[B] Wspólne interesy

Od Chunina
Awatar użytkownika
Vaynard
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo
Ranga: Tokubetsu Chuunin
Wiek Postaci: 17
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi ++
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=262597#p262597

Re: [B] Wspólne interesy

Post autor: Vaynard » ndz, 22 kwie 2018, 12:58

Jigoku był pod wrażeniem tego jak jego plan odniósł sukces. Plan na lądowanie miał, lecz najpierw należało pozbyć się zagrożenia ze strony przeciwnika. Widząc, że ten wykonuje pieczęcie zareagował instynktownie. Wystrzelił swoje nici z ciała w kierunku oponenta, który zdawał się kończyć technikę którą szykował. Najpewniej zbyt późno spostrzegł pędzące w jego kierunku nici, które pochwyciły go w nadgarstkach i za ramiona krępując ruchy. W tym momencie najbardziej odsłoniętym punktem była głowa przeciwnika tak więc postanowiłeś posłać w kierunku jego głowy senbony z chakry. Te wbiły się w twarz i szyję przeciwnika. Przez maskę nie byłeś w stanie zobaczyć jego mimiki, lecz byłeś w stanie dostrzec kilka plamek krwistoczerwonej posoki. Trafiony natomiast zaklął i próbował siłować się z nićmi, które co raz bardziej zacieśniały się na jego nadgarstkach, ramionach oraz nogach. Postanowiłeś też wykonać technikę fuutonu by zniwelować swój upadek co było całkiem niezłym posunięciem. W tej chwili stałeś kilka kroków od swojego przeciwnika, którego zdaje się miałeś jak na widelcu. Ten był raczej bezradny przeciwko nitkom, które go pochwyciły. Rero z kolei podążał w Waszym kierunku. Zostało mu około 50 metrów do przebycia. Co do samego bohatera ten odczuł, że jego zapasy chakry zostały poważnie nadszarpnięte w związku z czym dalsza walka mogłaby się okazać trudną i mocno ograniczoną.
"Stand and fight live by your heart
Always one more try I'm not afraid to die
Stand and fight say what you feel
Born with a heart of steel"

Umiejętności:

Perswazja lv 2, Czytanie śladów lv 1, Wytrzymałość psychiczna lv 2, Odbijanie pocisków lv 1,
Szybkie wiązanie pieczęci lv 1

Chcesz misję/wyprawę? Ocenić trening? Pisz na GG.

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku
Organizacja: Wasure Akuma no Ken
Wioska: Ishi
Ranga: Nukenin C+
Wiek Postaci: 16
Siła: San Kaishi ++
Zręczność: Ni Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi ++
Kontrola Doton: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11818&p=281853#p281853

