Piąte piętro Siedziby: Sala konferencyjna.

Gigantyczny budynek wybudowany na najwyższej skale wznosi się ponad całą wioską. Nad wejściem do siedziby widnieje żółty kamienny okrąg z symbolem błyskawicy, będący znakiem rozpoznawczym Kaminari no Kuni. Cały gmach skonstruowany jest z elementów drewnianych, betonowych i stalowych, dzięki czemu sprawia wrażenie dość nowoczesnego. Większość ścian zewnętrznych została zbudowana z szklanych szyb połączonych metalowymi ramami. Budowla posiada sześć pięter, z których każde ma inne przeznaczenie.

Moderator: Akarai Tazaru

Awatar użytkownika
Shūko
Wioska: Kirigakure
Ranga: Genin
Wiek Postaci: 17
Siła: Ichi Kaishi
Wytrzymałość: Ichi Kaishi
Szybkość: Ichi Kaishi
Zręczność: Ichi Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Kontrola KG: Ichi Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi ++
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11910

Re: Piąte piętro Siedziby: Sala konferencyjna.

Post autor: Shūko » ndz, 30 gru 2018, 16:02

Pantera kompletnie zignorowała go i położyła się spać, jak to przystało na przedstawiciela rodziny kotowatych. Kobieta nieco zawstydzona jej zachowaniem zamknęła drzwi od gabinetu i ze sporym rumieńcem, zaczęła przekładać stos papierów, aż w końcu znalazła ten jeden upragniony. Uśmiechnęła się delikatnie i odparła — Udaj się na piętro niżej i powiedz, że chciałbyś uzyskać wyposażenie ANBU. Ja przygotuje odpowiednie rozliczenie dla władzy, Ty tylko się tam staw — po tych słowach chłopak ruszył na dół, już wyobrażając sobie swój nowy image. Z tego, co wyczytał na świstku, zorientował się, że jego nowym kryptonimem jest słowo Raikei, co miało oznaczać popędliwy piorun. No cóż, całkiem to pasowało do jego charakteru i umiejętności, więc nie narzekał. Po krótkiej rozmowie z magazynierem na dole dostał do swoich rąk kocią maskę ANBU, czarny płaszcz, a także dopasowaną zbroję do jego gabarytów — Powodzenia na nowej drodze — odparł mężczyzna, jakby ten co najmniej się żenił.
Obrazek

Zapraszam na misję,
kontakt PW lub GG: 66484843[/center][/size]

Narrator / Shūko / Manabu

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Vaynard
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo
Ranga: Tokubetsu Chuunin
Wiek Postaci: 17
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi ++
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=262597#p262597

Post autor: Vaynard » ndz, 30 gru 2018, 16:11

Chuunin zrobił tak jak mu zostało przykazane. Zszedł piętro niżej i stawił się w wyznaczonym miejscu. Porozmawiał z magazynierem i otrzymał wszystkie niezbędne rzeczy. Te spakował starannie do torby i skinął głową w podzięce nie wdając się w dalsze dyskusje. Na chwilę obecną był zbyt zmęczony by sprawdzać czy pancerz jest taki jak powinien, a przede wszystkim nie ogranicza jego ruchów więc musiał uwierzyć na słowo, że będzie pasował. Najwyżej później przyjdzie z reklamacją. Opuścił siedzibę kage i rozejrzał się na zewnątrz. Miał zamiar nieco odpocząć. Pierwszą myślą było by udać się do domu jednak biorąc pod uwagę fakt, że dawno tam nie był to zdawał sobie sprawę, że ani tam nie wypocznie ani nie zje nic porządnego. Postanowił więc skierować swoje kroki do karczmy.

z/t
"Stand and fight live by your heart
Always one more try I'm not afraid to die
Stand and fight say what you feel
Born with a heart of steel"

Umiejętności:

Perswazja lv 2, Czytanie śladów lv 1, Wytrzymałość psychiczna lv 2, Odbijanie pocisków lv 1,
Szybkie wiązanie pieczęci lv 1

Chcesz misję/wyprawę? Ocenić trening? Pisz na GG.

Awatar użytkownika
Himejima Reiji
Ranga: C
Wiek Postaci: 16
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ichi Kaishi
kontrola_suiton: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=329&t=10641&p=244231#p244231
Konto Główne: viewtopic.php?f=36&t=865 - Ayatsuri Joutei

