Zaciszna uliczka.

>Kraj Gór. Nie żyje tu wielu ludzi, są oni rozsiani tu i ówdzie w niewielkich skupiskach. Pomimo takiego stanu rzeczy, posiadają oni jedną solidną administrację. Trudno powiedzieć cokolwiek więcej, prócz tego co oczywiste, żyją wysoko w górach. Jeśli chciał byś okraść bezbronnych wieśniaków, srogo byś się zawiódł, gdy nie wiadomo skąd wyleciały by w twoją stronę kunaie. Czyżbyś nadepnął na linkę?
Awatar użytkownika
Sabaku no Hissori
Organizacja: Onanizacja
Wioska: Sunagakure no sato
Ranga: T. Chunnin
Wiek Postaci: 20
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi +
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi ++
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=236054#p236054

Zaciszna uliczka.

Post autor: Sabaku no Hissori » pn, 15 lip 2013, 19:37

Po całej tej przygodzie nie miałem ochoty na zabawianie się. Chciałem tylko sobie poleżeć na jakimś sianie i popatrzeć w niebo. Podniosłem więc swe dupsko z pryczy i powstałem niczym człowiek pełen honoru. Nie złamałem się podczas tego pobytu. Wręcz przeciwnie. Nauczyłem się wiele o sobie. Miałem nadzieję że glany na które wymieniłem me buty dobrze mi się spiszą. Zabrałem pupę z tego miejsca by odrodzić się na nowo. Jedyne oko które mi pozostało było wpatrzone w dal. Tak jakbym chciał zobaczyć co się kryje w mej przyszłości.
Obrazek

Szybkie Składanie Pieczęci lvl.1
Tropienie lvl.1
Wytrzymałość psychiczna lvl.1
Mistrz Przywołań lvl.1

Kyou – Oburęczność

Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Hisaki Reddo
Wioska: Kumo & Kiri
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 19
KP: viewtopic.php?f=36&t=2976
Kontakt:

Re: Zaciszna uliczka.

Post autor: Hisaki Reddo » pn, 15 lip 2013, 20:31

W końcu udało mi się gdzieś dotrzeć, a że wszędzie było mnóstwo gór, przypominało mi to o górze Katsuragi, jednak tutaj nie panowała taka sama atmosfera, gdyż nie było nigdzie mgły. Wnet wszedłem w jakąś uliczkę, całkowicie nie miałem do końca pojęcia gdzie się znajduję, jednak widziałem jakąś osóbkę która dość ciekawie wyglądała i coś czułem że chyba powinienem ją znać, jednak nie było mi to zbytnio dane wcześniej. "Dobra zobaczmy co my tu mamy..." Pomyślałem, próbując ułożyć sobie jakiś plan jakby by tu zagadać, jednak niezbyt coś mi te pomysły przychodziły do głowy... Pewnie przez to że od dawna nie spotkałem żadnych nowych twarzy, przez co już całkowicie prawie zapomniałem jak to powinno traktować się nowe osoby, więc postanowiłem poczekać pod ścianą i przemyśleć swój plan.
Obrazek
Wan de Faito
Szybkie wiązanie pieczęci poziom 1
Ukrywanie się poziom 1
Wytrzymałość psychiczna poziom 1
Tworzenie pieczęci poziom 1
Theme playlist
Mowa | Czynność | "Myśli" | Małpy
Ważne szczegóły w wyglądzie postaci: Blizna na lewym oku jak u Kakashiego (oczy całe),

NOWE GG 67920025

Awatar użytkownika
Sabaku no Hissori

Post autor: Sabaku no Hissori » wt, 16 lip 2013, 13:41

Chciałem trochę pobyć sam, odpocząć. Niestety nie było mi to najwidoczniej dane. W zacisznej uliczce najwidoczniej nie było tak zacisznie jak myślałem. Ktoś jednak odwiedził to miejsce. Położyłem się na jakiejś stercie siana przy pewnym domu. Chyba gospodarz się nie obrazi. Zwykle nawiązywałem pierwszy rozmowę. Byłem ciekaw jednak jak się to potoczy. W końcu teraz wyglądałem prawie jak lordzik który czeka na całowanie butów. Na pewno nim nie byłem. Lubiłem się cieszyć z nieśmiałości i niezdecydowania innych. Czekałem chwilkę. W końcu jednak pomyślałem iż nie będę dręczył chłopaka. W końcu był ze mną podczas egzaminu na chunnina. Mimo że nie walczył ze mną to dokładnie obserwowałem każdego z uczestników. Yoo. Wyrzuciłem z siebie krótkie powitanie i machnąłem ręką aby siadł lub położył się obok mnie. W takich momentach byłem leniem i nie miałem zamiaru wstawać aby z kimś porozmawiać. Mówią do mnie Raisu albo Rai. Jak wolisz. Jaka jest twa godność?
Obrazek

Tropienie lvl.1
Mistrz Przywołań lvl.1

Kyou – Oburęczność

Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Hisaki Reddo
Kontakt:

