Skryci między skałami

Jak sama nazwa mówi jest to górzysty teren niedaleko, lecz wciąż na terytorium Wioski Skał. Wzgórza, pagórki, góry co tylko sobie ktoś wymarzy o górach jest właśnie w tym miejscu. Swoją nazwę zawdzięczają pokładom rudy metali i innych metali zawartych oraz zbudowanych z nich, a przy okazji wysokościom sięgającym 500m ponad poziom morza. Typowo suche miejsce, a i piasku nie zabraknie. Jest go tutaj mało i nie zbyt ruchliwy, jednak po części zyskał on połysk żelaza. Kto wie co niektórzy mogą z nim uczynić. Wiatru tutaj nie ma, a przynajmniej do 350metr ów, ponieważ później zaczynają się lekkie zefirki i nasilają się wraz z wysokością. Widać stąd idealnie skalistą Iwe z wyższych wzgórz, a dociera tutaj czasami zapach wiśni.
Awatar użytkownika
Douhito Izuro
Wioska: IwaGakure no Sato
Ranga: S. Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi +
Kontrola Raiton: San Kaishi +
Kontrola Doton: Yon Kaishi +
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=1249&p=16313#p16313
Konto Główne: memberlist.php?mode=viewprofile&u=5481

Re: Skryci między skałami

Post autor: Douhito Izuro » wt, 11 lut 2020, 11:55

/Nauka Moru no Jutsu - Gennin Doton 3/10 - 5 pf.
Udało się to dużo prościej niż sądziłem. Byłem w lekkim szoku, praktycznie od niechcenia przystąpiłem do nauki techniki, ale cóż można było. W końcu takie proste techniki były w większości asortymentów Genninów, a ja? Tsuchikage, Seiei Jounin. No cóż! Dobrze, że w końcu ją opanowałem, uśmiechnąłem się sam do siebie widząc efekt po czym rzuciłem ją w ścianę, nie przejmowałem się nią. Teraz postanowiłem opanować kolejną technikę, nieco zbliżoną którą już znałem. Wziąłem głęboki wdech, zamknąłem oczy i rozpocząłem koncentrację. Nie chciałem by cokolwiek mnie rozpraszało. Mimo, iż kolejna technika była wręcz banalnie prosta to nie chciałem jej lekceważyć. Miałem cichą nadzieję, że pójdzie z nią równie prosto co z ostatnią. Kiedy wyciszyłem swe myśli otworzyłem oczy, całą czakrę przelałem do stóp po czym wypuściłem ją na zewnątrz tak aby rozmiękczyć ziemię i zacząć w nią "wchodzić" podobną technikę opanowałem, ale aby stać się lepszy w tej dziedzinie potrzebowałem znać wszystkie by móc ewoluować swoje dotychczasowe. W końcu nawet najprostsza zdolność potrafiła ulepszyć człowieka. Mając właśnie takie myśli przystąpiłem do działania!

Chcesz misję, wyprawę, fabułę? Pisz na gg
Siedzę tylko na niewidocznym. Ewentualnie PW

• Techniki Żywiołów zyskują nieco większą moc - Yōso no Tensai

-Czytanie śladów lvl. 1
    -Szybkie składanie pieczęci lvl. 2
    -Wytrzymałość psychiczna lvl. 1
    - Mistrz Przywołań lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Sanjuro Sadatake
Organizacja: ---
Wioska: Iwagakure no Sato
Ranga: T. Chunin
Wiek Postaci: 15
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Doton: Ichi Kaishi
kontrola_suiton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=265513#p265513

Post autor: Sanjuro Sadatake » wt, 11 lut 2020, 12:01

Bez problemu zacząłeś zanurzać się pod ziemię, jednak w połowie coś stanęło. Czyżbyś utknął? A może poczułeś się zbyt pewnie? Nim miałeś okazję się nad tym zastanowić, ponownie zacząłeś wtapiać się w grunt, aż wreszcie calutki wlazłeś pod ziemię. Pozostawiłeś po sobie wyraźny ślad, który był naczelnym minusem tej techniki, co nie zmieniało faktu, że bez wątpienia ją opanowałeś.
Akcept.
Obrazek

Your competition isn't other people.
Your competition is your procrastrination, your ego.
The knowledge you neglect.
The negative behaviour you're nurturing & lack of creativity.
Compete against that.

W sprawach MG - prowadzenia misji/wypraw/ocen rzeczy - zapraszam na gg albo priv.