Post autor: Himejima Reiji » ndz, 5 maja 2019, 15:07

Nie było tajemnicą, że Raikage obecnie nie przebywał w wiosce. Z tego względu, kiedy tylko dziewczyna przygotowała wszystko, co mogło się jej przydać w dłuższej podróży, nie pójdzie prosto w kierunku jego gabinetu po wejściu do siedziby. Skoro była to taka pilna sprawa, a nie zwyczajna misja, prawdopodobnie zlecenie otrzyma bezpośrednio od rady, co ją nieznacznie podekscytowało. Nie była pewna, gdzie się udać, więc trochę zaryzykowała, kierując się ku sali konferencyjnej. To pewnie tam wytłumaczą jej, o co chodzi. Już nie mogła się doczekać, więc kiedy tylko dotarła do drzwi, niecierpliwie zapukała. Czekała na pozwolenie, ale gdy takie nadejdzie, szybko otworzy drzwi i po wejściu do środka spokojnie powie:
-Himejima Reiji, melduję się.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Moeru
Wioska: Kumo-Gakure
Ranga: T. Chūnin
Wiek Postaci: 20
Siła: Ni Kaishi +
Wytrzymałość: Ni Kaishi +
Szybkość: San Kaishi ++
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=291918#p291918

Post autor: Moeru » ndz, 5 maja 2019, 15:19

Twoje podekscytowanie było naturalne, nie co dzień dostaje się imienne wezwania od rady wioski. Skierowałaś swój krok w stronę siedziby Kage, a tam udałaś się do sali, gdzie mogła przebywać rada. Gdy znalazłaś się na miejscu, mogłaś spokojnie zapukać i poczekać na odpowiedź.
-Prosimy. - Usłyszałaś ze środka. Wypowiedziane słowa w liczbie mnogiej znaczyły, ze znajduje się tam wiele osób. Gdy weszłaś, zobaczyłaś trójkę osób, dwie kobiety i mężczyznę. Przedstawiłaś się szybko, choć wcale nie musiałaś, przecież oni wiedzieli po kogo posłali.
-Witaj Reiji, wezwaliśmy cię do nas, gdyż mamy pewną propozycję. Nasza wioska bardzo chciałaby zacieśnić więzy między innymi wielkimi nacjami, dlatego też, proponujemy ci przeniesienie się do Wioski Ukrytej w Piasku. Co ty na to? - Zapytała kobieta siedząca po środku.
Mowa | Myśli | Narracja | MG | Support
Pokaż/Ukryj:
Wyprawa? Misja? Trening? Jakieś ważniejsze sprawy? Zapraszam na GG bądź PW!

Awatar użytkownika
Himejima Reiji

Post autor: Himejima Reiji » ndz, 5 maja 2019, 15:54

A więc o to chodziło? Szybko rzuciła okiem na torbę w jednej z rąk. Najwyraźniej ubrania, które tam spakowała nie przydadzą się szczególnie i będzie musiała zmienić całą swoją garderobę. Pustynia nie była miejscem, gdzie będzie bez ustanku nosiła ciepłe płaszcze. Jednak zadanie było zadaniem.
-Z przyjemnością wezmę w tym udział. Czy jest ustalony czas, jaki mam tam spędzić? - to było w sumie kluczowe pytanie i spodziewała się odpowiedzi pozytywnej, jednak nie wykluczała, że zadanie to było na czas nieokreślony. Dobrze jednak będzie bardziej zaprzyjaźnić się w ramach unii, która wiązała dwie najpotężniejsze nacje.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Moeru
Wioska: Kumo-Gakure
Ranga: T. Chūnin
Wiek Postaci: 20
Siła: Ni Kaishi +
Wytrzymałość: Ni Kaishi +
Szybkość: San Kaishi ++
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=291918#p291918

Post autor: Moeru » ndz, 5 maja 2019, 16:01

Kobieta spojrzała na ciebie i uśmiechnęła się szeroko. Była zadowolona faktem, że zgodziłaś się przyjąć tą propozycję. Wymiana między wioskami była czymś niezwykle istotnym, szczególnie dla przyszłych stosunków, a kto lepiej się dogada między sobą, niż młodzi ludzie.
-Wszystko zależy tylko od ciebie. Nasz plan zakłada współpracę na czas nieokreślony, lecz jeśli będziesz miała jakieś zastrzeżenia, problemy, coś nie będzie ci pasować, zawsze możesz zrezygnować i wrócić. Wtedy, na twoje miejsce, wyślemy kolejną osobę. Jednak jak zdajesz sobie sprawę, gdy już się tam znajdziesz, zaczniesz nawiązywać coraz to nowsze kontakty i zżywać się z tamtymi shinobi. Dlatego zależy nam, by była to jedna osoba. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, pytaj śmiało. A jak nie, możesz się przygotować do wyjazdu i ruszyć, kiedy tylko będziesz gotowa. Wioska zostanie poinformowana, drogą pocztową, o twoim przybyciu, więc ci co powinni wiedzieć, będą wiedzieć. - Powiedziała kobieta.
Mowa | Myśli | Narracja | MG | Support
Pokaż/Ukryj:
Wyprawa? Misja? Trening? Jakieś ważniejsze sprawy? Zapraszam na GG bądź PW!

