[CE] By uwolnić świat od dewastacji...

Awatar użytkownika
Chimei Shinji
Wytrzymałość: Ichi Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi ++
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: Ichi Kaishi
Kontrola Fūton: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11428&p=262484#p262484
Konto Główne: Izuro Douhito

Re: [CE] By uwolnić świat od dewastacji...

Post autor: Chimei Shinji » sob, 27 kwie 2019, 08:24

Droga do budynku była taka piękna, mostek nad stawem, sporo zieleni, kwiatów. Można rzec, że raj. Wszedłem do środka i na swej drodze napotkałem kobiety, już chciałem się bronić, ale okazało się, że ta tylko się uśmiechnęła. Nie wyglądały na zniewolone, a na szczęśliwe życiem tutaj. Ciekaw byłem czy głowa wioski wiedziała co się dzieje za murem. Wszedłem do Kimune po czym spojrzałem na chłopaka, nie wyglądał na jakiegoś wystraszonego, pomyślał najprawdopodobniej, że jestem gościem. Nie miał jak się okazało ich zbyt wielu, opowiadał o swoim zastępcy, o jego superlatywach, o wspaniałomyślności i nie tylko. Zadał mi parę pytań i nie mogłem przecież na nie nie odpowiedzieć dlatego też postanowiłem pośpiesznie zacząć.
- Witaj Czcigodny, jestem Chimei Shinji i pochodzę z Iwagakure no Sato, nie jestem głodny, ani nie chcę pić. Wybacz, nie przybyłem do Ciebie jednak bez celu, powiedz mi proszę kto jest Twoim zastępcą? - chciałem wpierw dowiedzieć się kogo przyjdzie mi zabić, kto tak nim omotał. Dziewczyna miała rację, chłopaczek nic nie widział, był zauroczony tym co mu tutaj podawano, ale nie widział całości.... Westchnąłem, jeżeli mi odpowie rozpoczynam dalej mówić.
- Bardzo ładny masz pensjonat, a ten mur...? Wybudowany pewnie po to byś Czcigodny nie widział co się dzieje poza nim! Ludzie mordują się i gwałcą, wszelkie karawany są obrabowywane, a ten Twój cały zastępca pokazuje ci to co chce byś widział, a więc piękno. Szkoda jednak, że jest ono fałszywe. Pewnie mi nie uwierzysz dlatego też przejdź się Panie, jestem z ramienia Tsuchikage, lepiej byś temu wszystkiemu zapobiegł. - miałem świadomość, że zapewne prędzej, czy później ktoś tu przyjdzie dlatego też byłem skoncentrowany i rozglądałem się za ewentualną drogą ucieczki, czyli jakimś oknem. Wiedziałem, że Daimyo jaki by nie był pewnie mi nie zaufa, ale mimo wszystko wolałem spróbować.
  • Tworzenie trucizn lvl. 1
    Pirotechnik lvl. 1
    Tworzenie pigułek wzmacniających lvl. 1
    Cieśla lvl. 1
    Wytrzymałość psychiczna lvl. 1
    Odbijanie pocisków lvl. 1
    Sztuka pieczętowania lvl. 1
    Szybkie składanie pieczęci lvl. 1
    Czytanie śladów lvl. 1

Awatar użytkownika
Taichi Senju
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: Yon Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Zero Kaishi +
Kontrola Doton: San Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=201808#p201808

