[Fab.B] Siła Umysłu (Sensor)

Od Chunina
Awatar użytkownika
Douhito Izuro
Wioska: IwaGakure no Sato
Ranga: S. Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi +
Kontrola Raiton: San Kaishi +
Kontrola Doton: Yon Kaishi +
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=1249&p=16313#p16313
Konto Główne: memberlist.php?mode=viewprofile&u=5481

Re: [Fab.B] Siła Umysłu (Sensor)

Post autor: Douhito Izuro » sob, 14 lip 2018, 20:29

Czy warto było ufać takim jak on? Tego nie mogłeś być pewien, kiedy spytałeś o cenę ten zrobił coś naprawdę szalonego. Puścił wiosła po czym podniósł się z łódki. Spojrzał na Ciebie, a następnie usiadł łapiąc za sprzęt. Tym razem spojrzał na Ciebie jak byś był jakiś wrogiem.
- Słuchaj, nie obrażaj mnie! Jestem znawcą, płyniesz na własne ryzyko, to będzie przygoda o tym musisz wiedzieć. Przewiduję, że przed samą wyspą rozpęta się sztorm i właśnie o to mi chodzi. Chcę znowu stawić czoła tejże naturze, już nie raz to robiłem. Więc.... płyniesz ze mną czy nie?! - było od brzegu jakieś trzydzieści metrów, mogłeś spokojnie wrócić przy użyciu Dekata Ki, coś jednak znowu odczułeś, jakaś dziwna aura bijąca z jego ciała. Coś co sprawiało, że dobijało cię do "ziemi". Fakt mogłeś się podnieść, mogłeś wrócić do bezpiecznej karczmy, ale stracisz zabawę! Sztorm na małej łódeczce! Czyż to nie będzie wspaniałe?! Musiałeś wybrać, facet też tego najwidoczniej oczekiwał mimo, że wciąż wiosłował. Zaczynał się budzić wiatr który teraz lekko bił cię w twarz bo byłeś przodem do wyspy na którą zmierzaliście.
Obrazek

Chcesz misję, wyprawę, fabułę? Pisz na gg
Siedzę tylko na niewidocznym. Ewentualnie PW

• Techniki Żywiołów zyskują nieco większą moc - Yōso no Tensai

-Czytanie śladów lvl. 1
    -Szybkie składanie pieczęci lvl. 2
    -Wytrzymałość psychiczna lvl. 1
    - Mistrz Przywołań lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Yamado Koori
Wioska: Kirigakure no Sato
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 16
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi +
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: San Kaishi +
KP: http://ninjagaiden.xaa.pl/viewtopic.php ... 85#p158694

Post autor: Yamado Koori » pn, 16 lip 2018, 06:03

Uśmiechnąłem się lekko po wysłuchaniu mężczyzny. Teraz tylko czekać na sztorm? Oby nie, zawsze może być jakieś wyjście z sytuacji. Nowa przygoda, czy ja wiem czy walkę z takim żywiołem jak woda, to nowa przygoda? Czy może raczej samobójcza wyprawa. Z tego co dało się zauważyć to pogoda raczej nie informuje o tym ze ma być jakikolwiek sztorm. Jednak nie jestem znawcą, a mężczyzna coś mówił o tych typach w karczmie. Jeśli naprawdę mają wyruszyć gdzieś za trzy godziny, to czy my do tego czasu dotrzemy na wyspę? Siedząc już w łódce, popatrzyłem na tafle wody, który wygląda naprawdę dobrze. Przypomina mi się jak kiedyś z ojcem pływaliśmy łódką i łowiliśmy ryby. Na takich wodach można się zrelaksować, ale czy jest sens skoro za niedługo trzeba wysiadać? Mimo że do wyspy nie jest daleko, ponieważ ją widzę, to i tak może to przeciągnąć się w czasie. Po chwili poczułem ponownie to swoje dziwne uczucie, jest już powoli irytujące. Przez cały dzień się dziwnie czuje, po chwili jednak poczułem ze wiatr zaczął się zmieniać. Lekko zaczyna mnie łaskotać po poliku, co spowodowało że mogłem się rozmarzyć. To że nie wstałem z łódki chyba było jasne że nie mam zamiaru wracać do karczmy. Siedząc na przodzie łódki muszę być ostrożny, z jednej strony nie znam tego typa, który mnie przewozi. Zawsze jest tak ze na początku wszyscy są mili a dopiero później się okazuje jakie to zarazy. Liczę na to że jeszcze kilka minut i w końcu będę na brzegu.
Lvl 2 Wytrzymałości Psychicznej,
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,
Lvl 1 Tworzenie Pigułek Wzmacniających,
Lvl 1 Sztuka Pieczętowania

