[B+] Ku przygodzie!

Awatar użytkownika
Douhito Izuro
Wioska: IwaGakure no Sato
Ranga: S. Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi +
Kontrola Raiton: San Kaishi +
Kontrola Doton: Yon Kaishi +
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=1249&p=16313#p16313
Konto Główne: memberlist.php?mode=viewprofile&u=5481

[B+] Ku przygodzie!

Post autor: Douhito Izuro » pn, 23 mar 2020, 09:56

Ciężkie treningi w Żelaznych Wzgórzach dawały się we znaki, kolejne dni spędzone po to by zwiększyć swoją siłę rażenia mimo, że i tak już byłem na wysokim poziomie, ale ten kto się zatrzymuje nie staje się wielkim. Nie zamierzałem poprzestawać, ale potrzebowałem odpoczynku od tego wszystkiego, jakiejś wędrówki w celu lepszego zrozumienia tego co potrzebuję. Postanowiłem wrócić więc do wioski aby odpocząć, przespać się, a z samego rana wyruszyć w drogę. Jeszcze nie wiedziałem w którym kierunku pójdę, ale chciałem odciąć wszystkie myśli od siebie. Kiedy to dotarłem do głównej bramy Iwy od razu skierowałem się do siedziby. Wszedłem do swojego pokoju po czym zacząłem pisać list do swoich przełożonych jak i sekretarek. W nim zawarłem to, że wyruszam w samotną podróż. Wrócę napewno, ale chcę na własne oczy zobaczyć świat. Wiedziałem, że na czas mojej nieobecności starszyzna bez problemu sobie poradzi, już nie raz to robiła. Podszedłem do sekretariatu po czym położyłem ów zwój i bez słowa opuściłem budynek. Następnym celem było mieszkanie, chciałem się odpowiednio spakować, przygotować. Kiedy otworzyłem tą ruderę poczułem jak to zwykle bywało nieprzewietrzone pomieszczenie. Otworzyłem okna tak aby trochę dać świeżego powietrza i zacząłem się krzątać po kuchni. Zrobiłem sobie kanapki na drogę, wziąłem jakieś półprodukty na jedzenie podczas wyprawy takie jak mąkę, sól, wodę, jakieś mięso i w sumie jedno jabłko które mi zostało. Spakowałem to do plecaka, zamknąłem okna i poszedłem szybko się przemyć. Kiedy już to zrobiłem trochę się porozciągałem, a następnie szybko poszedłem spać. Byłem naprawdę zmęczony, a następny dzień miałem świadomość, że będzie jeszcze cięższy. W nocy nie spałem najlepiej, wciąż się przewracałem, miałem jakieś koszmary. Obudziłem się dosłownie co świt, założyłem świeże ubranie, zjadłem lekkie śniadanie i postanowiłem wyruszyć. Zabrałem co przygotowałem i wyszedłem z głównej bramy w stronę małych wioseczek kraju kamienia. Nie zabierałem ze sobą żadnych znaków specjalnych Iwy, nie miałem opaski, ani też ubrań Tsuchikage, od moje zwykłe ubranko. Miałem nadzieję, że przygoda będzie interesująca....
Obrazek

Chcesz misję, wyprawę, fabułę? Pisz na gg
Siedzę tylko na niewidocznym. Ewentualnie PW

• Techniki Żywiołów zyskują nieco większą moc - Yōso no Tensai

-Czytanie śladów lvl. 1
    -Szybkie składanie pieczęci lvl. 2
    -Wytrzymałość psychiczna lvl. 1
    - Mistrz Przywołań lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Thaelin
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 24
KP: viewtopic.php?f=36&t=8914
Konto Główne: Raven towarzysz - viewtopic.php?f=329&t=10433

Re: [B+] Ku przygodzie!

Post autor: Thaelin » wt, 24 mar 2020, 18:31

Po wyczerpujących treningach myślałeś o wyruszenie w podróż i też zabrałeś się za wszelkie przygotowania, jakie to tylko musiałeś wykonać czy to jako kage, czy też podróżnik. Świt nastał rozpromieniając świat co było znakiem do wyruszenia w drogę.
Szedłeś już dłuższy czas bez jakiegokolwiek planu na podróż, mijając wiele zapracowanych person, głównie zajmujących się różnymi transportami. W aktualnej chwili nic nie zwiastowało czegoś interesującego, czy też owocnego w podróży, ot zwykłe i nudne zwiedzanie świata.
W pewnym momencie mogłeś dostrzec, jak znaczna ilość ludzi kierowała się w tą samą drogę, którą sam podążałeś. Wiele osób stworzyło kilkuosobowe grupki rozmawiając między sobą.
- Ciekawe czy uda mi się dostać pod jego skrzydła... podobno posiada kilka potężnych technik w swoim arsenale - powiedział jeden, na co drugi mu szybko odpowiedział - nie ma na co liczyć... staruch przyjmie tylko kogoś potężnego i chyba nikomu to się jeszcze nie udało.
Słyszałeś jeszcze wielu dookoła siebie, jednak byli znacznie ciszej lub bardziej oddaleni i rozmowy nakładały się na siebie, uniemożliwiając zrozumienie którejkolwiek.
Obrazek

|| Matematyk || Hultaj || Yōso no Tensai || Shin'ainaru buki(klik)
| Odbijanie pocisków II | Szybkie wiązanie pieczęci I | Kowal II | Kamuflaż I | Sztuka pieczętowania I | Wytrzymałość psychiczna I |

