[B]Pan Jashin porządku pilnuje

Od Chunina
Awatar użytkownika
Kozoke Shinja
Ranga: S.Jounin
Wiek Postaci: 20
Siła: Go Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi +
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=7398&p=156639#p156639

[B]Pan Jashin porządku pilnuje

Post autor: Kozoke Shinja » ndz, 4 lut 2018, 14:36

Przyjąłem misję bez słowa. Podniosłem zwój. Odwróciłem się na pięcie i ruszyłem prosto do głównej bramy. Nie sprawdzałem jeszcze dokładnego celu mojej misji. Po drodze spojrzałem w niebo oceniając dzisiejszą pogodę. Nie ważne jaka pogoda była dzisiaj, każda pogoda była dobra na zabijanie. Jednak podróż mogła być mniej lub bardziej przyjemna. Musiałem wziąć to pod uwagę. Zacząłem myśleć czy wziąć mojego konia na tą wyprawę. Po namyśle zrezygnowałem z niego. Nie wiedziałem co może mnie czekać a nie chciałem go stracić. Był okazem dość niezwykłym a na świecie raczej było ich bardzo mało o ile istniały jakieś inne niż mój. Podszedłem do strażników bramy po czym powiedziałem do nich.
-Kozoke Shinja. Ruszam wykonać misję.- Wykonałem standardową procedurę wymeldowania się w punkcie wyjścia z wioski. Teraz zostało mi już tylko jedno. Jako, że cały czas byłem obok murów czułem się dość bezpiecznie i mogłem wyciągnąć zwój, który miał wyjaśnić szczegóły ów misji. Oparłem się plecami o mór by było mi dość wygonie. Wyciągnąłem wytyczne misji spod płaszcza i zacząłem uważnie je czytać. Każdy szczegół mógł być ważny. Jednak najważniejsze było gdzie mam się udać i co zrobić dokładnie. Ocalić jakąś wioskę czy po prostu zabić złoczyńców. Może misja obejmowała jakieś dokładne warunki. Wszystko było ważne w obmyślaniu planu. Miałem już kilka pomysłów odnoszących się do tego zadania.
.

Obrazek

♦ Mistrz walki mieczem ♦ Geniusz Ciężkiej Pracy ♦ Zabójcy we mgle ♦
♦ Kowal (3) ♦ Perswazja (1) ♦ Wytrzymałość psychiczna (3) ♦ Sztuka Pieczętowania (2) ♦ Sztuka kamuflażu (1) ♦ Czytanie śladów (1) ♦

.

Awatar użytkownika
Rei Imazuka
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Nukenin
Wiek Postaci: 23
Siła: Ni Kaishi +
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: Ni Kaishi
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11250

Re: [B]Pan Jashin porządku pilnuje

Post autor: Rei Imazuka » ndz, 4 lut 2018, 17:39

Misja B
2/36
Przyjąłeś misje i wyszedłeś z biura. Zastanawiałeś się jakiś czas nad misją, idąc wolnym krokiem w kierunku wschodniej bramy wioski. Ludzie powoli zaczęli ruszać do pracy, bądź coś kupić. Ty natomiast szedłeś środkiem drogi, ukierunkowany swoją misją. Nikt ci nie stanął na drodze, bo kto by chciał, lub potrzebował. Gdy doszedłeś do bramy, standardowo musiałeś przedstawić powód wyjścia z wioski strażnikom. Podszedłeś do jednego i szybko powiedziałeś formułkę. On tylko skinął głową. Postanowiłeś nie brać konia. Był zbyt cenny. Oparłeś się o mur i wyjąłeś zwój. Rozwinąłeś go i począłeś czytać, co jest w środku.
MISJA RANGI B
W przeciągu 6 dni zostały napadnięte trzy dość ważne wioski handlowe. Pierwsza wioska, Tomasuke, została napadnięta w nocy. W tym napadzie rannych został 5 strażników. Wykradziono pieniądze oraz broń. Jednak w drugiej wiosce Marukinko, sprawy potoczyły się z goła inaczej. Zostało zabitych ponad 12 ludzi z czego 5 cywili i reszta strażników. Wykradziono tam tylko i wyłącznie broń. W trzeciej, Kyasuku, zabito ponad 15 osób i wykradziono pieniądze. Układ wiosek na mapie wykazuje, że były ułożone w linii prostej i następna w kolejności może być Kappuke. Z wyjaśnień rannych i świadków wynika, że było to ponad 12 bandytów. Nazywają siebie "Nikczemnymi". Na ścianach zrabowanych budynków zostawiają znak byka z jednym rogiem. Każdy z nich miał czerwoną opaskę na ręce, z podobnym znakiem. Z ostaniach doniesień natomiast, wynika że grupą może dowodzić ktoś, kto posiada techniki ninja i może być nawet nukeninem. Celem misji jest zlikwidowanie tej grupy i możliwe uchronienie Kappuke od ataku, jednak głównym celem są Nikczemni. Po wykonaniu zadania, proszę się udać do biura, po złożeniu raportu.