Post autor: Taichi Senju » wt, 7 maja 2019, 12:19

Kimune zaproponował tobie chwilę odpoczynku jak i poczęstunek z którego to postanowiłeś zrezygnować, mając na pierwszym planie jak najszybsze wykonanie misji. Nie pomijając jednak wszystkich zwrotów grzecznościowych, jakie wypada zastosować gdy rozmawia się z przywódcą. Przedstawiłeś się jak i powiedziałeś skąd pochodzisz. Przeszedłeś momentalnie do zadania pierwszego pytania. Które to zaskoczyło nieco Kimune.
Nie wiem z jakiego powodu o niego wypytujesz, jednak to mój stary znajomy Asura. Który to zaczął służbę jeszcze za panowania mojego ojca.
Z każdym następnym twoim słowem zdziwienie na twarzy Kimune zdecydowanie się pogłębiało.
Nie rozumiem o czym ty mówisz. Dzięki Asurze moim poddanym żyje się znacznie lepiej. Zwiększył ilość ludzi popatrując szlaki handlowe przechodzące przez nasze ziemię co zapewnia nam częstsze wizyty kupców, a co za tym idzie więcej przyjezdnych zostawiających pieniądze w naszej wiosce. Sam osobiście codziennie podpisuje zaproszenia dla handlarzy by wybierali szlak obok naszej wioski przecież to najbezpieczniejsze drogi o jakich można sobie tylko pomarzyć.
Co do murów jak zauważyłeś nie mam ochrony w pałacu, a Jak to Asura doradził taki mur skutecznie odstraszy złodziei.
Jak chcesz to możemy zaraz z nim porozmawiać, za jakieś 15 minut powinien do nas dołączyć. Przyjdzie tu po zaproszenia dla karawan.

Skończył swoją wypowiedź Kimune. Zdecydowanie bardzo zdezorientowany całą sytuacja jaką opowiedziałeś.
Wyprawy, Misje pisać na GG 8651152

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Odbijanie pocisków LVL 1 Wytrzymałość psychiczna 2 LVL Szybkie wiązanie pieczęci 2 LVL
Czytanie Śladów 1 LVL Perswazja 1 LVL

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Chimei Shinji

Post autor: Chimei Shinji » śr, 31 lip 2019, 10:24

Wysłuchiwałem uważnie przywódcę wioski, musiałem mieć do niego cierpliwość. Widać było, że jest niedoświadczony, łatwo nim się manipulowało. Wiedziałem, że skoro ktoś mu już naszeptał to nie zdołam mu przemówić do rozsądku. Spojrzałem na niego lekko podirytowany.
- Czcigodny, kiedy wyszedłeś za te mury? Nie słyszałeś wybuchu jaki dziś wystąpił? Skoro mi nie wierzysz to poproś swojego ukochanego doradcę aby w tej chwili cię oprowadził po wiosce, nie czekaj bo on wszystko posprząta tak, że będziesz widział to co widzisz. Musisz mi uwierzyć, Czcigodny Tsuchikage nie wysłał by mnie tutaj gdyby było wszystko w porządku. Sprawdź wszystkie szlaki, wejdź tam gdzie będziesz chciał, otwórz oczy bo nie jestem tutaj po to by cię okłamywać, a po to by pokazać całą prawdę. Najchętniej zabrałbym cię osobiście byś to wszystko zobaczył, ale pewnie się boisz. Mimo to zaproponuję ci odwiedzić moją pewną znajomą którą uratowałem gdy prawie ją zgwałcili w Twej wiosce... - westchnąłem, przez chwilę nie wiedziałem jak do niego dotrzeć, nie miałem za dużo czasu. Niby za piętnaście minut miałby być doradca, chętnie bym na niego poczekał, ale miałem świadomość, że to nie najlepszy pomysł. Pomyślałem więc o kobiecie którą ocaliłem, ona zapewne pokaże prawdę Czcigodnemu... Oby... Ze wszystkich sił chciałem tą misję jak najbardziej pokojowo zakończyć. Oby tylko mnie się to udało. Zwróciłem uwagę na drzwi, okna tak by ocenić w jakiej jestem sytuacji.
- Nie zostało mi długo czasu, nie chcę Panie by ta wioska upadła, Czcigodny Tsuchikage sam dostrzegł co tutaj się dzieje, jeżeli mi nie wierzysz osobiście udaj się do niego, wszelcy doradcy zapewne okłamują cię, stwarzają inną rzeczywistość, odkryj więc prawdę... Będę się zbierał... - obserwowałem jego reakcję, planowałem wyjść z tego budynku przez okno aby czym prędzej skryć się przed ewentualnym zagrożeniem, czy obawiałem się kogoś? Nie byłem na swym terenie, więc pewnie tak, ale znałem swoje umiejętności i nie lękałem się na tyle by przejąć się, że tu zginę. Zwłaszcza, że taka wioseczka raczej silnych oddziałów nie miała...
    Pirotechnik lvl. 1
    Cieśla lvl. 1
    Czytanie śladów lvl. 1

