[SE] Tajemnica Nowego Ładu

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Jōnin, Raikage
Wiek Postaci: 28
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Raiton: San Kaishi
kontrola_suiton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=259381#p259381

Re: [SE] Tajemnica Nowego Ładu

Post autor: Akarai Tazaru » śr, 4 wrz 2019, 18:37

Zanim wrogowie zdążyli aktywować swoje techniki, dezaktywowałeś je wszystkie za pomocą Kenshuuhy, aktywując jednocześnie tryb mędrca. Twoje atrybuty znacznie wzrosły i mogłeś szybko przejść do akcji ruszając do boju. Twoim celem stała się trójka szarżujących na ciebie shinobi, którzy byli trochę zaskoczeni tym co się stało. Zacząłeś walczyć z nimi wręcz okładając ich tak jak się da i po kilku ciosach w wyznaczone w ciebie miejsca cała trójka leżała na ziemi. W tym czasie czwórka znajdująca się w powietrzu upadła twardo na ziemię - słychać było trzask łamanych kości, gdyż nie mogli zamortyzować upadku wcześniej aktywowanymi technikami, dzięki twojemu ruchowi. Dwójka z nich wyglądała, jakby złamali sobie nogę, pozostali jakoś się trzymali, a po trójce z prawej, która zniknęła za zniszczoną ziemią kurasshu nie było śladu, choć wyczuwałeś ich obecność dzięki trybowi mędrca. Walka wydawała się póki co przebiegać po twojej myśli. Ci którzy byli w stanie walczyć, czyli dwójka która nie połamała się pod wpływem upadku wyciągnęli zza pleców swoje miecze i ruszyli wściekle na ciebie z zawrotną prędkością - choć tobie wydawali się dosyć powolni na aktualnym poziomie mocy. Byli oddaleni od ciebie o jakieś dwanaście metrów.
▌Wytrzymałość Psychiczna - Poziom 2 ▌Szybkie Wiązanie Pieczęci - Poziom 2 ▌Czytanie Śladów - Poziom 1 ▌
▌Kowal - Poziom 1 ▌Perswazja - Poziom 1 ▌Sztuka Pieczętowania - Poziom 1 ▌Sztuka Kamuflarzu - Poziom 1 ▌

Obrazek

Awatar użytkownika
Kenjimon
Administrator
Organizacja: 7MM, Sekuto Chi
Wioska: Kirigakure no Sato
Ranga: Mizukage
Wiek Postaci: 25
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Roku Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi ++
Kontrola Chakry: San Kaishi ++
Zasoby Chakry: Go Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Go Kaishi
Kontrola Fūton: Roku Kaishi
Kontrola Raiton: Yon Kaishi
Kontrola Doton: Yon Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?p=206069#p206069

Post autor: Kenjimon » czw, 5 wrz 2019, 07:17

Umiejętności klanu Yami w takich sytuacjach były wręcz idealne do pacyfikacji przeciwników, którzy mogli stać się łatwiejszym, a także zdezorientowanym celem dla białowłosego, który doskonale zdawał sobie sprawę co za chwile się wydarzy. Po aktywacji Kenshuuhy, wokół jego oczu pojawiły się czerwone obwódki, sygnalizujące aktywację Sennin Modo, który wzmocnił jego ciało do granic możliwości. Dzięki temu pozyskał również doskonałe warunki do przewidywania, a także śledzenia co robią jego przeciwnicy bez większego skupiania się. Ruszywszy na przeciwników, obłożył ich paroma ciosami, zostawiając petentów na ziemi. Pozostała czwórka w końcu upadła na ziemię, a dwójka z nich się mocno połamała. Dwóch jakoś przetrwało, a pozostała trójka, która była odcięta od nich zniknęła, jednak nie z jego radaru. Ci, którzy przetrwali jakoś upadek, dobyli swoich mieczy i ruszyli, jak dla Shiroyasha dość mozolnie, poruszając się w jego kierunku, a dokładnie około dwunastu metrów od niego. Nie zamierzał dać za wygraną. Tym razem dobył swojej katany, którą miał zamiar tylko wykonać proste ciosy na odsłonięte partie ciała. Ruszył do nich pierwszy - prawdopodobnie z jego szybkością zauważą tylko powidok jego postaci, która ma pojawić się tuż za nimi i wykonać cięcia na plecy i ewentualne uderzenia Taijutsu w okolice karku. Gdyby zdołali się jakoś obronić, wchodzi w walkę otwartą, kontrując uderzenia, pochwytując choćby nadgarstki z mieczem ogonem i wykorzystując swoją szybkość uderza nogami czy też pięściami odsłonięte partie ciała. Gdy tylko się z nimi rozprawi, skupia swój radar Sennin Modo by wychwycić pozostałą trójkę i nie czekając na nic, rusza z pełnym potencjałem w ich stronę, by wlecieć im na plecy niczym murzyn wlatuje do sklepu z biżuterią na napad.
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:
Mistrzostwo technik klonowania [1 lvl], Szybkie Wiązanie Pieczęci [2 lvl], Wytrzymałość Psychiczna [2 lvl], Fūinjutsu [2 lvl], Aktorstwo[1 lvl], Tropienie [1 lvl]