Awatar użytkownika
Himejima Reiji

Post autor: Himejima Reiji » ndz, 5 maja 2019, 17:04

Dziewczyna uśmiechnęła się delikatnie. Czekała ją kolejna przygoda, kto wie, czego doświadczy w Wiosce Piasku. Zdążyła już odwiedzić to miejsce i poznać kilkoro osób, tym bardziej więc cieszyła się na to, co ją czeka. Co prawda pustynny klimat nie zachęcał, ale cóż, do wszystkiego można się przyzwyczaić, prawda?
-Dziękuję, nie mam żadnych pytań. - powiedziała łagodnie i skłoniła się przed wyjściem z sali konferencyjnej. Teraz należało trochę pozmieniać w bagażu, skoro czekał ją zupełnie inny klimat. Przyspieszyła kroku, kierując się do swojej rodzinnej rezydencji.
z/t
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Jōnin, Raikage
Wiek Postaci: 28
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi
Kontrola Raiton: San Kaishi
kontrola_suiton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=259381#p259381

Post autor: Akarai Tazaru » pn, 9 wrz 2019, 18:23

Tazaru szedł spokojnym krokiem w kierunku sali, przygotowując się do rozmowy. Wiedział, że nie będzie to przyjemna pogadanka, a nawet spodziewał się, że może dojść do sporu między nim a rajcami.
— Cholera, jakie to upierdliwe, że muszę przed nimi się tłumaczyć. — mruknął pod nosem, docierając do drzwi dużego pomieszczenia. Chwilę jeszcze zastanawiał się nad doborem słów, po czym kulturalnie i po cichu otworzył drzwi i powoli wszedł do środka. Jeśli faktycznie zastał tam radnych, to przywitał się ukłonem, jeśli zaś ich nie było, przywołał jednego z obserwujących wnętrze siedziby ANBU, by ich sprowadził. Następnie zaczął swój monolog.
— Witam szanowną radę. Pewnie zastanawiacie się... dlaczego tak długo mnie nie było. Otóż podczas ściśle tajnej misji, na którą wybrałem się wraz z moimi dwoma agentami doszło do nieoczekiwanego zwrotu wydarzeń i rozmowę z Daimyo musiałem zostawić im, a sam zająłem się sprawą przestępców, którzy panoszyli się po Shimo no Kuni. Musiałem sprawdzić ich powiązania z nowym ładem... — skończył mówić i czekał na to co odpowie mu rada. Był ciekaw jak zostanie poprowadzona ta rozmowa i choć wiedział, że pewnie nie obejdzie się bez ostrych słów, to żywił nadzieje że przynajmniej nie dojdzie do walki.
▌Wytrzymałość Psychiczna - Poziom 2 ▌Szybkie Wiązanie Pieczęci - Poziom 2 ▌Czytanie Śladów - Poziom 1 ▌
▌Kowal - Poziom 1 ▌Perswazja - Poziom 1 ▌Sztuka Pieczętowania - Poziom 1 ▌Sztuka Kamuflarzu - Poziom 1 ▌

Obrazek

Awatar użytkownika
Michio
Organizacja: Wasure Akuma no Ken
Wioska: Ishi no Kuni
Ranga: Nukenin
Wiek Postaci: 15
Zasoby Chakry: Ichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi +
KP: http://www.ninjagaiden.pl/viewtopic.php ... 90#p290390

