[JE] Arui Uchiha VS Kaori Sukehiro

Awatar użytkownika
Taichi Senju
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: Yon Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Zero Kaishi +
Kontrola Doton: San Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=201808#p201808

Re: [JE] Arui Uchiha VS Kaori Sukehiro

Post autor: Taichi Senju » śr, 30 paź 2019, 17:28

Biało wszędzie biało, tak przebiegało motto tej walki i nie było w tym nic przesadzonego. Ponieważ gdzie by publiczność nie spojrzała na arenę wszędzie była gęsta mgła. Jednak to miało się za chwile zmienic i tak tez się stało. Za sprawa akcji czy też próby ataku Aruiego, Który to cisnął kunajami do których były podłączone notki wybuchowe, w mgłę a ta za sprawą wybuchu pokazała trochę gołej ziemi. Nie trafiając niestety przeciwnika, który gdzieś się ulotnił. Co spowodowało kolejny zawód na twarzach ludzi siedzących na trybunach. Przecież przyszli oglądać krew.
Akcja jednak w rzeczywistości działa się bardzo prężnie pomimo iz trybuny nie są w stanie tego dostrzec.
Wyprawy, Misje pisać na GG 8651152

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Odbijanie pocisków LVL 1 Wytrzymałość psychiczna 2 LVL Szybkie wiązanie pieczęci 2 LVL
Czytanie Śladów 1 LVL Perswazja 1 LVL

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Arui
Organizacja: Sekuto Chi
Wioska: Kiri
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 18
Siła: Ni Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Go Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Katon: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=10096

Post autor: Arui » śr, 30 paź 2019, 18:40

Plan się po części udał. Mój przeciwnik nie był może jeszcze martwy czy też niezdolny do walki był za to teraz w moim świecie znanym tylko nielicznym. Teraz jedyne co musiałem zrobić to go tam zatrzymać i patrzeć jak powoli stacza się z ziemi. Nie wykonywałem wiec żadnych szalonych technik, a starałem się jednak utrzymać cały lękliwy świat tak prawdziwym jak to tylko możliwe. Wielkie oko sharingana miało wpatrywać się prosto w mojego przeciwnika, sprawić by ten poczuł się mały i niezdolny do wykonania żadnego nawet najmniejszego ruchu. Miał poczuć się robakiem jakim naprawdę jest.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ayatsuri Joutei
Wioska: Suna
Wiek Postaci: 19
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi ++
Kontrola Katon: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=865

Post autor: Ayatsuri Joutei » śr, 30 paź 2019, 22:59

To była pułapka! Że też dała się złapać na tak prosty trik! Mogła po prostu zaatakować prowodyra całej tej sytuacji, ale nie, wolała się zabezpieczyć i wyeliminować najpierw mniej niebezpiecznych przeciwników. Ten błąd mógłby ją kosztować życie, ale nie była taka miękka. Pokaże swojemu przeciwnikowi prawdziwą siłę Kirigakure no sato, udowodni mu, że z Kirijczykiem będzie się walczyć do ostatniego tchu, dopiero śmierć zdoła ją powstrzymać, a szczerze watpiła, by laluś, z którym miała do czynienia, był w stanie kogokolwiek zabić.
Pokaż/Ukryj:
Po misje i wyprawy serdecznie zapraszam na gg.

Awatar użytkownika
Moeru
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo-Gakure
Ranga: T. Chūnin
Wiek Postaci: 20
Siła: Ni Kaishi +
Szybkość: Yon Kaishi ++
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=291918#p291918

Post autor: Moeru » śr, 6 lis 2019, 22:34

// Uwaga uwaga! Moeru wjeżdża na rejon, więc kończą się płacze i skargi, a przychodzi jedynie brutalna prawda!

Wasz pojedynek zmienił nieco swój charakter, jako, że przeszliście do walki w nieco innym świecie, niż widzieli wszyscy na arenie. Twórca ów świata doskonale zdawał sobie sprawę, z czym teraz borykać się musi oponent, jednak tamta, z początku zupełnie nie wiedziała co się dzieje. Strach, który wywołało u niej pojawienie się z tym świecie, był ogromny i tylko dzięki swojej wysokiej wytrzymałości psychicznej udało się po chwili opanować. Jeśli chodzi o głównego bohatera, ten… no, coś tam może i robił, a może i nie.