Post autor: Hisaki Reddo » wt, 16 lip 2013, 14:13

Tak stałem sobie pod tą ścianą i myślałem... Jednak niezbyt cokolwiek mi przychodziło do głowy. Osobnik który mnie zaciekawił i wciąż wydawało mi się że powinienem go skądś znać, położył się jakby gdyby nic na stercie siania. "Chyba dość często tutaj bywa, skoro od tak sobie zaczął się wylegiwać i to w takim miejscu." Pomyślałem, jednak ten spokój nie panował zbyt długo, gdyż po chwili odezwała się do mnie osoba, którą obserwowałem. "No dobra, chyba nawet pójdzie łatwiej niż myślałem, pomyśleć że dłuższe życie Shinobi zmienia człowieka na gorsze." Stwierdziłem, po czym oderwałem się od ściany i ruszyłem w stronę rówieśnika. Nie zamierzałem jednak kłaść się zbyt szybko, wolałem się na początek oprzeć o ścianę w pobliżu, byśmy sami mogli rozmawiać, bez obaw że ktoś się wtrąci. Siema. Odpowiedziałem, wnioskując że Raisu coś mnie chyba kojarzy, jednak to były tylko moje przeczucia, może byliśmy razem na Chuunin Exam, tylko że w różnych drużynach? Najpewniej tak. Jestem Hisaki, możesz mówić mi His. Przedstawiłem, się jednak także zamierzałem upewnić się co do swojego przeczucia. Byłeś może na ostatnim egzaminie na Chuunina? Zapytałem, jednak powiedziałem je tak cicho by tylko on mógłby to usłyszeć, w końcu skoro ludzie potrafili się przyczepić o samo przedstawienie, to teraz mogłoby to się skończyć walką, a tego nie chciałem.
Obrazek
Wan de Faito
Ukrywanie się poziom 1
Theme playlist
Ważne szczegóły w wyglądzie postaci: Blizna na lewym oku jak u Kakashiego (oczy całe),

NOWE GG 67920025

Awatar użytkownika
Sabaku no Hissori

Post autor: Sabaku no Hissori » wt, 16 lip 2013, 14:28

Ahh. Byłem. Byłem na egzaminie. Inaczej nie poznałbym Cię. Widziałem Cię gdy losowali drużyny. Nie było dane nam się zbyt poznać. Co do Egzaminu... To właśnie na nim straciłem oko. Odgarnąłem włosy by zdjąć czarną przepaskę i ukazać w pełnej gracji mój pusty oczodół. Po krótkim pokazie materiał wrócił na swoje miejsce. Nie było łatwo ale się udało. Rosnę w siłę. Uczę się nowych technik. No i czekam. Liczę na to iż niedługo uzyskam rangę Jounina. Muszę nauczyć się kilku jutsu. Przydałoby się także zrobić kilka misji wyższej rangi. Pamiętaj. Nigdy nie ufaj osobom z nowej drużyny jeżeli znasz je dopiero pierwszy dzień. Zawiodłem się na nich już nie jeden raz. Ciebie też nie mogę być pewien. Rozmawiam jednak tak więc żyję i udało mi się jakoś wybronić przed zdrajcami. Byłem ciekaw co sprowadza młodzieńca do tego miejsca. W końcu nie było jakieś piękne. Czyżby szukał właśnie mnie? Może tak szybko został członkiem ANBU? Kto wie? Zawsze warto było zachować ostrożność.
Obrazek

Tropienie lvl.1
Mistrz Przywołań lvl.1

Kyou – Oburęczność

Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Hisaki Reddo
Kontakt:

Post autor: Hisaki Reddo » wt, 16 lip 2013, 15:54

Ahm, a więc to dlatego wydawałeś mi się taki znajomy. Dobrze mieć możliwość poznania się po egzaminie. Stwierdziłem, gdy tylko otrzymałem zadowalającą mnie odpowiedź. Raisu natomiast postanowił podzielić się na początku jeszcze jedną informacją, jaką to była związana z stratą oka, co na pewno nie jest zbyt miłym przeżyciem. Nigdy w sumie nie wiedziałem jak wygląda pusty oczodół, dopóki rówieśnik nie postanowił go mi go pokazać z własnej woli... Cóż w końcu nie jedno się widzi i słyszy jako Shinobi. Taa... Cóż niestety masz racje, trzeba rosnąć w siłę i uczyć się technik, by nie zginąć w zbyt łatwy sposób na misji, lub na jakieś wyprawie z własnymi celami. Stwierdziłem, od razu gdy tylko mój rozmówca skończył mówić, w końcu niezbyt grzecznie jest przerywać w środku wypowiedzi, a przy okazji mogłem dobrze zastanowić się co powiedzieć. Szkoda tylko że trzeba wypełnić misje z wyższej półki by móc zdać na Jounina, no ale w końcu inaczej nie da się udowodnić czy nadajesz się na awans czy nie. Skomentowałem, według własnego uznania, układając sobie powoli następne słowa w sensowną wypowiedź. Nie ufać nowym w drużynie, najpewniej masz racje, jednak szkoda że trochę coś na ten temat wiem, nie sądziłem zbytnio że mój sojusznik mógłby wykorzystać niektóre informacje w trzecim etapie, ale zostawię częściowo dla siebie. Skończyłem, ciekawiąc się co on tutaj robi i dlaczego mówi mi o takich rzeczach, czyżby chciał zdobyć moje zaufanie i zakończyć mój dziwny żywot? Może tak, może nie, nigdy nic nie wiadomo jak to w życiu bywa. Wnioskuje po tym że taki nawet wyluzowany jesteś, to pewnie dosyć często tutaj bywasz co nie? Zapytałem, może akurat odpowiedź sprawi że nieco wyluzuję i także wymyślę jakiś ciekawy temat?
Obrazek
Wan de Faito
Ukrywanie się poziom 1
Theme playlist