Post autor: Michio » pn, 9 wrz 2019, 20:41

Wszedłeś do sali, bez wątpienia miałeś sporo do wyjaśnienia. W końcu taka długa nieobecność musiała pociągnąć za sobą jakieś konsekwencje. Na sam początek setki dokumentów do przejrzenia, teraz jeszcze to. W dużej sali przy stole siedziała cała rada, a tworzyło ją czterech facetów i jedna kobieta, przedstawiciele pięciu głównych klanów wioski. Towarzyszyło im dwóch członków ANBU, którzy stali pod jednym z filarów. Członkowie rady aktualnie przeglądali jakieś papiery, były to najprawdopodobniej kandydatury na twoje stanowisko, na stanowisko raikage. Kiedy tylko wszedłeś wzrok wszystkich został przekierowany prosto na ciebie, nie był to jednak wzrok stęsknienia i nikt nie rzucał ci się w objęcia. Wręcz przeciwnie, mogłeś poczuć się w tym momencie jak niechciany gość. Wszyscy milczeli, czekali na twoje wyjaśnienia, a w ich trakcie szeptali coś do siebie nawzajem. Przedstawiciel klanu Akahoshi pod koniec twojego wywodu podniósł się ze stołka, zaczął ironicznie klaskać i zaśmiał się. Przedstawicielka Fuka widząc to założyła ręce i pokręciła głową. Cała reszta po prostu się patrzała i czekała na jakikolwiek rozwój sytuacji. - Czcigodny Raikage... kompletnie zapomniałem jak wyglądasz, nie trudno o to po takim czasie. Tyle dobrze, że pamiętałeś jak tu trafić. - powiedział Akahoshi i zaczął składać wszystkie papiery na jedną kupkę, bo to nie one teraz były najważniejsze. Wydawał się kompletnie nie przejmować sprawą przestępców rzekomo powiązanych z Nowym Ładem. - Mieszkańcy też zauważyli brak kage w wiosce. Skrajna nieodpowiedzialność, która mogła doprowadzić do nieszczęścia. - dodał jeszcze i usiadł z powrotem na swój stołek, odruchowo sprawdził czy jego ANBU dalej znajdują się na swoim miejscu. - Bez wątpienia się zgadzam. Mogłem się spodziewać po tobie wielu rzeczy, ale to przekroczyło je wszystkie. W dodatku opuszczając wioskę pozostawiłeś na swoim miejscu... panterę. Niesamowite, na prawdę. - wtrącił się Sosei, zamyślił się chwilę i kontynuował - Mam tylko nadzieję, że twoje dokonania były warte tych zaniedbań. Miło by było gdybyś raczył złożyć raport z tej swojej ściśle tajnej misji, nie koniecznie teraz, ale jak najszybciej. - przedstawiciel Sosei najwidoczniej kompletnie ci nie ufał. Zresztą sam dobrze wiedziałeś, że nie przepada za tobą nie od wczoraj. Miał swoje prywatne powódki, które były ci dobrze znane. - Raporty, serio? Myślę, że w tym momencie ważniejsze jest posprzątanie po swojej nieobecności, bo nikt tego za niego nie zrobi. - wtrącił oburzony klanowicz Yami zwracając się do siedzącego obok czarnoskórego faceta. Pokręcił głową i westchnął. Dwaj pozostali członkowie rady siedzieli i milczeli, w ich mniemaniu temat pod tytułem "mieszanie z błotem" został wyczerpany. Spokojnie czekali na twoje dalsze wyjaśnienia.

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru

Post autor: Akarai Tazaru » wt, 10 wrz 2019, 21:23

Szkarłatnowłosy spodziewał się chłodnego powitania i słysząc po kolei ton doradców, wiedział już, że nie będzie to przyjazna rozmowa. Zachowywał póki co jednak zimną krew olewając te wszystkie docinki i przechodząc do rzeczy.
— Cóż, uważam że pod moją nieobecność jako rada powinniście wykonywać choć część moich obowiązków, a nie czekać aż ktoś wam poda dokumenty na tacy. Przed wyruszeniem do Kraju Mrozu poinformowałem was o swojej podróży, oraz o tym że zabieram ze sobą agentów, tymczasem dokumenty... które zastałem w gabinecie i sprawdziłem wszystkie co do jednego były pokryte kurzem i szczerze jestem ciekaw czy cokolwiek robiliście, kiedy mnie nie było. Wioska nie płaci wam tylko za rady, ale też za wykonywanie stosownej pracy. W każdym razie przez cały dzień ogarnąłem dokumenty z kilku miesięcy, w czym pomogły mi zgromadzone siły, jakie zyskałem podczas swojego zadania. Przechodząc jednak do rzeczy... zanim zaczniecie wywód jak was bardzo obrażam, zdam raport ze swojego zadania, którym zamierzam się usprawiedliwić przed wami... choć to upierdliwe. — ostatnie słowa dodał szeptem, a następnie zaczekał na reakcje rajców. Jeśli pozwolili mu mówić, to kontynuował.
— No więc, początkowo misja miała polegać na przedostaniu się do Kraju Mrozu, przekonaniu daimyo by schronił się w naszej wiosce przed nowym ładem i zabranie go stamtąd. To zadanie powierzyłem moim dwóm wiernym ANBU i czytając dzisiaj wszystkie raporty zobaczyłem, że wypełnili swoje zadanie. Ja natomiast musiał się oddzielić od nich, gdyż zauważyłem coś podejrzanego. Ktoś nas obserwował i z czasem odkryłem, że w tym kraju działała jakaś organizacja przestępcza, która zamierzała przejąć władzę. Jako iż było to zagrożenie dla naszego przymierza, postanowiłem rozbić tą grupę i to mi się udało po unicestwieniu przywódcy. Było ich tam wielu i część zbiegła, jednak mnie interesowało przede wszystkim, czy owa grupa jest związana jakoś z Nowym Ładem. Nie odnalazłem jednak żadnych dowodów na ich współpracę z wrogiem, więc podsumowując zniszczyłem organizacje przestępczą. Tyle jeśli chodzi o moje zadanie. W drodze powrotnej wciągnęła mnie jakaś technika czasu i przestrzeni, która - jak sami pewnie zauważyliście - postarzała mnie o kilka lat, jednak dzięki temu zyskałem całkiem nową moc i śmiem sądzić - spojrzał na swojego krewnego z klanu Sosei - że nawet ty nie możesz się ze mną równać, więc byłbym rad jakbyś liczył się ze słowami. Dobrze wiem, że irytuje cię fakt, że moja matka postąpiła wbrew klanowi, a ja się wręcz ciesze że to zrobiła i dumny jestem że mam takiego ojca jakiego wybrała, a nie wybranego przez was. — mówił, starając się utrzymywać poważny ton, jednocześnie tłumacząc wszystko obiektywnie, choć momentami targały nim emocje. Raikage od zawsze mieli to do siebie, że byli impulsywni, choć on z nich wszystkich wydawał się najspokojniejszy. W razie gdyby któregoś z radnych poniosło, by gotów do działania.
▌Wytrzymałość Psychiczna - Poziom 2 ▌Szybkie Wiązanie Pieczęci - Poziom 2 ▌Czytanie Śladów - Poziom 1 ▌
▌Kowal - Poziom 1 ▌Perswazja - Poziom 1 ▌Sztuka Pieczętowania - Poziom 1 ▌Sztuka Kamuflarzu - Poziom 1 ▌