Post autor: Shisetsu Jigoku » ndz, 22 kwie 2018, 13:41

W końcu coś poszło po mojej myśli, jednakże nie do końca bowiem i obezwładnienie i lądowanie poszły mi bez szwanku lecz... bladoniebieska energia była wręcz na wyczerpaniu. Pot oblał moje ciało, a krew nadal w nim dość szybko krążyła po nim. Dawno nie byłem w stanie gdy energia mnie opuszczała, lecz musiałem to wytrzymać aby zakończyć swoje zadanie. Wiedziałem iż nie mogę zabić tego człowieka, mimo iż wszystko we mnie krzyczało bym to zrobił. Głos w mojej głowie szeptał do mnie i opisywał najbardziej brutalne sposoby na morderstwo lecz nie mogłem tego zrobić. Musiałem trzeźwo myśleć, uśmieszek nie schodził z mojej twarzy a sapanie było głośniejsze. Wiedział że został mi jeszcze jeden lizak. Korzystając z tego że moje twory są przyczepiony do tego człowieka a me dłonie są wolne, użyłem go. Ostatni już lizak został użyty, jednak od razu oddałem nieco mocy do sakwy aby napełnić ją kolejnym lecz ten proces będzie nieco trwać. Maska na twarzy przeciwnika sugerowała mi kilka rzeczy, mogłem go znać lecz ten nie chciał bym poznał jego tożsamość, lub po prostu działał incognito. Strzeliłem kostką w lewej dłoni, a ta zaczęła ruszać palcami w dość charakterystyczny dla mnie sposób. Najpierw Ty napsułeś mi krwi... teraz moja kolej... Zapierdole Cię jak rzeźnik, swoją małą tłuściutką świnkę. Po tych słowach ruszyłem w jego kierunku, na oko moja energia po jej lekkim zregenerowaniu winna mi jeszcze wystarczyć. Na mej twarzy zawitał psychopatyczny uśmiech a z ust wyszedł oślizgły jęzor który oblizał me wargi. W wolnej dłoni znalazł się nóż kunai który miałem przy sobie, tuż po tym zabiegu podbiegłem do leżącego wroga. W amoku zerwałem maskę z jego twarzy i zaatakowałem ostrzem gałki oczne pierw jedną a potem drugą. Chciałem je tylko przebić aby pozbawić oponenta wzroku. Następnie usiadłem całym ciężarem ciała na jego klatce piersiowej stopniowo zmniejszając liczbę nitek. Wbiłem ostrze w jego ramię, najgłębiej jak tylko mogłem. Widok krwi pobudzał mnie jeszcze bardziej, powoli nawet zapomniałem że muszę utrzymać te osobę przy życiu. Mój własny obłęd mnie pochłaniał, posapywania były co raz głośniejsze a uśmiech nawet na moment nie uciekał mi z ust. Ile to... Tysiąc odjąć siedem? Po odpowiedzi lub nie wyjąłem broń ninja i wbiłem ją w drugie ramię. Kim jesteś i kto Cię przysłał... i lepiej teraz/ponownie odejmij wynik. To możliwe że pozwolę Ci szybko umrzeć. Całe me ciało dostało drgawek a zimne poty były co raz bardziej dotkliwe, znów czułem to uczucie... już tak dawno nie zadawałem nikomu takiego cierpienia.

//Przy lewym boku: Fioletowo-różowa sakiewka która po wysłaniu do niej energii(technika E) generuje w sobie różowo-fioletowego lizaka o smaku jagodowo-truskawkowym w kształcie gołej Dosi. Zjedzenie lizaka odnawia tyle czakry co technika rangi B. Lizak tworzy się 4 tury, a w sakiewce mieszczę się tylko dwa lizaki. Nie można przenosić ich po za sakiewką. (Stan 1/2) - Teraz po użyciu 0/2 ale za 4 tury będzie 1/2
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Ogrom Czakry, Demoniczny Skryba.
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Wytrzymałość psychiczna 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Vaynard
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo
Ranga: Tokubetsu Chuunin
Wiek Postaci: 17
Siła: Ni Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi ++
KP: viewtopic.php?f=36&p=262597#p262597