//Opisy na PW ze względu na sytuację…
Mowa | Myśli | Narracja | MG | Admin
Pokaż/Ukryj:
Wyprawa? Misja? Trening? Jakieś ważniejsze sprawy? Zapraszam na GG bądź PW!

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » czw, 7 lis 2019, 23:03

Walka toczyła się teraz w miejscu które odpowiadało mi, a nie mojemu przeciwnikowi. Wiedziałem jednak, że nie ma co się cieszyć bo każdy fałszywy ruch czy zrobienie czegoś głupiego mogło ponownie przeciągnąć sznureczek w stronę przeciwnika. Pozostawałem więc w pełni skupiony na moim planie, zostawiając wszystko co działo się poza nim w rękach przeznaczenia. No może nie do końca tak, ale wiedziałem, że w obecnej chwili nie miałem na to kompletnie wpływu i dlatego też postanowiłem się tym nie przejmować i pozwolić się wszystkiemu po prostu dziać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ayatsuri Joutei

Post autor: Ayatsuri Joutei » pt, 8 lis 2019, 16:34

/A w ogóle to Saika płakał, że nagle zmiana MG? xD

Nagle zniknęła mgła, dająca jej poczucie bezpieczeństwa, a sam pojedynek stał się znacznie trudniejszy. Kiedy miała do czynienia z konkretnym przeciwnikiem, łatwo mogła pozbawić takiego życia - tu sytuacja obróciła się nagle o 180 stopni, sprawiając, że nie była pewna, co tak w zasadzie może zrobić. Była jednak dumną mieszkanką najbardziej brutalnej wioski shinobi - Kirigakure no sato, siedliska wszelkiego zła i występku. W tym właśnie miejscu czuła się jak ryba w wodzie ze swoim okrucieństwem. I co, taka podła kunoichi miała ulec jakiemuś lamusowi ubierającemu się jak panienka? Nie było szans, musiała znaleźć sposób na przechylenie szali na swoją stronę i szybkie zwycięstwo.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Moeru

Post autor: Moeru » pt, 8 lis 2019, 22:39

Walka w umyśle toczyła się dalej, a nasza dwójka oponentów podjęła mniej więcej te same co chwilę wcześniej, skupiając się na swoich czynnościach, mających na celu… cóż, zdobycie przewagi w tejże walce. Ale co dokładnie się tam działo? Jeden trzymał swoją iluzję, a dziewczyna próbowała zorientować się, co się wokoło niej dzieje. I to nie było żadną tajemnicą, gdyż Uchiha czuł, co też robi jego przeciwnik. A przynajmniej to, co działo się w jej głowie. Ale to, że dziewczyna należała do osób obeznanych ze strachem, umiała sobie jakoś poradzić z tą potężną techniką, mimo, że nie było jej łatwo. Gdy opanowała swój strach, zaczęła myśleć, co też tu się właściwie stało. A co się stało dalej? Dziewczyna zaczęła coraz bardziej mieć przekonanie, że to wszystko, te całe płomienie wokoło niej, to wielkie oko, nie może być prawdziwe. Mimo opanowania strachu, budziło to w niej niesamowity dyskomfort, tym samym dość intensywnie męczyło umysł wojowniczki. Póki co nie było to odczuwalne, ale jeszcze chwila, a dotrze to do umysłu Kirijki. Uświadomiła sobie, że być może, to jakieś sztuczki związane z iluzją, więc wykonała prostą, standardową czynność, jednak… nie pomogło to zupełnie nic. Może to jednak był prawdziwy świat i powinnaś bać się bardziej? Ten fakt faktycznie sprawił, że strach mimowolnie nawrócił, ponownie krążąc ci w głowie. I tu udało ci się opanować ten strach, jednak zaczęłaś czuć już to zmęczenie. Być może za dużo jak na raz, czułaś jak twoja głowa robi się ciężka i kilka płatów mózgu zaczyna świrować. Przyjemne nie było to na pewno. Fakt, że nie nadszedł w miedzy czasie żaden inny atak wroga, dał ci do myślenia, że może jest to jednak ta cholerna technika iluzji! I wtedy też postanowiłaś pójść krok dalej, Robiąc głęboką ranę prosto w brzuchu. Był to dobry ruch, który dał ci jedną, bardzo istotną rzecz. Mimo, że całkowicie nie wybudził cię z genjutsu, pojawiły się chwilowe przejaśnienia, w momencie największego bólu, a następnie zaczęły się powielać co jakiś czas. Czyli twój plan się sprawdził, jednak nie był to jeszcze koniec zabawy.