Przeczytałeś to kilka razy, zastanawiając się nad planem działania. Nie wiedziałeś, gdzie leży Kappuke, więc dobry pomysłem było dowiedzenie się. Niedaleko ciebie, grupka wieśniaków udawała się w kierunku swoich domów, w innej wiosce.
Rei : Narracja | Myśli | Mowa

Umiejętność Dodatkowa: Nezumi – Szarak
Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » ndz, 4 lut 2018, 18:02

Stałem tak i czytałem o założeniach tej misji. Nie uwzględniała ona przymusowej pomocy kolejnej wiosce lecz pozbycie się tej szajki bandytów. Byłem ciekaw jacy byli, czy to tylko jakaś zgraja, która przygarnia wszystkich jak leci czy też mają jakiś bardziej skomplikowany system. Posługiwali się znakiem byka co było idealnym popisem ich dokonań. Czyli lubili się przechwalać i zwracać na siebie uwagę. Co raczej nie było mądre zwarzywszy na fakt, że zaraz obok była jedna z największych wiosek shinobi. A może po prostu mieli ambicje stać się bardzo wykfalifikowaną szajką przestępczą? Tylko gdzie te wszystkie wioski leżą? Podrapałem się chwilę po głowie i zacząłem myśleć. Strażnicy bramy raczej nie znali małych wiosek bo skąd? Cały czas siedzieli tylko tu i sprawdzali ludzi przychodzących i wychodzących. Zauważyłem grupę wieśniaków, którzy najwyraźniej zmierzali do swojej wioski z Iwy. Byli w grupie więc albo coś świętowali albo załatwiali sprawy wioski. Wątpiłem bowiem, że stać by było ich na dzień odpoczynku od pracy. Tym bardziej, że dzisiejsze czasy nie obfitowały w możnych ludzi. Zdjąłem opaskę shinobi i schowałem ją pod płaszcz. Nie chciałem pod żadnych pozorem pokazywać, że jestem ninja. Jeszcze by zmierzali w stronę tamtej wioski i rozpowiedzieli, że wielki i potężny shinobi zmierza do nich by ich bronić. A po co? Jeszcze nie zdecydowałem czy pozwolę im umrzeć czy też pozwolę im przeżyć. Podszedłem powolnym krokiem do tych ludzi udając delikatnie zagubionego. Delikatnie kaszlnąłem i powiedziałem.
-Przepraszam szanownych panów. Czy wiedzą panowie gdzie leży Kappuke? Taka mała osada?- Mówiłem dość łagodnie i starałem się stwarzać pozory osoby łagodnej i dobrej. Było to trudne jednak z jakiś względów udawało mi się to nad wyraz często.
Pokaż/Ukryj:
.

Obrazek

♦ Kowal (3) ♦ Perswazja (1) ♦ Wytrzymałość psychiczna (3) ♦ Sztuka Pieczętowania (2) ♦ Sztuka kamuflażu (1) ♦ Czytanie śladów (1) ♦

.

