[B] Wspólne interesy

Od Chunina
Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku
Organizacja: Wasure Akuma no Ken
Wioska: Ishi
Ranga: Nukenin C+
Wiek Postaci: 16
Siła: San Kaishi ++
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi ++
Kontrola Doton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11818&p=281853#p281853

Re: [B] Wspólne interesy

Post autor: Shisetsu Jigoku » śr, 2 maja 2018, 10:31

Wyglądało na to że plan eliminacji wrogów jeszcze przed tym nim dostałem się do środka idealnie podziałał. Kto by się spodziewał że połączenie oleju, wiatru i ognia przyniesie aż tak potężny efekt. Przymknąłem jedno z oczu i odchyliłem głowę w tył oddając się przyjemności, były nią dźwięki które bombardowały moje małżowiny uszne. Krzyki, agonia, śmierć, to wszystko było takie wspaniałe. Mimowolnie strzeliłem jednym ze swoich palców, wtedy to moja źrenica gwałtownie się zmniejszyła widząc jak nadlatuje na mnie ognisty pocisk. Wiedziałem że nie mam szans go uniknąć, chciałem już zasłonić się rękami aby ochronić twarz przed uderzeniem. Lecz jak się okazało owy atak nie doleciał do mnie. Kolejny palec strzelił podobnie do poprzedniego, a moje ciało się zachwiało kilkukrotnie w tył i w przód. Pochyliłem się i wyszczerzyłem. Zabiję... Zabiję! Wykrzyczałem w głąb jaskini biegnąc do jej wnętrza. Jeżeli chodziło o ogień albo ataki dystansowe które miały mnie sięgnąć byłem na to gotowy. Prosta technika wiatru wystarczyła aby pozbyć się lecącej broni lub też mniejszego płomyka który mógł mnie w jakiś sposób zranić. Nie było teraz dla mnie nic nie możliwego jedynie były rzeczy które trudno wykonać.

Pokaż/Ukryj:
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Ogrom Czakry, Demoniczny Skryba.
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Wytrzymałość psychiczna 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Taichi Senju
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: Yon Kaishi +
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Zero Kaishi +
Kontrola Doton: San Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=201808#p201808

Post autor: Taichi Senju » śr, 2 maja 2018, 10:44

Nasz obłąkany bohater rozkoszujący się krzykami dochodzącymi z wnętrza jaskini po jego poprzednim ataku. Co zdecydowanie dawało mu euforię z działania jakiego dokonał jeszcze chwilę wcześniej. Nieco przerwana powrotem płomienia z jaskini , który jednak nie doleciał. Tez znowu wpadł w krwawy szał ruszając ile sił w nogach w głąb jaskini będąc przygotowanym na jakieś słabe ataki dystansowe, mając w planie zwyczajnie zdmuchniecie ich ze swojej drogi. Biegnąć tylko mijał osoby leżące jeszcze na ziemi i jęczące z bólu w niebo głosy. Przecież to normalne zachowanie przy tak licznych oparzeniach jakie otrzymali. Wbiegając w głąb jaskini nie znalazł jeszcze nic ciekawego poza długimi tunelami ciągnącymi się już od jakiegoś czasu, aż tu nagle w oddali spostrzegłeś światełko w oddali tunelu. Możliwe ze będzie to koniec poszukiwań. jednak to się dopiero ma okazać
Wyprawy, Misje pisać na GG 8651152

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Odbijanie pocisków LVL 1 Wytrzymałość psychiczna 2 LVL Szybkie wiązanie pieczęci 2 LVL
Czytanie Śladów 1 LVL Perswazja 1 LVL

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » śr, 2 maja 2018, 20:01

Jak się okazało nie było nikogo w tej jaskini kto mógł mi stanąć na drodze, widząc na wpół martwych ludzi mój krok stał się chwiejny i dłonią podparłem się o ścianę. Wybuchłem śmiechem, a moje gałki oczne kierowały się na wszystkie strony. A w pieczarach rozbrzmiał śmiech szaleńca, trwało to dobrą minutę. Mój oddech zwolnił, a ciało wróciło do normy, wyprostowałem się i gwałtownie wziąłem powietrze do ust. Mój obłęd był co raz gorszy pragnąłem śmierci, śmierci wszystkiego co żywe. Niebiański Demon odpuszcza wam grzechy... Wyszeptałem do tych którzy konali w ogromnych konwulsjach. Wtedy to moje oko dostrzegło światło. Nie mając nic do stracenia skierowałem się właśnie tam, żywioł powietrza nadal był w pogotowiu gdyby coś się stało. Czułem się świetnie, dawno nie miałem tak dobrego humoru, czy mogło go dziś coś zepsuć? Nie, chyba nie. Yuta będzie zadowolony że złodzieje zostali ukarani, lecz zastanawiało mnie jedno dlatego tak zaawansowana szajka kradła towary z tak małego straganu. Nie mogłem tego logicznie wyjaśnić a w głowie kłębiło się tysiąc pytań, a żadnych odpowiedzi no ale co zrobić.
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » czw, 3 maja 2018, 10:48

zauważywszy światło poszedłeś w kierunku światełka w tunelu. Jednak co tam znalazłeś, jak się okazało jednego żywego człowieka trzymającego w rekach wielki wachlarz bojowy w swoich dłoniach. Chłop był bardzo zmęczony zadyszany, zupełnie jakby przed chwila pozbawił się niemal całkowicie z chakry, w pomieszczeniu znajdują się również skradzione towary. Tak dokładnie te których poszukujesz. Jest jeszcze jeden mały szkopuł żyjący człowiek. Co z nim zrobisz to juz twoja decyzja. Jednak wypadało by go stąd wyprowadzić, by gdy ktoś wróci po stracone dobra one nadal stały na swoim miejscu. Wiec masz kilka ważnych decyzji do podjęcia przed tobą i właściwie powrót juz do zleceniodawcy i zdanie raportu z poczynań