Obrazek

Awatar użytkownika
Michio

Post autor: Michio » wt, 10 wrz 2019, 21:48

Twoje tłumaczenia na prawdę były sensowne, oczywiście w opinii potencjalnego obserwatora, osoby trzeciej. Dla ciebie jednak liczyło się zdanie i reakcja rady (a może i nie?). O dziwo dopuścili cię do słowa, nikt nawet ci nie przerwał. W pewnym momencie dobrze znany ci przedstawiciel klanu Sosei wypuścił głośno powietrzem nosem i szepnął coś na ucho różowowłosemu kolesiowi obok. Mogłeś się tylko domyślać, że najprawdopodobniej to była jakaś docinka na twój temat. Kiedy tylko skończyłeś od razu odezwał się przedstawiciel Kemono, najwidoczniej nie chciał dojść całej reszcie do słowa i przedstawić sytuację ze swojej perspektywy. - Dobrze cię widzieć, Raikage. Wtrącę się jako pierwszy, cała reszta niech mi wybaczy i w międzyczasie schłodźcie emocje, bo one tutaj są zbędne. Według mnie Tazar faktycznie zaniedbał piastowane stanowisko, ale zachował się tak jak winien to zrobić prawdziwy shinobi, a w dodatku przedstawiciel naszej wioski. Stało się, roczna nieobecność. Nie odwrócimy tego, a w wiosce nic takiego się nie stało. Za to dużo stało się poza naszymi granicami, a to wszystko zostało sprawnie opanowane przez raikage. Koniec pieszczenia twojego ego nastąpił dość szybko, gdyż po krótkim wywodzie od razu wtrącił się przedstawiciel Akahoshi. Facet najwidoczniej mocno za tobą nie przepadał. - Heh... zabawna sprawa, nie uważasz? Nic takiego się nie stało? Mieszkańcy nawet nie pamiętają kto jest ich cieniem. Zresztą, skąd mają wiedzieć jeśli Tazar nie doprowadził nawet do swojej oficjalnej ceremonii? Skąd mają wiedzieć skoro nie dzieje się kompletnie nic? No właśnie. Nie mówię, że cała ta sprawa z Krajem Mrozu to jakieś zło. Dobrze, że to załatwił, ale czy nie powinien najpierw dopiąć wszystkich spraw tutaj, w wiosce? Dobrze wiedział na co się pisze obejmując stanowisko raikage. Może powinien zwyczajnie wrócić do roli zwyczajnego jounina? Nawet nikt nie zwróci na to uwagi. W tym momencie narwanemu facetowi przerwała kobieta po trzydziestce, przedstawicielka klanu Fuka. Kobieta z klasą, piękna, ale równie niebezpieczna. Ogólnie w sali konferencyjnej zaczynał się robić hałas, każdy chciał coś powiedzieć. Jedyny cicho siedział czarnoskóry facet z Sosei, myślał nad czymś patrząc się prosto na ciebie. Kobieta zwróciła się do najbardziej krzykliwego faceta - Akahoshi. - Nie przesadzasz trochę? Nie zapominaj, że ten facet przed nami to raikage i mimo wszystko należy mu się szacunek, który sobie wypracował. Nie jesteśmy smarkaczami, więc zachowujmy się tak jak przystało. W tym momencie w słowo wszedł jej białowłosy facet, wyglądał jak dziecko, ale był mniej więcej w twoim wieku. - Poważnie? Wybacz, że nie przygotowaliśmy jeszcze poczęstunku. Gdyby któryś z nas doprowadził do takich zaniedbań zostałyby z tego wyjęte konsekwencje dla najbliższych dwóch pokoleń. Nie żartujmy sobie, kurwa. Wymagasz powagi w nie poważnej sytuacji? Jak na moje, mimo wszystko, Tazar powinien ponieść karę za swoje zaniedbania. W tym momencie nastała chociaż chwila ciszy, miałeś okazję się wypowiedzieć.

