Skryci między skałami

Jak sama nazwa mówi jest to górzysty teren niedaleko, lecz wciąż na terytorium Wioski Skał. Wzgórza, pagórki, góry co tylko sobie ktoś wymarzy o górach jest właśnie w tym miejscu. Swoją nazwę zawdzięczają pokładom rudy metali i innych metali zawartych oraz zbudowanych z nich, a przy okazji wysokościom sięgającym 500m ponad poziom morza. Typowo suche miejsce, a i piasku nie zabraknie. Jest go tutaj mało i nie zbyt ruchliwy, jednak po części zyskał on połysk żelaza. Kto wie co niektórzy mogą z nim uczynić. Wiatru tutaj nie ma, a przynajmniej do 350metr ów, ponieważ później zaczynają się lekkie zefirki i nasilają się wraz z wysokością. Widać stąd idealnie skalistą Iwe z wyższych wzgórz, a dociera tutaj czasami zapach wiśni.
Awatar użytkownika
Kozoke Shinja
Ranga: S.Jounin
Wiek Postaci: 20
Siła: Go Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi +
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=7398&p=156639#p156639

Re: Skryci między skałami

Post autor: Kozoke Shinja » sob, 30 lis 2019, 23:26

Nauka Atsu Shou. Trening techniki rangi niżej. 2/10
Pokaż/Ukryj:
Ziemia się rozstąpiła. Odstąpiłem kilka kroków na bok gdyż kolejna technika miała być jedną z tych bardziej destrukcyjnych. Stanąłem w delikatnym rozkroku i uniosłem jedną dłoń delikatnie w kierunku twarzy. Napiąłem bardzo mocno wszystkie mięśnie. Czułem jak moja siła emanuje dookoła. Chyba jeszcze nikt nie osiągnął tyle co ja w dziedzinie siły. Zacząłem zbierać do tak przygotowanej ręki średnie zasoby chakry. Tak przygotowana kończyna stanowiła o wielkim niebezpieczeństwie. Jednak główny czynnik miał właśnie nadejść. Ugiąłem łokieć tak by pięść była ustawiona do ziemi. Wykonałem zamach i starałem wyprowadzić się uderzenie w taki sposób by całe ciało w tym uczestniczyło. Siła ciosu miała w założeniu zaczynać się od nóg, przechodzić przez odpowiednio ułożone biodra i kończyć się właśnie na ramieniu. Całe ciało miało za zadanie wyprowadzić cios. Główną zaletą był również fakt, że uderzeniom skierowanym do ziemi pomagała grawitacja. Wykorzystując wszystkie swoje umiejętności staram się wyprowadzić jak najsilniejsze uderzenie.
.

Obrazek

♦ Mistrz walki mieczem ♦ Geniusz Ciężkiej Pracy ♦ Zabójcy we mgle ♦
♦ Kowal (3) ♦ Perswazja (1) ♦ Wytrzymałość psychiczna (3) ♦ Sztuka Pieczętowania (2) ♦ Sztuka kamuflażu (1) ♦ Czytanie śladów (1) ♦

.

Awatar użytkownika
Nakata
Wioska: Iwa
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi
Kontrola Fūton: Yon Kaishi
Kontrola Katon: San Kaishi +
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=12813

Post autor: Nakata » ndz, 1 gru 2019, 00:46

Najpierw bum, potem trach, a na koniec ziemia ała! Kozoke już za pierwszym razem udało się poprawnie wykonać dość zaawansowane Taijutsu... Chyba po prostu miał do tego smykałke. Akceptuje.
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 27/20

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » ndz, 1 gru 2019, 00:58

Nauka Konoha Gōriki Senpū. Trening techniki rangi niżej. 3/10
Pokaż/Ukryj:
Kolejna technika doszła do skutku. Jednak mi było ciągle mało treningu więc postanowiłem nauczyć się kolejnej techniki. Wziąłem rozbieg z kilku kroków i wyskoczyłem w powietrze tak by moja noga znalazła się na wysokości potencjalnej głowy mojego przeciwnika. Wyprostowałem nogę i skręciłem swój tułów w taki sposób by nadać rotacji całemu ciału. Miałem zamiar obracać się jak najszybciej by potencjalny przeciwnik nie mógł mi w przyszłości zagrozić wykorzystując czas, który mógłbym mu dać. Miałem w planach wykonać jak najwięcej obrotów by moje uderzenia dotarły do przeciwnika lub przeciwników. Widziałem w tej technice potencjał do zranienia więcej niż jednego przeciwnika. Zawsze starałem się wyprowadzać jak najsilniejsze uderzenie z każdym kolejnym ciosem w miejsce gdzie powinien stać mój przeciwnik. Na zakończenie planowałem wylądować dość zgrabnie by nie potłuc się podczas lądowania.
.