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Odbijanie pocisków LVL 1 Wytrzymałość psychiczna 2 LVL Szybkie wiązanie pieczęci 2 LVL

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » czw, 3 maja 2018, 12:04

Widząc człowieka który najwidoczniej odbił mój ognisty atak wyszczerzyłem się, a to co miał w dłoni jeszcze bardziej. No, no szukałem takiego cacuszka. Rozłożyłem dłonie na bok oddając pokłon osobie przede mną. Tylko nie rozumiem czego taki wór pełen trzewiów trzyma moją własność. Zacisnąłem dłonie w pieści i zagryzłem zęby. Żyły nerwicowe wyszły na wierzchu czoła, a ciało wręcz się zagotowało. Korose... Spuściłem głowę w bok, i przelałem nieco energii do swoich mięśni nóg jak i lewej dłoni. W przestrzeni rozbrzmiał dźwięk mocno skondensowanej czakry, która zaczynała rotować. Trick or Life?! Wykrzyczałem, przyśpieszając się Sunshinem i gdy byłem tuż przed wrogiem wbiłem moją kulę z czakry prosto w jego brzuch. Rasengan! Gdy udało mi się powalić przeciwnika moje dłonie znalazły się na mojej twarzy. Dostałem napadu śmiechu którego nie mogłem powstrzymać. Rozerwij się kolego! Śmiej się razem ze mną! Fufufufuufufu. Krew co raz szybciej krążyła w moim ciele, a oczy kierowały się na wszystkie strony. Czułem iż osiągam szczyt swego szaleństwa, krew była zbyt pięknym widokiem. Oparłem się dłonią o ścianę chcąc złapać nieco powietrza do moich płuc, było ono niezwykle kojące, dla mniej w tej chwili. Taka mała rzecz a cieszy...

Pokaż/Ukryj:
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » czw, 3 maja 2018, 14:04

Nasz krwawy bohater postanowił nie dawać najmniejszych szans na przeżycie osobie która ledwo co juz i tak żyła. atakując brzuch biednego bezbronnego chłopaka rasenganem, a to przecież nie byle co. Jednak nie biorąc wszystkich aspektów, jakie się wydarzyły wcześniej pod uwagę. Twoje pragnienie krwi było większe i większe. Az zakatowałeś z całą siłą zabijając chłopa trzymającego wielki wachlarz. Dodatkowo niesyty muszę dodać, iż od oleju i ognia rusztowanie i cała podpora jaskini juz bardzo ucierpiała, dodając jeszcze wszcząsy jakie wywołała twoja technika. sklepienie pomieszczenia jak i korytarzy zaczęło spadać właściwie na twoją głowę. Bo po chwili pogrzebać ciebie żywcem. Zasypany ogromną stertą ziemi, walczyłeś o życie trzymając wachlarz nad sobą by po chwili stracić przytomność pod gruzami. To by było tyle jeżeli chodzi o naszego króla nitek.

Jednak jakimś nie znanym ci cudem po dwóch tygodniach budzisz się w jakimś pokoju. Czujesz iz jesteś strasznie osłabiony i właściwie cały oplątany bandażami przypominając ludzka mumie.
Jednak czy wszystko aby na pewno jest tak samo, zdecydowanie nie. Kolor twoich włosów stał się biały. Pewnie na wskutek wysiłku jakiemu zostało poddane twoje ciało by przeżyć. Dodatkowo jedyne co widzisz to wachlarz którego nie pościłeś nawet w takowym stanie.
Znajdujesz się w jakimś gospodarstwie o nieopodal owej jaskini.

// zmiana koloru włosów
+ Utrata pamięci, zmiana osobowości.
+ wachlarz
+ 35 PR

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » czw, 3 maja 2018, 15:13

Nie widziałem do końca co się stało, czułem ogromną ulgę... to było coś wspaniałego? Kim ja właściwie byłem? Nie znałem odpowiedzi na to pytanie... ubrałem się w to co znalazłem pod sobą. Wyszedłem z gospodarstwa, dziękując ludziom za ratunek. Spojrzałem na niebo, panował już mrok a na niebie był widoczny tylko księżyc w pełni. W oczku wodzy odbijał się jego zniekształcony obraz. Zniekształcona Biel Księżyca...? Wyszeptałem, po czy powtórzyłem. Nazywam się.. Kyokkō Tsukishiro? Nie miałem pojęcia do końca o co chodziło, lecz ruszyłem przed siebie obdarowując otoczenie ciepłym uśmiechem na ustach.

/2h do Tetsu
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ranga B”