Post autor: Vaynard » ndz, 22 kwie 2018, 14:40

Jigoku widząc, że ma sytuację pod kontrolą mógłby się nieco odprężyć, gdyby nie fakt, że wykorzystał niemal doszczętnie swoje zapasy energii. Postanowił temu zaradzić sięgając po drugiego lizaka. Postanowił także poświęcić małą część odzyskanej energii na uzupełnienie zapasu tego zbawiennego produktu. Zdawał sobie także sprawę z tego, że nie może ot tak zaszlachtować swojego przeciwnika. Musiał walczyć ze swoimi morderczym instynktem co wcale nie było proste. W końcu ciężko posapując przemówił do swojego rywala i ruszył w jego kierunku. Na twarzy pojawił się psychopatyczny uśmiech, a blondyn ruszył biegiem z kunaiem w dłoni. Zerwawszy maskę w amoku wycelował ostrzem w gałki oczne jedną po drugiej. Ten zaryczał z bólu wystękując mało skomplikowane obelgi w stronę lalkarza. Gdy się przyjrzałeś twarzy jegomościa doszedłeś do wniosku, że nigdy go wcześniej nie widziałeś, więc raczej chciał po prostu działać incognito. Był to młody brunet, na oko miał około 20 lat.
-Ty skurwielu! - w tym momencie zasiadłeś całym swoim ciężarem na chłopaka i stopniowo zmniejszałeś liczbę nici. Ten nadal wił się nieco pod Tobą z bólu, a krew obficie spływała ze świeżo przebitych oczodołów.
-Zapłacisz za to kurwiszonie! - wycedził przez zęby znajdujący się na przegranej pozycji oponent. W tym momencie wbiłeś ostrze najgłębiej jak się dało w ramię ofiary przebijając je. Pod wpływem krwi byłeś pobudzony do działania. Zadałeś swoją drobną matematyczną zagadkę i sięgnąłeś po kolejny kunai. W tym momencie stało się coś czego raczej się nie spodziewałeś po swoim przeciwniku. Ten złożył jedną dłoń pieczęć tygrysa. Krótki syk i solidna eksplozja, która odrzuciła Cię, a towarzyszył temu deszcz flaków. Przekoziołkowałeś po ziemi, a zerknąwszy w locie w miejsce w którym przed chwilą siedziałeś zobaczyłeś krwawą papkę. Przez bardzo bliski kontakt Tobie też się ucierpiało. Miałeś dość poważne oparzenia na brzuchu oraz miednicy, a Twoja lewa ręka obficie krwawiła z ramienia, byłeś też trochę pobijany po przetoczeniu się po ziemi. Cóż, chyba jednak Twoja ofiara postanowiła sama zadecydować o swoim losie i skrócić swoje cierpienia, być może licząc, że zabierze Cię ze sobą. W tym czasie Twoja wierna żaba znalazła się też koło Ciebie, jednak w tym momencie raczej nie będzie zbyt użyteczna, a Ty sam musiałeś zająć się swoimi obrażeniami.
"Stand and fight live by your heart
Always one more try I'm not afraid to die
Stand and fight say what you feel
Born with a heart of steel"

Umiejętności:

Perswazja lv 2, Czytanie śladów lv 1, Wytrzymałość psychiczna lv 2, Odbijanie pocisków lv 1,
Szybkie wiązanie pieczęci lv 1

Chcesz misję/wyprawę? Ocenić trening? Pisz na GG.

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » ndz, 22 kwie 2018, 18:36

No cóż nie byłem w stanie przewidzieć wszystkiego, kto by się spodziewał że ten człowiek będzie żywą bombą jak rodowity sunyjczyk. Będąc na nim nie usłyszałem odpowiedzi a zadawałem jedynie ból, krew, żółć, żyły naplecione niczym makaron na ostrze mojej broni. Było to niezwykle piękne, aż w głowie poczułem chęć skosztowania tego człowieka. Niestety byłem tak skupiony że zbyt późno zareagowałem na wybuch który nastał. Ze spokojem odleciałem w bok i uderzyłem kilka razy o ziemię, ze spokojem wstając i się otrzepując. Wzrokowo zacząłem oceniać swoje obrażenia i spojrzałem na pęknięte okulary od wybuchu. Śmieć... Splunąłem w bok i wystawiłem dłonie ku górze, krzycząc. Myślisz że wysadzenie uratuję Cię skurwielu!? Znajdę wszystkich Twoich towarzyszy i ich wypatroszę, sprawię że zginą! Fufufufufu! Zaśmiałem się dość charakterystycznie dla siebie i zacząłem oddychać szybciej. Spojrzałem na otwartą ranę na dłoni i wykorzystałem nici aby zmniejszyć krwawienie, wtedy to oderwałem kawałek ubrania i przełożyłem go nitkami aby posoka tak mocno się nie sączyła. Kolejnym krokiem było zażycie dwóch tabletek, jedną z nich była pigułka wzmacniająca a drugą wymysł Yamadoo.(w spoilerze) Miałem na celu zwrócenie sobie ubytków w postaci krwi. Gdy zjawił się Rero spojrzałem na niego i wskoczyłem na jego grzbiet. Rero, ruszaj w kierunku w którym uciekał ten przygłup... ja jestem zmuszony odpocząć... nie śpiesz się w końcu natrafimy na coś co będzie na tyle podejrzane by to sprawdzić. Siedząc po turecku rozmyślałem nad tym co się właśnie stało, oczywiście obwiniałem swój obłęd. Jedną dłoń ułożyłem na na lewej stronie twarzy i trzymałem się za nią. Nadal przy tym jednym okiem obserwując okolice.

