Nowa Rewolucja

W tym dziale znajdziecie istotne dla całej społeczności naszego forum informacje na temat nadchodzących wydarzeń, nieobecności i urlopów graczy, ogólnoforumowych atrakcji i wielu innych.
Awatar użytkownika
Murasaki
Administrator
Organizacja: Raimei
Wioska: KiriGakure
Ranga: T. Chunin [Jonin]
Wiek Postaci: 19
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
Kontrola Raiton: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11052

Nowa Rewolucja

Post autor: Murasaki » pt, 31 lip 2020, 02:45

Witajcie shinobi i kunoichi!

Za pewne widzicie że dawno nic się na forum nowego nie zdarzyło, a i moje zapowiadane zmiany nie doszły do skutku od ponad tygodnia. Jest mi z tego powodu niezmiernie przykro jednak nie chcę się poddawać i uśmiercać nasze kochane NG bez walki.
Z tego też powodu chciałbym zaprosić każdego zainteresowanego osobnika który miałby aspiracje do zrobienia czegoś do mnie na PW. Razem możemy coś pozmieniać wedle wstępnych ustaleń z poprzedniej grupy która umarła śmiercią naturalną. Chętnie przyjmę każdą pomoc czy to jako MG, grafik, zmiany systemowe i mechaniczne. Na wszelkie działania jestem otwarty i każdą indywidualną intencję rozważę dogłębnie.

Nie dajmy zginąć tak wielkiej części historii polskich PBF, zawalczmy ostatni raz razem, a jeśli nie to dokonajmy zasłużonego pogrzebu.

Z poważaniem aktualny admin Murasaki aka Kipek xD
Murasaki/Sharuru

Pieczętowania(2) | Wytrzymałość Psychiczna(1) | Szybkie Składanie Pieczęci(1) | Perswazja(1)
Iryōnin(Kabuto) | Ogrom Chakry

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”