//
Akahoshi
Sosei
Yami
Fuka
Kemono
//

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru

Post autor: Akarai Tazaru » śr, 11 wrz 2019, 17:53

Słowa radnych dotychczas nie uderzały zbytnio w dumę raikage, a przynajmniej nie brał ich zbytnio poważnie, gdyż cały czas miał wyjątkowo mocne argumenty przeciwko ich słowom. Słysząc co też opowiada przewodniczący klanu Akahoshi o mało co nie wybuchł śmiechem i przytaknął kiwnięciem głowy na znak szacunku wobec wypowiedzi przedstawicielki klanu Fuka. Ostatni zabrał głos przedstawiciel Yamich, którzy należeli do tych wyjątkowo pokrzywdzonych przez los i nielubianych w wiosce. Tazaru wiedząc, że obecny Mizukage pochodzi z ich rodu, póki co wstrzymywał się przed opowiadaniem o nim, z resztą póki nie zagasił wszystkich śmiesznych argumentów radnych, nie było po co przechodzić do spraw szczytu. Wziął głęboki oddech odchrząknąwszy potem i zaczął odpowiadać na wątpliwości zebranych.
— Z tego co pamiętam, byłem wystarczająco długo w wiosce przed moją misją, by przeprowadzić taką ceremonię, której organizacja była waszym obowiązkiem. To jest główna przyczyna tego, że prawie nikt mnie nie kojarzy, chociaż z tym też nie do końca się zgodzę, gdyż często dawniej bywałem w wiosce i wielu ludzi mnie zna i poważa, niekoniecznie jako cienia ale po prostu człowieka. Pomijając fakt, że przecież przychodzili do mojego gabinetu załatwiać swoje sprawy, więc wielu z nich już mnie widziało. Jednak rzeczywiście przydałaby się mi ceremonia powitalna na stanowisku raikage, żeby ludzie mnie lepiej poznali, cieszę się że o tym wspomniałeś panie Akahoshi. I hehe... co przepraszam? DOBRZE WIEDZIAŁEM? — w jego tonie słychać było potężną drwinę — raczy pan żartować. Wybraliście mnie na raikage, gdy moje umiejętności sięgały ledwo ponad poziom chuunina, zapewne myśląc że będę waszym - albo raczej twoim - marionetkowym kage i robił wszystko co się panu podoba? Kiedy zaś zaczęliście głosowanie i powiedziałem wam prawdę o swoich planach, dwójka z was odmówiła głosu. Zapewne to byłeś ty i Yami, ale szczerze nie pamiętam i mam to w głębokim poważaniu. Skoro mowa o wracaniu do obowiązków zwykłego shinobi, może szanowny radny powinien przejść na emeryturę, bo wykazuje się pan przede mną tylko hipokryzją. — wziął głęboki oddech obserwując reakcje radnych na jego wypowiedź, po czym uśmiechnął się ciepło do radnej Fuka — Dziękuje pani za te słowa, aczkolwiek o ile sięgam pamięcią pan Akahoshi i pan Yami zawsze mieli niewyparzone gęby. — rzucił ostro na koniec przerzucając wzrok na Yamiego.
— Szkoda, bo bym coś zjadł. W jednym muszę ci przyznać rację drogi panie Yami. Powinienem ponieść konsekwencje, ale niekoniecznie związane z opuszczeniem stanowiska. Nie pozostawię przyszłości wioski w rękach twoich i pana Akahoshi, żebyście swoimi wiecznymi waśniami doprowadzili do kolejnych niepoważnych sytuacji, jak to było za kadencji Echo oraz podczas gdy Tahariego zastępował Asukira. Jeśli już mowa o konsekwencjach za głupotę, to podziwiam że jeszcze tu jesteście. W każdym razie nie zamierzam się angażować z wami w rozmowę, jeśli będziecie do mnie mówili takim tonem. Są dużo ważniejsze sprawy niż moja pozycja raikage. Nowy Ład zdążył podbić Shimo no Kuni, przed moim powrotem jednak na czasu udało się zabrać stamtąd daimyo i kilku ich żołnierzy, więc jest szansa że odbijemy ten kraj. Zamierzam tuż po ceremonii mianowania mnie raikage - ktorą wy zorganizujecie do czterech dni - zwołać szczy kage i zaprosić do wioski wszystkich przedstawicieli wielkich wiosek ninja oraz kogoś kto będzie reprezentować samurajów i jednocześnie będzie naszym arbitrem. Chcę by wioska była gotowa na za miesiąc. Więc jeśli macie jeszcze jakieś pierdoły do powiedzenia, powiedzcie mi o nich teraz, a potem przejdziemy do konkretnych spraw. — rzucił na koniec. Cały czas był gotowy na agresywną reakcje któregoś z rajców, która z pewnością zadziała na jego korzyść, gdyż wtedy będzie mógł się raz na zawsze pozbyć tumanów z tak ważnego stanowiska jakim jest członkostwo w radzie wioski.