Pokaż/Ukryj:
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Taichi Senju
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: Yon Kaishi +
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Zero Kaishi +
Kontrola Doton: San Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=201808#p201808

Post autor: Taichi Senju » czw, 26 kwie 2018, 20:08

Postępując jak przystało na doświadczonego shinobi pierwszą rzeczą jaką zrobiłeś po walce było zabandażowanie otrzymanych ran, przecież głupio było by się wykrwawić tak po wygranej walce. Licząc się z oparzeniami oraz ubytkiem czakry jak i zmęczeniem po walce. Postanowiłeś przyzwać żabę na którą to wskoczyłeś. ruszając powoli w kierunku w którym uciekł jeden z oprychów. Żaba ruszyła zgodnie z twoja prośbą nie forsując tępa. przeszliście jakiś kawałek jednak jeszcze nic się nie wydarzyło. odczuwałeś jednak dość mocno ból jaki jest przypisany do oparzenia. Przecież coś takiego zawsze boli. Jednak po chwili weszliście na ścieżkę, gdzie na utwardzonej ziemi zgubiliście ślad osobnika którego poszukujecie. Jednak nastała nagle dziwna martwa cisza. zupełnie jakby za chwile miało się coś wydarzyć. Wokół ścieżki przed tobą znajduję się bardo dużo wielkich głazów zarówno po prawej jak i lewej stronie.
Wyprawy, Misje pisać na GG 8651152

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Odbijanie pocisków LVL 1 Wytrzymałość psychiczna 2 LVL Szybkie wiązanie pieczęci 2 LVL
Czytanie Śladów 1 LVL Perswazja 1 LVL

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » czw, 26 kwie 2018, 21:15

No cóż, widocznie byłem w jakimś amoku że nie dostrzegłem iż przeciwników było dwóch a nie jeden. Najwidoczniej mój obłęd był zbyt... wielki i nie dostrzegłem wizji świata jaka była prawdziwa. Dlatego też zdecydowałem po prostu to olać i ruszyć za drugim przeciwnikiem, oczywiście nieco szybciej opatrzyłem swoje rany. Co dziwne... odesłałem żabę a następnie znowu ją przyzwałem lecz nie miałem co się nad tym rozpatrywać. No dobra Rero... nie jestem pewny co tu właśnie się stało lecz to nie jest ważne. Musimy dogonić tego skurwolisa i zrobić mu z mordy centrum suna gakure no sato... różnicy widać nie będzie! Zaśmiałem się wesoło klepiąc żabę po plecach, będąc na jej grzbiecie obserwowałem okolicę lecz nie dostrzegałem niczego co by wzbudziło moje podejrzenie. Lecz po jakimś czasie wkroczyliśmy na ścieżkę a tam ślad się urwał, kilka kroków dalej było widać głazy... jak z prawej jak i z lewej. Wyglądało to co najmniej podejrzanie do tego jeszcze ta cisza. Chyba nie mamy wyboru Rero... Zeskoczyłem z ropuchy tak by znaleźć się za nią i wykonałem technikę iluzji aby pozbyć się ewentualnej pułapki. Moje niematerialne klony winny ruszyć w stronę głazów, a co do samej żaby. Wyszeptałem do niej siedząc za nią aby polała wszystkie kamienie olejem. Sam musiał spokojnie siedzieć za płazem i obserwować otoczenie, moje zdrowie oraz jeszcze nie do końca zregenerowana energia były zbyt mało pewne. Uśmiechnąłem się sam do siebie i rzekłem do siebie pod nosem. Yare, yare... a to psy. Co z tego będzie? Zobaczymy.