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru

Post autor: Akarai Tazaru » pt, 6 wrz 2019, 11:04

Sytuacja niezmiennie stawała się z każdą chwilą coraz bardziej dynamiczna. Nie zamierzałeś tracić czasu na płotki Nowego Ładu i wziąłeś się za eliminowanie oponentów jeden po drugim. Wykorzystując swoją szybkość znalazłeś się za przeciwnikami, który ledwo mogli cię dostrzec. Kiedy trafiłeś pierwszego z nich, kończąc jego żywot, drugi zdołał wymierzyć odruchowo blok za plecy, najwyraźniej będąc dużo bardziej doświadczonym szermierzem. Twój cios odepchnął go do przodu, a on odwrócił się w twoją stronę. Wtedy wymierzyłeś mu cios w podbródek, który był mniej więcej na podobnej wysokości co jego kark. Uderzenie było śmiertelne, więc przeciwnik odleciał spory kawałek i padł martwy. Dwaj leżący na ziemi z przerażeniem obserwowali to, co się dzieje. Ich ciała zaczęły oblewać jakieś tajemnicze pieczęci i chwile potem eksplodowały. Te, które były martwe przechodziły ten sam proces. Musiała to być technika zabezpieczająca informacje. Wybuchy były dość szybkie, jednak dzięki trybowi mędrca uniknięcie ich nie stanowiło dla ciebie problemu. Lokalizując pozostałą trójkę zbliżyłeś się do nich, stając kawałek za nimi. Oni od razu dostrzegli cię, jakby lokalizując twoje położenie w inny sposób niż tylko oczami. Dwójka z nich dzierżyła miecze, a jeden posiadał białe oczy i wystawiał przed siebie ręce w bojowej pozycji.
▌Wytrzymałość Psychiczna - Poziom 2 ▌Szybkie Wiązanie Pieczęci - Poziom 2 ▌Czytanie Śladów - Poziom 1 ▌
▌Kowal - Poziom 1 ▌Perswazja - Poziom 1 ▌Sztuka Pieczętowania - Poziom 1 ▌Sztuka Kamuflarzu - Poziom 1 ▌