Awatar użytkownika
Rei Imazuka

Post autor: Rei Imazuka » ndz, 4 lut 2018, 21:35

Misja B
4/36
Nie wiedziałeś dokładnie gdzie jest Kappuke, ani inne z wypisanych wiosek, lecz postanowiłeś dowiedzieć się tego, pytając pobliskich wieśniaków, którzy wracali do swoich domów. Ściągnąłeś opaskę ninja i schowałeś do płaszcza. Wytężyłeś swoje umiejętności uroku osobistech, wyprężyłeś się i ruszyłeś do wieśniaka, zatrzymując ich.
- ... i ja wtedy do niego. Weź ty no tego kyja i wsadź se w dupe, a nie woza my naprawiosz. I wisz co on zrobył. Poszydł do stodoły i... - spojrzał się na ciebie, przyglądając ci się. - A ty czygo chcysz? - spytał. Pokazałeś swoje wdzięki, udając osobę o dobrych intencjach i nie chcąca wyrządzić krzywdy, trzymając na plecach miecz i posiadając bandaże na twarzy, i grzecznie spytałeś, gdzie znajdziesz wioskę.
- A no widze przyjezdy, że ni wiosz. Rodziyne mosz tam pewynie. Ponie. Idź pon to drogo aż do pirszego skrzyżowania, tam pan skryńci w lywo i potym pinć skrzyżowań prosto i no szóstym w ... - zamyślił się. - W prywo. I tom coły czas prosto, aż pon nie dojdzie do wioseczki. Lycz pon uważa. Nizło majo tom stroż. No to szczynśliwej drogi. - odparł i odszedł od ciebie. Miałeś już odpowiedź na swoją zagwozdkę. Wieśniacy odwrócili się do ciebie ostatni raz, przyglądając ci się i ruszyli w śmiechach dalej.

Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » ndz, 4 lut 2018, 22:03

Wieśniacy rozmawiali o swoich sprawach używając dość prostackiego języka. Zniesmaczyłem się tym lekko jednak nie dałem tego po sobie poznać. Uważnie i w skupieniu posłuchałem ich rad. Nie byłem pewny ostatniego skrzyżowanie lecz postanowiłem go posłuchać. Nie wyciągałem opaski spod płaszcza. Podczas tej misji miałem ochotę na mnie bezpośrednie podejście. Miałem już obmyślony plan działania. Do wioski a tak naprawdę celu misji dzieliło mnie kilka skrzyżowań. Zacząłem zastanawiać się czy koń nie byłby jednak dobrym pomysłem. Stałem jeszcze chwilę w miejscu czekając aż wieśniacy pójdą w swoją stronę tak by zniknęli z mojego pola widzenia i ruszyłem przed siebie. Poruszałem się dość zwyczajnie, nie szedłem spacerowym tempem i nie biegłem. Coś tak pośrodku. Udawanie uprzejmego nie było rzeczą przyjemną. Aż dziwne to było, że wieśniacy dali się na to nabrać, widok dużego faceta z jeszcze większym mieczem i obandażowaną twarzą był czymś niecodziennym. Przynajmniej dla takich ludzi. Wyróżniałem się z tłumu i było mnie dość łatwo rozpoznać. Jakiż ja to miałem plan na wykonanie tej misji? Po prostu chciałem zaatakować głowę organizacji. Jeśli głowa odpadnie to z resztą powinienem poradzić sobie bez większych problemów. Podczas podróży nasłuchuje czy przypadkiem nic we mnie nie leci. Uważam na wszystkie krzaki, kamienie lub inne miejsca możliwe do przeprowadzenia zasadzki na mnie. Mimo, że ludzie nie mieli podstaw do atakowania zwykłego, groźnie wyglądającego człowieka, nie wiadomo co takim bandytom może strzelić do głowy. Cały czas zmierzam do wioski. Miałem nadzieję, że nie czeka mnie nic niespodziewanego podczas podróży.
.

Obrazek

.