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » wt, 17 lip 2018, 08:43

Płynęliście tak po tej spokojnej wodzie, trochę czasu minęło gdy dostrzegłeś spore chmury na horyzoncie, a obok nich jakaś wyspa do której najwidoczniej płynęliście. Facet tego nie widział, ale usłyszał trzaski, szum wzburzonej wody, a także silny wiatr. Ty jednak to dopiero miałeś po chwili usłyszeć, to wszystko sprawiło, że straciłeś zaufanie do znajomego. Zbliżała się naprawdę sroga burza, a wy napewno się nie wyrobicie do wyspy. Co gorsza jesteście daleko od jakiegokolwiek lądu, a jesteście na środku oceanu na maleńkiej łódce. Instynktownie spojrzałeś na Twojego przewoźnika, akurat puścił on wiosła i podniósł dłonie po czym spojrzał na Ciebie.
- Nadciąga! - uśmiechnął się, zapewne chodziło mu o to co dostrzegłeś, a więc ogromny sztorm! Facet złapał mocniej wiosła i zaczął dość dziwnie wiosłować. Ty musiałeś mu jakoś pomóc, czy potrafiłeś? Staruszek jednak cię o to nie prosił, może więc warto się złapać czegoś by ocaleć? Jedno było pewne zostało ci jakieś piętnaście minut do wyspy, używając dekata Mizu nie zdążysz dobiec, a przy okazji tafla wody mocno się wzburza więc nie będzie łatwo się utrzymać! Musiałeś więc coś zrobić, widziałeś szalonego człowieka który chyba wiedział co robić. Dostrzegłeś na horyzoncie ogromną falę na około trzy metry! W tym momencie facet zaśmiał się i spojrzał na Ciebie.
- Zaczynamy! Trzymaj się świeżaku bo Bóg wód chce stawić czoła tej pogodzie! - w tym momencie poczułeś jak zaczynacie się podnosić, a łódka o dziwo idealnie wkomponowała się w fale, nie było łatwo wam dopłynąć do wyspy, ale może się uda!
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » śr, 18 lip 2018, 07:42

Teraz dopiero zaczyna się coś dziać. Woda to mój żywioł, jednak czy taki sztorm na małej łupinie to dobry pomysł? Tysiące myśli przechodzą mi przez głowę jak i pytań co ja tutaj robię. Wszystko zapowiada się nie najlepiej, trzaski na łódce spowodowały ze nie za bardzo wieżę jej konstrukcji. Coraz silniejszy wiatr jak i bardziej zburzona woda informuje mnie o tym że mężczyzna miał rację co do sztormu. W takiej pogodzie nigdy nie pływałem, albo nie pamiętam żebym pływał. Zdziwiło mnie to jak mężczyzna po chwili wstał, obróciłem się w jego stronę i zauważyłem że podniósł ręce do góry. Ponownie spojrzałem na ocean który zaczyna się już mocno wzburzać. W moich oczach pojawił się strach, serce zaczęło mi mocniej bić, a moja głowa zaczyna powoli pobolewać. Prawą ręką chwyciłem się odbojnicy łódki a lewą chwyciłem za głowę, wiem co to może znaczyć, czy drugi ja chce wyjść bo mnie ogarną strach? Kiedy łódka zaczęła mocniej szarpać, pościłem głowę i chwyciłem się drugą ręką drugiej strony. Nogami również się zaprałem będąc sztywnie przymocowanym do łupiny. Czy ten mężczyzna na pewno wie co robi? Zginąć raczej nie zginę, więc muszę mieć nadzieję że dotrzemy do celu jak najszybciej. Fale nie dają nam odetchnąć, a raczej temu przewoźnikowi, ja nic nie robię. Nagle przed nami pokazała sie dość spora fala, gdzieś na ponad dwa metry, może nawet trzy miała. W tym momencie ze strachu odpaliłem Dekate Ki mocując stopy do łódki. Mężczyzna zaczął wykrzykiwać na zbliżająca się fale, a ja bym raczej nie nadwerężał swoich strun głosowych.
Jestem ciekawy jak on pokona tą falę i czy uda nam się dotrzeć na miejsce, zanim ocean nas pokona, albo zanim wyjdzie moja druga osobowość. Wszystko w jego rękach, jeśli nie zabije go woda to mogę ja to zrobić... Mój spokój cyka jak bomba mam nadzieję ze nie wybuchnie i nie wywołam tym katastrofy...