Awatar użytkownika
Kouji Gari
Organizacja: -
Wioska: IwaGakure
Ranga: Student akademii
Wiek Postaci: 14
Szybkość: Ichi Kaishi
Zręczność: Ichi Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi ++
Zasoby Chakry: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=8834

Post autor: Kouji Gari » śr, 12 lut 2020, 13:17

Gdy Tsuhikage powiedział, że ich klany mają wiele wspólnego, bo potrafią wywoływać eksplozję, chłopak się zdziwił. Nie sądził, że wiosce poza nimi jest jeszcze jakiś klan o podobnych zdolnościach. Dopiero teraz przypomniał sobie, że kiedyś ojciec wspominał coś o klanie, który konkuruje z Gari jeśli chodzi o wytwarzanie materiałów wybuchowych, ale nie znał więcej szczegółów. Czyżby był jednym z nich? Swoją drogą technika eksplozji w wykonaniu samego kage musi być zaiste imponująca. Musi to zobaczyć! No, ale teraz miał inne rzeczy na głowie. Sam Tshuhikage zadeklarował się, że nauczy go nowej techniki! Zanim się obejrzał, w jego pobliżu wyrósł kamienny kolec. Genin, aż odskoczył zaskoczony. Kolec pojawił się dosłownie znikąd. Chłopak zdał sobie sprawę ze wspaniałości tej techniki. Uniknięcie ataku, którego nawet nie widać jest bardzo trudne. To jest to! - Nie musi mi Pan dwa razy powtarzać! - Powiedział z szerokim uśmiechem wywołanym ekscytacja na myśl o wyzwaniu jakim była nauka bardziej zaawansowanej techniki.

Nauka techniki C - Ganchūsō (-10 PF)
Pokaż/Ukryj:
Kouji oddalił się trochę od Tsuhikage, który i tak skupił się na swoim własnym treningu. Kto by przypuszczał, że kiedyś spotka tu kage? No, mniejsza. Standardowo, jak przy treningu ninjutsu genin zaczął od uspokojenia oddechu i skupienia się. Tym razem naprawdę musiał się przyłożyć, bo próbował nauczyć się czegoś bardziej wymagającego. Zanim zabrał się do działania próbował dokładnie odtworzyć w swojej głowie krok po kroku, jak jego nowy nauczyciel wykonał owe jutsu - Pomyślmy... Najpierw złożył pieczęć barana. Potem przyłożył rękę do ziemi i bum! Łatwizna. - Chociaż genin zdawał sobie sprawę, że z pewnością nie jest to takie proste na jakie wygląda. Chłopak uklęknął na jedno kolano, po czym zawiązał pieczęć barana potrzebną do wykonania techniki i zamknął oczy, dla lepszej koncentracji. Powoli i sukcesywnie mieszał swoją chakrę, próbując nadać jej naturę żywiołu ziemi. Następnie, tak jak zrobił to Izuro, przyłożył rękę do ziemi przesyłając do niej chakrę. Manipulując błękitną energią przesłaną do gruntu, młody ninja starał się "wyciągnąć" skałę z ziemi, aby stworzyć ziemny pal. Po chwili skała chrupnęła i z ziemi powoli zaczęła się wyłaniać skała, aż osiągnęła wysokość ok. jednego metra. Jednak tempo w jakim to robiła było wręcz ślimacze. Mimo to chłopak był z siebie zadowolony. Wydawało mu się, że idzie w dobrym kierunku. Oczywistym jednak było dla niego, że musi użyć znacznie większej ilości chakry jeśli chce, aby pal pojawił się szybciej i był twardszy. Przystąpił zatem do kolejnej próby. Tak samo jak poprzednio chlopak złożył pieczęć barana, zebrał i wymieszał chakrę, jednak tym razem w znacznie większej ilości, po czym ponownie przyłożył rękę do ziemi przesyłając do niej chakrę, pod wpływem której pojawił się kolejny, kamienny pal, lecz tym razem już szybciej. Jednak czy wystarczająco szybko? Trudno było ocenić, aczkolwiek zwiększenie ilości chakry zdawało się być krokiem w dobrym kierunku. Jednakże pozostawała jeszcze jedna kwestia, a mianowicie ostrość kamiennego pala. Te które stworzył do tej pory faktycznie bardziej przypominały kamienne pale, aniżeli kolce. Czymś takim to może komuś obić kolano, ale raczej nie zabić. Musiał coś z tym zrobić. Po raz kolejny Kouji zebrał zawiązał pieczęć, zebrał odpowiednią ilość energii, którą oczywiście za pośrednictwem ręki przesłał w podłoże, lecz tym razem zamiast przy jej pomocy od razu wyrwać skałę z ziemi, użył jej aby nadać jej najpierw odpowiedni kształt. Używając chakry niczym dłuta, rzeźbił w skale zaczynając u jej nasady i stopniowo zwężając ją ku górze, aby stworzyć naostrzoną końcówkę. Cały proces miał miejsce pod ziemią, więc młody Gari nie widział jak rzeczywiście mu idzie. Mógł sobie to jedynie wyobrazić, ale jak nie od dziś wiadomo, że wynik starcia wyobrażenia kontra rzeczywistość bywa różny. Kiedy w końcu genin uznał, że skała nabrała już odpowiedniego kształtu, nie pozostało mu nic innego jak użycie reszty chakry i wypchniecie naostrzonego pala ku górze i finalne zakończenie techniki. Jednak czy efekt końcowy będzie zgodny z jego oczekiwaniami?