Obrazek

♦ Kowal (3) ♦ Perswazja (1) ♦ Wytrzymałość psychiczna (3) ♦ Sztuka Pieczętowania (2) ♦ Sztuka kamuflażu (1) ♦ Czytanie śladów (1) ♦

.

Awatar użytkownika
Thaelin
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 24
KP: viewtopic.php?f=36&t=8914
Konto Główne: Raven towarzysz - viewtopic.php?f=329&t=10433

Post autor: Thaelin » ndz, 1 gru 2019, 01:00

Akcept.
Obrazek

|| Matematyk || Hultaj || Yōso no Tensai || Shin'ainaru buki(klik)
| Odbijanie pocisków II | Szybkie wiązanie pieczęci I | Kowal II | Kamuflaż I | Sztuka pieczętowania I | Wytrzymałość psychiczna I |

Myśli Wypowiedzi Wypowiedzi kota Demon

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » ndz, 1 gru 2019, 01:20

Nauka Shishi Rendan. Technika rangi niżej. 4/10
Pokaż/Ukryj:
Po zakończeniu tego treningu postanowiłem przećwiczyć coś co nie wydawało się trudne. Jednak z technicznego punktu widzenia nauka może być utrudniona ze wzgląd na brak celu do przećwiczenia tego taijutsu. Zamknąłem oczy i wyobraziłem sobie przeciwnika. Wykonałem taniec cienia by wybić przeciwnika w górę, wyskoczyłem za nim by podążać za jego plecami niczym cień. Już sam taki skok wymagał dość sporych umiejętności. Wykonywałem wyimaginowane kopnięcia w mojego przeciwnika mając nadzieje, że robię to poprawnie. W końcu poczułem, że nadszedł czas na zmianę swojej pozycji. Postarałem się zmienić swoją pozycję, jednak bez rywala nie było to możliwe. Wykonałem więc ruch tak jakbym już był nad nim, wymusiłem obrót swoją rotacją ciała. Powoli czułem, że zaczynam spadać. Starałem się zakończyć całą tą serię ciosów bardzo mocnym kopnięciem w ziemie. Jeżeli przeciwnik by tam leżał dość mocno by oberwał w brzuch. Miałem oczywiście nadzieję, że wszystkie ruchy wykonywałem poprawnie. Niestety nie miałem na kim poćwiczyć, mimo że sanjuro był tuż obok to obawiałem się, że mógłbym go zabić czymś takim.
.

Obrazek

.

Awatar użytkownika
Thaelin
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 24
KP: viewtopic.php?f=36&t=8914
Konto Główne: Raven towarzysz - viewtopic.php?f=329&t=10433

Post autor: Thaelin » ndz, 1 gru 2019, 01:25

Akcept.
Obrazek

|| Matematyk || Hultaj || Yōso no Tensai || Shin'ainaru buki(klik)
| Odbijanie pocisków II | Szybkie wiązanie pieczęci I | Kowal II | Kamuflaż I | Sztuka pieczętowania I | Wytrzymałość psychiczna I |

Myśli Wypowiedzi Wypowiedzi kota Demon

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » ndz, 1 gru 2019, 12:30

Nauka Hando Ouda. Technika rangi niżej. 5/10
Pokaż/Ukryj:
Przyszedł czas na kolejną technikę. Wysunąłem swoje łokcie poza obręb ciała w taki sposób by móc wykonać zamach. Sama technika miała być szybka więc nie nie o dokładne ułożenie rąk chodziło a bardziej o zaskoczenie rywala. Skupiłem troszkę chakry by swoich dłoniach i połączyłem ze sobą nadgarstki. Podobno było to dość ważne w tej technice. Zamierzałem wykonać dość szybkie i proste uderzenie, wypychając swoje dłonie do przodu. Sam ruch miał być jak najszybszy i dość płynny, taki który mogę wykonać podczas walki nie wiele o nim myśląc. Jak też zaplanowałem tak starałem się zrobić. Po szybkim napięciu mięśni wprowadziłem swoje ręce w ruch do przodu. Jednocześnie w momencie uderzenia planowałem wypuścić zgromadzoną wcześniej chakrę by przy jej pomocy wytworzyć małą falę uderzeniową. Byłem ciekaw czy się udało.
.

