Ninja Gaiden
http://ninjagaiden.pl/

Erom zbiera grzyby- a jednak nie... to tylko drewno
http://ninjagaiden.pl/viewtopic.php?f=186&t=6555
Strona 1 z 1

Autor:  Erom Netre [ N, 24 lut 2013, 19:04 ]
Tytuł:  Erom zbiera grzyby- a jednak nie... to tylko drewno

Po wyjściu z biblioteki tradycyjnie mój łuk zaczepił się o framugę zdobywając kolejną już rysę na pięknym, lecz niezbyt twardym drewnie wiśni. Utrapienie, ale cóż poradzić skoro tylko takie drewno rośnie w okolicy. Zmierzając w kierunku budynku kage dumałem nad sposobem wzmocnienia swojego łuku, kiedy wpadłem na genialny pomysł. A czemu by nie zdobyć po prostu lepszego drewna? Uśmiechnąłem się na myśl o ciasnocie umysłowej która chwilowo mnie ogarnęła. Po co wzmacniać czymś łuk obniżając tym samym przydatność łuku skoro można po prostu wyruszyć do kraju drewna i tam sobie zdobyć to czego się potrzebuje.

Zakręciłem praktycznie w miejscu by skierować swoje kroki w kierunku bramy skąd miałem zamiar wyruszyć do kraju drewna...

Autor:  Dan Hayashi [ N, 24 lut 2013, 19:33 ]
Tytuł:  Re: Erom zbiera grzyby- a jednak nie... to tylko drewno

Ni z tąd ni z owąd przerwał trening. Tak po prostu. Odechciało mu się. Miał jednak inny cel, nawet było ich kilka. Czuł, że są ważniejsze niż trening. To miało wielkie znaczenie. Zrozumiał, że bycie shinobi to nie tylko treningi i zdobywanie siły, ale walka z samym sobą i własnymi słabościami. Ciekawe co mnie tam czeka, w sumie chciałbym w końcu gdzieś się ruszyć ale na dłużej, tak by w końcu poznać świat. W wiosce jest bezpiecznie ale świat jest różny i trzeba go eksplorować. Przez pustynię ruszył prosto w stronę Mori no kuni, przeszedł obok bramy ponieważ była po drodze. Tam zatrzymał się na chwilę. Zobaczył czy wszystko ma. Katana przypięta mocno przy boku. Gurda była na plecach. No właśnie! Zdjął ją. Z tego bólu w plecach została zrzucona na ziemię. Piasek się wysypał, za pomocą swych umiejętności wzniósł go w górę w wsypał z powrotem do środka. Następnie zapieczętował ją w średnim zwoju który znajdował się na plecach.

Autor:  Erom Netre [ N, 24 lut 2013, 19:47 ]
Tytuł:  Re: Erom zbiera grzyby- a jednak nie... to tylko drewno

Kiedy przechodziłem już koło bramy mój zmysł wyczuwania chakry zadziałał. To ten koleś stojący koło bramy używał swojej chakry do... bez jaj ruszania piaskiem. Nie był on taki zwyczajny, lecz jakby z metalu. Po szybkiej analizie wyczułem, że jest on na podobnym poziomie kontroli chakrą jak ja sam. Zaciekawiony niezwykłą zdolnością chłopaka z Suny podszedłem bliżej. Hej, jak udaje Ci się panować nad tym piaskiem? To jakaś nasza wioskowa technika? Trochę dziwne pytanie ale cóż nie byłem obyty w wioskowych sprawach przez moje przymusowe szkolenie, ale w sumie kiedyś się trzeba wszystkiego dowiedzieć. Podszedłem jeszcze bliżej by ten zobaczył moją opaskę, która zwykle była starannie ukryta.