Treningi (4/5)
Mowa/myśli

Obrazek

Awatar użytkownika
Ayatsuri Joutei
Wioska: Suna
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 19
Szybkość: San Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi ++
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Katon: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=865

Post autor: Ayatsuri Joutei » śr, 12 lut 2020, 17:04

Próbowałeś stworzyć wpierw kamienne pale, które potem można byłoby naostrzyć. Początkowe efekty wyglądały całkiem nieźle, niestety jednak, każdy z nich kilka chwil po stworzeniu się rozpadał na niewielką stertę kamieni. Problem najprawdopodobniej leżał w zespoleniu całej tej materii w całość. Do tego spostrzegłeś, że kamieni jest trochę mniej niż wskazywałaby na to objętość twoich tworów. Wniosek nasuwał się jeden - otoczka ci się udała, ale zostało puste wnętrze. Musisz jeszcze trochę popracować

/Długość co prawda całkiem ładnie, nawet trochę więcej niż normalnie wymaga się na technikę rangi wyżej, więc chciałem dać akcepta, jednak jest pewien problem - z uporem godnym lepszej sprawy stwierdzasz co ci się udało - to rola MG. Popracuj nad tym, bo poza tym jest całkiem spoko ;)
Pokaż/Ukryj:
Po misje i wyprawy serdecznie zapraszam na gg.

Awatar użytkownika
Kouji Gari

Post autor: Kouji Gari » śr, 12 lut 2020, 17:53

Kiedy chłopak ujrzał, jak ziemi wyrósł kamienny, ostry kolec ten się naprawdę uciszył, jednakże jak się okazało jego radość nie trwała długo, bowiem ten nagle rozsypał się na kawałki. Mina genina momentalnie zrzedła, a na jego twarzy wykrzywiła się w złości. Przecież zrobił wszystko dokładnie tak jak robił to Izuro, więc dlaczego pal się rozpadł? Podszedł do bliżej do swojego tworu, a raczej tego co z niego zostało i przyjrzał mu się dokładnie. Okazało się, że kolec był pusty w środku! No czegoś takiego to by się w życiu nie spodziewał. Jak widać nie zrobił wszystkiego tak jak powinien. Zapomniał o utwardzeniu! Zgrzytnął zębami zdając sobie sprawę z tego jak banalny błąd popełnił. Nie pozostało mu nic innego jak spróbować ponownie. Chłopak ponownie przyklęknął na ziemi, zawiązując już po raz wtóry pieczęć barana i starając się zebrać chakrę, a następnie nadać jej naturę ziemi. Koujiego oblał zimny pot. Nawet jeśli był to tylko trening to ubytek chakry w jego organizmie był odczuwalny. Od razu było widać, że to technika przerastająca umiejętności przeciętnego genina. Gdy uznał, że zebrał już wystarczającą ilość energii, przyłożył dłoń do ziemi, starając się przesłać ją do gruntu. Tym razem jednak zanim przystąpił do "rzeźbienia" ziemi, postanowił użyć swojej mocy aby najpierw ją ścisnąć i utwardzić. Jeśli mu się to udało to podjął kolejną próbę uformowania gotowej skały w naostrzony pal. Oddech chłopaka przyśpieszył z wysiłku, jednak mimo to starał się utrzymać potrzebna koncentrację. Gdy doszedł do wniosku, że twór jest już gotowy, spróbował kolejny raz wypchnąć go na powierzchnie, aby ujrzał on światło dzienne. Miał nadzieję, że tym razem mu się powiodło.
Mowa/myśli

Obrazek

Awatar użytkownika
Asakura Zaji
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 22
Zręczność: Ni Kaishi ++
Kontrola Chakry: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi ++
Kontrola Katon: Ichi Kaishi +
Kontrola Doton: Ichi Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=6456&p=132945#p132945