Awatar użytkownika
Moeru
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo-Gakure
Ranga: T. Chūnin
Wiek Postaci: 20
Siła: Ni Kaishi +
Szybkość: Yon Kaishi ++
Zręczność: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=291918#p291918

Post autor: Moeru » pn, 5 sie 2019, 15:50

Zacząłeś swoją gadkę, starając się przekonać zarządcę, że wioska nie znajduje się w takim stanie, jakim opisuje mu ją jego doradca, bądź też ktokolwiek inny. Można powiedzieć, że ten znajdował się zupełnie w innym świecie, gdyż nawet patrzył na ciebie półprzytomnym wzrokiem. Na twoje słowa jedynie odchrząknął dziwnie i otworzył usta, by coś powiedzieć, lecz ostatecznie je zamknął i zamilkł. Czy to do niego dotarło? Nie wiedziałeś, ale też nie miałeś okazji się przekonać, gdyż twój czas się kończył. Postanowiłeś wyleźć przez okno, chowając się przed wzrokiem niepowołanych oczu. Parę minut później, usłyszałeś jak ktoś wszedł do pokoju zarządcy. Po dość dużej ilości kroków, mogłeś się domyślić, że była to więcej niż jedna osoba. Niestety, pech chciał, że ci odeszli w drugi kraniec pomieszczenia, przez co nie słyszałeś absolutnie nic z nich rozmowy. Do czasu. Na samym jej końcu, a nie była zbyt długa, jeden z nich postanowił się wydrzeć..
-Co?! - Po czym usłyszałeś przewrócone krzesło i szybkie kroki wybiegającego mężczyzny. Nie musiałeś czekać długiej chwili, gdyż za moment rozległ się, niezbyt głośny, choć donośny, dźwięk.. gwizdka? Albo coś w tym stylu. W każdym razie, dalej usłyszałeś, oraz również zobaczyłeś, zbierających się strażników z różnych części miasta. Z twojej strony zauważyłeś trzech, każdy miał przy sobie jakąś broń, typu miecz, bądź włócznia. Dodatkowo, byłeś pewien, że z drugiej strony budynku, również ktoś się przemieszczał. Następnie minęła krótka chwila spokoju, a następnie usłyszałeś dwa słowa, od których przeszły cię ciarki po plecach.
-Znaleźć go!
Mowa | Myśli | Narracja | MG | Admin
Pokaż/Ukryj:
Wyprawa? Misja? Trening? Jakieś ważniejsze sprawy? Zapraszam na GG bądź PW!

