[GE] Musashi

Awatar użytkownika
Ayatsuri Joutei
Posty: 1345
Rejestracja: pn, 8 lis 2010, 20:49
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Suna
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 19
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi ++
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Katon: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=865
Lokalizacja: Tczew

[GE] Musashi

Post autor: Ayatsuri Joutei » wt, 8 sty 2019, 18:48

Twój młody nauczyciel wyprowadził Cię z budynku i zaszliście do lasu kawałek dalej. Po kilku minutach drogi znaleźliście się na niewielkiej polance o zaledwie kilku metrach średnicy. Joutei usiadł na pniaku znajdującym się na jej środku i rzucił do chłopaka:
-Twój egzamin będzie troszkę różnił się od standardowego, bo nie lubię wciskać się w schematy. - przy tych słowach wyciągnął dwa zielone kawałki materiału i jeden zawiązał na swoim ramieniu, drugi zaś u Musashiego.
-Twoim celem będzie ochrona tej opaski przez określony czas. Jeśli po nim wciąż nie zdążę Ci jej zabrać czy zerwać to zdałeś. Żeby było śmieszniej, nie powiem Ci, ile musisz wytrzymać. Jest też druga opcja zwycięstwa. Jeśli ta opaska zniknie z mojego ramienia po tym jak zaczniemy, także wygrałeś i możesz zostać geninem. Tu masz trochę broni, a do tego nauczę Cię jednej z dwóch technik, które dla Ciebie wybrałem. Nie każdy ma komfort takiego wyboru. Pierwsza technika umożliwi Ci chodzenie po drzewach i w zasadzie każdej powierzchni, mimo że normalnie byś spadł. Nie wątpię, że dostrzegasz tu jej szerokie zastosowanie. Druga opcja to technika, która pozwoli Ci przez krótki czas biec tak szybko jakbyś się teleportował. Co wybierasz? - dostałeś od swojego rówieśnika 5 kunai i tyle samo shurikenów.

/za darmo możesz się nauczyć techniki Dekata Ki lub Sunshin no jutsu (oba to ninjutsu D). Ten trening postaraj się napisać jednak trochę dłuższy, jako że jest to technika rangi wyższej niż ta, którą obecnie posiadasz. Oczywiście załóż, że pokazuję ci jak dana technika działa i tłumaczę jej działanie.
Pokaż/Ukryj:
Po misje i wyprawy serdecznie zapraszam na gg.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Egzaminy”