Obrazek

Awatar użytkownika
Michio

Post autor: Michio » czw, 12 wrz 2019, 22:22

Mimo temperamentu niektórych członków rady dali oni ci dokończyć swoją wypowiedź. Nie wcięli się nawet, kiedy krytycznie komentowałeś ich zachowania. - Zgadzam się. Jako Kumogakure mamy teraz ważniejsze priorytety niż przekrzykiwanie się tutaj. A więc prosiłabym o zachowanie spokoju. Nowy Ład jest sporym problemem, który powinniśmy rozwiązać wspólnymi siłami razem z resztą wiosek. Szczyt kage w tym wypadku jest koniecznością. Myślę, że organizacja całego wydarzenia zajmie do miesiąca czasu. Co do ceremonii mianowani-.. - reprezentantka klanu Fuka nie zdążyła dokończyć swojej wypowiedzi, gdyż w zdanie wszedł jej twój największy znajdujący się tutaj przeciwnik. Mowa rzecz jasna o Akahoshi. - Ceremonia mianowania na raikage się odbędzie, szczyt także. Ale sądzę, że to nie Tazaru będzie wtedy piastował to stanowisko. - w tym momencie różowo włosy wstał i kontynuował - Chciałbym oficjalnie oznajmić, że będę kandydował na stanowisko raikage. Myślę, że nie potrzebujemy żadnego głosowania. Jestem zdecydowanie lepszą osobą na to stanowisko i nie przyjmuje w tej sprawie żadnego sprzeciwu. - w tym momencie ANBU, którzy stali dotychczas przy filarach zbliżyli się do rady i stanęli u boku Akahoshi. Wyglądało na to, że zdecydowanie są po jego stronie. - Jesteś niepoważny. - powiedział wstając. - Chyba kompletnie nie wiesz o czym mówisz i co robisz. W obecnej sytuacji nie potrzebujemy takiego cyrku. Co fakt, to fakt. Zdecydowanie to było kompletnie niepotrzebne, a dobrze ci znany facet na pewno nie był dobrym kandydatem na raikage. Bez wątpienia doprowadziłby wioskę do ruiny. - Wystarczy już waszego lizania się po jajach.. - odezwał się czarnoskóry i pokręcił głową. Jedyna kobieta w radzie od razu wstała i podniosła głos. - DOŚĆ TEGO! Od razu po niej wstał najmłodszy przedstawiciel rady, który reprezentował klan Yami. - Ty też się zamknij i przestań prawić swoje mądrości. Nie jesteśmy dziećmi, kurwa. Niech załatwią to jak faceci. Rada w tym momencie się przekrzykiwała, co nie było zbyt profesjonalne i na pewno nie zwiastowało nic dobrego. Co dalej? Postanowisz załagodzić sytuację, czy zdecydujesz się na drastyczniejsze kroki?