Kolejka: Arui -> npc
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » pt, 8 lis 2019, 23:33

Czas leciał powoli do przodu, powoli ale skutecznie. Wszystko po prostu dążyło do mojej wygranej, wszystko, aż o jednego momentu. Ta szmaciura wbiła sobie kunai w brzuch. Nie spodziewałem się, że ma "jaja" to zrobić. W ten sposób udowodniła mi jednak, że jest prawdziwą kirijką i cóż, zyskała troszkę mojego respektu. Nie zmieniało to jednak faktu, że nadal to ja chciałem zwyciężyć, a cóż rana na brzuchu i ból który wywoływała w normalnych warunkach może by mi pomagała teraz jednak nie. Kirijka powoli uciekała z mojego świata do tego rzeczywistego, a ja najzwyczajniej w świecie starałem się to jak najbardziej opóźnić.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ayatsuri Joutei

Post autor: Ayatsuri Joutei » sob, 9 lis 2019, 23:57

Dziewczyna skrzywiła się, czując potężny ból od dziury, którą dopiero co zrobiła sobie w brzuchu. Iluzja to było jedyne wyjaśnienie tego, co się działo, nieprawdaż? Nie przychodziło jej do głowy żadne inne. Przez chwilę już traciła nadzieję, ale zaraz po tym silniejszym zranieniu się, nagle zaczęła jaśniej myśleć, a ból pomógł jej w walce z iluzją. Zaczęły się przejaśnienia, faktycznie ten laluś zdołał zamknąć ją w genjutsu! I to niebywale mocnym, mimo że zadała sobie tyle bólu, wciąż nie zdołała się do końca uwolnić. Cóż, głębszej dziury już sobie nie zrobi, była więc jeszcze jedna opcja. Szybko obróciła zaciśniętą rękę tak, by obrót tkwiącego w jej wnętrznościach ostrego szpicu wywołał jeszcze większy ból, a ona nie stała się jeszcze słabsza.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Moeru

Post autor: Moeru » wt, 12 lis 2019, 21:05

Walka w umyśle wciąż trwała, choć dodatkowy ból, jaki sprawiała sobie Kiryjka, prowadził ją prosto do uwolnienia się z iluzji. Oboje staliście jeszcze przez chwilę, szarpiąc się myślowo, aż w końcu nastąpił punkt kulminacyjny tej walki. W momencie, gdy dziewczyna uwolniła się w końcu z genjutsu, wąż momentalnie ruszył w jej stronę, jako iż mgła zdążyła się już lekko przerzedzić. Jedynie fakt, że zaplanowała wcześniej by wykonać przewrót w bok, uratował jej życie i minęła się z wężem dosłownie o centymetry. Gdy wąż nawrócił, ta zdążyła cisnąć bombę dymną pod siebie. Ao wpadł prosto w dym… i wtedy też zarówno Kiryjka, jak i znaczna część węża, zniknęła z pola widzenia Aruia. Co się tam stało? Tego nie wiedziałeś.

kolejka: dowolna
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » wt, 12 lis 2019, 21:50

Atmosfera na arenie się zagęszczała bo w końcu polała się krew. O dziwo nie była to rana zadana od przeciwnika, a tak zwany samobój, ale czego się nie robi by wyjść z iluzji? Wiedziałem teraz tylko jedno, ukłucie w brzuch musiało być naprawdę bardzo bolesne. Dlatego też nie byłem jakoś szczególnie zdenerwowany tym, że moja przeciwniczka uciekła do świata rzeczywistego. Wkurwiło mnie jednak to, że mój wąż nie zdążył jej złapać i, że kiedy w końcu zaczęła znikać mgła ta postanowiła użyć bomby dymnej. *Huj nie kirijka skoro boi się walczyć i ciągle tylko ucieka.*- powiedziałem sam do siebie w myślach i zacząłem wykonywać swój plan.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ayatsuri Joutei

