Ninja Gaiden
http://ninjagaiden.pl/

Sytuacja na świecie!
http://ninjagaiden.pl/viewtopic.php?f=174&t=10045
Strona 1 z 1

Autor:  Kenji [ Wt, 26 kwi 2016, 17:46 ]
Tytuł:  Sytuacja na świecie!

Kronika obecnych wydarzeń Ninjagaiden


 • Dziesięć Avatarów Zniszczenia rozpoczyna atak
  Pierwszymi celami została Iwagakure no Sato oraz Kirigakure no Sato. Obydwie wioski zostały doszczętnie zniszczone. Mimo zmasowanej obrony, ani Tsuchikage (Izuro Douhito), ani też Mizukage (Kenji Hozuki), nie zdołali powstrzymać szaleńców przed totalną destrukcją. Jednym z Avatarów okazuje się potężny Raikage, który nie wiadomo jak, wrócił do żywych. W międzyczasie jeden z antagonistów, wpada za pomocą meteorytu w stadion Tsume no Kuni, niszcząc go doszczętnie. Sam wyzwala niezwykle gęstą mgłę, przy okazji mocno okaleczając Raikage (Taharii Rakurai) oraz Daimyo tegoż kraju (Doshizo Ashizojizo). Jednak ginie z rąk potężnego Sannina (Mizuno Uchiha), który zrównuje go z ziemią i zostaje poniekąd bohaterem Kraju Pazura
 • Przebudzenie Son Goku
  Podczas wydarzeń, niedaleko Konohagakure no Sato, dzielna Kunoichi (Mirā Sekiei) wraz z Shinobim (Nobukazu Uchiha) biorą udział w walce z członkami Avatarów. Podczas walki dochodzi do przebudzenia Bijuu, który drzemał w młodej Jinchuuriki, a ten na cel wyznacza sobie jedną z bram Konohagakure. Tam, mierzy się z licznymi oddziałami, a głównymi aktorami była Daimyo Tsume no Kuni (Doshizo Ashizojizo), która przypadkiem została przeteleportowana wraz z Kapitanem ANBU (Tsuyo Uchiha), który wykorzystując Hiraishin no Jutsu, przeniósł miniaturkę Bijuu i dzięki wielkim umiejętnościom, zażegnał niebezpieczeństwo. Podczas tych wydarzeń, niejaki Nukenin (Anzou Douhito) w desperackim akcie, wysadza się wraz z dwoma ANBU Konohagakure. Obwiniany za ten atak jest inny Nukenin Kumo, niejaki Kenji Yami.
 • Dziesięć Avatarów Zniszczenia obiera kolejny cel
  Następną wioską zrównaną z ziemią została Konohagakure no Sato. Mimo wieli śmiałków na czele z Hokage (Kiname Inuzuka) nie zdołali oni powstrzymać napastników przed obroną wioski. W międzyczasie Daimyo Tsume no Kuni (Doshizo Ashizojizo), podczas ataku, traci panowanie nad Przeklętą Pieczęcią i wspomaga Avatarów w dziele zniszczenia, pustosząc Konohagakure. W międzyczasie, we ferworze walki jednego z Avatarów - o stalowej skórze, prawdopodobnie z klanu Hagane no Jintek, zabija młody Nukenin (Kenji Yami), który w sprytny sposób pozbywa się przeciwnika odwracając jego uwagę i atakując od tyłu.
 • Avatary zrównują z ziemią Kumogakure
  Nie obyło się bez ofiar i w Wiosce Ukrytej w Chmurach. Tę też dotknęła apokalipsa, której dokonały Avatary, który już nie było Dziesięciu, a pozostała ósemka. Mimo to, ich wielka siła ofensywna została przedstawiona i wojownikom w Kumo, z której zrobili cmentarz. Jedynym, który mógł coś poradzić był sam Raikage - Tahari Rakurai, jednak i on nie poradził sobie z żadnym z nich, więc jego wioskę spotkał ten sam los co pozostałe.
 • Egzamin na Chuunina.. Zatrzymany!