Post autor: Asakura Zaji » czw, 13 lut 2020, 09:56

Akcepcik!
Obrazek

Awatar użytkownika
Kouji Gari

Post autor: Kouji Gari » czw, 13 lut 2020, 12:23

Gdy z ziemi wyszedł kamienny kolec, chłopak niepewnie podszedł do niego i mu się przyjrzał. Bał się, że znowu coś pokićkał i ten zaraz znowu się rozleci. Popukał w niego palcem, a ten wciąż był cały. Jednak, aby być całkiem pewny Kouji zrobił zamach nogą i kopnął w kamienny pal, nie szczędząc siły. - Aua! Szlag! - wrzasnął, łapiąc się za goleń. Tym razem wszystko wskazywało na to, że to lita skała. A więc udało mu się! Czas najwyższy, bo już zaczynało brakować mu chakry. Chłopak spojrzał w kierunku Tsuchikage, chcąc się pochwalić swoim osiągnięciem, lecz zobaczył, że ten jest wciąż zajęty własnym treningiem. No trudno. Powie mu potem, ale może nie ma co marnować czasu i jeszcze trochę potrenować? Ale na pewno nic z ninjutsu. Jeszcze by tu padł z braku chakry. Postanowił więc zabrać się za to, po co pierwotnie tu przyszedł.

Trening zręczności na Ichi Kaishi (-15 PF)

Młody członek Klanu Gari postanowił zająć się poprawą gibkości swojego ciała. Wciąż jego sprawność fizyczna pozostawiała sporo do życzenia, a ambicje Koujiego nie ograniczały się do rangi chuunina, więc nie mógł sobie pozwolić na stanie w miejscu. Przechodząc jednak do sedna, co może być lepsze na poprawę gibkości ciała, jak nie rozciąganie? Chłopak stanął w lekkim rozkroku i zaczął wykonywać najzwyklejsze w świecie skłony z pogłębianiem. Z każdym powtórzeniem chłopak starał się sięgnąć jak najniżej, aby móc położyć na ziemi całą dłoń. Po zrobieniu około 15 powtórzeń, chłopak splótł dłonie na potylicy i zaczął wykonywać przysiady. Starał się utrzymać cały czas przy tym prostą sylwetkę, aby nogi właściwie pracowały i je wzmocnić. Po kolejnych 15 powtórzeniach, genin wyprostował jedną nogę, kierując ją w bok, po czym zaczął przenosić ciężar swojego ciała na wyprostowana nogę, stopniowo ją uginając, jednocześnie prostując drugą. W ten sposób pracował nad rozciąganiem nóg. Po następnych kilkunastu powtórzeniach, genin przykucnął, ponownie splatając dłonie z tyłu głowy i poćwiczyć tzw. zajączki. Jednak po wykonaniu pierwszego skoku chłopak syknął z bólu. Po tym całym biegu z wioski, aż tutaj nogi dawały mu się mocno we znaki, lecz nie miał zamiaru odpuścić, choćby miał się czołgać w drodze powrotnej do domu. Hop! Hop! I hop! Każdy skok wykrzywiał twarz młodego Gari w grymasie bólu. Jednak jeśli chciał poprawić siłę swoich nóg, a co za tym idzie skoczność to nie było innej drogi. Przy kolejnym skoku chłopak stracił równowagę i się przewrócił, jadąc dłońmi po kamieniach. Oj, chyba bez opatrunków się nie obejdzie. Mimo to nie zrażał się i kontynuował dalej, wykonując kolejne skoki. Miał tylko nadzieję, że te wszystkie ćwiczenia przyniosą oczekiwany rezultat.

(Treningi 5/5)
Ostatnio zmieniony czw, 13 lut 2020, 13:12 przez Kouji Gari, łącznie zmieniany 1 raz.
Mowa/myśli

Obrazek

Awatar użytkownika
Asakura Zaji
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 22
Zręczność: Ni Kaishi ++
Kontrola Chakry: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi ++
Kontrola Katon: Ichi Kaishi +
Kontrola Doton: Ichi Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=6456&p=132945#p132945

Post autor: Asakura Zaji » czw, 13 lut 2020, 12:47

Przy skokach faktycznie chłopak miał niemałe problemy ze złapaniem równowagi - w głównej mierze przez wcześniejszy wysiłek. Do tego jeszcze dochodziło zmęczenie duchowe, aczkolwiek upór młodzieńca w ćwiczeniach dał realne efekty; kiedy miał po raz kolejny upaść, zręcznie pozbierał się i tym samym nie wywinął orła.
Akcepcik!
Obrazek