Obrazek

.

Awatar użytkownika
Mao Atatsuke
Wioska: Konohagakure
Ranga: S. Jounin
Wiek Postaci: 32
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi ++
Zręczność: Go Kaishi
Potencjał Genjutsu: Yon Kaishi ++
Kontrola Katon: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11534&p=284866#p284866

Post autor: Mao Atatsuke » ndz, 1 gru 2019, 13:55

Akcept

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » ndz, 1 gru 2019, 15:27

Spojrzałem na Sanjuro, który trochę przymulił gdy ja trenowałem. Pokiwałem delikatnie głową i powiedziałem w jego kierunku.
-Ja się będę zbierał do Kumo. Po prostu mi się nudzi a tam może być ciekawie. Jakby się Izuro pytał to poszedłem przodem. Niekoniecznie będę na samym szczycie bo jakoś niezbyt interesują mnie bajdurzenia o świecie i nadęci urzędnicy. Izuro jest na tyle silny by wytrzymać kilka sekund zanim będę w stanie się tam zjawić. Przekaż mu moje słowa.- Uśmiechnąłem się i ruszyłem w kierunku Iwy by zostawić swoje rzeczy. Po tym pozostała już tylko podróż w kierunku Kumogakure. Byłem ciekawy jak zareaguje na mnie Tazaru. Było to dla mnie wręcz mocno interesujące.

z/t 2h Kumo
.

Obrazek

.

Awatar użytkownika
Sanjuro Sadatake
Organizacja: ---
Wioska: Iwagakure no Sato
Ranga: T. Chunin
Wiek Postaci: 15
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Doton: Ichi Kaishi
kontrola_suiton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=265513#p265513

Post autor: Sanjuro Sadatake » wt, 3 gru 2019, 14:03

Rozmowa z Kozoke się nie kleiła. Chociaż na ogół to ja byłem tą osobą, przez którą inni mogli się porozumieć i nie miałem najmniejszego problemu, żeby znaleźć jakąś szczelinę dla wzajemnego dialogu, to tym razem wina tej dziwnej atmosfery spoczywała z całą pewnością na mnie. Kozoke po prostu mnie onieśmielał. I to nie tak, jak ładna dziewczyna onieśmiela swojego przyszłego chłopaka. To był zdecydowanie bardziej przejmujący rodzaj onieśmielenia.
- Tak, zdążyłem zauważyć, że… no. Silny jesteś – pokiwałem głową na znak zrozumienia, żeby chłopak przypadkiem sobie nie pomyślał, że nie zgadzam się z tym, co mówił.
Właściwie, to sam nie wiem, jak ja wolę walczyć. Jest walka, to walczę. I tyle. Chyba wolałbym tego w ogóle nie robić. Wiedziałem, że jeżeli mam się jakkolwiek przydać tej dwójce, to będę musiał szybko odkryć swoją rolę w tej grupie. I to mnie przerażało.
- Bardzo bym tego nie chciał, ale jestem pewny, że coś się wydarzy. Po prostu nie ta się tego uniknąć, kiedy spotyka się naraz tyle tak silnych osób – stwierdziłem z lekarską obojętności. Moje usta wygięły się w serdecznym uśmiechu. Tak to już było.
Przez chwilę obserwowałem w ciszy, jak Kozoke trenował. Pokiwałem głową na znak potwierdzenia, gdy powierzył mi… dość specyficzną wiadomość dla naszego Kage.
- Nie ma problemu, przekażę przy najbliższej okazji – wydawało mi się, że i dla mnie zbliżał się czas, ażeby ruszyć tyłek do Kumo. Może spotkam tam Moeru? Fajnie by było…

z/t 2H kumo
Obrazek

Your competition isn't other people.
Your competition is your procrastrination, your ego.
The knowledge you neglect.
The negative behaviour you're nurturing & lack of creativity.
Compete against that.

W sprawach MG - prowadzenia misji/wypraw/ocen rzeczy - zapraszam na gg albo priv.