Awatar użytkownika
Rei Imazuka

Post autor: Rei Imazuka » ndz, 4 lut 2018, 22:42

Misja B
6/36
Postanowiłeś ruszyć do wioski. Poczekałeś, aż wieśniaki odejdą na odpowiednią odlegołość, po czym ruszyłeś w drogę. Nie poruszałeś się truchtem. Nie za szybko, nie za wolno. Podziwiałeś przyrodę, oraz to, co działo się wokoło. Podczas podróży, napotkałeś na swojej drodze kilku wieśniaków oraz kupców. Patrzyli się tylko dziwnie na ciebie. Ty natomiast nie zwracałeś uwagi na nich. Patrzyłeś tylko, czy na swojej drodze nie spotkasz jakis pułapek lub zasadzek. Nic takiego się nie wydażyło. Jedyne co, to raz przez drogę przebiegł ci królik. Nic nie wydawało się poza swoimi normami. Szedłeś drogą wskazaną przez wieśniaka. Przy ostatni skrzyżowaniu ruszyłeś w prawo. Ogólnie cała droga zajęła ci półtorej godziny. Gdy szedłeś przed siebie, zaczęła wyłaniać się jakaś wioska. Cała otoczona była drewnianą palisadą. Widać było, że z wioski prowadzą dwie drogi, z północy i z wschodu. Od północy widać było, że droga prowiadziła do lasu, ty natomiast zbliżałeś się od wschodu. Widziałes, że bramy pilnuje trzech strażników. Na twojej drodze, widać było jakiegoś kupca, krzyczącego na swojego pomocnika. W jego wozie pękło koło. W pobliżu ciebie nie było żadnych drzew, tylko trochę krzaków.

Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » pn, 5 lut 2018, 12:17

Szedłem sobie spokojnie nikomu nie wadząc. Wyglądałem na wojownika z odległych stron, który potrzebuje schronienia. W sumie teraz wszędzie panował pokój więc co było w tym dziwnego? Podczas mojej podróży nie napotkałem żadnych przeszkód. Jacyś ludzie, którzy wracali lub szli do swoich wiosek. Raz królik czy też inny zając przebiegł przez drogę. W pewnym momencie zauważyłem przed sobą wioskę przed którą stało trzech strażników. Ciekawe jak szybko by ugięli się pod moim mieczem? Przez chwilę błysnęło mi na myśl by to sprawdzić. Jednak wycofałem się z tego pomysłu. Nie mogłem siać paniki w tej wiosce. Przynajmniej na razie. Uśmiechnąłem się delikatnie pod nosem. Musiałem znaleźć sposób by dostać się do wioski. Strażnicy raczej nie będą skłonni przepuścić osoby z mieczem, tym bardziej jeżeli nie identyfikuje się tymczasowo z żadną wioską. Zauważyłem kupca, któremu pękło koło w wozie. Krzyczał na swojego pomocnika. Postanowiłem ich wykorzystać do zdobycia zaufania strażników. Kto by pomyślał, że na misji rangi B będę pomagał jakiemuś kupcowi? Tego się nie spodziewałem lecz dobry ninja zawsze dostosowywał się do sytuacji. Podszedłem do nich powolnym krokiem i powiedziałem.
-Widzę, że coś się stało. Mogę jakoś pomóc?- Jeżeli kupiec był zdesperowany to poprosi o pomoc. W innym przypadku po prostu mnie odgoni. Cóż, zawsze warto było spróbować. Zawsze miałem inne pomysły jak dostać się do wioski i ominąć strażników. Te pomysły były nawet proste, za proste. Ale może skuteczne?
.

Obrazek

.