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » czw, 13 lut 2020, 13:29

/Nauka Ishi No te - Doton C 4/10 (Kontrola Yon+)

Dostrzegłem, że chłopak ukończył już technikę którą mu pokazałem. Widać było dlaczego w raportach tak wiele o nim wspominali. Miał on potencjał, napewno wyjdzie z niego dobry shinobi tylko jak dobry? Jak bystry jest? Co jeżeli przyjdzie mu zginąć przedwcześnie? Podszedłem bliżej niego aby zadać mu pytanie.
- Opowiedz mi coś o sobie, o Twojej historii, gdzie mieszkasz? Nie ukrywam wydajesz się interesującym i przyszłościowym shinobi. - uśmiechnąłem się do niego, założyłem swój sakkat i odwróciłem się na pięcie. Pora było na treningi o nieco większych wymaganiach. Wziąłem głęboki wdech i odsunąłem się o parę metrów.
- Nie przejmuj się, wciąż cię słucham. Po prostu chcę też czegoś się nauczyć. W końcu Kage nie może spoczywać na laurach. Gdybym pokazał ci pełnię swoich umiejętności no to mógłbyś się mocno zdziwić, ale jest paru na tym świecie równie potężnych co ja. Między innymi Mizukage, pozostali są wątpliwego poziomu... To jednak nie ważne, ważniejsza jest siła wioski. Militarnie jesteśmy w czołówce! Jak nie najlepsi... - zaśmiałem się. Może byłem pewny siebie? No, ale wydaje mi się, że raczej miałem ku temu powody by tak mówić. Nie jedną wojnę już przeżyłem. Ścisnąłem mocniej dłoń na myśl o wojnie z Kumo w której to omal uszedłem z życiem. Miałem więcej szczęścia, a niżeli moi przyjaciele. Od zawsze nienawidziłem tej wioski, gardziłem nią. Wiedziałem, że pewnego dnia ją będę chciał zniszczyć. Musiałem się jednak zabrać do pracy. Zamknąłem oczy aby skoncentrować czakrę, następnie przelałem naturę czakry do niej. Wszystko opierało się na dobrze mi znanym Dotonie którego tak dobrze dopieściłem. Nie do końca w takich umiejętnościach wiedziałem od czego zacząć gdyż nie byłem dobry w Taijutsu, ale musiałem się jej nauczyć. Zawsze to jakieś dodatkowe wzmocnienie podczas walki. Poczułem, że jestem odpowiednio zmotywowany, otworzyłem oczy, spojrzałem na ziemię która to była dla mnie jak matka. Pieczęci nie było toteż złożyłem ręce i uderzyłem dwoma w ziemię tak aby one oblepiły się ziemną konsystencją i umocniły moje dłonie. Miałem nadzieję, że uda mnie się coś takiego. Nie należało to już do takich łatwych, ale byłem dobrej myśli.

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Sanjuro Sadatake
Organizacja: ---
Ranga: T. Chunin
Wiek Postaci: 15
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Kontrola KG: San Kaishi
kontrola_suiton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=265513#p265513

Post autor: Sanjuro Sadatake » czw, 13 lut 2020, 13:39

Obgadywanie innych Kage w najlepsze nie przeszkadzało ci w treningu - nie mniej należy się spodziewać po wielkim wojowniku. Ploteczki i podbijanie świata jednocześnie? Co to dla potężnego Douhito! Przy kontakcie twoich dłoni z ziemią, ta ożyła i niczym świadome stworzenie oplotła twoje ręce, formując się w dwa maczugopodobne twory. W takim wydaniu wyglądałeś zabawnie, ale nie interesowało cię, to. W końcu opanowałeś kolejny manewr z wachlarza ziemnych technik!

Akcept!
Obrazek

Your competition isn't other people.
Your competition is your procrastrination, your ego.
The knowledge you neglect.
The negative behaviour you're nurturing & lack of creativity.
Compete against that.

W sprawach MG - prowadzenia misji/wypraw/ocen rzeczy - zapraszam na gg albo priv.