Awatar użytkownika
Chimei Shinji

Post autor: Chimei Shinji » pn, 5 sie 2019, 20:22

Chłopaczek nie wiedział co zrobić, nie odzywał się, czy uwierzył? Ciężko było po nim rozpoznać, ale ja nie miałem za dużo czasu dlatego też pośpiesznie wybiegłem przez okno. Praktycznie po chwili usłyszałem jak ktoś wbiega do pomieszczenia i nie był sam. W końcu straż nadeszła z tego co mogłem wywnioskować. Słyszałem tylko jakieś szepty, ale nie mogłem ich bardziej zidentyfikować, jedynie co usłyszałem to jakiś gwizdek i zapierające dech w pierwsi znaleźć go... Wziąłem głęboki wdech, byłem na terenie przeciwnika który zapewne był dość dobrze przygotowany na takie okoliczności. Mimo, iż była to mała wioska to jakiś potencjał bojowy posiadała. Nie chciałem więc bić się ze wszystkimi a po prostu uciec i dostrzec co zostawiłem po sobie, czyli czy chłopaczek zmądrzał. Miałem taką cichą nadzieję. Jeżeli nie, to ja mu to wyperswaduję tak samo reszcie. Gwałty, śmierci nie były na porządku dziennym. Musiałem więc stać się kimś więcej niż tylko wykonującym misję shinobi, musiałem stać się....bohaterem! Uśmiechnąłem się po czym ruszyłem w stronę jednego z murów. Wiedziałem, że po drodze napotkam przeciwników i nie łatwo będzie im uciec, ale liczyłem się z tym dlatego też wyciągnąłem wszystkie sześć rąk. Środkowa para była nastawiona na ewentualne sparowanie ataku, a pozostałe cztery na odpalenie karwaszy i załadowanie ich. Chciałem być przygotowany na atak, a to było jedno z moich silniejszych kombinacji. Biegłem jak najszybciej oczekując starcia. W razie jakiegokolwiek spotkania po prostu wystrzeliwuję w uda bełty, po dwa na rywala chcąc mieć pewność, że uda się ich "powstrzymać". Uważałem jednak na wszelkie techniki i niebezpieczeństwa. W razie gdyby używam podstawowych technik takich jak Dekata Ki, Dekata Mizu czy Shunshin gdybym musiał. W ostateczności Kawarimi... (tylko o nich wspominam byś wiedział, że w razie gdyby ich po prostu można użyć)

/Na sobie: "karwasze"
    Pirotechnik lvl. 1
    Cieśla lvl. 1
    Czytanie śladów lvl. 1

Awatar użytkownika
Moeru

Post autor: Moeru » wt, 6 sie 2019, 18:05

Gdy tylko usłyszałeś hasło, które rzucił, prawdopodobnie, dowódca, wiedziałeś, że dotyczyło ono ciebie. Wplątanie się w walkę ze wszystkimi na raz, zapewne kosztowałoby cię drogo, o ile nie zapłaciłbyś najwyższej, możliwej ceny, czyli życia. Po drodze, chciałeś podejrzeć, co zdecydował Czcigodny, jednak ciężko było stwierdzić, gdyż ten siedział aktualnie na środku pokoju, na podłodze, z podkulonymi nogami, a dookoła niego, stało dwóch mężczyzn, których jeszcze nie widziałeś. Zaprawdę dziwny widok. Ty jednak, skupiłeś się na ucieczce, w której, skierowałeś się w stronę murów. Ku twojemu zdziwieniu, nie napotkałeś absolutnie żadnych problemów. Ani strażników, ani lokalnych. Ci albo się schowali, albo prawdopodobnie byli aktualnie w centrum wioski, zwołani przez swojego przełożonego. Na nudę również nie musiałeś narzekać, gdy po chwili zobaczyłeś pierwszych strażników, którzy rozchodzili się w różnych kierunkach, szukając cię wzrokiem. Każdy z nich, miał wyciągniętą broń, będąc gotowym do walki. Poruszali się w dość zgranej formacji, tak, że każda dwójka ze strażników, miała siebie w zasięgu wzroku, oraz co pewien czas, porozumiewali się słownie z najbliższą parą. Rozchodzili się od centrum, w kierunku murów, zostawiając za sobą czysty teren.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Chimei Shinji