Obrazek

Awatar użytkownika
Kenjimon
Administrator

Post autor: Kenjimon » pt, 6 wrz 2019, 11:36

Nie tylko była dynamiczna, ale także dosć przewidywalna. Nie wiedział po co Ci tutaj wojownicy w ogóle zdecydowali się na walkę. Skoro nikt od dawien dawna, a tym bardziej oni nie potrafili odzyskać artefaktu Fuutonu to teraz chcieli go odebrać przewagą liczebną. Niestety, to nie ta bajka. Tutaj nie było szans nawet w czterdziestu, gdy jeden jest silny niczym ogoniasta bestia. Tym razem Mizukage się wcale nie patyczkował. Chciał pozbyć się ich jak najwcześniej, jednocześnie wyciągnąć od nich jakieś informacje, jak się później jednak okazało - było to niemożliwe. Wracając do walki - Cień wioski ukrytej we mgle niemal teleportował się za plecy przeciwników, którzy na niego pędzili. Pierwszego trafieniem zabił na miejscu, drugi, jak widać zablokował uderzenie swoim mieczem, niestety, kolejny atak był nie do zablokowanie, a trafienie w podbródek skończył się dla niego śmiercią, prawdopodobnie przez zerwanie kręgów szyjnych od tak potężnego ciosu. Pozostali obserwowali tę walkę i zaczęli schodzić ze strachu przed białowłosym demonem, rozszalałym po polu bitwy, odnajdując w tym kawał frajdy. W końcu mógł w obecnej chwili po prostu teleportować się do swojej siedziby, jednak tego nie zrobił. Miał zamiar wybić ich co do nogi. Własnie w momencie obserwacji dostrzegł znów podejrzane pieczęci na ciałach, które po prostu eksplodowały. Na szczęście mógł tego uniknąć za sprawą swojego refleksu. Mając na uwadze pozostałych wrogów, dobiegł do nich tak szybko jak było to możliwe. Przemieścił się za nich, a oni, będąc dość doświadczenie, byli już przygotowani. Dwójka szermierzy i białooki. Czyżby Byakugan, który znał od swojego ex-mistrza Kojiego? Na to wyglądało. Znał go i wiedział co potrafi. Jednak cóż mu z tych oczu, gdy Błysk rozpocznie swój taniec. Danse Makabre. Mając ich wszystkich na uwadze. Będąc dość blisko, nie tracił czasu, wysunąwszy dłoń przed siebie, zebrał całą chakrę natury z pobliża i zaczął błyskawiczne formowanie czegoś, czego nie chcieli napotkać na swojej drodze. Była to legendarna wręcz technika o sile, którą mógł spokojnie spacyfikować Ogoniastą bestię - Ōdama Rasengan, który miał zamiar zaatakować białookiego, przy okazji z takiego obszaru pozbyć się pozostałych shinobi. W zapasie pozostawia sobie technikę teleportacji do kunai, który chwycił do dłoni i rzucił w kierunku jednego z mieczników podczas formowania techniki. Oczywiście, zwraca uwagę na otoczenie oraz to, że musi unikać ataków przeciwników - by nie być po prostu aż tak ofensywny, jednak nie wahał się zaatakować Rasenganem.
Pokaż/Ukryj:
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:
Mistrzostwo technik klonowania [1 lvl], Szybkie Wiązanie Pieczęci [2 lvl], Wytrzymałość Psychiczna [2 lvl], Fūinjutsu [2 lvl], Aktorstwo[1 lvl], Tropienie [1 lvl]

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru

Post autor: Akarai Tazaru » pt, 6 wrz 2019, 13:29

Postarałeś się o to, by twoi przeciwnicy nie mieli czasu odetchnąć. Widziałeś, że oponenci szykują coś na ciebie, jednak nie wiedziałeś co to będzie. Koncentrowanie tak dużej ilości chakry zabrało ci chwilkę, przez co białooki miał czas, żeby przygotować się i przyjąć bojową pozycję. Kiedy Rasengan zbliżył się do białookiego, ten zaczął się kręcić starając się go odeprzeć.
— KAITEN! — rzucił, rozpaczliwie próbując obronić się przed potężną techniką. Starcie odama rasengana z jego obroną spowodowało, że ziemia pod wami zaczęła się kruszyć a rozproszona częściowo energia dostała pozostałych dwóch ninja, którzy stracili przytomność od potężnego odepchnięcia. Chwilę potem zaczęły ich pokrywać pieczęci i za chwilę mieli eksplodować. Oodama rasengan w końcu przebił sie przez obronę białookiego i trafił go bezpośrednio, choć z nieco mniejszą mocą. Był niezdolny do walki i na skraju śmierci, jednak jeszcze żył i z uśmiechem patrzył na twoją osobę.
— Cholera, położyłeś mnie popaprańcu... ale musisz wiedzieć, że nikt nie jest już bezpieczny. Pół roku. Tyle czasu wam pozostało nędzni zdrajcy. Skoro stajecie w obronie tych zwykłych ludzi, chyba nie rozumiecie, że was wykorzystują. — chwilę po tym umarł i jego ciało również okryła tajemnicza pieczęć, która spowodowała eksplozje jego ciała. Chwilę potem wszystko ucichło i towarzyszył ci tylko dźwięk wiatru. Zbliżył się do ciebie twój goryl, a z oddali usłyszałeś znajomy głos samuraja imieniem Takikaze.
— Cholera... nie zdążyłem. Eee co tu się w ogóle stało? Gdzie ten cholerny goryl... a tu jesteś! Jak mogłeś mnie tam zostawić! Ta baba zaczęła się do mnie dobierać jak mnie opatrywała! — krzyczał zdyszany, jakby uciekał przed diabłem.
— Wiecie co? Tak sobie pomyślałem... wypadałoby zająć się tamtą wioską. Jeśli to tak zostawimy, ten cholerny mistrz zawładnie również i tym krajem... i choć nie przepadam za zabijaniem niewinnych, to wydaje mi się, że nie ma innego wyjścia, jak wymordować każdego posiadającego tą pieczęć... chociaż ja też ją mam, jak mówiłem wcześniej i przez to mam wątpliwości, czy to będzie sprawiedliwe rozwiązanie. Masz jakiś pomysł? — zapytał.

