Skryci między skałami

Jak sama nazwa mówi jest to górzysty teren niedaleko, lecz wciąż na terytorium Wioski Skał. Wzgórza, pagórki, góry co tylko sobie ktoś wymarzy o górach jest właśnie w tym miejscu. Swoją nazwę zawdzięczają pokładom rudy metali i innych metali zawartych oraz zbudowanych z nich, a przy okazji wysokościom sięgającym 500m ponad poziom morza. Typowo suche miejsce, a i piasku nie zabraknie. Jest go tutaj mało i nie zbyt ruchliwy, jednak po części zyskał on połysk żelaza. Kto wie co niektórzy mogą z nim uczynić. Wiatru tutaj nie ma, a przynajmniej do 350metr ów, ponieważ później zaczynają się lekkie zefirki i nasilają się wraz z wysokością. Widać stąd idealnie skalistą Iwe z wyższych wzgórz, a dociera tutaj czasami zapach wiśni.
Awatar użytkownika
Ayatsuri Joutei
Wioska: Suna
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 19
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi ++
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Katon: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=865

Re: Skryci między skałami

Post autor: Ayatsuri Joutei » pt, 28 lut 2020, 09:23

Na horyzoncie pojawił się ptak, który skierował się ku Tsuchikage. Mężczyzna mógł rozpoznać wiadomość z Kiri. To z pewnością ustalenia po szczycie. Ptak szybko dotarł, a już po chwili usłyszeliście kolejny trzepot skrzydeł. Na kolejnym posłańcu znajdował się znak Suny. Teraz chyba nadszedł czas na odpowiedź Tsuchikage.

Wiadomość z Kiri:
Pokaż/Ukryj:
Wiadomość z Suny:
Pokaż/Ukryj:
Pokaż/Ukryj:
Po misje i wyprawy serdecznie zapraszam na gg.

Awatar użytkownika
Douhito Izuro
Wioska: IwaGakure no Sato
Ranga: S. Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi +
Kontrola Raiton: San Kaishi +
Kontrola Doton: Yon Kaishi +
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=1249&p=16313#p16313
Konto Główne: memberlist.php?mode=viewprofile&u=5481

Post autor: Douhito Izuro » pt, 28 lut 2020, 18:53

Pożegnałem się z Genninem, on miał swoje zadania ja swoje. Przede mną jeszcze spora część dnia. Wtem dostrzegłem w powietrzu dwa ptaki, wylądowały przede mną i dostarczyły mi wiadomości. Ręką dałem znak aby odfrunęły. Wolałem użyć swoich, może też dlatego, że chciałem wysłać wiadomości również do innych Kage. Mizukage postanowił wysłać na sąd swojego człowieka, a ja z tym zwlekałem. Czy to dobrze? Nie wiedziałem obecnie gdzie znajduje się Kozoke toteż nie mogłem zadecydować nad sądem, ale może powinienem ustalić termin? Wziąłem głęboki wdech, ugryzłem się w palec, zawiązałem pieczęci i przyzwałem Pakkuna. Spojrzałem na niego.
- Dobrze, że cię widzę stary druhu, będziesz mi potrzebny. Zaraz napiszę wiadomości do każdego z Kage, potrzebuję abyś dostarczył każdą do mojej siedziby, niech prześlą do wszystkich Kage, a także do Związku Wielkich Razem, nie specjalnie ich polubiłem, ale ich siła napewno powinna być w tych czasach licząca się toteż nie mogę ich pominąć. - to mówiąc usiadłem na ziemi, z plecaka wyciągnąłem podręczny kajecik, a wraz z nim coś do pisania i rozpocząłem swoje bazgroły. Nie zamierzałem do wszystkich tak samo pisać, niech każdy wiedział coś innego. Gdy opisałem wszystkie postanowiłem mu wręczyć wiedząc, że ten mały piesek spełni pokładane w nim nadzieje, a ja? Postanowiłem dalej dobrze się bawić tu gdzie jestem. Byłem jednak lekko zaskoczony atakiem Konohy na Sunę, ten niemrawy Hokage zrobił coś takiego? Czy to ktoś za niego? Nie był to jednak prawy ruch co nie specjalnie mnie się spodobało, ale ten temat napewno na osądzie wyjdzie.
"Drogi Mizukage

W odpowiedzi na Twój list, przyjmuję wszelkie informacje i zgadzam się z nimi, w tym samym czasie proponuję osądzić Kozoke, mam nadzieję, że nasi ludzie nie będą głupio straceni za ich w przeszłości występki w końcu shinobi jest potrzebny swojej krainie, liczę więc, że w tych czasach sobie pomożemy jako sprzymierzeńcy. Kara może być, owszem dla Kozoke, pewnie też dla Twojego człowieka, ale nie tak drastyczna jak śmierć czy banicja, ten temat leży po stronie cieni, a jeżeli oni zdecydowali tak jak zdecydowali to reszcie nic do tego.

