcieniu by móc w spokoju usiąść.
Obrazek

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » śr, 24 sty 2018, 16:28

Facet który zaczepił cię został ładnie przez Ciebie zbyty w sumie zachichotali i zajęli się na szczęście sobą. Podeszłam do baru, wypiłaś sake i otrzymałaś to o co prosiłaś. Dokładniej to ryż z warzywami, a także zielona ciepła herbata. Chłopak przyglądał ci się jak byś mu się spodobała, albo jak by się martwił o Ciebie.
- Został jeden pokój na poddaszu. Za wszystko wraz z pokojem będzie sto rou... - widać było, że nie podobała mu się cena, ale coś za nią się kryło co sprawiało, że była tak duża. Klucz otrzymasz jak zaplacisz. Pokój nie duży, z jednym małym łóżkiem i okienkiem.
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » śr, 24 sty 2018, 16:35

Koleś który mnie zaczepił nie robił mi problemów co bardzo mi się spodobało. Do tego dosyć szybko dostałam jedzonko i było też miejsce w pokoju.
-Chętnie go wezmę.- odpowiedziałam i uśmiechnęłam się do niego. Nie wiedziałam czemu to zrobiłam, ale jakoś tak mnie na to naszło. Położyłam więc 100 rou na barze i odebrałam kluczyk, a następnie z jedzeniem i herbatką wybrałam się w wcześniej ustalone przeze mnie miejsce. Tam chciałam bez pośpiechu zjeść sobie obiadek i popić to ciepłym zielonkawym napojem bogów. W między czasie starałam się obserwować ludzi którzy wchodzili do środka jak i tych co już tutaj byli. Nie robiłam tego jednak z ciekawości, a z własnego bezpieczeństwa. W końcu w każdym momencie mogli wpaść tutaj typki które mnie porwały, a tego bym nie chciała. Jeśli jednak nic takiego się nie stało, a mi udało się skończyć ryż ruszam w stronę wynajętego przez siebie pokoju. Tam sprawdzam jak daleko znajduje się łóżko od okna i drzwi by w razie czego mieć drogę ucieczki. Drzwi zamykam na klucz i od środka zaklejam je Mizu Nabarame by mieć pewność, że nikt mi tu w nocy nie wparuje. Zamykam też okno i zasłaniam w nim zasłonkę. Spać kładę się w ciuchach z całym sprzętem przy łóżku i jednym kunaiem pod poduszką. Jeśli przez noc nic się nie dzieje lekko obmywam się z rana i jak gdyby nigdy nic idę zdać pokój do baru.

- 3 kunai
- bomba dumna
- bomba świetlna
- 100 rou
Obrazek

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » śr, 24 sty 2018, 17:14

Ruszyłaś do pokoju w którym miałaś spędzić noc, zabezpieczyłaś się przed ewentualnym zagrożeniem. Nie przydało się za bardzo bo noc okazała się dość spokojna prócz tego, że ktoś z samego rana zaczął rąbać drewno. To chyba był ten młody barman. Zdałaś pokój i mogłaś spokojnie wracać do domu. Była ładna pogoda, słońce świeciło, bezchmurne niebo. Żyć nie umierać, ciekawe co się stało z tamtymi jegomościami, czy zaczną cię ścigać? Czy na dobre im uciekłaś? Zdążyłaś wyjść z Mitsu no Kuni bez większych problemów. Pary tylko ochroniarzy baczniej ci się przyglądało, ale tak naprawdę nic wielkiego się nie działo.
C.D.N. jak w bajkach! :)
+1B
+700 rou
+ 34 PR
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1