Autor:  Dan Hayashi [ Pn, 25 lut 2013, 18:45 ]
Tytuł:  Re: Erom zbiera grzyby- a jednak nie... to tylko drewno

Był już gotowy, podróż miała się zacząć. To był jej początek. Hayashi wziął głęboki oddech. Przymknął oczy. Myślał cały czas o wyprawie. Postawił jeden krok do przodu. Nagle jakiś mężczyzna podszedł do niego. Zaczepił go i przerwał Danowi wyprawę tuż na początku. Delikatnie to go zirytowało ale nie ukazywał zbytnio negatywnych uczuć. Wręcz przeciwnie. Uśmiechnął się i postawił się do pionu.
-Hej...tak w ogóle to jestem Dan Hayashi, mieszkaniec Suna gakure. Ty także jesteś stąd. Nie wydaje mi się bym wcześniej Cię widział. No dobrze, jeśli chodzi o moją umiejętność to jest to podstawowa technika klanu Maji polegająca na kontroli żelaznego piasku. A ty, także jesteś shinobi, prawda?-
Wiedział, że jest shinobi ale chciał dowiedzieć się o jego umiejętnościach.

Autor:  Erom Netre [ Pn, 25 lut 2013, 20:11 ]
Tytuł:  Re: Erom zbiera grzyby- a jednak nie... to tylko drewno

Ajj faktycznie mój błąd. Jestem Erom, Erom Netre. Przedstawiłem się szybko słysząc imię chłopaka. Masz rację też tutaj mieszkam, chociaż niezbyt często przebywam we wiosce- wiesz misje, wyprawy tego typu sprawy. Uśmiechnąłem się do chłopaka jak to miałem w zwyczaju a następnie podjąłem temat zdolności. A faktycznie, już kiedyś słyszałem o tym klanie, jednak dopiero pierwszy raz widzę kogoś kto posiada takie zdolności III Kazekage. Ja należę za to do klanu lalkarzy i właściwie wyruszam włąśnie w podróż by zdobyć trochę informacji o jednej z lalek legend. Właśnie ona potrafiła niegdyś ponoć posługiwać się tym KG co Ty. A ty gdzie idziesz? Powiedziałem otwarcie równocześnie uwalniając ze zwoju jedną z moich lalek- człowieka. Czekając na jego odpowiedź podłączyłem błyskawicznie nici z chakry do lalki a następnie poruszyłem nią w różne strony by zaprezentować mniej więcej na jakiej zasadzie ona działa. Heh ale mi się trafiło. Człowiek należący do klanu posługującego się żelaznym piaskiem! Muszę go ze sobą zabrać na poszukiwania mojej lalki!

Autor:  Dan Hayashi [ Pn, 25 lut 2013, 21:27 ]
Tytuł:  Re: Erom zbiera grzyby- a jednak nie... to tylko drewno

Wysłuchiwał chłopaka. Erom Netre...za nic nie mogę sobie skojarzyć. Jeśli jest z wioski powinienem go chociaż poznać z twarzy. Nie będę w to wnikał, nie czas i pora. Pomyślał sobie i słuchał dalej. Klan lalkarzy był chłopcu znajomy, widział już kilku shinobi z tą umiejętnością: kontrolą marionetek. Bardzo podobała mu się ta umiejętność, z tego co widział zdążył zauważyć, że klan ten jest silny ale trzeba dużo myśleć i kombinować. Gdy usłyszał o lalce "legendzie" bardzo się tym zainteresował ale zachował to dla siebie. Wolał na razie wszystkiego po sobie nie zdradzać.
-To ciekawe...Jeśli chodzi o mnie to wyruszam sobie do Mori no kuni, tak zwyczajnie by zwiedzić kawałek świata, poznać ludzi i nabrać nowych doświadczeń życiowych. -
Uśmiechnął się przy tym nie śmiale.
-Ty także gdzieś wyruszasz?-
Zapytał z lekkim zaciekawieniem.