Pozdrawiam
Hachidaime Tsuchikage Izuro Douhito"
"Drodzy Kage, Związek Wielkich Razem

Proponuję aby osąd na Kozoke również odbył się w tym samym miejscu, tym samym czasie co w przypadku Aruiego. Przytaknę na propozycję Kazekage, a więc proponuję aby odbyło się to dokładnie za miesiąc w Iwa Gakure no Sato, wioska ta będzie ogólnodostępna dla każdego zainteresowanego, a ja jako Kage obiecuję zadbać o wszelkie bezpieczeństwo przybyłych gości. Nie zamierzam również lekceważyć decyzji sądu na temat mojego człowieka. Zapraszam serdecznie.

Dodatkowo dla Kazekage:
Co się tyczy najazdu Konohy, przykro mi z tego powodu, nie mam jednak informacji czy to prawda, a także czy za tym stał Kage. Dlatego też Iwa na samym początku nie zamierza wiele w tym temacie poczynić, jednakże jeżeli faktycznie tak jest to nie możemy tego zlekceważyć dlatego też proszę abyś sprawdził faktycznie wszelkie informacje bo to poważny zarzut. Podczas sądu zadecydujemy co dalej w tej sprawie, masz więc mój głos poparcia jeżeli okaże się to prawdą.

Pozdrawiam
Hachidaime Tsuchikage Izuro Douhito"
Obrazek

Chcesz misję, wyprawę, fabułę? Pisz na gg
Siedzę tylko na niewidocznym. Ewentualnie PW

• Techniki Żywiołów zyskują nieco większą moc - Yōso no Tensai

-Czytanie śladów lvl. 1
    -Szybkie składanie pieczęci lvl. 2
    -Wytrzymałość psychiczna lvl. 1
    - Mistrz Przywołań lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » sob, 29 lut 2020, 19:30

/Trening 5/10 Maddourufu Doton C - (YON +)

Nie chcąc za wiele czekać postanowiłem przystąpić do dalszego treningu, teraz gdy już byłem sam mogłem w samotności potrenować, nikt do mnie nie mówił, na nikogo nie musiałem zwracać uwagi. Wyciągnąłem z plecaka przygotowane wcześniej kanapki, zacząłem konsumcje, nie byłem wybitnym kucharzem, ale każdy posiłek był ważny toteż nie chciałem aby on się nie odbył. Kiedy to skończyłem, wyciągnąłem butelkę wody, wziąłem parę łyków i postanowiłem w końcu zacząć. Od najprzyjemniejszy moment w każdym treningu. Wziąłem głęboki wdech, rozpocząłem lekkie rozciąganie po czym usiadłem na ziemi, zamknąłem oczy i postanowiłem się skoncentrować, wyciszyłem wszelkie myśli, uspokoiłem duszę po czym rozpocząłem wytwarzanie pułapek, skoncentrowałem całą bladoniebieską czakrę w sobie, zacząłem ją mieszać po czym wstałem z ziemi, nie byłem w tego typu zdolnościach specjalistą, ale napewno taka umiejętność pomoże mi podczas ewentualnych ucieczek. Nie śpiesząc się zawiązałem pieczęci małpy, ptaka, smoka, węża, tygrysa po czym przyłożyłem dłoń do ziemi wypuszczając część energii tak aby powstała pułapka, czyli wilki błotne. Od razu postanowiłem ją uaktywnić aby przekonać się czy faktycznie udało mi się wszystko poprawnie wykonać.

Maddourufu.
Pokaż/Ukryj:
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Moeru
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo-Gakure
Ranga: T. Chūnin
Wiek Postaci: 20
Siła: Ni Kaishi +
Szybkość: Yon Kaishi ++
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=291918#p291918

Post autor: Moeru » ndz, 1 mar 2020, 14:12

Twoje wysokie umiejętności we władaniu dotonem, jak i niezbyt trudna technika, której chciałeś się nauczyć, dały ci bardzo szybkie rezultaty. Dzięki doświadczeniu już po chwili mogłeś się cieszyć błotnymi wilkami, czekającymi tylko na okazję, by rozszarpać swój cel. ~Akcept
Mowa | Myśli | Narracja | MG | Admin
Pokaż/Ukryj:
Wyprawa? Misja? Trening? Jakieś ważniejsze sprawy? Zapraszam na GG bądź PW!