Awatar użytkownika
Rei Imazuka

Post autor: Rei Imazuka » pn, 5 lut 2018, 13:25

Misja B
8/36
Rozejrzałeś się wokoło. Przyjrzałeś się strażnikom. Byli dość dobrze uzbrojeni. Mógłbyś spokojnie wejść do wioski, lecz zdjąłeś swoją opaskę, więc strażnicy by cie na pewno zatrzymali, bo nie wyglądałeś jak typowy wieśniak, lecz jak wojownik. Postanowiłeś sobie jakoś zaskarbić zaufanie strażników. Przed tobą znajdował się uszkodzony wóz jakiegoś mężczyzny. Kierował się on w kierunku wioski. Jedna z osób wyglądała na dość dobrze ubraną. Wywnioskowałeś, że to jest właśnie jest kupiec i właściciel tego pojazdu. Krzyczał właśnie na jakiegoś młodego mężczyznę. Wyglądało na to że mu pomagał. Koń ciągnący ten wóz był przywiązany do pobliskiego znaku, pokazującego że przed tobą znajdowała się wioska, której szukałeś. Gdy podchodziłeś do wozu, zauważyłeś że na nim znajduje się sporo broni. Z szybkiej oceny, wydawały ci się dość dobrze zrobione. Postanowiłeś zaczepić kłócącą się dwójkę.
- Ale panie Kirugo. Nie da się tego naprawić w dwie osoby. Jedna musiałaby trzymać przód, druga tył a trzecia koło. Nie ma takiej opcji. - odparł młody mężczyzna.
- Za paręnaście minut musimy być na targu. Zaraz zacznie się święto handlu. Zrób coś! - krzyknął kupiec.
- Nic się nie... - chciał dokończyć, lecz ty podszedłeś i wtrąciłeś się. Kupiec spojrzał na ciebie, jak na jakieś wybawienie. - Tak! Może pan pomóc i to bardzo. Musimy naprawić wóz. Wystarczy włożyć nowe koło, które tu mamy, lecz mój pomocnik i ja nie damy rady tego podnieść. Pomógłby pan podnieść wóz?. - spytał, szczerząc zęby. Był to mężczyzna po czterdziestce. Miał brązowe włosy i długą brodę. Pomocnik natomiast patrzył się tylko na ciebie, tak samo jak kupiec. Mogłeś uratować komuś dzień, i może dostać się do wioski, nie będąc aż tak wypytywanym.

Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » pn, 5 lut 2018, 16:14

Plan doszedł do skutku. Kupiec popatrzył na mnie jak na wybawienie. Tak jakby sam Jashin zszedł ze swojego królestwa i zaczął nawracać ludzi. Nie lubiłem pomagać przypadkowym ludziom lecz to nie powinno stanowić dla mnie problemu. Za kilka minut muszą być na jakimś tam targu, delikatnie zaintrygowała mnie wiadomość o jakimś święcie targu. Może było warto sprawdzić co nieco na ten temat? Takie wydarzenie mogło być głównym założeniem tamtej bandy. Poprzednie wioski miały służyć przygotowaniu? Powoli zaczynałem odnosić takie wrażenie jednak nie mogłem polegać na samych domysłach. Widać było, że kupcowi zależy. Stanąłem chwilę i powiedziałem.
-A pomoże mi pan wejść do wioski?- Jeśli kupiec się zgodził to podchodzę do wozu. Chwytam gdzieś tak pośrodku i podnoszę go do góry. Wóz był pełen broni lecz powinienem być w stanie go przytrzymać przynajmniej na tą krótką chwilę. Byłem ciekaw czy tu sprzeda się aż tyle broni. W takiej wiosce? Co prawda nie wyglądała najgorzej jednak po co tu tyle broni? Jeśli kupiec odpowie przecząco na moje pytanie wtedy oddalam się w stronę bramy mając nadzieję na jego szybką zmianę zdania. W razie czego mogłem zawsze porozmawiać ze strażnikami. Powciskać im jakiś kłamstw i pójść sobie dalej. Zawsze znajdzie się sposób na ominięcie straży. W tym momencie miałem całą sytuację pod kontrolą. Jednak w głębi siebie nie mogłem doczekać się spotkania z ową grupą rozbójników. Walka na wyrównanym poziome powinna być czymś co mnie zadowoli. Chyba...
.

Obrazek

.