Post autor: Ayatsuri Joutei » czw, 14 lis 2019, 18:35

Ha! Myślał, że będzie tak łatwo poradzić sobie z rodowitą Kirijską? Jej rodzina mieszkała w tej wiosce od pokoleń i przyswoiła sobie to i owo. Sama nie pamiętała pięknych czasów Krwawej Mgły, ale może kiedyś uda się do nich wrócić. Przynajmniej nie stoczyli się tak nisko, jak w niektórych miejscach, gdzie nie można było zabić przeciwnika, a jedynie go obezwładnić. To był przykład słabości innych wiosek, od której należało się odciąć. Nic tak nie hartuje jak pierwszy mord, a kto nie był nań gotowy mógł zdechnąć w ściekach czy zostać zwierzyną łowną dla Oininów. Ona wiedziała, co trzeba zrobić i niewiele brakowało, by to osiągnęła.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Moeru

Post autor: Moeru » pt, 15 lis 2019, 09:58

Walka powoli zbliżała się ku końcowi, gdyż pierwsze, głębokie rany zostały zadane. Jednakże zapał wśród walczących dalej ciągnął pojedynek do przodu. Chmura dymu zasłaniała znaczną część pola walki, szczególnie tam, gdzie akurat znajdowała się kiryjka. Arui wykonał szybki doskok do tego miejsca, jednak jego oczy były w stanie dostrzec jedynie węża, który dosłownie chwilę później, został odepchnięty o mały kawałek, jakby coś solidnego uderzyło w jego bok! Zasyczał niebezpiecznie i zaczął się zwijać w kłębek, chcąc przygwoździć tego, który go ranił. Aktualnie obaj znaliście swoje pozycje, choć poznane na swoje własne sposoby. Dzieliło was wielkie cielsko węża, a do tego widoczność ograniczała chmura dymu. Co się z wami działo z osobna? Tego dowiecie się.. prywatnie.

kolejność: dowolna

reszta na PW.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » pt, 15 lis 2019, 15:57

Ile można się chować i bawić w ciuciubabkę. Jeśli ktoś zgadza się na walkę to powinien być do niej przygotowany. Niestety mój przeciwnik najwidoczniej uważał inaczej. Dlatego to ja musiałem inicjować nasze starcie pomimo tego, że naprawdę nie lubiłem się bić na bliskie dystanse. Nie miałem jednak cierpliwości czekać, aż zniknie mgła, a następnie dym. Dlatego też zbliżyłem się do mojego oponenta który o zgrozo postanowił znowu zaatakować węża, a nie mnie. Niestety nie mogłem zbytnio nic z tym zrobić, ale nie zamierzałem też pozwolić by polowanie na moje pełzacze uszło tej lasce na sucho.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ayatsuri Joutei

Post autor: Ayatsuri Joutei » sob, 16 lis 2019, 23:27

Niestety gad okazał się zbyt wielki, by mogła go efektywnie odepchnąć od siebie, już zaczynał się niebezpiecznie zaciskać wokół niej. Do tego duża rana nie ułatwiała jej efektywnej walki. Nie znaczyło to jednak, że tak po prostu się podda. Już lepiej by było umrzeć w czasie walki niż nadszarpnąć honor rodu. Na całe szczęście miała jeszcze parę asów w rękawie, chyba czas wyciągnąć któregoś z nich. Gdyby miała do czynienia z mniejszą gadziną, a nie takim gigantem, z pewnością już dawno zdołałaby to wszystko zakończyć, ale oczywiście takiego przeciwnika musiano jej przydzielić. Egzamin musiał być wyzwaniem! Już ona im da wyzwanie! Ale najpierw trzeba było pokazać, że jest nie w ciemię bita i załatwić tego lalusia.
Pokaż/Ukryj:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Egzaminy”