Post autor: Chimei Shinji » śr, 2 paź 2019, 09:38

Po ucieczce z siedziby postanowiłem niezwłocznie się ulotnić, schować. Moim głównym zadaniem na tej misji było zabić, ewentualnie naprawić wioskę. Znalezienie bandytów wymagało czasu, ale już przynajmniej wiedziałem kto jest głową wioski, a kto tylko wygląda, czyli chłopaczek tak naprawdę mało miał do powiedzenia. Ciekaw byłem czy po mojej rozmowie z nim coś z tym zrobi, czy zwróci uwagę na błędy jakie nieświadomie popełnia, czy jednak ślepo będzie wierzył swojemu doradcy który od tak nim zarządza. Jeżeli nic się nie zmieni będę musiał podziałać, na tą chwilę musiałem się jednak gdzieś ulokować, a w odpowiednim momencie zadziałać. Pośpiesznie biegłem w stronę murów, starałem się robić to na tyle uważnie aby nie zostać jakoś specjalnie wyłapany, nie zamierzałem się z nikim bić. Dzięki swoim zdolnością klanowym planowałem szybko przejść na drugą stronę muru, a następnie wbiec w jakąś ciemną uliczkę, aby tam wdrapać się na dach domów. To było chyba najlepsze miejsce dla mnie, Mogłem pojawiać się i znikać, małe zakątki domostw były wręcz dla mnie stworzone, pajęczyny mogły idealnie działać w takich miejscach, a ja dzięki temu czuć się bezpiecznym. Miałem nadzieję, że mój prosty plan będzie równie skutecznym. Nie zamierzałem póki co używać jakichś technik. Chyba, że będę do tego zmuszony. Chciałem zobaczyć w najbliższych dniach czy coś się zmieni, jeżeli nie to będę musiał stworzyć plan B, a więc dobitne pokazanie głowie wioski jaka jest prawda.
    Pirotechnik lvl. 1
    Cieśla lvl. 1
    Czytanie śladów lvl. 1

Awatar użytkownika
Moeru

Post autor: Moeru » czw, 3 paź 2019, 16:13

Ucieczka przed obławą nie była niezwykle trudna, szczególnie dzięki twoim zdolnością przemieszczania się po budynkach. Przeszedłeś na drugą stronę muru i umiejscowiłeś się na jednym z mniejszych budynków tak, że nie było cię prawie widać. Żeby cię znaleźć, trzeba by przeszukać również dachy, a jak zdążyłeś zauważyć, straż tego nie robiła. Czekając tak w bezruchu, zauważyłeś pierwsze pary, które szyły właśnie uliczkami, przy których stał budynek, na którym aktualnie się znajdowałeś. Nie zauważyli ci, po prostu przeszli obok. Widziałeś, że są dokładni w poszukiwaniach, jednakże nie patrzyli na dachach budynków, co też mogło ci się wydać dość dziwne, gdyż w takim miasteczku jak to, skrycie się na budynkach, samo przychodziło na myśl. Odpowiedź na twoje pytania przyszła szybciej niż mogłoby się wydawać. W oddali zobaczyłeś samotnego mężczyznę, ubranego podobnie jak strażnicy, choć jego strój bardziej pasowałby do shinobi. Ten co kilkadziesiąt metrów zatrzymał się, po czym składał pieczęć barana i stał tak przez kilka sekund, po czym znów szedł dalej. Dzieliła was jeszcze bardzo duża odległość, przynajmniej ze trzysta metrów, a ten znów ruszył w twoją stronę.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Chimei Shinji

Post autor: Chimei Shinji » pt, 4 paź 2019, 12:38

Wszystko dość dobrze poszło, bez większych problemów znalazłem się na jednym z dachów. Wszystkie budynki były stosunkowo niewielkie, a więc ciężko by ktoś mógł mnie zobaczyć nie wchodząc na niego. Rozejrzałem się po terenie, dostrzegłem pierwszy nadciągający patrol, schyliłem głowę, ale mogłem dostrzec nie specjalnie byli zainteresowani dachami. Nie wiedziałem w sumie dlaczego, w końcu każdy by się tu chyba schował. Myśleli, że jestem zwykłym rzezimieszkiem, a nie shinobi? Przecież już jednej ekipie uprzykrzyłem życia. Wtem dostrzegłem paręnaście metrów dalej postać. Była na dachu (jak rozumiem), używała pieczęć barana, a więc odblokowywała ewentualne genjutsu. No cóż, sprytnie! Nie ze mną jednak te numery, może nie byłem w tym cholernie dobry to sprawienie szybkiego impulsu, w odpowiednim momencie powinno pomóc! Kiedy zaczął się zbliżać w moim kierunku starałem się zbytnio nie poruszać. Mimo wszystko nasłuchiwałem wszystkich szumów dookoła. Wiedziałem, że to co zastosuję jest dziecinnie proste i raczej gość nie będzie miał problemów, ale warto spróbować. Jak nie to pozostaje obezwładnienie. Kiedy był odpowiednio blisko i jeszcze mnie nie zauważy (mam taką nadzieję). Używam po jego chwilowej "przerwie" na pieczęć barana techniki Genjutsu. Dobrze, że wyszedł z jednej iluzji, ale kiedy raz się użyje to akurat następna przerwa to idealny moment. Złożyłem pieczęć tygrysa i przystawiłem dłonie do ust. Zapragnąłem wydać odpowiednie dźwięki, a mianowicie szum biegu pomiędzy uliczkami aby stwierdził, że właśnie tam mogę się znajdować i właśnie uciekam. To był prosty, ale miałem nadzieję skuteczny ruch na to by na chwilę zniknąć z jego pola widzenia. Jeżeli uda mi się to zrobić to staram się wejść do jakiegoś mieszkanka po cichu i niezauważalnie dla niego. Potrzebowałem teraz czasu, nie miałem jednak technik sprawiających, że zniknę. Jeżeli coś pójdzie nie po mojej myśli to koncentruję czakrę na umiejętności klanowe.