Awatar użytkownika
Kouji Gari
Organizacja: -
Wioska: IwaGakure
Ranga: Student akademii
Wiek Postaci: 14
Szybkość: Ichi Kaishi
Zręczność: Ichi Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi ++
Zasoby Chakry: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=8834

Post autor: Kouji Gari » pn, 13 sty 2020, 18:36

Świeżo upieczony genin mozolnie wspinał się po kamiennych stopniach na szczyt wzgórza. Na oko był już mniej więcej w połowi drogi z naciskiem na mniej, ale już teraz miał już dosyć. Naprawdę musi popracować nad swoją kondycją, bo inaczej to nie dogoni co bardziej żwawego staruszka. No, ale na to przyjdzie jeszcze czas. Dziś miał zamiar wziąć na warsztat coś z goła innego. Jak powiedział matce, że wychodzi na cały dzień to ta od razu w lament, bo myślała , że idzie znowu podglądać saperów jak detonują bomby. W sumie nie był to głupi pomysł. Zajęcia w akademii i przygotowania do egzaminu na genina tak go pochłonęły, że te jego eskapady odeszły na dalszy plan. Chociaż z drugiej strony robił to już tyle razy, że szkoda mu było już czasu na oglądanie wybuchów, które już widział dziesiątki razy. Musiałby zobaczyć coś naprawdę potężnego. Coś ekstra! Gdyby wiedział, że akurat jakiegoś konkretnego dnia będą coś takiego testować to pewnie by się skusił. No, ale takich rzeczy to raczej nikt mu nie powie. Po żmudnej wspinaczce chłopak w końcu dotarł na górę. Zmęczony usiadł na najbliższej skale , oddychając ciężko i ocierając pot z czoła. Ściągnął plecak, kładąc go na ziemi przed sobą i wyciągając z niego butelkę z wodą. Wypił łapczywie kilka łyków, chcąc ugasić pragnienie. W twarz uderzył go powiew zimnego wiatru, rozwiewając jego jasne włosy. Musiał przyznać, że widok ze wzgórza był wręcz urzekający. Można było stąd dostrzec całą wioskę.

Trening Kontroli Kekkei Genkai - Ichi Kaishi (-15 PF)

Genin siedział sobie tak podziwiając panoramę IwaGakure. Nie trwało to jednak zbyt długo, w końcu nie przyszedł tutaj odpoczywać i podziwiać widoków, lecz trenować. W końcu nie był już zwykłym dzieciakiem, lecz shinobi! Bycie geninem to był zaledwie początek jego ścieżki. Jeśli chciał ruszyć na przód musiał wziąć się do roboty i poprawić swoje zdolności. Na pierwszy ogień postanowił wziąć swoje unikalne zdolności związane z jego limitem krwi. To one czyniły go wyjątkowym i zamierzał rozwijać się właśnie w tym kierunku. Chłopak odetchnął głęboko wstając ze swojego miejsca i oddalił się kilka kroków dalej, gdzie miał więcej miejsca. Stanął w lekkim rozkroku, oddychając głęboko. Wyciągnął swoją prawą rękę przed siebie, odwracając ją wnętrzem dłoni ku górze, tak jakby coś na niej trzymał. Drugą ręką złapał pierwszą w okolicach nadgarstka. – W porządku. Zaczynajmy. – Powiedział sam do siebie. Kouji przymknął oczy koncentrując chakrę w prawej dłoni. Czuł jak jego błękitna energia płynie przez jego ręce i kumuluje się w prawej dłoni. Nie była to jednak zbyt duża ilość, gdyż takiej na obecną chwilę nie potrzebował. Gdy uznał, że zebrał w dłoni już wystarczającą ilość energii, przystąpił do próby zmiany jej w wybuchową chakrę. Próbował sobie również przypomnieć jak to robił jego przyjaciel Toki, którego kiedyś obserwował podczas treningu. Genin starał się dokładnie wymieszać swoją chakrę w dłoni, poświęcając temu pewna chwilę czasu. Na razie tylko ćwiczył, nie było potrzeby się śpieszyć. Kiedy uznał, że jego „ładunek” jest gotowy, postanowił spróbować uwolnić jego moc „rozszczepiając” go we wszystkich kierunkach. Kouji usłyszał jakiś trzask, któremu towarzyszył swąd dymu. Poczuł jakby na jego dłoń spadło kilka gorących iskier, szczypiąc go. Cóż… Trochę nędzna ta jego eksplozja. Prawdopodobnie byłoby mu łatwiej gdyby potrafił używać żywiołów ziemi i błyskawicy z osobna. Mógłby wtedy lepiej wydzielić te elementy osobno i lepiej je ze sobą zmieszać, a tak to bazował jedynie na ogóle swojej No, ale kontrolowanie dwóch żywiołów to w tej chwili było jeszcze dla niego zbyt wiele, więc musiał sobie radzić z tym co ma. Nie zrażając się młody Gari ponowił dalsze próby okiełznania swojej mocy. Jeszcze raz zebrał chakrę w dłoni, mieszając ją i ponownie uwalniając inicjując wybuch… A przynajmniej tak to sobie wyobrażał, bo efekt był taki sam. Trochę dymu, parę iskier i to wszystko. Następne próby kończyły się podobnie. Widocznie musiał coś robić źle. Albo czegoś nie robić. Chłopak zrobił sobie krótką przerwę na zebranie myśli. Wyprostował się, opuszczając ręce. Spojrzał w niebo, gdzie wiatr pędził całe stada kłębiących się chmur. Zastanawiał się co mógł przeoczyć. Nagle przyszła mu do głowy pewna myśl. Wrócił do początkowej postawy, przymykając oczy i koncentrując się. Powtórzył wszystkie poprzednie czynności. Zebranie chakry w dłoni, wymieszanie jej… Z tym, ze zamiast ją od razu uwalniać postanowił spróbować ją ścisnąć, zmniejszając jej objętość. Wymagało to nieco więcej koncentracji, lecz właśnie po to trenował w akademii kontrole chakry. Dopiero potem zwolnił uścisk, uwalniając całą zgromadzoną energię. Być może chakra poddana takiemu zabiegowi, będzie próbowała się jakby rozprężyć, zupełnie jak ściśnięty balon i wzmocni to efekt rozszczepiania energii. Innymi słowy siłę wybuchu.
Mowa/myśli