Pokaż/Ukryj:
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » śr, 18 lip 2018, 08:06

Byłeś przerażony tym co się działo, w końcu kto by nie był widząc coś takiego i przeżywając to wszystko po raz pierwszy. Nie wiedziałeś co się spodziewać po staruszku, kiedy fala zaczynała was zabierać ze sobą odczułeś znowu nieco silniejsze odczucie, jak by energii? Wciąż nie wiedziałeś co to było, w tym momencie przebiliście się przez falę i bez problemu wylądowaliście na jej tyle, jeszcze parę takich fal i dotrzecie zapewne do wyspy. Nadeszła kolejna, ta już była dużo większa! Poczułeś jeszcze bardziej jakąś energię, czyżby facet używał czakry do łódki? Skąd to jednak wiedziałeś? Fala znów was porwała, ale wy jak liść przepłynęliście dalej. W sumie to było jeszcze pięć takich fal, przy każdej malał Twój strach, a w każdej czułeś to coś...
Po godzinie znaleźliście się na wyspie, facet wyszedł z łódki aby zacumować, przywiązał łódkę do jednego z drzew. Wyspa wyglądała jak bezludna, ale czy napewno? Piasek był czyściutki, spojrzałeś na sternika który akurat uśmiechał się w Twoim kierunku.
- Dobrze się spisałeś młody, pokonaliśmy tą pogodę, zapewne nasi przyjaciele... Tfu.... te szumowiny nie będą miały tak dobrze. Ich statek jest dużo szybszy więc zapewne za jakąś godzinę będą przepływać obok wyspy. To nie jest teraz ważne... - podniósł głowę, był jakiś zupełnie inny, spokojny, teraz dopiero dostrzegłeś tą zmianę, spojrzał ponownie na Ciebie.
- Młody, czy ty przypadkiem nie jesteś sensorem? Mam takie dziwne wrażenie, a widzę, że nie potrafisz tego określić, czyż nie? - jego twarz wskazywała przekonanie o tym co mówił, czyżby to uczucie było właśnie tym? Byłeś sensorem?
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » śr, 18 lip 2018, 08:39

Udało nam się przebrnąć przez pierwszą fale. Na nasze nieszczęście zaraz mają zamiar pojawić się kolejne. Czuje w dłoniach jakbym miał zamiar zaraz przebić placami na wylot odbojnice. W pewnym momencie poczułem ponownie to dziwne uczucie związane z energią, sam dale nie wiem co to jest. Jednak wyczuwam jakby przez całą łódkę przepływała chakra, możliwe ze to jakieś lekkie omamy. Możliwe że ze strachu zaczynam widzieć i czuć coś zupełnie innego. Nigdy nie sądziłem że lubiąc wodę będę tęsknił za stałym lądem. Udało nam sie pokonać również kolejne fale. Zbliżamy się do brzegu wyspy, jednak fale tym razem rozbiegają się do niej, czy uda nam się bez problemu wyjść na brzeg? Czy fale nie spowodują tego ze łódka nagle się obróci a my wylądujemy w wodzie? Mam nadzieję że nie, w taką pogodę nawet ciężko będzie się utrzymać na jej powierzchni. Wszystko w rękach tego mężczyzny, trochę źle sie czuję ze nie mogę pomóc. Jednak mógłbym mu zaszkodzić w jego dokonaniach. Po jakieś godzinie męczenia się na oceanie wylądowaliśmy na suchym lądzie. Wyszedłem z łódki a mężczyzna zaczął ją cumować do jednego z drzew. Wyspa wygląda dość ładnie mimo że nie wiem co tu robię. Po sekundzie jednak wróciła mi pamięć i puknąłem się placami w głowę mówiąc do siebie - no tak po rośliny - uśmiechnąłem się będąc obrócony plecami do mężczyzny. Po chwili zaczął on coś do mnie mówić, obróciłem się do niego - Co? aaa tak tak, dziękuję. Mimo że nic takiego nie zrobiłem - uśmiechnąłem się. Zdziwiło mnie jednak kolejny fakt. Wcześniej też wspomniał o tych marynarzach z tego dużego statku. Jednak tym razem nazwał ich przyjaciółmi? Coś tu jest nie tak, czy może to jest jakiś podstęp?
- Sensorem? Co ma pan na myśli? To jakaś choroba? - zapytałem ze zdziwieniem w głosie. Możliwe ze to to co mi doskwiera, jednak skąd może on to wiedzieć? Przecież nie widać tego co czuję w środku i co widzę, chyba że to widać? Sam już nie wiem co myśleć.
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » śr, 18 lip 2018, 08:57