Awatar użytkownika
Rei Imazuka

Post autor: Rei Imazuka » pn, 5 lut 2018, 17:42

Misja B
10/36
Postanowiłeś pomóc kupcowi. Jednak nie chciałeś nic za darmo. Poprosiłeś kupca o to, czy da radę, żeby wpuścić cię razem z nim do wioski. Nie wiedziałeś czy się uda, lecz spróbowałeś spytać. Kupiec tylko błagalnymi rękoma prosił cię.
- Panie. Może pan nawet podawać się za mojego brata. Ja muszę być na tym targu. Jeżeli nie, zbankrutuje. Nie będę miał pieniędzy. Nic nie będę miał. Musze rodzinę utrzymać. Pomoże pan, a pomogę panu. Proszę! - odparł błagalnie odparł. Zgodziłeś się i podszedłeś do wozu. We trójkę zaczęliście operację wymiany koła. Ty, razem z kupcem podnieśliście wóz, a pomocnik kupca, zaczął zakładać szybko koło. Po krótkiej chwili, wszystko było już gotowe. Pomocnik odwiązał konia i podczepił go pod wóz.
- Wsiądzie pan na wóz, powiemy że jest pan moim drugim pomocnikiem. Później będzie pan mógł pójść, gdzie panu żywnie się podoba. Dodatkowo, weźmie pan sobie jedną broń z wozu. Taka mała nagroda za pomoc. - odparł i wsiadł na wóz. Na nim natomiast, mogłeś się lepiej przyjrzeć, była masa żelastwa. Dużo podłużnych jednoręcznych mieczy, kilka dwuręcznych, dużo tanto i kilkadziesiąt sztyletów. Te tylko bronie zdążyłeś zobaczyć, bo reszta jest przykryta resztą żelastwa.

Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » pn, 5 lut 2018, 18:14

Podniosłem wóz razem z kupcem a jego pomocnik zmienił koło. Wszystko poszło sprawniej niż zakładałem. Wsiadłem na wóz i powiedziałem do kupca w reakcji na jego zapewnienia.
-No dobrze. Nie chcę broni, chcę byście nikomu o mnie nie rozpowiadali. Zależy mi na dyskrecji. Mam kilka prywatnych spraw do załatwienia i niektóre osoby mogłyby uciec z pieniędzmi gdyby dowiedzieli się o mojej obecności.- Powiedziałem to do kupca tak by pomyślał, że ktoś ma tu jakieś długi zaciągnięte ode mnie. W sumie jako sprzedawca powinien to zrozumieć. Usiadłem tam gdzie było wolne miejsce i oparłem się o ścianę wozu. Przygiąłem nogę w kolanie, nie tak by ładnie wyglądało. Po prostu na wszelki wypadek mogłem wybić się z tej nogi i uniknąć jakiegoś ataku. Bronie owego kupca pewnie w żadnym aspekcie nie umywały się do moich. Powiem więcej, znając rynek pomniejszych wiosek pewnie były wyszczerbione, zardzewiałe i trzymane w substancjach niewiadomego pochodzenia. Ufałem aby broniom z prawdziwego sklepu bądź takim, które sam wykuwałem. Tak czy siak obserwuje wszystko to co dzieje się wokół wozu. Przy strażnikach zachowuje się naturalnie. Gdyby udało nam się przedostać za bramę to rozglądam się za jakimś lokalem z pokojem do wynajęcia. Takowe zazwyczaj znajdowały się wzdłuż głównej ulicy oczekując na przyjezdnych. Wypatruje również innych interesujących miejsc. Sklepy, zwyczajne bary, bazary, boiska czy cokolwiek co miałoby dla mnie znaczenie. Byłem ciekaw zamożności tego miasta.
.

Obrazek

.