  Młodzi Genini z Pięciu Wielkich Wiosek Ninja zostali zgromadzeni w Getsu no Kuni, Kraju Księżyca z okazji kolejnej edycji Chunnin Exam. Wszystkim udało się przejść przez część pisemną, gdzie w kolejnym etapie musieli się ścierać ze sobą na arenach jeden na jednego. Niestety i w tym wypadku, pojedynki zostały przerwane przez nagłe natarcie Avatarów, które miały w każdym z miejsc ewidentnie jakichś szpiegów, którzy przekazywali im na bieżąco informacje o miejscach ważnych wydarzeń. Podczas tego wypadku przy pracy, Genini spisali się na medal i odpierali ataki bestii, które przybyły wraz z potężnymi Nukeninami. Avatarzy po nasyceniu się i zamordowaniu wielu osadników zniknęli, a wszyscy co przetrwali i wykazali się podczas walki zostali nagrodzeni przez swoje wioski bezpośrednimi awansami na Chuunina.
 • Gdzie dwóch się bije.. Tam Kirigakure korzysta!
  Tak można nazwać sytuację, która wydarzyła się w trakcie egzaminu na chuunina w Getsu no Kuni. Aktualny Mizukage (Hao Kuro-shin) wykorzystał moment, w którym osłabione i przestraszone wioski przed Avatarami zapomniały jeszcze o jednej Wielkiej Nacji. Gdy została już tylko Sunagakure do zniszczenia, wielki taktyk, jakim był Mizukage, postanowił wykonać ruch na wroga. Ruszył wraz ze swoim Chuuninem (Kajin Hiarin), Jouninem (Kenji Yami) i oddziałami ANBU do Wioski Ukrytej w Piasku, w której dokonał istnej rzezi. Sam tworząc w głównej bramie stosowne warunki wysłał mniejszy oddział z Kenjim na czele w celu zgładzenia obecnej Kazekage, która zginęła z rąk szermierza, gdy tylko włamali się pod osłoną mgły do Siedziby Kazekage. Okradając cały skarbiec, uciekli czym prędzej, wracając do Mizu no Kuni.
 • Obrady bohaterów trwały w najlepsze!
  Z jednej strony egzamin na Chuunina. Z drugiej, splądrowanie Sunagakure przez Kirigakure i wydarzenia które zostały zarejestrowane we wszystkich innych wioskach. Avatary to główny wróg wielkich wiosek, takie było orzeczenie całego świata shinobi. Przejęli się tym też najsilniejsi, którzy poniekąd rządzą i dzielą, choćby z cienia. Zebranie w Chigakure trójki potężnych Shinobi, w której skład wchodzili odpowiednio Chikage (Mizuno Uchiha), Raikage (Tahari Rakurai) i kapitan ANBU Konohagakure (Tsuyo Uchiha) doprowadziły do zawiązania trwałego Sojuszu, w której skład wchodzą póki co Konoha, Kumo oraz Chigakure. Sojusz, powstał w jednym celu. Zniszczenia Avatarów, choćby za cenę życia. Plan powstał w głowach przywódców, polegając na taktyce i uprzedzeniu rywali. Dobranie najsilniejszych shinobi z różnych wiosek i dotarcie do Sunagakure, zastawiając pułapkę na Avatary, a następnie wybicie jednego po drugim. Choćby się udało zabić przynajmniej jednego czy dwóch..

Cytuj:
Wyrwa w cyklu reinkarnacji: Z powodu ataku Awatarów Zniszczenia plan astralny jak i cykl śmierci i ponownych narodzin został zachwiany. Między światami powstało wiele wyrw, które umożliwiają powrót do świata żywych wielu dawno już zmarłych shinobi. Jeśli nasza postać zginie, a uszkodzenia jej ciała są na tyle duże, że nikt na ziemskim planie nie będzie wstanie ich zregenerować możemy uciec z "więzienia dusz" z powrotem do świata żywych. By to zrobić należy odczekać pięć dni, a następnie "obudzić się" w miejscu zbliżonym do miejsca śmierci bez wspomnień z ostatnich dziesięciu fabularnych dniu swojego życia ze zregenerowanym ciałem (wyjątkiem są doujutsu). Przez następne trzy dni (realne), bądź pięć dni fabularnych postać będzie osłabiona (obniżony o jeden poziom wszystkich statystyk). Zabiegiem takim można również wyjaśnić nagłą zmianę wieku oraz wyglądu postaci.


Co dalej? Żyjcie z naszym forum dalej! Twórzcie historię!

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/