Miałeś dużo szczęścia przy tej wyprawie, wyspa była taka jak standardowa bezludna wyspa, palmy, porozrzucane wraki statków, brak jakiegokolwiek życia. Samo to miejsce nie wydawało się wielkie, ale czy napewno? Las ci to zasłaniał. Facio mówił coś o sensorze, zacząłeś więc uważniej słuchać.
- No wiesz... widziałem cię jak płynęliśmy, dodawałem energii by łódka nie obróciła się, płynęła wciąż przed siebie, a Ty wzdrygałeś się w tym momencie. Najwidoczniej odczuwałeś czakrę. Są różne rodzaje sensorów, od tych ocznych, czyli doujutsu, a po tych którzy potrafią czuć bądź słyszeć. Ty najwidoczniej jesteś którymś z tych. Wyczuwałeś kogoś przedtem? Nie ukrywam, że i ja jestem sensorem i z Twoją energią już dawno się zapoznałem, nie mam się czego obawiać, nie jesteś na moim poziomie. - uśmiechnął się, w tym momencie ruszył w stronę lasu gdzie w oddali dostrzegłeś drewniany domek, czyżby to był jego? Mogłeś wejść z nim do środka by porozmawiać, bądź też zostać tutaj i pomyśleć. Sztorm szalał, a na tej wyspie jak by tego nie można było odczuć. Było dość przyjemnie ciepło, nie wiał wiatr. No faktycznie coś niespotykanego.
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » śr, 18 lip 2018, 09:14

Woda, plażą, żwir i jakiś świr. Czyli moje życie wraca do normy. Sensor, to dość ciekawe, jednak muszę wysłuchać co mężczyzna ma do powiedzenia w tej sprawie. - To co pan mówi jest dla mnie nieco dziwne, jednak realne. Skoro pan tez jest sensorem to nauczy mnie pan jak z tego korzystać? Albo chociaż jak zrobić żeby nie przeszkadzało mi to w realnym myśleniu? - powiedziałem czekając na jego odpowiedz. Jednak ruszyliśmy w drogę do lasu. Po chwili naszym oczą ukazała się drewniana chatka, czyżby to był jego dom? Możliwe że to jest jakiś jego letni domek. Staram się również zrozumieć co ma na myśli że nie jestem na jego poziomie. Czyżby mężczyzna ma zamiar mnie zaatakować? Stwierdzeniem że mnie już przejrzał co ma na myśli? Czyżby wyczuwał skupienie chakry jakie mam w sobie? Może do być kłopotliwe z tego powodu ze wie gdzie mam zamiar przypuścić atak, chakra wędruje do poszczególnych układów. Jeśli ta umiejętność jest taka dobra na jaką teraz mi sie wydaje, to jestem w stanie przewidzieć ruch przeciwnika. Jednak nie wiem co mam myśleć, znowu tysiące myśli mam w głowie która ponownie zaczyna mnie boleć, a chakra wędruje po ciele starając się jakoś uwolnić. - Może mi pan powiedzieć o co chodzi z naszą różnicą? Dlaczego nie jestem na pana poziomie? Jest pan silniejszy, czy po prostu lepszym sensorem? Ja nawet nie wiem co to dalej znaczy wiec raczej logiczne że mam problem z przyswojeniem sobie takich informacji jak i umiejętności. Coraz dziwniej się czuję, a mój lekki niepokój tworzy coś więcej. Walczyć muszę nie tylko ze światem ale ze samym sobą. Kolejna rzecz jaka nie daje mi spokoju to to jak traktuje tamtych ludzi. Jednak wolę go o to nie pytać.
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » śr, 18 lip 2018, 09:26