Pirotechnik lvl. 1
    Cieśla lvl. 1
    Czytanie śladów lvl. 1

Awatar użytkownika
Moeru

Post autor: Moeru » ndz, 6 paź 2019, 12:29

Widok przeciwnika na dachu, który wykonywał jakąś technikę, świadczył o tym, że podjęli poważne kroki i zamierzali znaleźć cię za każdą cenę. Wymyśliłeś prostą sztuczkę, którą zamierzałeś wykonać, gdy ten zbliży się do ciebie na odpowiednią odległość, a następnie zniknąć z jego pola widzenia. Niestety, nie poszło tak gładko, jak można by się spodziewać. Już dużo wcześniej, twój przeciwnik zatrzymał się, znów wykonał swoją technikę i natychmiastowo, odwrócił się twarzą w twoją stronę. Cóż, chyba nie rzucał techniki Kai na prawo i lewo…
-Tam jest! - Krzyknął nagle, wskazując palcem twoją lokalizację i samemu również skoczył w twoją stronę, wyjmując kunai. Wciąż miałeś do niego sporą odległość, bo jakieś sto metrów, ale do miejsca gdzie przebywałeś, zbliżały się dwa najbliższe patrole.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Chimei Shinji

Post autor: Chimei Shinji » pn, 21 paź 2019, 10:20

Moja zagrywka nie sprawdziła się zbytnio. Nie przejmowałem się tym, kiedy zostałem wykryty szybko wstałem na równe nogi i rozpocząłem atak. Wiedziałem, że w moim kierunku zmierzają oddziały patrolujących shinobi. Byłem obecnie wrogiem tejże wioski! Ucieczka w tym wypadku to nie był najlepszy pomysł. W końcu przeciwnik mógł łatwo użyć kunia'a aby mnie po prostu zranić. Byłem szybki i zręczny, może więc pojedynek z nim nie okaże się najgorszym pomysłem. Nie zamierzałem jednak go pokonać a tylko obezwładnić aby móc znowu zniknąć. Tym razem w jakichś drzewach, lesie. Gdzieś gdzie będę mógł użyć swoich klanowych zdolności, ale to na przyszłe czasy. Teraz pora było walczyć. Spojrzałem na niego po czym wystartowałem pędem ku niemu. Wyciągnąłem wszystkie swoje pary rąk, nie aktywowałem jednak kusz. Dzięki mojej zręczności i szybkości starałem się unikać nadchodzących ataków, a przy użyciu techniki klanowej, czyli Kumo Sōka zaplanowałem obezwładnienie, a mianowicie kiedy byłem już dostarczająco blisko wyrzucam z siebie pocisk z pajęczyny który miał za zadanie przykleić przeciwnika do podłoża. Jeżeli jeden nie wystarczy to dokładam drugi pocisk tak by mieć pewność, że trafię. Ja natomiast nie mam zamiaru z nim się bić tylko po prostu znikam w stronę lasu i tam staram się zaszyć przed wrogiem. Po drodze jeżeli będę miał taką możliwość rozstawiam pajęczyny aby później dzięki nim użyć techniki do polowania swoich ofiar. Miałem nadzieję, że to mi się uda, nie ukrywałem nie byłem w najlepszym położeniu.

