[B]Pan Jashin porządku pilnuje

Od Chunina
Awatar użytkownika
Kozoke Shinja
Ranga: S.Jounin
Wiek Postaci: 20
Siła: Go Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi +
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=7398&p=156639#p156639

Re: [B]Pan Jashin porządku pilnuje

Post autor: Kozoke Shinja » czw, 8 lut 2018, 20:02

Po wyjściu z kryjówki sprawnie przemieszczaliśmy się między uliczkami miasta. Widać, że kierująca nami osoba wiedziała co i jak. W pewnym momencie zaskoczyli nas strażnicy jednak jak widziałem była to dla nich formalność. Po pewnym czasie dotarliśmy do wozu z dachem gdzie tył zastawiliśmy beczkami. Z zewnątrz byliśmy całkowicie niewidoczni, dopiero rewizja środka mogła odkryć nasz plan. Zaczęli coś tam rozmawiać o szefie udawałem, że nie interesuje mnie to, jednak przysłuchiwałem się chcąc dowiedzieć się możliwie wiele. Właśnie naszła mnie myśl, że nawet w tej bandzie wyróżniałem się dość mocno co mogło zwrócić uwagę. Jednak nie przejmowałem się tym na razie. Widać było, że szef trzymał ich krótko i zabijał jeśli mu się sprzeciwili. Sam jeszcze nie wiedziałem jak mam zachować się w jego obecności lecz w głowie świtał mi już pomysł na to. Po przejechaniu za bramę każdy jakby się trochę rozluźnił. Haruko spytał mnie skąd pochodzę i mam ten miecz.
-Pochodzę z Ame no Kuni. Wiesz jak tam jest... Musiałem przetrwać. Przez większość życia podróżuję. Miecz mam z Hayashi no Kuni gdzie należałem do trochę większej bandy. Jednak zbyt zwrócili swoją uwagę wiosek ninja i wszystko się skończyło, a ja ruszyłem dalej. Gdy byłem w pobliżu Iwy usłyszałem o Nikczemnych i postanowiłem was znaleźć.- W sumie nie naginałem tak bardzo swojej historii. W Ame no Kuni czułem się jak w domu, miecz miałem z Hayashi no kuni tylko wtedy nie należałem do tamtej bandy, a do shinobi z wioski. Moje kłamstwa o pochodzeniu z Ame mogło wywrzeć na nich wrażenie, kraj przestępców i najgorszych szubrawców. To właśnie tam ukrywali się najgroźniejsi przestępcy świata, kiedyś może do nich dołączę.
.

Obrazek

♦ Mistrz walki mieczem ♦ Geniusz Ciężkiej Pracy ♦ Zabójcy we mgle ♦
♦ Kowal (3) ♦ Perswazja (1) ♦ Wytrzymałość psychiczna (3) ♦ Sztuka Pieczętowania (2) ♦ Sztuka kamuflażu (1) ♦ Czytanie śladów (1) ♦

.

Awatar użytkownika
Rei Imazuka
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Nukenin
Wiek Postaci: 23
Siła: Ni Kaishi +
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: Ni Kaishi
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11250

Post autor: Rei Imazuka » czw, 8 lut 2018, 20:50

[quote]Misja B
32/36[/quote]

Jechaliście powoli w kierunku, gdzie znajdowała się baza przestępców. Miałeś taką nadzieję. Odpowiedziałeś Haruko, na temat swojej przeszłości. Zaniemówił przez chwilę.
- Jesteś z Ame no Kuni? Byłeś w bandzie z Hayashi no Kuni? No to mamy szanowaną osobistość. Dobrze że jesteś po naszej stronie. - na zewnątrz wozu dało się słyszeć jakby przejazd innego pojazdu, lecz nie byłeś pewny. Borko poprawił swój miecz i spojrzał na Harumi.
- Może zdejmiesz ten kaptur. Jesteś w towarzystwie. - mówił dość szyderczo.
- Zamknij się. Lepiej czuje się w kapturze. - odpowiedziała dziewczyna. Teraz dopiero spojrzałeś na nią bardziej niż kilka sekund. Wyglądała na dobrze zbudowaną dziewczynę. Na twoje oko miała około 23-25 lat. Cały czas miała na sobie czarny kaptur, oraz maskę na ustach. - A jak z twoją siostrą, Umi? - wtrąciła się Aiko.
- Byłam u niej tydzień temu. Nadal choruje. Coraz mniej brakuje mi na lekarstwo, lecz jest źle. - mówiła dość pustym tonem. Wyglądało, jakby ją to bolało.
- Jesteśmy na miejscu. - słychać było głos kupca.
- Dobra, wychodzimy. - wstałz miejsca i zaczął zrzucać beczki. Wyszedł pierwszy i się rozejrzał. - Ej. Mamy problem. - odparł, po czym powoli każda z osób zaczęła ostrożnie wychodzić z wozu. Ty byłeś ostatni.
Rei : Narracja | Myśli | Mowa