Myśli Wypowiedzi Wypowiedzi kota Demon

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » śr, 25 mar 2020, 10:05

Nie lubiłem wędrować w tym samym kierunku co większość ludzi, ale gdy tylko usłyszałem te wszystkie plotki o jakimś starcze który weźmie przekaże swój arsenał tylko komuś potężnemu i godnemu trochę mnie zaciekawiło. We wszelkich sprawozdaniach nie obiło mi się o uszy by był tu ktoś taki, ale może był to jakiś przybysz? Będąc lekko zaciekawionym dałem temu szansę. Podszedłem do jednej z grupek i z lekkim przyjaznym uśmiechem zacząłem dopytywać o ów personę.
- Witajcie, o kim mówicie? Kto to ten staruch i kim jest osoba o której tyle napominacie? - byłem ciekaw tychże osób. Może akurat i mnie coś uda się uzyskać? W końcu byłem jednym z najsilniejszych shinobi stąpających po tym świecie, ale kto wie? Może jednak myliłem się? Ruszyłem za nimi chcąc dowiedzieć się o kim mowa.
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Thaelin
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 24
KP: viewtopic.php?f=36&t=8914
Konto Główne: Raven towarzysz - viewtopic.php?f=329&t=10433

Post autor: Thaelin » czw, 26 mar 2020, 19:00

Nie miałeś pojęcia o kim ludzie mówili, zważając na brak jakichkolwiek informacji od swych szpiegów i postanowiłeś zaciągnąć języka od obeznanych w temacie. Szybko zbliżyłeś się do nich, a gdy spytałeś o staruszka, spojrzeli po Tobie dziwnie.
- Byłeś chłopie zamknięty przez długi czas czy jak? Od przeszło pół roku staruszek podróżuje po świecie, szukając kogoś godnego przekazania swej wiedzy. Nikt dokładnie nie wie kim on jest, jednak zmienia lokalizacje i w każdy pierwszy(1) tydzień sprawdza ludzi. - powiedział jeden i drugi szybko dodał - byłem spróbować swego szczęścia dwa(2) miesiące temu, jednak nie udało się. Aktualnie chodzę sprawdzić, jak innym idzie nie mogąc się doczekać wybranej osoby. Ten facet myśli, że uda mu się - zaśmiał się lekko na koniec.
Cóż wielu informacji nie uzyskałeś, ale też o wiele nie pytałeś.
- Też jesteś zainteresowany? - dodał ten drugi.
W czasie rozmowy dotarliście do rozdroża w kształcie litery V. Spora część ludzi skierowała się w lewą odnogę, jednak rozmówcy zatrzymali się na tej po prawej, którą to też kierowało się więcej ludzi.
Obrazek

|| Matematyk || Hultaj || Yōso no Tensai || Shin'ainaru buki(klik)
| Odbijanie pocisków II | Szybkie wiązanie pieczęci I | Kowal II | Kamuflaż I | Sztuka pieczętowania I | Wytrzymałość psychiczna I |

Myśli Wypowiedzi Wypowiedzi kota Demon

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » pn, 30 mar 2020, 18:46

Dowiedziałem się, że ten cały staruszek to jedna z silniejszych osób która podróżuje od półtora roku po świecie. Oboje stwierdzili, że byłem chyba zamknięty w norze skoro nie słyszałem o tym. W pewnym sensie gabinet to nora, nie lubiłem sterty dokumentów, ale trochę się dziwiłem, że jako Kage tego nie wiedziałem. No cóż, warto było tego gościa sprawdzić, skoro poszukuje potężnych to raczej ja jako cień będę jednym z nich, nie zamierzałem jednak się za bardzo wychylać, nie potrzebowałem "sławy". Dlatego też postanowiłem działać raczej bardziej incognito.
- Czy jestem zainteresowany, nie wiem czy jestem potężny. Chętnie jednak zobaczę wszystkich śmiałków. No i także co taki staruszek potrafi, nie czuję się na tyle potężny by rywalizować, ale pooglądać nikt mi nie zabroni. Ruszam więc z wami.... - to mówiąc kroczyłem cały czas za nimi, aż dotarliśmy na rozdroża, jedni poszli w lewo, a moja ekipa zatrzymała się. Spojrzałem na nich.
- Którędy do tego gościa? - spojrzałem na nich licząc, że za ich pomocą zdołam dojść na miejsce. Sam nie miałem pojęcia toteż wolałem trzymać się i liczyć na nich.
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

ODPOWIEDZ