Autor:  Erom Netre [ Pn, 25 lut 2013, 22:20 ]
Tytuł:  Re: Erom zbiera grzyby- a jednak nie... to tylko drewno

Kiedy użytkownik żelaznego piasku powiedział co zamierza zrobić aż mnie zatkało. Było to po prostu nieprawdopodobne. Nie dosyć, że dopiero przed chwilą poznałem osobę, która potrafi się posługiwać tym niezwykłym KG to jeszcze zmierza w tym samym kierunku co ja. O ciekawe, ja także podążam w tamtym kierunku. Miałem nadzieję, że w kolebce drewna dowiem się czegoś o szukanym przeze mnie przedmiocie. Co powiesz na to żebyśmy razem wyruszyli w tamtym kierunku? Zawsze bezpieczniej a w towarzystwie członka mojej wioski nie będę się musiał bać o swoje plecy. Co ty na to? Propozycja według mnie wydawała się całkiem interesująca ale co o tym pomyśli nowo poznany chłopak?

Autor:  Dan Hayashi [ Pn, 25 lut 2013, 22:47 ]
Tytuł:  Re: Erom zbiera grzyby- a jednak nie... to tylko drewno

Okazało się, że Erom także tam wyrusza. Do tego samego miejsca czyli Mori no kuni, kraj lasu, sam nie wiedział co go skłoniło do pójścia w tamte strony. To chłopaka ucieszyło. Wolał iść w towarzystwie niż sam.
-Ciekawa propozycja, wręcz nie do odrzucenia. Moim zdaniem jeśli możesz to powinniśmy już w tej w chwili ruszać. Im szybciej tym lepiej. Tak swoją drogą, jaką posiadasz rangę?-
Zapytał z zaciekawieniem, domyślał się, że nowo poznany kolega jest na jego poziomie ze względu na wiek. Możliwe, że się mylił. No trudno, za nietrafne myślenie nikt go nie chłostał więc mógł sobie na coś takiego pozwolić. Poprawił plecak i katane pokazując, że sam jest gotowy do drogi.

Autor:  Erom Netre [ Pn, 25 lut 2013, 22:56 ]
Tytuł:  Re: Erom zbiera grzyby- a jednak nie... to tylko drewno

Spojrzałem na Dana z błyskiem w oku a następnie tajemniczo odparłem. jestem chuuninem podobnie jak Ty. Nie miałęm zamiaru zdradzać chłopakowi,że posiadam zdolność wyczuwania chakry ludzi z którymi się zetknę a także tego, że znalazłem go tylko i wyłacznie przez to, że użył chakry na tym piasku, który nosił na plecach. To była moja słodka tajemnica, którą miałem zamiar zachować na odpowiednią chwilę. Podczas gdy między nami zawisła cisza sprawnie schowałem lalkę do zwoju, który także szybko zniknął z pola widzenia chłopaka. W sumie masz rację im szybciej wyruszymy tym szybciej osiągniemy nasze cele. Posiadasz jakiś pakt? Zapytałem ruszając przed siebie.

Autor:  Dan Hayashi [ Pn, 25 lut 2013, 23:03 ]
Tytuł:  Re: Erom zbiera grzyby- a jednak nie... to tylko drewno

Erom coś widocznie skrywał. Ufał mu ale jakaś nie wielka tajemnica tu się skryła. Hayashi nie zwracał na to większej uwagi. Słońce, ciągle świeciło, ale jemu się to podobało, zawsze miał ciepło, nigdy nie narzekał na chłód. Był zadowolony ale jednocześnie przygnębiony ponieważ musiał tą wioskę opuścić. Nie wiedział zbytnio jak jest w Mori no kuni więc stwarzało to w jego głowie pewne wahania i wątpliwości. Nie były jednak one na tyle silne by przerwać jego podróż.
-Chyba nie powinienem Ci mówić ale...co mi tam...posiadam pakt z wężami. Ty też zapewne jakiś masz?-
Nie był w tej chwili zbyt rozmowny, prosta odpowiedź i proste pytanie.
2h Mori no kuni

Autor:  Erom Netre [ Pn, 25 lut 2013, 23:11 ]
Tytuł:  Re: Erom zbiera grzyby- a jednak nie... to tylko drewno