Obrazek

Awatar użytkownika
Kenjimon
Administrator

Post autor: Kenjimon » pt, 6 wrz 2019, 13:43

Formowanie potężnej techniki chwilę zajęło, była to kwestia sekund, jednocześnie niemożliwym było się przed tak wielką energią uchronić. Nagle, białowłosy wyskoczył w powietrze, atakując białookiego, który rozpoczął taniec techniki Kaiten, którą również znał Mizukage po swoim mistrzu, Hokage. Jak było widać, technika Rasengana była ograniczana, jednak jej rozpad spowodował zabójstwo dwóch szermierzy, a gdy tylko przebiła się przez obronę Taiusera, zmasakrowała wręcz członka klanu Hyuuga, który jeszcze na koniec postanowił coś pogadać. Czerwonooki odskoczył w tył, gdy ten wybuch, słuchając wszystkiego co ma do powiedzenia i wkładając ręce do kieszeni. "Pół roku na zagładę? Zdrajcy? Co za świr. Nie mogę się w takim razie doczekać aż najdzie ten kataklizm." Zakończył rozmyślania, dezaktywując Sennin Modo, wiedząc, że dookoła nie ma już złowrogiej chakry. Swój ogon na powrót zawiązał się wokół pasa białowłosego, do którego dobiegł i Takikazu i gorilla, który odniósł go na leczenie.
- Na co chciałeś zdążyć? Cóż, długa historia... Zdobyłem ten artefakt, który chce Nowy Ład, ale podobno jeszcze istnieje ich cztery, które trzeba również zdobyć. Spacyfikowałem wszystkich, którzy woleli walczyć niż rozmawiać, no i tak to wygląda... - zakończył wywód, spoglądając dokoła terenu, w którym było parę dziur po wybuchach ciał. - Ściągnięcie pieczęci jest niemożliwe. Nie przeze mnie. A pacyfikacja nie wiem czy jest konieczna. Cywile nie są groźni. Czy koniecznym jest ich mordować? - zadał pytanie, wiedząc, że to nie musi być wcale konieczne.
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru

Post autor: Akarai Tazaru » ndz, 8 wrz 2019, 08:30

Samuraj spojrzał na ciebie z lekkim zdenerwowaniem.
— Jak to na co? Na walkę oczywiście. — powiedział, po czym oparł rękę na rękojeści swojego miecza ukrytego w pochwie, skupiając się na reszcie tego co mówiłeś.
— Czyli jeszcze cztery... trzeba szybko je odnaleźć... choć naprawdę jestem zdziwiony, że sam dałeś radę tym wszystkim ludziom... chociaż nie widzę nigdzie trupów. Wnioskując po wybuchach, domyślam się że nie zamierzali zostawiać żadnych informacji. — mówił, a potem spojrzał na swoją pieczęć.
— Masz rację. Ale nie jestem pewien, czy ci wieśniacy nie zostaną później wykorzystani. Co, jeśli pieczęć może ich w jakiś sposób kontrolować? My możemy się bronić tą swoją energią, którą my samuraje wzmacniamy techniki miecza, a wy shinobi robicie różne czary. Zwykli ludzie tego nie potrafią, a w swojej podróży odniosłem wrażenie, że słabsze umysły mogą zostać opanowane przez ten symbol. — przerwał na chwilę, rozmasowując swoje ramię, które nadal go bolało.
— Zrób jak uważasz, jeśli masz lepszy pomysł niż zabicie ich, to go zdradź. — rzucił chłodno.

Obrazek

Awatar użytkownika
Kenjimon
Administrator

Post autor: Kenjimon » pn, 9 wrz 2019, 13:49

Białowłosy oparł swoją dłoń o rękojeść katany, z pełnym spokojem.
- Jak widzisz jest nieco za późno. - uśmiechnął się, wiedząc, że w niczym samuraj by mu nie pomógł. Wielkie szczęście, że nie zmarł od odniesionych obrażeń jeszcze wcześniej, a goryl pomógł mu z jego ratunkiem. - Nie mam jednak bladego pojęcia gdzie i jak ich szukać. Tak, wysadzili się, gdy ich ciała pokryły różne pieczęci. Cóż, chyba nie od parady jestem Mizukage, co nie? - uśmiechnął się, przymknąwszy oczy i czochrając swoje nieokrzesane włosy.
- To teraz powiedz mi, do czego mają posłużyć te baranki? To tylko wieśniacy, żadna przeszkoda dla shinobi. Póki mogą żyć i nie zostaną ofiarami wojny, nie chcę skazywać ich na śmierć. Może pokonanie mistrza ładu pomoże. Nie mam zamiaru ich zabijać. Wolę zostawić tę sprawę w spokoju i czekać na rozwój wydarzeń. Są na tyle słabi, że mógłbym w pojedynkę wszystkich udzielić, nawet jakby mieli stawiać jakikolwiek opór. Powiedz mi lepiej co planowałeś po przejęciu artefaktu? Już go mam, co dalej? Wiem, że zostanie ze mną. Jestem ostatnim, któremu mogą zagrozić i go odebrać, jednak.. Jaki miałeś plan? - zapytał, kończąc wywód.
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru

Post autor: Akarai Tazaru » pn, 9 wrz 2019, 18:48

Samuraj wpatrywał się w mizukage z wielkim zaskoczeniem, jakby nie dowierzając, że pokonał wszystkich sam. Nie skomentował po raz kolejny tego i wysłuchał odpowiedzi cienia wody, po czym zaczął się zastanawiać. Na jego twarzy zrodziła się niepewność.
— Cóż... zamierzałem go zniszczyć by nie wpadł w ich łapska albo użyć przeciw nim, ale zakładałem, że nie będę w stanie władać mocą takiego przedmiotu, tak jak zrobiłby to shinobi. Eee... chciałem go zanieść ruchowi oporu w Tetsu, ale teraz tak sobie myślę... że w ten sposób zaniósłbym ten artefakt im pod sam nos... chociaż jak to mówią... najciemniej pod latarnią. Skoro uważasz, że ci wieśniacy są nieszkodliwi, to w takim razie powinniśmy zanieść artefakt w bezpieczne miejsce... na przykład do twojej wioski. Chętnie wybrałbym się z tobą, gdyż po śmierci moich towarzyszy nic mnie tutaj nie trzyma, a potrzebowałbym gdzieś odpocząć i zebrać myśli. Muszę się zastanowić gdzie jeszcze mógłbym napotkać moich rodaków, którzy stanęli by do walki. — powiedział, po czym wziął głęboki oddech.
— Mam nadzieje, że przywódcy pięciu wiosek niedługo się zbiorą i pomogą nam uratować nasz kraj. W końcu to shinobi sprowadzili do naszego neutralnego kraju wojnę, więc uważam, że powinni to naprawić. — rzekł z pełną szczerością, nie zważając czy było to taktowne z jego strony.