Awatar użytkownika
Kouji Gari

Post autor: Kouji Gari » pt, 14 lut 2020, 13:24

Kiedy genin zakończył trening, klapnął sobie chwilę na ziemi chcąc nieco odpocząć. Był zmęczony i czuł, że osiągnął swój limit na dzisiejszy dzień. Zaraz jednak podszedł do niego Tsuchikage, prosząc aby opowiedział mu coś więcej o sobie. Był troszkę zaskoczony, że głowa wioski się nim tak interesuje? Może rzeczywiście jest bardziej wyjątkowy niż sam uważał? Tylko patrzeć jak sodówka uderzy mu do głowy. Kouji przez chwile zastanawiał się od czego by tu zacząć. - To tak... - Zaczął w końcu. - Mieszkam oczywiście w wiosce, jak większość shinobi. Mój dom nie leży jednak, ani na obrzeżach, ani w centrum wioski. Znajduje się on gdzieś tak po środku. Z okna mam bardzo dobry widok na pańską siedzibę. Mój tata też był shinobi, lecz podczas jednej z bitew został ranny i kuleje na jedną nogę, toteż musiał z tego zrezygnować. Teraz zajmuje się produkcją fajerwerków i materiałów pirotechnicznych. Kaoru Gari, może Ósmy kojarzy? - Mówił jednocześnie obserwując co robi jego kage. On również trenował techniki uwolnienia ziemi, lecz te nie wyglądały jakoś bardzo skomplikowane. Prawdę mówiąc liczył zobaczyć coś bardziej niezwykłego i spektakularnego. No, ale nie powiedział tego na głos, tylko kontynuował dalej. - Od zawsze fascynowały mnie zdolności mojego klanu i eksplozje. Często wymykałem się po lekcjach na poligon, poza wioską, aby obserwować jak ludzie z wioski testują nowe wynalazki i bomby! Chociaż muszę przyznać, że długo podchodziłem do tematu lekkomyślnie i proszę. Oto i efekty. - Powiedział, unosząc rękę i ukazując brak, połowy małego palca. - Widziałem również na własne oczy jak niewypał rozerwał członka mojego klanu, gdy ten podszedł sprawdzić co nie zadziałało. I choć od tamtej pory stałem się bardziej ostrożny to ojciec dalej wzdryga się przed uczeniem mnie sztuki pirotechniki. Boi się chyba, że wyślę nasz dom na księżyc, no ale przecież bym tego nie zrobił - stwierdził, lecz zaraz potem dodał ze złośliwym uśmiechem. - Żeby to zrobić potrzebuję czegoś więcej niż tej odrobiny siarki i saletry co trzyma w warsztacie. Jak uzbieram tak z dziewięć, dziesięć beczek to wtedy spróbuję. Wysłałby mnie Ósmy na jakąś bardziej dochodową misję, bo jak tak dalej pójdzie to prędzej księżyc spadnie na ziemię, niż sam się tam wybiorę - zażartował. A może to wcale nie był żart? Chłopak może i zmądrzał, co nie zmieniało faktu, że nadal miewał szalone pomysły. Koujiego zainteresowały słowa Tsuchikage, mówiącego że na tym świecie jest wielu potężnych shinobi, a on i jego wioska są w ścisłej czołówce, zaś cała reszta poza Mizukage to jakieś leszcze. Serio był taki potężny? Czy po prostu był pyszny i się przechwalał? Ciężko było stwierdzić. Chociaż może... - No to chce się zdziwić! - Powiedział zrywając się na równe nogi, chociaż te wciąż bolały go niemiłosiernie. - Tsuchikage-sama! Proszę nie dać się prosić i pokazać mi jakąś potężną technikę. Twierdzi Pan, że pański klan również potrafi wywoływać eksplozję. Chciałbym zobaczyć to na własne oczy. Jednak tak jak już powiedziałem. Mimo młodego wieku widziałem już całkiem sporo potężnych wybuchów, więc uprzedzam, że nie łatwo mnie zaskoczyć! - Zaznaczył z szerokim i nieco chytrym uśmiechem. Czyżby tym sposobem młody Gari trochę podpuszczał głowę wioski, aby ten się nie powstrzymywał i jednak zaprezentował mu coś naprawdę potężnego? Pytanie tylko, czy Izuro się zgodzi.
Mowa/myśli