A więc węże -Aktualnie żadnego nie posiadam, ale ostatnio dostałem cynk, że poszukiwany przeze mnie jeden taki jest ukryty gdzieś w kraju miodu. Ale mniejsza o to zdobędę go kiedy indziej. Tak czy inaczej czy posiadasz może jakieś summony magazynujące? Mam nadzieję na zdobycie dużej ilości łupów więc przydało by się coś takiego. Taaak łupy, skarby, mamona, gotówka, złoto, srebro, biżuteria. Kocham wszystkie je z osobna lecz kiedy są razem ogarnia mnie prawdziwy orgazm. Zamiłowanie do pieniędzy jest tym co skłania mnie do podjęcia większości z moich decyzji. Gdyby okazało się, że Dan posiada takowego summona nie było by nic lepszego. Możliwość spakowania dowolnej liczby skarbów... To jest to nad czym pracowałem ostatnimi czasy- wynalezienie sposobu który umożliwił by magazynowanie takich rzeczy. W tym celu nawet szperałem w poszukiwaniu paktu z Lwami, które ponoć potrafią chować różne rzeczy w swoich żołądkach.

2h

Autor:  Inabi Shirane [ Wt, 26 lut 2013, 20:31 ]
Tytuł:  Re: Erom zbiera grzyby- a jednak nie... to tylko drewno

Mori no Kuni. Dookoła pełno drzew i krzewów. Idąc po ścieżce było mnóstwo na niej liści, a wszystko to za sprawą będących nad wami gałęziami. Gdzie niegdzie znajdowały się małe osady, a w nich domki, rzecz jasna drewniane. Prawdę mówiąc nie wiedzieliście gdzie iść po tym kraju, a więc trzeba było się kogoś obeznanego podpytać. Macie sporo szczęścia, bo obok dostrzegliście, że pewna grupa drwali ścina i rąbie drzewo, które składa później na kupie. Skoro tutaj pracują to na pewno coś wiedzą. Podejdziecie do nich i zdobędziecie parę informacji?

Autor:  Sabaku no Hissori [ Śr, 27 lut 2013, 17:40 ]
Tytuł:  Re: Erom zbiera grzyby- a jednak nie... to tylko drewno

Nagle w trakcie czynności którą wykonywałeś/wykonywałaś pojawił się obok ciebie posłaniec z bióra twego kage. Okazało się że zostałeś przydzielony do jednej z grup ratunkowych. Dowiedziałeś/aś się że twym zadaniem jest udzielenie pomocy dla sora no kuni. Tak to ty byłeś/byłaś wybrany/a do pomocy dla tego zarozumiałego społeczeństwa. Radosną informacją było że obszar poszukiwań kraju nieba był w sumie nie tak duży. Było to gdzieś przy granicy Kraju rzek oraz kraju wiatru. Mieliście się jednak spotkać w Sunagakure no sato już w odpowiednich grupach a stamtąd wyruszyć w stronę granicy kraju wiatru.

48 h.
Piszecie od razu w kraju wiatru. Nie idziecie do oddzielnego tematu suna.


Erom usłyszał od urzędnika o sytuacji w Sora no kuni.

Autor:  Sabaku no Hissori [ Śr, 27 lut 2013, 17:40 ]
Tytuł:  Re: Erom zbiera grzyby- a jednak nie... to tylko drewno

Nagle w trakcie czynności którą wykonywałeś/wykonywałaś pojawił się obok ciebie posłaniec z bióra twego kage. Okazało się że zostałeś przydzielony do jednej z grup ratunkowych. Dowiedziałeś/aś się że twym zadaniem jest udzielenie pomocy dla sora no kuni. Tak to ty byłeś/byłaś wybrany/a do pomocy dla tego zarozumiałego społeczeństwa. Radosną informacją było że obszar poszukiwań kraju nieba był w sumie nie tak duży. Było to gdzieś przy granicy Kraju rzek oraz kraju wiatru. Mieliście się jednak spotkać w Sunagakure no sato już w odpowiednich grupach a stamtąd wyruszyć w stronę granicy kraju wiatru.

48 h.
Piszecie od razu w kraju wiatru. Nie idziecie do oddzielnego tematu suna.


Erom usłyszał od urzędnika o sytuacji w Sora no kuni.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/