Obrazek

Awatar użytkownika
Kenjimon
Administrator

Post autor: Kenjimon » pn, 9 wrz 2019, 21:06

Białowłosy widział jak samuraj się w niego wpatruje, a jego oczy mówiły tylko jedno - jak to? Mógł to wyczytać, jednocześnie nie komentował zdziwienia. Zdawał sobie sprawę, że nic tu nie było normalne. Odczuwał ubytki chakry, która zaczęła proces regeneracji, jednak w bardzo wolny sposób. Potrzebuje snu i odpoczynku. Wysłuchawszy samuraja, wypowiedział się w kwestii artefaktu, a także podróży do Kirigakure.
- Z jednej strony tak, z drugiej strony, ten, z którym mierzyłem się o ten artefakt stwierdził, że nie byle kto może go dzierżyć. Skoro udało mi się go zdobyć, myślę, że dobrze się nim zajmę. Nie próbowałbym go niszczyć, ponoć jest bezużyteczny bez pozostałych artefaktów, więc po prostu go ukryję w bezpiecznym miejscu. - powiedział, klepiąc się w szyję. Samuraj nie widział, że posiadał tam ukrytą pieczęć, z której nijak nie dało się wyjąć ukrytej broni. - Wieśniacy są nieszkodliwi, zostawiamy ich, a co do Twojej wizyty w mojej wiosce. Jesteś mile widziany w całym Kraju Wody, a tym bardziej w mojej wiosce. Stoi przed Tobą otworem, a ja rozkażę znaleźć Ci odpowiednie miejsce by odpocząć i wesprę Twoje poszukiwania. Możesz na mnie liczyć. - powiedziawszy, kiwną do niego głową twierdząco. Kolejny komentarz został przez niego wysłuchany, a sam zainteresowany położył dłoń na barku Takizakiego i powiedział: - Zajmę się i tym. Mam nadzieję, że pozostali przywódcy nie próżnowali. To cios w moją dumę, ten skurwiały mistrz. Osobiście zetnę jego głowę. - powiedział z uśmiechem i wtem... Użył teleportacji Hiraishin no Jutsu, którym teleportował się do własnego gabinetu, gdzie miał ukrytą pieczęć pod biurkiem. - No i jesteśmy. - powiedział, kończąc i zdejmując dłoń z jego barku.

z/t Siedziba Kage Kirigakure
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru

Post autor: Akarai Tazaru » pn, 9 wrz 2019, 23:23

Samuraj ucieszony zaproszeniem mizukage, podał mu dłoń na znak porozumienia, wysłuchawszy wcześniej wszystkich wyjaśnień. Nie zamierzał już się z tobą sprzeczać i postanowił ci zaufać.
— Dobra, to ruszamy. Czeka nas długa droga... — chwilę potem dotknąłeś barku samuraja i obaj przenieśliście się do siedziby. Zdezorientowany zaczął rozglądać się po pomieszczeniu, nie ogarniając co się właściwie stało.
— Co jest kurwa... jak to... a z resztą. — wzruszył ramionami nie wiedząc już jak skomentować cuda, jakie czyniłeś. Następnie pokłonił się ci i dał zaprowadzić ANBU w miejsce, gdzie mógł udać się na spoczynek. Ty zaś pozostałeś w gabinecie rozsiadając się w fotelu i napawając się dumą, że odniosłeś sukces.

Egzamin został zakończony powodzeniem. Otrzymujesz:

• awans na rangę Sennin
  • artefakt wszechpotężnego wiatru (jeden z pięciu potrzebny w starciu z mistrzem nowego ładu) - zapieczętowany w kuli którą zdobyłeś.
  • jedną misję rangi „S” do puli wykonanych zadań
    Do tego jeszcze Punkty Fabuły, które podliczę w ciągu dwóch dni.

Edit:
Wynagrodzenie za egzamin:

podstawa - 1000 PF
Ilość postów - 56x10= 560 PF
Ocena jakości - 56x24= 1232 PF
RAZEM: 2792‬ Punktów Fabuły

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Egzaminy”