Awatar użytkownika
Rei Imazuka

Post autor: Rei Imazuka » pn, 5 lut 2018, 18:38

[quote]Misja B
12/36[/quote]

Wsiadłeś na wóz. Rozsiadłeś się, lecz cały czas byłeś w pogotowiu. Powiedziałeś kupcowi, że nie chcesz broni. Kupiec cie wysłuchał.
- Rozumiem. Też kiedyś się w to bawiłem. Lecz postanowiłem skupić się na sprzedaży. Nikomu nie powiem, że pana spotkałem. Nie przedstawiliśmy się. Ja jestem Mikozo a mój pomocnik to Sataro. - odpowiedział, po czym ruszyliście w stronę bramy. Gdy podjechaliście blisko, trzech strażników zastawiło wam drogę i najwyższy z nich podszedł do wozu.
- Witam tego pięknego dnia. Co panów tutaj sprowadza. - powiedział, po czym podszedł bliżej, nie ściągając swojej prawej ręki z miecza.
- Witam, witam panów. Przyjechaliśmy świętować Torēdo i zarobić. Jestem kupcem, nazywam się Mikozo, i sprzedaje broń. Dostałem od waszego starszego wioski pozwolenie na handel. Proszę oto one. Tylko szybko. Muszę się szybko rozstawić - dodatkowo zauważyłeś, że w ręce dodatkowo dał strażnikowi jakąś rzecz.
- Dobrze. - zaczął czytać. - Pan jest Mikozo, a tamci z tyłu? - dopytał, patrząc na was.
- Moi pomocnicy. Sataro i ...- tutaj sekundę przerwał - I mój nowy pracownik, Akahiro. - odparł, patrząc na strażnika. On tylko przyjrzał się wam obydwu, lekko spod łba po czym odparł - Dobrze. Może pan wjechać. Życzę miłego dnia. - po tych słowach, wpuścili was, i ruszyliście w kierunku targu. Z wyglądu, wioska wyglądała na bardzo ładną i zadbaną. Domy nie popadały w ruine, niektóre nawet były dość ładnie zdobione, drogę do targu wyłożono kamieniem, a dom starszego, koło którego przejeżdżaliście, prezentował się dość wyniośle. Zauważyłeś też dużą ilość strażników. Co jakiś czas mijaliście jakiś sklep. To z drobiem, z owocami, czy innymi branżami. Był też wyższy budynek, na którym był wypisany dużym tekstem "Noclegownia - tani pokój, spokój na zawsze". Było też parę barów, oraz kilka bazarów, lecz zaczęły pojawiać się stragany, z każdą chwilą, gdy zbliżaliście się do targu. Było też trochę tłoczno na drodze i w okolicach targu.
Ostatnio zmieniony pn, 5 lut 2018, 19:46 przez Rei Imazuka, łącznie zmieniany 1 raz.

Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » pn, 5 lut 2018, 19:26

Widać było, że moje kłamstwa szły gładko. Zbyt gładko. Jednak mi to nie przeszkadzało, nie nawykłem by wszystko szło po mojej myśli. Kupiec zapytał jak się nazywam. Na pewno nie chciałem podawać mu mojego prawdziwego imienia. Odpowiedziałem tylko.
-Nazywam się Akahiro Sahirama.- Byłem dość dobry w wymyślaniu na szybko różnych imion i nazwisko. Bez mrugnięcia oka ani zastanowienia się. Przysłuchiwałem się rozmowie między strażnikami a kupcem. Byłem gotowy na wszystko. Jednak udało się przejechać. Strażnicy nie byli może zbytnio ogarnięci? Lub po prostu uznali mnie za ochroniarza tego człowieka? Tak czy siak mogłem być tak odbierany. Święto Torēdo było czymś o czym warto było zdobyć informacje. Obserwowałem budynki, były ładne. Widać było, że wioska dobrze prosperowała. Kto by się spodziewał, że za niedługo wszystko tu popadnie w ruinę przez bandytów? Ehh... zaczęło robić mi się szkoda. Chociaż w sumie, co obchodzili mnie ci ludzie? Gdy zbliżaliśmy się do targu powiedziałem do kupca.
-Dziękuję za pomoc.- Wyskoczyłem mniej więcej w momencie gdy zaczęły pojawiać się bary. Zacząłem wędrować po uliczkach, nie chciałem znaleźć wygodnego baru z wysokim poziomem. Chciałem dobrać się do takiego gdzie siedzi sama śmietanka miejska, w odwrotnym tego słowa znaczeniu. Zacząłem więc kręcić się po bocznych uliczkach i szukać takowej miejscówki. Zawsze w takich miejscach można było dowiedzieć się ciekawych rzeczy i spotkać równie ciekawych ludzi.
.