Pokaż/Ukryj:
    Pirotechnik lvl. 1
    Cieśla lvl. 1
    Czytanie śladów lvl. 1

Awatar użytkownika
Moeru

Post autor: Moeru » pn, 21 paź 2019, 20:54

Nie miałeś ochoty podejmować otwartej walki, dlatego też postanowiłeś poczęstować swojego oponenta kleistą mazią, by w najlepszym wypadku zatrzymać go w miejscu i móc uciec do lasu, gdzie będziesz o wiele bardziej bezpieczny. Twój przeciwnik nie poruszał się szybko, ani nie nacierał agresywnie. Wręcz przeciwnie, starał się raczej wykonywać ruchy powoli, uważając na to, co zrobisz. Gdy wyplułeś pierwszą serię pajęczyny, ten od razu odskoczył, nie chcąc zostać nią trafiony. Wtedy też, zauważyłeś, że przestał nacierać, a jedynie bacznie cię obserwował. W tym samym czasie, kilku strażników, którzy znajdowali się w pobliżu, zdążyła znacznie się zbliżyć. Ty jednak zacząłeś się wycofywać, a dzięki swojej szybkości przeważałeś nad nimi pod wieloma względami. Jedyne, to, gdzie mieli aktualnie przewagę, była ich liczebność, która mogła przesądzić o wyniku tego bezdotykowego starcia.
-Stójcie! Puśćcie go. - Zawołał nagle twój oponent, który cię wykrył i straż zatrzymała się w miejscu. Po co to zrobił? Jaki miał w tym cel? Za cholerę nie mogłeś się domyślić. W każdym razie, mogłeś w spokoju wycofać się do lasu, zostawiając za sobą sieć pajęczyn.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Chimei Shinji

Post autor: Chimei Shinji » wt, 22 paź 2019, 10:51

Nie chcąc za bardzo zwlekać ruszyłem pędem w stronę rywala, nie zamierzałem z nim walczyć bo jasno wiedziałem, że jeżeli z nim stoczę walkę to zaraz zleci się więcej strażników, a im wszystkim nie dam rady. Mimo moich zdolności musiałem rozważnie podchodzić do walki. Wziąłem więc głęboki wdech i skoncentrowany wystrzeliłem w stronę rywala, ten zdołał uniknąć. Chciałem użyć drugi raz tej techniki, ale mocno się zdziwiłem, ponieważ przeciwnik nie miał zamiaru mnie atakować, na domiar złego zatrzymał strażników. Dlaczego? Chciałem przypomnieć sobie jego twarz i zapamiętać, ten ktoś nie był byle kimś i miałem świadomość tego, że napewno się spotkamy, a może nawet i on coś knuje? Dla świętego spokoju złożyłem pieczęć tygrysa aby uwolnić się od ewentualnego genjutsu. Wolałem być pewny, że to wszystko jest realne. Jeżeli tak to chowam się w lesie aby dać sobie trochę czasu, a także by przeanalizować całą sytuację. Aktualnie byłem jedynym poszukiwanym w tej wiosce i napewno sądzili, że będę gdzieś jeszcze atakował aby pokazać prawdę Daimyo. W sumie to wiedziałem gdzie tamta dziewczyna mieszka którą uratowałem, może warto by było do niej wrócić i poprosić o pomoc? Teraz jednak musiałem zniknąć.... Miałem nadzieję, że to mi się uda.