Obrazek

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » ndz, 16 lut 2020, 11:16

Młodzieniec zaczął opowiadać o swoich przygodach z pirotechniką, o jego ojcu. Coś tam kojarzyłem po nazwisku, ale czy go osobiście znałem? Raczej ciężko, jako Tsuchikage znałem sporo ludzi, ale akurat nie mogłem znać wszystkich. Spojrzałem się w niebo, czym był wybuch? W chłopaczka głosie brzmiał naprawdę słabo, a w moich myślach miałem wspomnienia zniszczeń jakie moje zdolności wyrządzały. Nie wiedział widocznie co wielcy Kage potrafią, czy chciałem mu to pokazać? Może nie do końca, ale jednak trzeba będzie skoro powątpiewa w potęgę swojego przełożonego. Uśmiechnąłem się do niego po czym odsunąłem się parę metrów w tył.
- Nie chcę tego robić, moje zdolności potrafią niszczyć wioski! No, ale co nieco ci pokażę! - pierwszym od czego musiałem zacząć było tak zwane C2 Ryuu, czyli potocznie mówiąc smok przechowujący materiał. Nie było go łatwo zrobić toteż postanowiłem się skoncentrować. Wsadziłem po dwadzieścia materiału gliny do każdej z dłoni, razem czterdzieści. Jamy gębowe zaczęły przeżuwać całość, teraz chłopak mógł dostrzec to co Douhito cechowało, czyli otwory gębowe w dłoniach! Trochę to trwało zanim zdążyły przemielić cały towar. Złożyłem dłonie w miseczkę, a z dłoni wyleciała konsystencja. Ścisnąłem ją, a następnie złożyłem pieczęć psa i barana. Odstawiłem zwierze które zaraz zwiększyło swoją wielkość. Już to mogło pokazać co tak naprawdę cień wioski potrafi, ale nie zamierzałem na tym poprzestać! Wsiadłem na niego.
- Teraz patrz! - uśmiechnąłem się po czym wzbiłem w powietrze. Smok ledwo się podniósł, ale cóż był naprawdę ciężki! Kiedy byłem już dość wysoko przyłożyłem dłonie do ciała smoka, nadałem mu polecenie aby wytworzył kolejne dzieło. Wziął cztery kawałki ogona, chwilę to potrwało po czym wystrzelił ogromny gliniany pocisk w górę. Było to Nuade no jutsu. Pod względem wybuchu było to najsilniejsze z moich dzieł w obecnej chwili. Nie zamierzałem aktualnie opanować zakazanej techniki klanu! Pewnie kiedyś będę musiał, ale teraz? Nie zamierzałem. Dzieło uderzyło w inną górę niż przebywaliśmy. Sam wybuch musiał robić naprawdę spore wrażenie, odległość była na tyle oddalona aby nie zrobić chłopakowi krzywdy. Kiedy to skończyłem opuściłem się w dół wraz ze smokiem i spojrzałem na Gennina co on stwierdzi, czy był zdziwiony potęgą? Trochę to wszystko trwało, nie były to szybkie pociski, a i takie miałem w zanadrzu.
- No i jak? - uśmiechnąłem się do niego oczekując informacji o wrażeniach jakie napewno miał na widok tego co zrobiłem.

Pokaż/Ukryj:
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Kouji Gari

Post autor: Kouji Gari » wt, 18 lut 2020, 20:47

Gdy genin usłyszał, że Tsuchikage pokaże mu jedną ze swoich technik, uśmiechnął się szeroko z ekscytacji, a może i satysfakcji, że udało mu się namówić głowę wioski do tego. Najpotężniejszy shinobi w wiosce zaraz zaprezentuje mu swoje zdolności! Nie mógł tego przegapić! Chłopak uważnie obserwował poczynania Izuro. Zastanawiał się jakiej techniki użyje. Ten wyciągnął jakąś białą masę przypominającą ciasto i wtedy dostrzegł, że gość ma... Usta na dłoniach, które zaczęły przeżuwać to coś! Po chwili jednak uczucie zdziwienia ustąpiło obrzydzeniu. Forma tej techniki zdawała się być po prostu ohydna! No i niby jak to się miało do wybuchu? Zaraz miał się przekonać. Po chwili usta wypluły tą całą masę, a kage ją ugniótł, nadając jej kształt. Złożył pieczęcie i oczom Koujiego ukazał się wielki, biały smok. Dopiero terach chłopak spostrzegł, że materiał, z którego został zrobiony to była glina. Ale jakim cudem on nagle tak urósł? Nagle kage wskoczył na swoje dzieło i wzbił się w powietrze. Genin jednak wciąż nie rozumiał jak ta technika miała się do eksplozji? Ten smok to była bomba? Ale to co? To sam też miał zamiar się wysadzić, że na nim leci? Bezsensu... Jego wątpliwości rozwiał jednak pokaz mocy jaki mu zaprezentował Izuro, bowiem smok nagle wypluł ze swych trzewi mniejszego smoka, który rąbnął w czubek góry, po prostu zamieniając ją w pył! Wybuch był tak potężny, że chłopak poczuł nawet falę uderzeniową, mimo iż góra była oddalona od nich spory kawałek. Zapytany przez Ósmego o wrażenia, młody Gari nie odpowiedział nic, tylko stał i gapił się z otwartą gębą w miejsce, gdzie jeszcze przed chwilą znajdował się szczyt góry. Spodziewał się, że jako kage Izuro będzie potężny, ale prawdę powiedziawszy to co zobaczył przeszło jego wszelkie oczekiwania. Rzecz jasna żadna z bomb, które widział do tej pory na poligonie nie mogła się równać z mocą tego jutsu. Zastanawiał się, ile beczek prochu potrzeba by było, że osiągnąć taki sam efekt. - To było... ZAJEBISTE! - Wykrzyczał, unosząc ręce do góry z zachwytu, gdy tylko szok spowodowany tym co zobaczył minął. - Ja chcę jeszcze raz! - Krzyknął zafascynowany, chociaż wiedział, że Izuro raczej się nie zgodzi. W końcu sam wiedział, ze eksplozje to nie zabawa i nie można nimi ciskać na lewo i prawo. ZWŁASZCZA, gdy rozwalają one góry.
Mowa/myśli