Zacząłeś wypytywać staruszka ten nie był tym raczej za bardzo przejęty, po prostu szedł do domku. Kiedy znalazł się przed nim złapał za klamkę, a następnie odwrócił się w Twoim kierunku.
- Nie musisz się obawiać, nie zrobię ci krzywdy, postaram się nauczyć panować nad mocami sensorycznymi, ale nie będzie to łatwe, a także tanie! Za to wszystko będę chciał byś wypełnił parę rzeczy! Jeżeli się nie zgodzisz nici z tych nauk, to jak? - uśmiechnął się, nie miał zamiaru mówić o tym co masz dla niego wypełnić, więc nie miałeś sensu pytać. W tym momencie otworzył drzwi, Twoim oczom ukazał się drewniany pokoik z paleniskiem na środku i czajnikiem. Facet od razu począł rozglądać się za różnego rodzaju herbatami które znajdowały się na półce, następnie wziął wrzucił trzy listki czegoś, a potem dwa czegoś innego. Nie znałeś tego, ale wiedziałeś, że są one dobre do picia. (wiem, że potrafisz rozróżniać, to jest część fabuły) Facet usiadł przed czajniczkiem i rozgarniał popiół. Podniósł w tym momencie głowę.
- Nie wiem czy się zdecydowałeś, czy nie! Pierwsze zadanie, musisz napełnić ten czajniczek i rozpalić ognisko przed nim abyśmy mogli razem powdychać tych ziół. To jak? Podejmujesz się.... Czas tyka, nie mam go tyle ile bym chciał... - nie było mu do śmiechu, oczekiwał czynów.
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » śr, 18 lip 2018, 09:56

Zanim weszliśmy do środka, mężczyzna powiedział ze mam się go nie obawiać, jednak nie jestem dalej zbyt ufny co do niego. Mam wykonać jakieś zadania, a za to będzie mnie on szkolił. Nie wiem co ma na myśli jednak przypomina mi to pobyt u tego psychola z jednej z moich wypraw. Jego usługi nie będą tanie, kasę mam, chyba ze będzie chciał coś innego robić. Nawet mu nie odpowiedziałem a on zaczął szukać czegoś na półkach. Wyciągnął jakieś rośliny, a następnie listki wrzucił do garnka. Nie wyglądały na jakieś silnie trujące, jednak chyba zauważyłem jedną z roślin odurzających. Jednak wiem ze to nie są silne rośliny. Jeśli będę czul się nieswojo zawsze mogę wyjść, bez problemu. Następnie mężczyzna powiedział mi że mam wypełnić naczynie i rozpalić ognisko. Napełnienia czajnika woda nie będzie problemem, gorzej będzie z rozpaleniem ogniska. Nie mam natury chakry katonu więc muszę postarać się dobrze to zrobić. - Mogę się postarać napełnić czajnik wodą, jednak z rozpaleniem ogniska mogę mieć problem - powiedziałem po czym wziąłem naczynie w dłonie. Użycie jakiej techniki byłoby najrozsądniejsze? Zgromadziłem niezbyt dużo chakry w ustach po czym położyłem czajnik i ułożyłem pieczęć tygrysa. Bez siły wyplułem kile wody do naczynia, starając się go nie rozbić. Siła i tak nie była na tyle mocna by cokolwiek z nim zrobić. Ucichnąłem się podnosząc czajnik i pokazując go mężczyźnie, a z kącika ust leciała mi woda. Następnie wyszedłem z domu sprawdzić czy coś znajdę do rozpalenia ogniska. Stojąc już za drzwiami zacząłem się rozglądać, słonce ładnie świeci, a ja podszedłem do jednego z drzew. Szukając jakieś wyschniętej kory, następnie poszukam jakiś suchych liści lub gałęzi by z nich rozpalić ognisko. Po chwili znalazłem interesujące mnie przedmioty i zaczaiłem wracać do budynku. Nie oddalałem się zbytnio, więc miałem go cały czas na oku by się nie zgubić na nieznanym terenie. Mam tylko nadzieję ze mężczyzna mnie jakoś nie wykiwał i nie odpalił sam jakoś tego ogniska. Będę się też śmiał, a raczej będę zażenowany jeśli ma gdzieś zapalniczkę...
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » śr, 18 lip 2018, 21:05

//Trochę to przeciągnie, ale cóż. Nie napisałeś jak rozpalasz, więc nie ma tak łatwo.