Obrazek

Awatar użytkownika
Douhito Izuro
Wioska: IwaGakure no Sato
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Fūton: Ni Kaishi +
Kontrola Raiton: San Kaishi +
Kontrola Doton: Yon Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=1249&p=16313#p16313
Konto Główne: memberlist.php?mode=viewprofile&u=5481

Post autor: Douhito Izuro » pn, 13 sty 2020, 19:49

Akcept
Obrazek

Chcesz misję, wyprawę, fabułę? Pisz na gg
Siedzę tylko na niewidocznym. Ewentualnie PW

• Techniki Żywiołów zyskują nieco większą moc - Yōso no Tensai

-Czytanie śladów lvl. 1
    -Szybkie składanie pieczęci lvl. 2
    -Wytrzymałość psychiczna lvl. 1
    - Mistrz Przywołań lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Kouji Gari

Post autor: Kouji Gari » wt, 14 sty 2020, 17:24

Nauka techniki D - Jiraiken (-5 PF)
Pokaż/Ukryj:
Kiedy na dłoni chłopaka doszło do niedużego wybuchu, ten uśmiechnął się z dziką satysfakcją. Poszło mu w sumie łatwiej niż się spodziewał. Umiał już wywołać eksplozję, teraz musiał jeszcze umiejętnie wykorzystać ją w walce. Wreszcie przyszła pora na naukę techniki Jiraiken. Jutsu łączącego w sobie siłę i prostotę, bez której nie mógł się obejść żaden członek Klanu Gari. Już sam ten fakt wywoływał u niego ekscytację. Moc eksplozji wreszcie stała przed nim otworem. Nie czekając dłużej wybrał sporej wielkości skałę, na której miał zamiar przeprowadzić swój trening. Podszedł do niej dotykając ją dłonią. Kouji odetchnął głęboko, przymykając oczy i koncentrując się. – Skup się. Przypomnij sobie jak to robił Toki. – Pomyślał, po czym przystąpił do działania. Zaczął koncentrować chakrę w dłoni, lecz tym razem nieco większe ilości niż wcześniej. W końcu przymierzał się do rozwalenia skały, a nie domku z kart. Gdy już zgromadził potrzebną energię w dłoni, starał się ją dokładnie wymieszać. Kiedy uznał, że już wystarczy ścisnął całą zebraną w dłoni chakrę, lecz zamiast ją od razu uwolnić, przesłał ją do skały, którą chciał zniszczyć. Gdy jego chakra znalazła się już w kamieniu genin nie czekał już dłużej i rozszczepił ją próbując wysadzić głaz. Bez względu na to, czy pierwsza próba zakończyła się sukcesem, czy też nie, chłopak powtarza cały proces kilka razy, starając się polepszyć jego płynność. W końcu w ogniu walki nie będzie miał tyle czasu na skupienie… Z każdą próbą dawał sobie coraz mniej czasu na skupienie, wymieszanie, przesłanie i uwolnienie chakry w skale. Oczywiście przez to zdarzało się, że niekiedy robił to zbyt mało dokładnie i zniszczenia były tylko powierzchowne, ale nie było innej drogi. Pracował nad ograniczeniem całego tego procesu do minimum, tak aby był on wręcz instynktowny.
Ostatnio zmieniony pn, 20 sty 2020, 12:03 przez Kouji Gari, łącznie zmieniany 1 raz.
Mowa/myśli