Pokaż/Ukryj:

Technika żaby
Pokaż/Ukryj:
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » pt, 27 kwie 2018, 10:04

Kierując się przekonaniem o prawdopodobnie iż koledzy człowiek z którym walczyłeś przygotowali dla ciebie małą niespodziankę korzystając z świetnie przygotowanego do takiego zadania terenu. Nasz bohater jednak świadomy tego iż uwarunkowania terenu mogą sprzyjać zasiadce. Zatrzymał się i poczynił najpilniejsze przygotowania, jakie mógł na chwilę obecna poczynić. Stworzył iluzję siebie chowając się za żabą wysłał klony na przeszpiegi, jednocześnie asekuracyjnie polewając głazy olejem w jeszcze nie wiadomym celu. Oto to co właśnie się wydarzyło. klony pobiegły przodem i zgodnie z twoimi przewidywaniami zostały zakatowane jakimiś pociskami wyłaniającymi się za kamieni. Zdołałeś zobaczyć skąd padają strzały były to dwie skały po lewej i druga skała po prawej. Więc wiesz juz gdzie znajdują się twoi przyszli przeciwnicy. Co zamierzasz z nimi zrobić oto jest pytanie.

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Odbijanie pocisków LVL 1 Wytrzymałość psychiczna 2 LVL Szybkie wiązanie pieczęci 2 LVL

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » sob, 28 kwie 2018, 11:09

Na mej twarzy pojawił się szyderczy uśmiech, jak trzeba być głupim aby w takim oczywistym miejscu zrobić pułapkę. Gdyby była wykonana na otwartym terenie pewnie bym się nie spodziewał tego co się stanie ale tak...? Widząc iż skały zostały oblane a klony były rozstrzeliwane nie zwlekałem i nie miałem zamiaru czekać aż przeciwnik zaatakuje prawdziwego mnie bądź Rero. Rero, jeszcze raz oblej wszystko olejem... tylko nie traf mnie przypadkiem. Po tych słowach wstałem i wbiegłem na żabę wyskakując z niej i sycąc swoją nogę żywiołem ognia. Zrobiłem obrót i uderzyłem delikatnie stopą w ziemię aby podpalić okoliczny olej. Po tym zabiegu od razu przeturlałem się na bok i wróciłem do pozycji stojącej odskakując kilkukrotnie w tył. Starałem wzrokiem się objąć jak największe płacie terenu i być przygotowanym na ewentualne uniki. Moim celem było wypatrzenie wszystkich wrogów i ustalenie ich pozycji. Nie mogłem sobie na tym etapie pozwolić na błąd, ropucha była kawałek dalej ode mnie co znaczyło że nadal mam dodatkowe wsparcie w razie niespodziewanego ataku. Pytanie było ile pachołków będę musiał jeszcze zwalić nim dojdę do miejsca docelowego.

Pokaż/Ukryj:
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » sob, 28 kwie 2018, 11:23

Więc widząc atak przeszedłeś do ofensywy, chcąc pozbyć się w łatwy sposób swoich potencjalnych przeciwników ostrzeliwujących twoje iluzje dałeś wyraźny rozkaz żabie by ta oblała wszystko olejem po czym podpaliłeś ów olej. który płonął naprawdę szybko i bardzo gorąco. Jednak coś było nie tak, nie było słychać żadnych krzyków. Zupełnie jakby nikogo tam nie było. Może są ogniu odporni lub teraz może zniknęli gdzieś chowając się pod ziemią. Tego nie wiesz i nie wiesz co tak naprawdę się stało przecież nie podszedłeś bliżej. Pewne jest jednak jedno, ostrzał ustał. Ponownie nastała cisza, jednak jak długa. oto jest pytanie.