Obrazek

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » śr, 19 lut 2020, 21:30

Po całym pokazie swoich umiejętności spoglądałem na chłopaka chcąc z nim nieco porozmawiać o mojej potędze. To był jeden z paru osób które widziały to co potrafię, a czy to było wszystko? Ciężko powiedzieć! Napewno nie zamierzałem poprzestać na tym co miałem. Wziąłem głęboki wdech, spojrzałem na swoje obolałe ręce. Prócz szczytu i setki dokumentów, a także paru treningów mało co trenowałem. W tej chwili nie miałem jednak na to ochoty.
- Wiesz, chciałbym więcej ci pokazać, w sumie to mam odpowiednio na to zapas gliny, ale jak widzisz moje wybuchy potrafią niszczyć góry, a także i wioski! Szkoda by było zniszczyć tak wspaniałe miejsce, często tu trenuję, ale nie chcę dla zachcianek niszczyć. Chociaż pewnie przyznasz użytkowniku Bakutonu, że wybuch to coś wspaniałego, niepowtarzalnego! - mimo, że sporo używałem tego typu technik to wciąż odczuwałem za każdym razem radość z tego kim jestem, co potrafię.
- By być silniejszym trzeba stale trenować, jeżeli chcesz niszczyć tak jak ja to do dzieła! Trenuj! Przy okazji, misje stoją przed Tobą otworem, aby zarobić i aby pokazać mi swoje umiejętności postaraj się, może wtedy stwierdzę, że warto puścić cię na kolejny szczebel jakim jest Chunnin Exam! - byłem lekko podmęczony treningami, a także tym całym szczytem. Chciałem odpocząć. Oparłem się na smoku, założyłem sakkat tak by lekko mnie okrył od słońca. Odpoczywałem sobie przed dalszym treningiem.
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Kouji Gari

Post autor: Kouji Gari » czw, 20 lut 2020, 17:57

Siła eksplozji Izuro wywarła na młodym członku Klanu Gari niemałe wrażenie, ale musiał się zgodzić z tym, ze takimi technikami nie ma co miotać na prawo i lewo, toteż nie nalegał, aby ten pokazywał mu coś więcej. To co zobaczył w zupełności mu wystarczyło. Jednakże... - Owszem. Wybuch to coś wspaniałego. Potęga, która wzbudza podziw i jednocześnie grozę. - Zgodził się genin. Eksplozja stanowi wielką siłę, a Izuro posiadał na tyle wielką, że z pewnością sam fakt, że ją posiada musi budzić w świecie shinobi strach i każdy dwa razy się zastanowi zanim zadrze ze skałą. A co z Koujim? On był dopiero na początku tej drogi. Kiedy usłyszał od Tsuchikage, że jak będzie więcej trenował to podejdzie do egzaminu na chuunina, chłopak z typową dla siebie ekscytacją podniósł ręce do góry i krzyknął - Tak jest! - Po czym... Zakręciło mu się w głowie i o mało nie upadł na tyłek. Kouji dotknął dłonią skroni. Zrozumiał, że dzisiejszego dnia już za bardzo sobie nie poszaleje. - Ale pozwoli Ósmy, że zacznę od jutra. Czuję, że dzisiaj osiągnąłem już swój limit. A skoro przybył Pan tutaj trenować to nie będę przeszkadzał. Dziękuję, za naukę i poświęcony czas. Dołożę wszelkich starań, aby nie zawieźć Pańskich oczekiwań. A teraz jeśli Ósmy pozwoli, oddalę się. - Po tych słowach chłopak ukłonił się, po czym zabrał podniósł swoją torbę, przerzucając ją sobie przez plecy i ruszając w drogę powrotną do domu.

/zt
Mowa/myśli

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Żelazne Wzgórza”