Obrazek

Awatar użytkownika
Douhito Izuro
Wioska: IwaGakure no Sato
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Fūton: Ni Kaishi +
Kontrola Raiton: San Kaishi +
Kontrola Doton: Yon Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=1249&p=16313#p16313
Konto Główne: memberlist.php?mode=viewprofile&u=5481

Post autor: Douhito Izuro » wt, 14 sty 2020, 17:39

Bier.
Obrazek

Chcesz misję, wyprawę, fabułę? Pisz na gg
Siedzę tylko na niewidocznym. Ewentualnie PW

• Techniki Żywiołów zyskują nieco większą moc - Yōso no Tensai

-Czytanie śladów lvl. 1
    -Szybkie składanie pieczęci lvl. 2
    -Wytrzymałość psychiczna lvl. 1
    - Mistrz Przywołań lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Kouji Gari

Post autor: Kouji Gari » pt, 17 sty 2020, 13:18

Nauka techniki D - Bakuhatsu (-5PF)
Pokaż/Ukryj:
Widok pokruszonej skały na skutek wybuchu, który sam wywołał wprawił go w jeszcze większą ekscytację. Całe życie czekał na ten moment. Powiedzieć teraz że miał petardę w ręce to jak nie powiedzieć nic! Kouji poczuł się w tej chwili naprawdę potężny. Oczywiście była to gruba przesada. Co nie zmienia faktu, że posiadał teraz naprawdę silną kartę w porównaniu do swoich rówieśników, a przynajmniej tak mu się wydawało. Nie było jednak czasu na samozachwyt. Młody Gari rozochocony swoimi postępami postanowił spróbować opanować kolejną technikę swojego klanu jakim było Bakuhatsu. Nie tracąc już więcej czasu chłopak wziął się do pracy. Wymyślił proste ćwiczenie, które powinno mu pomóc w opanowaniu tej prostej sztuczki jaką była ta technika. Podniósł on jeden z kamieni, które leżały przed nim i położył na swojej dłoni. Tak jak poprzednio poświęcił krótką chwilę na koncentrację i ustabilizowanie oddechu. Po raz kolejny już dzisiaj skupił chakrę w swojej dłoni, która powoli zaczynała już go boleć od tych ciągłych powtórzeń. Genin jednak postanowił zacisnąć zęby i kontynuować. Gdy zgromadził w ręce potrzebną energię, odpowiednio ją wymieszał i skompresował, mógł przystąpić do jej uwolnienia i zdetonowania. Jednak tym razem nie przesłał chakry do kamienia jak w przypadku Jiraiken, aby go zniszczyć, lecz starał się wytworzyć z niej warstwę pomiędzy dłonią a kamieniem. Kiedy doszło do niewielkiego wybuchu, kamień podskoczył pod jej wpływem. Kouji złapał go w locie i zaraz z powrotem ustawił go na dłoni, powtarzając wszystkie czynności od nowa. Co kilka powtórzeń zmieniał również rękę, dając poprzedniej nieco odpocząć. Wreszcie postanowił spróbować wykonać technikę. Z racji tego, że nie miał nikogo do pomocy musiał improwizować. Podrzucił kamień do góry, a gdy ten spadał z powrotem na dół, Kouji wyciągnął w jego kierunku rękę, w której zdążył zebrać już potrzebną chakrę. Był już gotowy na odbicie kamienia przy pomocy nowej techniki, a przynajmniej taką miał nadzieję... Gdy kamień był już bardzo blisko, chłopak uwolnił chakrę starając się poprawnie wykonać technikę. Lepiej żeby mu się udało, bo w przeciwnym razie zarobi kamorem w łeb...
Ostatnio zmieniony pn, 20 sty 2020, 12:03 przez Kouji Gari, łącznie zmieniany 1 raz.
Mowa/myśli

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Żelazne Wzgórza”