Nastała głucha cisza, ty zacząłeś zastanawiać się jak spełnić jego polecenia. Nie stwierdziłeś jeszcze czy się zgadzasz. Facet chyba zaczął medytować gdy ty przy użyciu kontroli suitonu napełniałeś czajnik. Nie skupiał się na Ciebie, był jakiś taki obcy, oddalony. Ty natomiast nie przejmując się tym poszedłeś zbierać drewno pod ognisko. Zebrałeś chrust, trochę kory i wróciłeś do domostwa. Staruszek wciąż siedział w tym samym miejscu gdzie był. Nie zamierzał w żaden sposób ci pomagać, jaki miałeś sposób by rozpalić to co zebrałeś? Nie zebrałeś przecież odpowiednich narzędzi, zapalniczki, kamieni, czegokolwiek. To raczej ciężkie wykonanie. Rozejrzałeś się dookoła i dostrzegłeś lupę, jakieś paprochy które mogłeś jeszcze wykorzystać. W popiołach pod czajniczkiem dostrzegłeś też jakieś dziwne rośliny. Najprawdopodobniej które szybko się paliły. Spojrzałeś po pułkach i dostrzegłeś takie same, nawet jeżeli o coś zapytasz to facet nic nie mówi. Wciąż medytuje, twoim zadaniem było napełnienie czajniczka i rozpalenie ogniska. Musiałeś jakoś pogłówkować! Może i nie znałeś się na technikach katon, ale mogłeś jakoś inaczej rozpalić. Na dworze też dostrzegłeś suche trawy, czy też jakieś kamienie, może któryś był dobry do rozpalania? Było więc wiele możliwości, ale które wybierzesz i jak to dokonasz. Raczej bez ognia nie ruszysz dalej....
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » czw, 19 lip 2018, 09:18

Mężczyzna zaczął medytację anim wyszedłem, myślałem ze jak wrócę to on będzie chciał mi jakoś pomóc, jednak tak się nie stało. Wszedłem do pomieszczenia ponownie i zobaczyłem ze jak go tak zostawiłem to tak dalej siedział. Dziwny typek, jednak chciał żebym rozpalił to ognisko. Kiedyś próbowałem to zrobić, niestety mi się nie udało, ale mojemu koledze już tak. Więc nie powinno to być takie trudne jak myślę. Ogarniając popiół zauważyłem liście jakieś rośliny, najwidoczniej nią odpalał ognisko. Podniosłem się kładąc obok korę z patykami i podszedłem do szafki. Znalazłem te same liście które mogą posłużyć mi do rozpalenia ogniska. Wziąłem je i położyłem na korze. Następnie jeden z patyków przyłożyłem trzonem do kory i liści. Złożyłem ręce jak do modlitwy a pomiędzy nimi trzymam patyk przytwierdzony do kory. Teraz szybkim i energicznym ruchem zaczynam rolować patyk ku dołowi. W taki sposób spowoduje tarcie które umożliwi mi rozpalenie ogniska. Nie jest to może najszybszy sposób, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy. Kamienie które widziałem raczej się do tego nie nadają, z tego co wiem to krzemień jest potrzebny. Pewnie trochę się namęczę zanim rozpalę to ognisko. Jeśli jednak tak się stanie, mam zamiar podłożyć korę pod czajnik i dołożyć resztę patyków które zebrałem. Mam tylko nadzieje że wtedy mężczyzna zacznie reagować na to co robię, a nie zająć się medytacją a ja nawet nie wiem po co mi to potrzebne. Czy ten Sensor potrzebuje tylko medytacji? Jeśli tak to może być trudne zadanie.
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » czw, 19 lip 2018, 09:41