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » ndz, 29 kwie 2018, 09:58

Widząc to co mnie spotkało nie mogłem uwierzyć że tak się potoczyły owe sprawy, stojąc tuż obok płonącego otoczenia anulowałem klony i przyłożyłem dłoń do czoła. Momentalnie wybuchłem śmiechem i krzyknąłem w przestrzeń. A więc tak bawią się ze mną osoby które wypowiadają mi wojnę i chcą mojej głowy? Czy wy sobie ze mnie kurwa jaja robicie? Zadzierając ze mną wdepnęliście w gówno z którego łatwo nie wyjdziecie. Spotka was ostra kara, obiecuje że każdego z was zabije w bardzo bolesny sposób. Rozłożyłem dłonie na boki, śmiejąc się ku niebu. Na mej twarzy wymalował się ogromny uśmiech, a krążenie krwi w ciele gwałtownie się przyśpieszyło. Po chwili gdy nieco się uspokoiłem a ogień szalał już w mniejszym stopniu wskoczyłem ponownie na żabę. Rero... omiń te ciapangę po łuku i ruszamy dalej w przód, tylko dość powoli może coś ciekawego rzuci mi się w oczy. Tym razem nie siadałem na ropuszce po turecku a stałem na niej z założonymi rękami, mój gniew był wielki ale pytanie czy będzie tylu abym go odpowiednio spożytkował.
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » pn, 30 kwie 2018, 08:18

Gniew naszego bohatera rósł zdecydowanie z każdą minutą a może i nawet sekundą. Chłopak był wściekły chciał pozabijać wszystkich i wszystko co stało mu na drodze. Dowiedziawszy się o tak prostej zastawionej na niego zasadzce. Ponownie wskoczył na swojego kompana, jednak tym razem już nie siadając spokojnie jak to miało miejsce jeszcze kilka chwil temu. Tym razem stał na żabie z założonymi rękoma zupełnie jakby miał budzić strach w potencjalnych wrogach którzy go dostrzegą.
Takie trzymanie skrzyżowanych rąk raczej nie jest najlepszym pomysłem. Dlaczego ktoś zapyta, otóż jedna z rak jest poparzona, a jak powszechnie takie dotykanie poparzonej skóry powoduje dość mocny ból. Okrążając jednak kamienie dojrzałeś coś spod głazów z których padały strzały, zauważyłeś sznurki, prowadzące do wąskiej ścieżki między skałami po tow jej prawej stronie. Ścieżka zamienia się jakby w oddali w jaskinie. To prawdopodobnie tam znajduje się reszta bandy. Tylko jak tam wejść skoro sterując machinami pewnie ze swojej pozycji widzą idealnie Twoje poczynania.

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » pn, 30 kwie 2018, 09:11

Nie mogłem zbyt wiele teraz zrobić byłem na widelcu, swoimi krwistoczerwonymi oczami dostrzegłem sporą liczbę nitek którą były sterowane pułapki. Kroczenie drogą gdzie one były było dość głupim pomysłem, jednak jak inaczej trafić do gniazda os gdy droga do środka prowadzi przez ich rój? Musiałem myśleć dlatego wydałem polecenie do żaby. Rero, wolniej. Wzrokiem badałem otoczenie, aż doszedłem do pewnego wniosku. Skoro teren jest naszpikowany pułapkami wrogowie musieli się szybciej przygotować. Jednak to nie było teraz ważne, bo to właśnie owe sznurki były tutaj zapalnikiem, a co jeżeli by go wykorzystać na swoją korzyść? Stop. Zwróciłem się do żaby, a na mych ustach wymalował się ogromny uśmiech. Z palca wypuściłem jedną nitkę i owinąłem ją w okół sznureczka który prowadził do pułapki, w ten oto sposób chciałem sprawić aby się zużyła poprzez moją stymulację. Każdą kolejną niteczkę chciałem wykończyć w ten sam sposób - swoją. Skoro polowali na mnie powinno się spodziewać że takie zagrania będą przeciwko mnie mało efektywne, bowiem kto był królem linek, no kto? Gdy dezaktywowałem po kolei pułapki i oczywiście sam w nie, nie wpadałem to poruszałem się do przodu tak aby dotrzeć do jaskini. Jeżeli chodzi o atak na moją osobę staram się wykonać unik lub po prostu obronić się przy pomocy niteczek.
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » pn, 30 kwie 2018, 09:58