Awatar użytkownika
Moeru
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo-Gakure
Ranga: T. Chūnin
Wiek Postaci: 20
Siła: Ni Kaishi +
Szybkość: Yon Kaishi ++
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=291918#p291918

Post autor: Moeru » śr, 4 mar 2020, 21:09

Kouji: 70 PF
Izuro: 75 PF
Sanjuro: 30 PF
Mowa | Myśli | Narracja | MG | Admin
Pokaż/Ukryj:
Wyprawa? Misja? Trening? Jakieś ważniejsze sprawy? Zapraszam na GG bądź PW!

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » pt, 20 mar 2020, 08:03

//Trening Doton C - Doro Bunshin no Jutsu. 6/10

Stałem na tym pustkowiu sam, tylko góry okalały mnie, wiatr lekko dmuchał, a widok zapierał w piersi. Za to kochałem tą krainę tak bardzo wyniszczoną przeze mnie od moich bomb. To była moja oaza spokoju. Wziąłem głęboki wdech, spojrzałem w dal, na słońce które teraz przygrzewało. Było tu tak spokojnie, a ja od czasu do czasu zakłócałem ten spokój. Usiadłem na ziemi chcąc chwilę popodziwiać te piękne zakątki. Jako już bardziej doświadczony wiekiem shinobi odczuwałem inne potrzeby niż tylko walka. Wolałem też spokój, ciszę jednakże wciąż w głowie chciałem wszystko niszczyć. W tej jednak chwili to dla mnie się nie liczyło. To wszystko dawało mi sił na dalsze treningi które przede mną, wziąłem głęboki wdech, podparłem się dłońmi i podniosłem się. Otrzepałem z piachu, lekko rozprostowałem i przystąpiłem do dalszej nauki. Teraz miałem zamiar opanować cholernie prostą technikę, ale praktycznie podstawową, czyli błotnego klona. Zniszczenie go nie powodowało zwykłe poof tylko ręka mogła ugrzęznąć w ów błocie co mogło zawsze pomóc w walce. Odpowiednie wykorzystanie tej zdolności dawało sporą przewagę. Zamknąłem oczy i rozpocząłem koncentrację, przez to wszystko wokół byłem dość chaotyczny, a jednak każdy trening wymagał pełnej mobilizacji. Poczułem jak cała energia zbiera się we mnie, zacząłem ją mieszać z naturą ziemi, po wymieszaniu wypuściłem z ust trochę powietrza. Poczułem spokój ducha, byłem gotowy na następny ruch. Otworzyłem oczy, złożyłem potrzebną pieczęć i wypuściłem energię na zewnątrz chcąc aby obok pojawił się błotny klon. Mimo wszystko inne takie techniki znałem, a więc trudu nie powinno mi to sprawić, taką właśnie miałem nadzieję.

Z.T - wyprawa.

Ostatnio zmieniony pn, 23 mar 2020, 09:57 przez Douhito Izuro, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Sanjuro Sadatake
Organizacja: ---
Wioska: Iwagakure no Sato
Ranga: T. Chunin
Wiek Postaci: 15
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Doton: Ichi Kaishi
kontrola_suiton: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=265513#p265513

Post autor: Sanjuro Sadatake » pt, 20 mar 2020, 09:32

Chociaż więcej uwagi zdecydowanie poświęciłeś podziwianiu zdewastowanego krajobrazu niż samej technice, to kiedy już zabrałeś się do jej wykonywania, okazało się, że przyszło ci to bez większego problemu. Złożywszy pieczęci, wypuściłeś energię, a chwilę później stał obok ciebie drugi Izuro - tylko, że stworzony z gliny. Kopia była dokładnie taka sama, co było ostatecznym dowodem na to, że jutsu udało się w stu procentach.

Akcept.
Obrazek

Your competition isn't other people.
Your competition is your procrastrination, your ego.
The knowledge you neglect.
The negative behaviour you're nurturing & lack of creativity.
Compete against that.

W sprawach MG - prowadzenia misji/wypraw/ocen rzeczy - zapraszam na gg albo priv.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Żelazne Wzgórza”