Pirotechnik lvl. 1
    Cieśla lvl. 1
    Czytanie śladów lvl. 1

Awatar użytkownika
Moeru

Post autor: Moeru » wt, 22 paź 2019, 22:00

Ciężko było ci uwierzyć, że ten od tak odpuścił i pozwolił ci odejść. Na pierwszy rzut oka mogło to wyglądać trochę jak genjutsu, gdyż faktycznie było to wszystko bardzo nierealne. Jednakże, gdy tylko wykonałeś technikę Kai, upewniłeś się, że nic takiego się nie działo i to, co aktualnie widzisz, było stu procentową prawdą. Teraz, w spokoju, mogłeś udać się do lasu, gdzie należało przeanalizować całą sytuację. I zapewne by tak było, gdyby nie jeden fakt, który cię zmartwił. Twoja pajęczyna, którą porozstawiałeś już wcześniej, dała ci znać, o zbliżającej się jednostce. Było to mniej więcej dziesięć minut po wydarzeniach na dachach miasta, a dodatkowo informacje, jakie dostałeś, wskazywały na pojedynczą osobę. Chwilę później, dostrzegłeś go! Był to nie kto inny, jak ten, który najpierw chciał cię zaatakować, a następnie powstrzymał strażników i wprowadził w to wszystko wiele zamieszania. Odnalazł cię z łatwością, co potwierdzało tylko, że ucieczka przed nim do łatwych nie należy i gdy cię zobaczył, zatrzymał się na jednej z gałęzi, kilkadziesiąt metrów od ciebie.
-Nie mam zamiaru się z tobą bić. Przyszedłem porozmawiać. - Zaczął. -Co robisz w naszej wiosce? I dlaczego został wydany rozkaz złapania cię? Podczas naszego krótkiego spotkania, odniosłem wrażenie, że nie chciałeś mnie, ani pozostałych, skrzywdzić, mam rację? Dlatego mnie ciekawi, jaki jest twój prawdziwy cel wizyty. - Zapytał spokojnym głosem.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Chimei Shinji

Post autor: Chimei Shinji » śr, 23 paź 2019, 13:41

Uciekłem tym wszystkim strażnikom bez większego problemu, po drodze zostawiałem pajęczyny za sobą po czym na chwilę zatrzymałem się aby trochę odsapnąć. Wtem doszła informacja, że ktoś podąża za mną. Nie bał się mnie? Kto to był? Pojedyncza osoba... Nie czekając za bardzo rozpocząłem przygotowania do ewentualnej obrony, pośpiesznie stanąłem w pozycji defensywnej i wyciągnąłem wszystkie swoje dłonie. Chciałem od razu rozprawić się z przeciwnikiem, jak się okazało był to ten sam co na dachu. Jego zdolności budziły we mnie respekt. Nie wiedząc czego się spodziewać poczekałem chwilę, ten od razu zaczął pytać mnie po co tu jestem, jaki mam zamiar i czemu nikogo nie zaatakowałem.
- Jestem Shinji Chimei, przybyłem tutaj z Iwy na polecenie samego Tsuchikage który poprosił mnie abym zbadał co tutaj się dzieje. W wiosce panuje istny chaos, ludzie mordują się nawzajem, gwałcą się! Dostałem informację od uratowanej niewiasty, że za wszystkim stoi pewna osoba. Postanowiłem to sprawdzić, udałem się do Daimyo aby z nim porozmawiać, otworzyć mu oczy bo z tego co dostrzegłem do tej pory siedzi zamknięty w swojej siedzibie myśląc, że jest tutaj wspaniale. Kiedy mój czas się kończył wybiegłem z budynku nie robiąc przy tym nikomu krzywdy bo niby po co, każdy ma swoje rodziny do których pragnie wrócić, ja jedynie pragnę by wioska i Daimyo stanęła na nogi. - spojrzałem na niego, nie wiedziałem czego mam się spodziewać dlatego też cały czas byłem gotów na obronę przed ewentualnym atakiem, nie chciałem dać się zaskoczyć.
- Teraz ja mam pytanie, po co ty tu jesteś.... - chciałem w końcu i ja dowiedzieć się co tak naprawdę chodziło gościowi po głowie.
    Pirotechnik lvl. 1
    Cieśla lvl. 1
    Czytanie śladów lvl. 1

ODPOWIEDZ

Wróć do „Egzaminy”