Jak to nasz król linek stwierdził, nie będzie się bawił w ich gierki. skoro nie są na tyle odważni by stanąć mu na przeciw, zwyczajnie postanowił wykorzystać ich broń przeciwko nim. Oplątując linki swoimi własnymi pociągał za sznurki gdzie też po drodze działy się rozmaite rzeczy. Raz coś wybuchło raz ścieżka się zapadła, tu coś strzeliło tam upadło a tu się stoczyło. Po rozbrojeniu tego co na ciebie czekało dotarłeś do wejścia Jaskini. Gdzie pewnie będzie czekać na ciebie jeszcze jakaś niespodzianka. Ciekawe tylko jaka. Stojąc przed jaskinia nie widzisz nikogo, ani też żadnych linek które mogłyby wskazywać na pułapkę. Wejście wygląda dość bezpiecznie znajdują się na ścianach tylko pojedyncze pochodnie oświetlające drogę do wnętrza góry. Jednak jest mały szkopuł niestety Roro utknie w tym przejściu więc chcąc zejść niżej musisz zrezygnować ze swojego środka transportu, jakim w tym momencie jest żaba.

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » pn, 30 kwie 2018, 10:35

No cóż, wyglądało na to że moi wrogowie albo się panicznie mnie bali albo byli cholernie głupi. Stworzyć taki poligon bojowy dla zabicia jednego człowieka? Słyszę to... słyszę was strach, wasz szloch i waszą marną chęć przeżycia! Nahahah! Zaśmiałem się sam do siebie a krew zaczęła poruszać się w moim ciele dwa razy szybciej. Gdy dotarłem pod wejście do jaskini, dojrzałem iż Rero był zbyt tłusty aby przejść. Hmm... tutaj chyba kończy się nasza współpraca. Jednakże nim Cię odeślę mam prośbę, zrobimy im małą niespodziankę. Kto wie co czeka mnie na wejściu, dlatego jak Ci dam sygnał zaatakujesz olejem. W tym momencie przygotowałem nieco energii w swoich płucach, była to mianowicie energia wiatru. Rozpocząłem wykonywanie symboli niezbędnych do techniki, a gdy byłem praktycznie gotowy wypuszczenia jej z ust, jedną ręką wydałem rozkaz Ropuszce aby cisnęła olejem prosto do do wnętrza jaskini. Sam wtedy dodałem w to Daitoppy, i podpaliłem dłoń przy pomocy Hono, aby zrobić ogniste tornado w samym środku ich kryjówki. Jeżeli ktoś się na mnie czaił... miał teraz zapewne bardzo ładnie spieczoną skórę. Po wykonanym ataku klepię żabcie po grzbiecie. Możesz znikać. Po czym swobodnie opadam na ziemię i ruszam w głąb jaskini, byłem dość ostrożny bowiem patrzyłem gdzie stawiam nogi. Nie mogłem sobie pozwolić teraz na błąd, miejmy nadzieje że trafię w końcu na tego gównojada który przysporzył mi tyle problemów.

Pokaż/Ukryj:
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » pn, 30 kwie 2018, 14:09

Więc nasz król nitek jak to sam się nazywa postanowił, poradzić sobie ze wszystkim zanim cokolwiek się zaczęło. Jednak jak to się potoczy już tłumaczę. Król linek zalał wejście olejem by następnie podpalić i wdmuchnąć wszystko co się zapaliło do najgłębszych zakamarków owej jaskini, chcąc pozbyć się wszystkiego co żywe, a właściwie spalić wszystko żywcem. O ile zalanie podpalenie i wdmuchnięcie szło po jego myśli. PO chwili usłyszał kilka krzyków i to nie takich słabych bo można było to nazwać wręcz wrzaskami. By nagle stało się coś dziwnego i to bardzo dziwnego otóż mały płomyczek wrócił w twoim kierunku jednak nie dosięgając Twojej osoby. To zdecydowanie dość dziwne jednak może zwyczajnie, może ogień obszedł całą jaskinie i wrócił. Z jaskini słychać potworne jęki konających w niej ludzi. Jednak pewnie wszystkie łupy jakie masz odzyskać znajdują się w środku, co zapowiada iż i tak musisz zejść do jaskini.

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ranga B”