Obrazek

.

Awatar użytkownika
Rei Imazuka

Post autor: Rei Imazuka » pn, 5 lut 2018, 20:28

Misja B
14/36
Ruszyliście drogą w kierunku targu. Siedziałeś na wozie, rozglądając się wokoło. Po tym, gdy zaczęły pojawiać się bary, pożegnałeś kupca i jego pomocnika i zeskoczyłeś na ziemię. Nie czekałeś na odpowiedzi ani pożegnania. Od razu poszedłeś w uliczkę, mając już jakiś plan na myśli. Na głównej ulicy, były bary pierwszej klasy. Siedziały tam dość zamożne osoby i przejezdni. Wszedłeś jednak w dość głębsze uliczki, szukając jakiegoś innego baru, gdzie będziesz mógł znaleźć ludzi innego sortu. Pochodziłeś sobie dłuższy czas. Ludzi było coraz mniej, aż w końcu twoim oczom ukazał się dość obskurny widok. Przed tobą znajdował się bar. Nie był to zwykły bar, jaki widziałeś wcześniej. Reklamował się jako bar "Pod Gniazdem". Był umieszczony w dość podniszczonym budynku. Przed nim znajdowało się kilka osób, które dogorywały swój dzień, będąc całkowicie wykończonymi, poprzez magiczny napój zwany alkoholem. Po bliższych oględzinach, spostrzegłeś że jeden z nich był dość mocno pobity. Nawet z miejsca, w którym stałeś, dało się słyszeć jakieś śpiewy i inne krzyki. Nie zapowiadał się to lokal pierwszej klasy, lecz pewnie właśnie w takim, znajdziesz osoby, którym trochę mniej zależy na dobroci i radości a raczej na daniu w mordę i nawaleniu się po limit sake.

Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » wt, 6 lut 2018, 13:36

W końcu znalazłem bar, który mógł zaspokoić moje potrzeby całkowicie. Jednak tym razem nie chciałem się z nikim pobić ani rozpoczynać burd. Moim zamiarem było dowiedzieć się czegoś, a z takich miejscówek było to najprostsze do wyciągnięcia. Tym bardziej, że wyglądałem na zbira spod ciemnej gwiazdy. W sumie... popatrzyłem na ludzi dogorywających przed wejściem. Ominąłem ich jednak wolałem nie spuszczać z nich wzroku dopóki nie wejdę do baru. Pod Gniazdem było dość uroczą nazwą. Ktoś kto nie widział w jakim otoczeniu znajduje się ów knajpa pomyślałby, że jest to nawet przyzwoita przystać do zjedzenia jakiegoś soczystego posiłku. Tutaj jednak nie odważyłbym się napić wody z kranu a co mówić o zjedzeniu czegoś. Mogłoby to zakończyć się zatruciem pokarmowym lub po prostu śmiercią. Nie mogłem pozwolić sobie na tak głupi zgon. Po ominięciu meneli wszedłem do środka. Nie oczekiwałem atencji jednak wiedziałem, że zazwyczaj zwracam uwagę. Nie przejmowałem się tym zbytnio. Omiotłem wzrokiem salę próbując wypatrzeć potencjalnie niebezpiecznych lub interesujących ludzi z którymi mógłbym później porozmawiać. Czy mi się uda namierzyć ich czy też nie, idę prosto do baru by spotkać się z karczmarzem. Mówię do niego trochę ciszej. Tak by inni nie słyszeli.
-Witam. Sprzedaje pan informacje? Hojnie płacę.- Czekam na jego odpowiedź. Byłem gotowy zapłacić mu dość pokaźną sumę pieniędzy, które i tak odzyskam za tą misję. Miałem nadzieję, że karczmarz okaże się człowiekiem skłonnym współpracować.
.

Obrazek

.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ranga B”