Umiejętność Dodatkowa: Nezumi – Szarak
Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » ndz, 11 lut 2018, 15:23

Moje małe kłamstewko zadziałało tak jak przypuszczałem. Tamci może nie byli pod jakimś większym wrażeniem jednak zdobyłem sobie jakiś szacunek przez co mogłem czuć się trochę bardziej komfortowo. Raczej nie będę sprawdzany na każdym kroku jednak i tak musiałem uważać. Wywiązała się między moimi tymczasowymi towarzyszami rozmowa o stan czyjejś siostry. Nie interesowałem się tym zbytnio. Jeśli zabiję ją to jej siostra prawdopodobnie będzie szukała na mnie zemsty, której nigdy prawdopodobnie nie dosięgnie. Zemsta była czymś co pozwalało zyskiwać siły, jednak po dokonaniu jej pozostawała pustka i chęci do życia przestawały istnieć. Zwróciłem uwagę na Harumi. Czarny kaptur i maska na ustach, dobrze zbudowana. Miałem wrażenie, że zaraz po przywódcy to właśnie ona sprawi mi najwięcej problemów. Jednak to tylko przeczucia. W pewnym momencie wóz się zatrzymał i właśnie zaczęliśmy wychodzić. Zrzucił beczki i wyszedł. Usłyszałem tylko, że mamy problem. No tak, jeśli wszystko idzie po twojej myśli to prędzej czy później zawsze coś będzie musiało się sier... popsuć. Jako, że ostatni wychodziłem ostrożnie podążałem za swoimi towarzyszami. Zacząłem się rozglądać chcąc zobaczyć co to jest za problem. Uważałem na wszelkie ataki konwencjonalne i technikami. Byłem gotowy do uników i odskoków jeśli zaszła taka potrzeba.
.

Obrazek

♦ Kowal (3) ♦ Perswazja (1) ♦ Wytrzymałość psychiczna (3) ♦ Sztuka Pieczętowania (2) ♦ Sztuka kamuflażu (1) ♦ Czytanie śladów (1) ♦

.

Awatar użytkownika
Rei Imazuka

Post autor: Rei Imazuka » ndz, 11 lut 2018, 15:57

Misja B
34/36
Gdy wychodziłeś, powoli zacząłeś się domyślać, co poszło nie tak. Byliście na środku dość dużej polany.
- Koniec trasy. - teraz dopiero zauważyłeś. Kupiec siedział na jednym z koni.
- Wybaczcie, interesy. - zaśmiał się, po czym ruszył galopem przed siebie. Po chwili, sprzed małego lasu, który był przed wami, zaczęli wychodzić ludzie. Było ich około 7. Wszyscy uzbrojeni w miecze i skórzane pancerze. Na twarzach mieli maski. Podeszli trochę bliżej was.
- Szef kazał przekazać wyrazy współczucia. Nie musicie szukać reszty swoich kolegów. Gryzą teraz glebę tak samo jak wy, gdy z wami skończymy. - odezwał się jeden z nieznajomych, który stał w środku.
- Teraz rozumiem to rozproszenie nas w kilka grup. Wy kurwy! - krzyknął Borko, po czym zaczął wyciągać miecz.
- Przepraszam. Ale za to dostaliśmy pieniądze. - nieznajomi zaczęli wyciągać broń. - Do ataku! - wydarł się jeden z przeciwników. Zaczęli biec w waszym kierunku. Dzieliła was długość 7 metrów. Koło ciebie, twoi sojusznicy zaczęli szykować się do małej bitwy.

Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » ndz, 11 lut 2018, 16:32

Byliśmy na środku dość dużej polany. Kupiec wsiadł na konia i odjechał w siną dal. Nie wiedziałem na początku co o tym wszystkim myśleć. Jednak po chwili domyśliłem się o co w tym wszystkim chodziło. Tamta grupa zrobiła co miała zrobić i była zbędna w dalszym planie ich szefa. Czułem, że nawet bez mojej ingerencji ta organizacja nie przetrwałaby długo. Nikt nie pozbywał się swoich ludzi. A jeśli to robił nie zasługiwał na bycie przywódcą. Było około osiem przeciwników, nas było trochę mniej. Przynajmniej zyskałem sobie sojuszników w drodze do zniszczenia ich szefa. Byłem gotów przyjąć na siebie całą tą mają bitwę. Powiedziałem do towarzyszy.
-Wiecie co. Osłaniajcie mi plecy.- Nie było sensu już się ukrywać. Musiałem pokazać tym ludziom potęgę która drzemała sobie we mnie ukryta do tego momentu. Zacząłem biec w stronę rywali powoli dobywając mój miecz. Krzyknąłem do przeciwników jednocześnie odpalając technikę Kuranokura. Uruchomiłem też technikę Hien by chakra przeszyła mój miecz.
-Wita was demon z Ame.- Po tych słowach użyłem techniki Shunshin no Jutsu by dostać się w pobliże pierwszego wroga z brzegu. Cała ta szopka miała wzbudzić strach w moich rywalach i jednocześnie dać mi chwilę na szybkie wyeliminowanie jednego czy dwóch z nich bez żadnego oporu. Gdy znalazłem się przy pierwszym przeciwniku wykonałem cięcie mieczem od lewej strony. Zamach wykonałem przy ziemi podczas wykonywania cięcia ostrze zmierzało mi za prawe ramie. Nie zwracałem uwagi czy wykończę go czy nie. Jeśli kolejny rywal był w zasięgu staram się wykorzystać impet i ciąć go podłużnie. Jeśli jednak rywal nie był w zasięgu to dobijam pierwszego i wracam do poprzedniego. Gdyby ktoś chciał do mnie podbiec traktuję go prosto z kopnięcia w podbrzusze. Cały czas staram wykańczać się rywali pojedynczo i staram się nie dać okrążyć. W razie ataków technik bądź broni po prostu odskakuje i kontynuuje natarcie. Jeśli będzie to możliwe staram się zachować jednego z rywali przy życiu z dość mocnymi okaleczeniami. Jednak nie będę starał się tego na siłę robić. Atakuje dopóki widzę w tym sens. Jakby wydarzyło się coś niespodziewanego odskakuje i staram się pomyśleć co dalej.
Pokaż/Ukryj:
.

Obrazek

.

Awatar użytkownika
Rei Imazuka

Post autor: Rei Imazuka » ndz, 11 lut 2018, 16:59

[quote]Misja B
36/36[/quote]

Postanowiłeś się nie ukrywać. Wyciągnąłeś z pleców miecz. Poprosiłeś swoich towarzyszy, żeby ochraniali ci plecy. Ruszyłeś do przodu jak strzała, używając dodatkowo drugiej techniki, która miała wywrzeć wrażenie na przeciwnikach. Tylko dwóch lekko zwolniło. Widać, że lekko się przerazili. Widziałeś też że Borko i Aiko ruszyli praktycznie za tobą. W ich oczach był taki zapał do walki, że nic nie pozwoliło by ich zatrzymać. Dostałeś się w pobliże jednego z przestraszonych przeciwników, wykonałeś cios z prawej. Przeciwnik nie miał szans na obronę. Padł przed twoimi nogami. Twoje ostrze skierowało się na kolejnego przeciwnika. Wykonałeś atak, lecz uniknął go, przeskakując ci do tyłu. Niestety, nie spodziewał się, że byli już tam Haruko, który wyprowadził atak i zabił przeciwnika. Za tobą stała Harumi i osłaniała ci plecy. Kątem oka spostrzegłeś, że Borko zabił jednego z przeciwników, lecz został zaskoczony i zginął. Aiko natomiast rzuciła się na dwóch przeciwników, jednego zabiła, podcinając mu gardło, lecz drugi czekał na to i rozciął jej brzuch. W twoja stronę biegł przeciwnik. Potraktowałeś go z kopniaka. Upadł na ziemię. Szybkim ruchem zakończyłeś jego żywot. Na polu zostało was 3 kontra druga trójka, która wycofała się na odległość około 4 metrów. Harumi z dwoma sztyletami stała po lewej, a Haruko z mieczem po prawej. Dwóch przeciwników ruszyło przodem, biegnąc na twoich towarzyszy, a trzeci wyciągnął coś, co wyglądało na bombkę i rzucił w waszą stronę.

Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » ndz, 11 lut 2018, 22:10

Moja technika Kuranokura zadziałała lepiej niż sobie to wyobrażałem. Oprócz tego, że kogokolwiek tym przeraziłem, poderwałem swoich do ataku. Tak mi się przynajmniej wydawało, mogli po prostu lubić walkę tak samo jak ja i nie mogli się po prostu powstrzymać. Po kilku szybkich chwilach część przeciwników jak i sojuszników nie żyło. Wszystko układało się po mojej myśli. Nie mogłem jednak wszystkich wybić. Ktoś musiał mi pokazać drogę do kryjówki tego całego szefa. Miałem nadzieję, że ktoś mimo wszystko przetrwa. Sytuacja na polu bitwy mniej więcej się wyrównała. Nasza trójka szykowała się na atak ze strony rywali. Podtrzymywałem swoje techniki pasywne które aktywowałem wcześniej. W naszą stronę leciała wybuchowa bombka. Niby nic wielkiego lecz mogła dość poważnie nas zranić. Sam w normalnych warunkach zrobiłbym unik jednak nie miałem pojęcia czy moi współtowarzysze sobie z tym poradzą. Wybiegłem do przodu i uniosłem miecz tak by zamortyzować na niego wybuch bombki. Wysunąłem go do przodu tak by przez przypadek wybuch nie poparzył mi twarzy. Wiedziałem, że ów uderzenie będzie ciężkie do zamortyzowania lecz wierzyłem w siłę swoich mięśni i starałem się temu przeciwstawić. Po prostu pacnąć tą bombkę jak muchę. Jeśli się uda to nie powinienem doznać żadnego uszczerbku na zdrowi, jeśli nie, no cóż.... Po prostu zostanę poparzony co nie powinno mieć jakiegoś większego aspektu na dalszą walkę. Gdybym nie trafił w bombkę zasłaniam twarz rękami tak by nie poparzyć dłoni. Byłem wytrzymały tak samo w duchu jak i na ciele więc nie powinienem mieć problemów z kontynuowaniem dalszego planu. A na czym polegał dalszy plan? Na niczym skomplikowanym doskakiwałem do swoich rywali i ciąłem ich raz z prawej raz z lewej strony. Mój miecz z techniką Hien bez problemu powinien sobie poradzić ze stalą lub pancerzami. W razie ataku na mnie odskakuje lub uchylam się po czym wyprowadzam kopnięcie w podbrzusze i dalej kontynuuje natarcie. W razie nieprzewidzianych działań odskakuje i zastanawiam się co dalej.
.

Obrazek

.

Awatar użytkownika
Rei Imazuka

Post autor: Rei Imazuka » ndz, 11 lut 2018, 22:36

Misja B
38/36
Walczyłeś jak lew, lecz teraz sprawy się nieco skomplikowały. Leciała w twoją stronę bombka niespodzianka, a do was biegli przeciwnicy. Postanowiłeś zrobić dość odważny ruch i wybiegłeś do przodu trzymając miecz w górze starałeś się zablokować cały wybuch. Udało ci się to, lecz było to bardzo, ale to bardzo trudne. Poparzyłeś się lekko, lecz twoi towarzysze i ty przeżyliście. Ruszyliście do ataku, bez trudu zabijając nadbiegających przeciwników szybkimi ciosami. Został tylko jeden. Chciałeś na niego ruszyć, lecz Harumi cie wyprzedziła i zadała mu cios ręką tak, że się kolega złamał i padł na ziemię, lekko nieprzytomny. Dziewczyna zdjęła kaptur i dopiero teraz zauważyłeś, że ma włosy dość długie, koloru czerwonego. Przypominały ci te, co miała Rias. Była też dość ładna, choć nie widziałeś jej twarzy, na której nadal była maska. Wzięła gościa za ubranie i uderzyła go z główki.
- Gdzie jest kurwa Saburo? Gdzie? - krzyczała do mężczyzny, który był lekko oszołomiony. Haruko natomiast przyglądał się tej całej masakrze, podchądząc do ciała swojego dawnego przyjaciela, klękając nad nim i coś cicho mówiąc.
- Ja.. Ja nie wiem. My tylko dostaliśmy pieniądze. Ja. Ja nic nie wiem. - mówił lekko przestraszony. Czerwonowłosa nie odpuszczała.
- Gdzie. On. Jest? - powiedziała jeszcze raz, waląc go tym razem z pięści.
- Ja nie wiem nic. Naprawdę. - mówił dalej nieznajomy.

Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » ndz, 11 lut 2018, 22:59

Delikatnie popatrzyłem sobie ręce. Nie było to coś czego nie zniósłbym lecz po walce natychmiast postanowiłem sobie wyleczyć ów rękę. Został ostatni przeciwnik i miałem już się za niego zabierać gdy nagle Harumi mnie wyprzedziła i uderzyła rywala tak, że aż się zgiął. Zaczęła go przesłuchiwać, było już praktycznie po walce. Dezaktywowałem swoje techniki i zamocowałem miecz na plecach. Czerwone włosy dziewczyny tak bardzo przypominały mi Rias. Nie widziałem twarzy jednak to nie było to. Demony przeszłości cały czas powracały jednak ja odganiałem je. Byłem niewrażliwy na tego typu rzeczy i jedyne co robiłem w tej sytuacji to odrzucałem natrętne myśli. Jedynym miejscem gdzie powracałem do przeszłości był grób gdzie modliłem się nad jej ciałem. Podszedłem do Harumi i powiedziałem do niej.
-Tak niczego nie powie. Daj mi się nim zająć. Lepiej zrobicie szukając informacji wśród trupów. Rozkazów, wskazówek i innych podobnych rzeczy.- Jeśli dziewczyna mi odpuści to mam już plan jak się nim zająć. Jeśli jednak dalej będzie chciała go przesłuchiwać sam zacznę przeszukiwać ciała w poszukiwaniu jakiś wskazówek. Wiedziałem jak zadawać ból, byłem od tego specjalistą. Gdy dziewczyna mi pozwoli się nim zająć klękam nad jego brzuchem, uważam na wszelkie próby zaatakowania mnie. W razie rzucania się biję go po twarzy by trochę go ogłuszyć.
-Mam radę. Jeśli zaczniesz mówić oszczędzisz sobie dużo cierpienia. Co, gdzie i jak?- Może się przerazi i zacznie gadać? Jeśli nie zaczynam od jego palców. Nie mam niestety żadnych specjalistycznych narzędzi gdyż mógłbym powyrywać sobie paznokcie. Tak musiałem zadowolić się aby łamaniem palców. Robiłem to paluszek po paluszku. Nie żartowałem, chciałem żeby zaczął mówić. Jeśli po dziesięciu palcach dalej nic nie powie wyciągam kunaia i przykładam mu do oka.
-No to teraz czas na oczko.- Po czym go dźgam, robię kilkanaście sekund przerwy i przenoszę swojego kunaia na genitalia. Nie nasilam bólu zbyt dużymi dawkami tak by mi gość nie zemdlał. Nawet jeśli zemdleje staram się go ocucić uderzeniami w twarz. Byłem zadowolony gdyż mogłem robić to co lubiłem. Znęcać się nad innymi.
.

Obrazek

.

Awatar użytkownika
Rei Imazuka

Post autor: Rei Imazuka » pn, 12 lut 2018, 08:47

Misja B
40/36

Walka się zakończyła, lecz przesłuchanie dopiero się zaczęło. Podszedłeś do Harumi. Poprosiłeś, żeby dała ci więźnia. Ty już miałeś swoje sposoby. Ona tylko lekko zniesmaczona, puściła go i ruszyła do trupów. Zauważyłeś też, że Haruko i Harumi zerwali prawie jednocześnie opaski z ramion. Popatrzyłeś w stronę więźnia.
- Nic nie powiem. Nic - odparł, jednak nie wiedział, że ma przed sobą mistrza "lekkich" tortur. Zadałeś mu ponownie pytanie, lecz musiałeś przejść do bardziej drastycznych metod. Zacząłeś łamać mu palce. Był dosyć wytrzymały, lecz przy 8, jego psychika, można powiedzieć, lekko podupadła.
- Dobra. Powiem!. Mieliśmy spotkać się z nim w zniszczonej posiadłości, w lesie w pobliżu Kappuke, aby odebrać zapłatę. Nic więcej nie wiem. Naprawdę. - krzyczał z bólu, lecz po chwili zemdlał. Harumi i Haruko skończyli przeszukiwać ciała i podeszli do ciebie.
- No to mamy już cel, gdzie mamy się udać. - odparła Harumi.
- Powiedz mi, Akahiro. Kim jesteś naprawdę? - spytał się ciebie Haruko. - Dlaczego się do nas przyłączyłeś?
- Nieważne. Póki walczy z nami, jest sojusznikiem - odparła Harumi. - Idziemy zabić Saburo?

Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » pn, 12 lut 2018, 09:01

Po co było się stawiać i robić sobie bólu jeśli można było od razu powiedzieć to co miało się do powiedzenia? Jeśli byłbym w jego sytuacji od razu zdecydowałbym czy mówić czy milczeć. Nie było sensu milczeć i cierpieć by później wszystko powiedzieć. Westchnąłem delikatnie i wyciągnąłem kunai. Poderżnąłem gardło przesłuchiwanej osobie. A więc zniszczona posiadłość w lesie obok Kappuke. Wstałem znad trupa a Haruko zapytał kim naprawdę jestem. Odpowiedziałem po części prawdę.
-Jestem płatnym zabójcą wysokiego stopnia. Od samego początku moim celem był wasz szef.- Odparłem, w sumie powinni teraz to zaakceptować bezproblemowo. Nie chciałem mówić, że jestem z Iwy. Mógłbym zostać różnie odebrany. Harumi spytała czy idziemy zabić Saruko.
-Jeśli znacie drogę to prowadźcie.- Odparłem i czekałem na to co zrobią. Jeśli znali drogę podążam za nimi. W międzyczasie zdjąłem opaskę, która potwierdzała moją przynależność do tej organizacji. Jeśli by nie znali drogi to sprawa odrobinę się komplikowała, jednak nie na tyle bym nie dał sobie rady. Zawsze szło zdobyć skądś informacje, sojuszników i broń. Trzeba było tylko odpowiednio szukać.
.

Obrazek

.

Awatar użytkownika
Rei Imazuka

Post autor: Rei Imazuka » pn, 12 lut 2018, 15:55

Misja B
42/36
Poderżnąłeś dość gładko gardło ostatniemu z przeciwników. Miałeś już jakieś miejsce, gdzie mogłeś się udać. Powiedziałeś Haruko, kim tak niby naprawdę jesteś.
- Coś tak czułem. Dobra. Nadal cię szanuje. - przerwał na chwilę. - Musimy jednak skupić się na ważniejszej kwestii. Musimy wrócić do okolic wioski, odnaleźć miejsce, o którym się dowiedzieliśmy. Pytanie tylko, gdzie dokładnie znajdują się te ruiny. - zastanawiał się Haruko. - Oraz musimy jakoś odnaleźć drogę powrotną z tej polany, bo za nic nie wiem, gdzie jesteśmy. - w tym czasie, Harumi przyglądała się słońcu oraz chmurom.
- Wydaje mi się, że te zagadkowe ruiny w lesie, są resztkami domu pewnego bogacza. Wiem chyba gdzie to jest, bo gdy byłam w mojej poprzedniej bandzie, próbowaliśmy znaleźć dobrą kryjówkę. Były plany, żeby tam założyć, lecz nie udało się nam. - poprawiła swój kaptur - A droga powrotna będzie jeszcze prostsza. Ruszyliśmy przez zachodnią bramę, a słońce było w tamtą stronę, więc powinniśmy się udać w tamtą stronę, przez tą dróżkę i powinniśmy dotrzeć do Kappuke. - spojrzała na was. - Idziemy?
- No ja jestem gotowy, ruszajmy. - odparł Haruko. Harumi ruszyła przodem. Haruko odwrócił się do ciebie. - Idziesz, Akahiro? - spytał.

Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » pn, 12 lut 2018, 16:40

Słuchałem dywagacji moich tymczasowych współtowarzyszy. Nie obchodził mnie w żadnym stopniu ich dedukcje. Dla mnie liczyło się tylko to by dostać się do tego człowieka a prędzej czy później bym to zrobił. Jakoś na pewno bym dał sobie radę. Oni jednak mogli to kategorycznie ułatwić. Po całej dedukcji spytali się mnie czy idę. Kiwnąłem głową po czym powiedziałem.
-Tak. Prowadźcie.- Podążyłem za nimi spokojnie, zacząłem rozmyślać o tym wszystkim. Czy droga którą wybrałem na pewno była najlepsza do osiągnięcia celu? Mogłem rozegrać to inaczej. Spoufalić się ze strażnikami i odeprzeć atak samemu lokalizując kryjówkę. Jednak nie wiadomo czy w tym ataku uczestniczyłby szef bandy. Teraz tak pomyślałem, że nie znam sił jakie jeszcze mu pozostały. Miał się spotkać z nimi w jakiś ruinach. Przybędzie z obstawą? A może będzie zupełnie sam? Tyle było niewiadomych, których nie lubiłem, zawsze chciałem mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Być pewnym swoich ruchów. Zdarzały się czasami jednak takie sytuacje. Tak jak ta, że trzeba było improwizować. Miałem już cel w zasięgu dłoni. Nie mogłem tylko pozwolić by prześlizgnął mi się przez palce.
.

Obrazek

.

Awatar użytkownika
Rei Imazuka

Post autor: Rei Imazuka » pn, 12 lut 2018, 17:01

[quote]Misja B
44/36[/quote]

Ruszyliście za Harumi, idąc dróżką po lasach i polanach. Co jakiś czas Harumi i Haruko gadali, rozmawiając to o różnych sprawach przestępczych, lecz robili to dość rzadko. Szliście mniej więcej godzinę. Po tym czasie dotarliście na główną drogę. Przed wami znajdowała się wioska, którą niedawno opuściliście. Słychać było jakieś dźwięki, najprawdopodobniej z targu, gdyż pewnie teraz, święto handlu dość mocno się rozkręciło. Harumi natomiast prowadziła was głębiej w teren. Minęło dobre paręnaście minut, lecz dotarliście, chyba, do swojego celu. Na dość dużej przestrzeni w środku lasu odnaleźliście ruiny. Był to kiedyś jakiś ogromny dom, lecz teraz ściany się pozapadały, a dach ledwo się trzymał.
- No to jaki mamy plan? - spytał Haruko.
- Prosty. Jeżeli jest tylko on, skupiamy się na nim, jeżeli będzie kilku, ja z tobą zajmiemy się obstawą a nasz kolega, posiadający dość ciekawe umiejętności, ruszy na Saburo. Ma większe szanse niż my, bo używa tych samych dziwnych technik co on. Potem ja z tobą Haruko, po zabiciu pionków, rzucamy się na niego? Proste? - powiedziała Harumi.
- Wydaję się tak? Wejdźmy po cichu do środka i sprawdźmy, co tam się dzieje.
- Wszyscy gotowi. - powiedziała Umi, po czym otworzyła dość zniszczone drzwi. - Oby to były te ruiny.- po cichu powiedziała do siebie, po czym weszła do środka.

Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » pn, 12 lut 2018, 19:45

Po kilku minutach w końcu dotarliśmy do zniszczonego budynku gdzie niby mieli się spotkać z tym całym szefem. Była to idealna miejscówka na takie rzeczy. Zapomniana przez wszystkich, przez Boga jak i przez ludzi. W sumie szkoda było mi takich starych budowli, wystarczyło trochę zainwestować pieniędzy i wysiłku, a z czasem mogła powstać niezłe miejsce na czyjąś siedzibę, kryjówkę lub cokolwiek innego. Zaczęli obmyślać plan i brzmiał on dość sensownie więc nie odzywałem się. Kiwnąłem tylko głową na znak, że zrozumiałem i pozwoliłem im wejść jako pierwsi. Zaglądałem do środka o ile było to możliwe. Nie narażałem się jednak na samym początku. Moi "towarzysze" mieli posłużyć jako lepik na wszelkie możliwe pułapki lub niespodziewane ataki. Jeśli nic się nie działo to prawdopodobnie można było w miarę bezpiecznie wejść. Rozglądałem się w poszukiwaniu ów człowieka. Byłem ciekawy jego umiejętności, nie często mierzyłem się z ninją, który mógł dorównać moim umiejętnościom lub nawet je przewyższyć w niektórych aspektach. Byłem podekscytowany na samą myśl o nadchodzącej walce. Tutaj mógł zakończyć się mój żywot, musiałem być sprytniejszy i mądrzejszy. Uważałem na to gdzie stawiałem nogi a także sprawdzałem każde zakamarki. Jeśli zobaczę atak skierowany we mnie staram się go ominąć.
.

Obrazek

.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ranga B”