//
Akahoshi
Sosei
Yami
Fuka
Kemono
//

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru

Post autor: Akarai Tazaru » pt, 13 wrz 2019, 15:56

Tazaru miał już trochę dość tej rozmowy, jednak przedstawicielka klanu Fuka zachowywała się jak przystało na radną i podnosiła szkarłatnowłosego na duchu. Niestety rajca z klanu Akahoshi okazał się niekompetentnym zaślepionym swoim ego przygłupem, który aspirował do stanowiska raikage - mimo że nie mógł.
— Pragnę tylko przypomnieć, że w naszej wiosce w momencie gdy zostaje się rajcą, rezygnuje się z pretensji do stanowiska przywódcy wioski. Jest to praca związana z dużą odpowiedzialnością - jak już powiedziałem wcześniej - w której chodzi wyłącznie o dobro wioski. Panowie ANBU cieszy mnie fakt, że wpadliście na obrady, ale zapomniałem wspomnieć, że nie macie prawa przerywać obrad między mną a radnymi. Nie wiem po co ich tu wezwałeś, ale jeśli zamierzasz tutaj toczyć ze mną walkę, w tym momencie właśnie straciłeś pozycje radnego i to nawet nie z mojej inicjatywy tylko swojej własnej. Groźby i podjęcie walki podczas narady to przestępstwo i nie zamierzam toczyć pojedynku z kimś kto nie ma honoru, ani odwagi by powiedzieć mi, że po prostu za mną nie przepada i w gruncie rzeczy nie ma żadnych logicznych argumentów by się mnie pozbyć. — mówiąc to, Tazaru cały czas był czujny, gotowy do obrony bądź ataku licząc również na to, że jeśli radny lub jego ludzie go zaatakują, przedstawiciel Kemono i klan Fuka pomogą mu. Chłopak wiedział, że Yami nie przepada za Akahoshim, więc wątpił, że stanie po jego stronie.
— Nie jesteśmy dziećmi? Skoro radny tak uważa, to dlaczego pan Yami się zachowuje jak dziecko i uważa że rozwiązanie siłowe w miejscu gdzie jest to niezgodne z prawem jest w porządku? Ja lubię walczyć, wręcz uwielbiam pojedynki, ale nie będę walczył w honorowym pojedynku z kimś takim. Lepiej się wszyscy uspokójcie, no chyba że bardzo chcecie rozpętać tu wojnę domową i nasza wioska się sama wyrżnie. Jeśli takie dobro wioski leży wam na duchu to wiecie co? Pierdolę was, przemówię do mieszkańców, powiem im jak się zachowaliście i jestem ciekaw jak szybko przyjdą rzucać kamieniami w wasze domy i gnębić wasze rodziny. Jeśli chcesz panie Akahoshi pierdolnąć tutaj zamach stanu - proszę bardzo. Jestem ciekaw jak głośno będziesz krzyczał w lochach, zamknięty za zdradę i poddany torturom. — uśmiechnął się szelmowsko, a jego ciało zaczęły spowijać czarne wyładowania. Radny Sosei który dotychczas prawie milczał mógł dzięki temu spostrzec, że nie mają już do czynienia ze słabym chuuninem, którego widzieli jakiś czas temu. Tazaru wiedział, że ten posiadając te same geny co on zrozumie, że opanował moc Rantonu w bardzo wysokim stopniu i gotów jest jej użyć by uchronić wioskę przed szaleńcem.

Technika:
Pokaż/Ukryj:

Obrazek

Awatar użytkownika
Michio

Post autor: Michio » sob, 14 wrz 2019, 14:15

Sytuacja zaczęła robić się na prawdę napięta. Nie zapowiadało się na to, że Akahoshi da sobie tym razem siana. Stał w towarzystwie dwóch ANBU, uśmiechał się szeroko do ciebie. Wszyscy członkowie rady wstali czekając na rozwój sytuacji. Różowowłosy zwyczajnie wyśmiał twoje słowa, zaczął powoli rozpinać swoją koszulę. - Tazar, Tazar... ty egoisto.. myślisz, że tylko ty stałeś się silniejszy? - skończył w tym momencie rozpinać koszulę, zrzucił ją na stół zostając bez nakrycia torsu. Wtedy od razu rzuciło ci się coś dziwnego w oczy- twój przeciwnik miał w serce wszczepiony fragment gwiazdy. Jako raikage słyszałeś wcześniej o takich praktykach, ale widziałeś to raczej pierwszy raz w życiu. Akahoshi strzelił karkiem, poprawił swoje włosy. - Zamach stanu? Tak bym tego nie nazwał. To nic osobistego. Od razu złożył dłonie w pieczęć gwiazdy, a na jego plecach pojawił się wielki pawi ogon z chakry Hoshisenshi. Technika odrzuciła członków ANBU jakieś dwa metry do tyłu, a członkowie rady widząc co się dzieje odsunęli się od szaleńca... wszyscy oprócz czarnoskórego reprezentanta klanu Sosei, który najwidoczniej zdał sobie sprawę z tego co się dzieje i spróbował wbić katanę w plecy Akahoshi. Oczywiście nieskutecznie, gdyż zmaterializowany z chakry ogon osłonił go przed tym atakiem. Podlegli rózowowłosemu członkowie ANBU od razu doskoczyli do Sosei i zaczęli z nim walczyć. Szaleniec z ogonem z chakry od razu ruszył w twoją stronę składając pieczęci. Z pawiego ogona uformował się sporych rozmiarów tygrys, który rzucił się na ciebie z celem pozbawienia cię życia. Yami i Fuka wykłócali się ze sobą, a Kemono ruszył pomóc Soseiowi w walce z ANBU. W pomieszczeniu panował ogromny chaos, chyba nikt do końca nie wiedział co się właśnie dzieje. Ty nie miałeś nawet za dużo czasu na rozmyślanie o tej całej sytuacji. Pędził na ciebie twój wróg razem ze swoim tworem z gwiezdnej chakry. Jeśli nie będziesz działać tu i teraz to zapewne stracisz życie. Co dalej?
Pokaż/Ukryj:
//
Akahoshi
Sosei
Yami
Fuka
Kemono
//

ODPOWIEDZ

Wróć do „Siedziba raikage”