Wziąłeś liście jakiejś dziwnej rośliny, podłożyłeś je i wziąłeś patyk. Zacząłeś instynktownie pocierać nim o chrust. Dobrze, że widziałeś u kolegi jak to zrobić bo by było ci pewnie dużo ciężej, trwało to jakieś dobre dziesięć minut, miałeś już dość, ale w tym momencie dostrzegłeś chmurkę dymu, a po chwili ogień. W końcu ci się udało, ale czy napewno? Dołożyłeś patyki i omal co nie zagasiłeś tej iskry, miałeś jednak sporo szczęścia. Ogień się przyjął, umiejscowiłeś go w palenisku, położyłeś na nim czajniczek i woda zaczynała się grzać. Spojrzałeś na mistrza który wciąż medytował, nie wiedziałeś jak go obudzić, cokolwiek byś nie zrobił nie obudziłeś go. Byłeś zdesperowany, myślałeś zapewne o opuszczeniu go, ale w tym momencie poczułeś, że się poruszył. Poczułeś woń, unosiła się ona przez ten czajniczek, a więc ten kwiat który dorzucił sprawił, że facet opuścił swój trans. Spojrzał na Ciebie z uśmiechem.
- Dobrze młody, nieco z problemami, ale dałeś radę. To jak podjąłeś decyzję o tym by mi pomóc? Ja za darmo cię nie nauczę bycia sensorem.... Sztorm przy okazji walczy z tą całą łajbą... Nie mamy za wiele czasu, dlatego pora na kolejne zadanie! Rozetnij swoją lewą dłoń! No już! - to zadanie było nie poważne! Czy je wykonasz? Odczuwałeś znowu jakąś dziwną aurę....
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » czw, 19 lip 2018, 10:51

Po udanym rozpaleniu ogniska, poczułem woń wychodząca od czajnika. W tym momencie mężczyzna wyszedł ze swojego transu, pytając mnie o to czy chcę się od niego uczyć. - Jeśli bym nie chciał, to chyba bym nie poszedł po to wszystko prawda? - Powiedziałem to ale po chwili pomyślałem że mogłem odpowiedzieć tylko proste "tak". Dodałem od razu - przeprasza, tak chcę żeby pan mnie tego nauczył i powiedział coś więcej na ten temat. Pewnie mężczyzna nie będzie zadowolony z mojej odpowiedzi. Jednak powiedział coś co mnie zdziwiło. - Mam rozciąć dłoń? - zdziwiony zapytałem - niestety to niemożliwe ponieważ rana automatycznie się zagoi. Nie jestem zwykłą osobą jak pan zauważył. Moje medyczne jutsu powoduje że automatycznie zaczynam skupiać chakrę w danym miejscu rozcięcia i lecząc dany obszar - powiedziałem wiedząc że to niemożliwe. Jednak jeśli będzie nalegał to chyba będę musiał to zrobić. Jednak nie widzę sensu w tym wszystkim, może wypadałoby go zapytać co to ma zaznaczenie? Rany cięte osłabiają przeciwnika, jednak nie mnie, znam tyle technik medycznych i mam swoje pigułki więc powinien w trybie natychmiastowym się wyleczyć. Sam nie wiem co o tym myśleć i co on sam ma na myśli.
- Może mi pan powiedzieć dlaczego mam to zrobić? - przecież za to mnie nie zabije, chyba?
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » czw, 19 lip 2018, 11:57

Zacząłeś mu opowiadać jakie to masz zdolności, te tylko pokręcił głową, po czym wstał i w mgnieniu oka złapał cię bardzo silnie za lewą ręką. Wyciągnął ostrze, a ty nie mogłeś nic zrobić. Nie mogłeś się nawet ruszyć! To było jakieś potężne genjutsu?! W tym momencie odczułeś wielki ból gdyż ten typek po prostu naciął ci rękę. Po czym ją wypuścił i znowu usiadł. Poprawił ogień aby jeszcze szybciej się palił i dawał więcej ciepła, a przy tym więcej zapachu! Przez chwilę nie wiedziałeś o co chodzi, ale zaraz to się wszystko wyjaśniło.
- Nie pieprz się tyle i nie główkuj, jeżeli Twój mistrz mówi uklęknij to ma jakiś w tym cel. Rana nie pozwala ci o niczym innym myśleć jak tylko o niej, czyż nie? Musisz wejść w odpowiedni stan by przestań o niej myśleć, a zająć się skupieniem czakry dookoła siebie. Dlatego usiądź na dupie i zrób to co mówię. Zawiąż pieczęć barana i podtrzymuj ją, zamknij oczy i postaraj się wykryć to co dookoła Ciebie, nie myśl więc o tej cholernej dziurze w łapie. Potem ją załatasz... Nie pieprz tyle bo chcę się skoncentrować.... - westchnął, ty natomiast nie miałeś chyba nic lepszego do roboty, musiałeś słuchać swojego mistrza. Twoim zadaniem było nauczenie się umiejętności sensorycznych. Mogłeś dzięki nim sprawdzić ile Twój towarzysz miał energi, nie było jej mało!
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

ODPOWIEDZ