NOWE GG 67920025

Awatar użytkownika
Sabaku no Hissori

Post autor: Sabaku no Hissori » śr, 17 lip 2013, 13:53

Zdziwiłbyś się poznając mą osobę. Tylko te słowa przyszły mi do głowy w pierwszej chwili. Od razu jednak je wypowiedziałem gdyż były prawdziwe. Chcesz się dowiedzieć co tutaj robię? To zaraz się dowiesz. Panie. Zacznę od tego że nie przyszedłem tutaj bez powodu. Tutaj prowadził mnie trop aby zdobyć pakt. Nie było to proste. W ciągu kilku dni zrobiłem wiele. Niestety wpadłem na trop handlarza który trzymał mego wymarzonego summona w klatce. Zaatakował go jakiś oprych. Rozdzieliłem ich. Wyszło w końcu na to iż oprycha zamknąłem w wytworzonym przeze mnie więzieniu a dziadka uderzyłem w brzuch. Później strażnicy się trochę popytali. Znaleźli mnie. Nie chciałem zostać kimś w rodzaju nukkenina. Zacząłem kłamać. Zabrali mnie do jakiegoś budynku. Użyli dziwnej techniki. Podobno wygadałem wszystko przez sen. Zamknęli mnie na kilka dni. Nie było to przyjemne. Nie marnowałem jednak czasu i trochę potrenowałem. Dzisiaj wyszedłem. Nie miałem ochoty na trening. Nie miałem ochoty na powrót do domu. Nie miałem ochoty na nic innego jak tylko poleżenie pod gołym niebem. I tak się właśnie stało. Teraz odpoczywam no i gadam z Tobą. To mój pierwszy raz ogółem w Yama. W sumie nie byłem zbyt ciekawy tego chłopaka. Teraz wszystko mi wisiało. Chciałem chwilę poleżeć . Może później udam się na jakąś misję z tym typkiem. Kto wie?
Obrazek

Tropienie lvl.1
Mistrz Przywołań lvl.1

Kyou – Oburęczność

Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Hisaki Reddo
Kontakt:

Post autor: Hisaki Reddo » śr, 17 lip 2013, 15:41

Możliwe że masz racje, jednak znam tyle ludzi, że nie jestem pewien czy byś mnie zadziwił. Odpowiedziałem, cóż była to całkowita prawda, w końcu jak nie ludzie władający cieniem, drewnem, kryształem lub nawet kośćmi, to nic dziwnego czyż nie? No chyba nie. "Więc jego celem tej wizyty było zdobycie paktu hmm... Ciekawe z czym ma podpisany pakt." Zastanowiłem się, jednak nie zamierzałem zbyt szybko pytać, możliwe że wydałbym mu się dość wścibski, a w spokoju wysłuchałem całej historii która mu się przytrafiła, nawet dość problematyczna była. No to dość problematyczną przygodę miałeś skoro prawie co zostałeś Nukeninem. Stwierdziłem, poprawiając nieco włosy, które zepsuł wiatr. Cóż sam będę musiał niedługo wyruszyć by znaleźć odpowiednie summony by podpisać pakt, nawet nie wiem zbytnio czy by mi się powiodło z moją aktualną siłą. Stwierdziłem, w końcu trochę mi jeszcze brakowało niż osiągnę zadowalający mnie poziom. Przecież w końcu wciąż moja siła była równa Geninowi, lub nawet gorzej. Najważniejsze jak na razie dla Ciebie jest to że udało Ci się wyjść bez żadnych większych problemów, no a pakt pewnie zakończył się sukcesem, więc z pustymi rękoma nie skończyłeś, czyż nie? Oznajmiłem, trochę pytająco, gdyż w sumie wypowiedz Raisu nie powiadomiła mnie zbytnio czy mu się w końcu udało podpisać pakt w stu procentach, czy nie.
Obrazek
Wan de Faito
Ukrywanie się poziom 1
Theme playlist

NOWE GG 67920025

Awatar użytkownika
Sabaku no Hissori

Post autor: Sabaku no Hissori » śr, 17 lip 2013, 20:38

Chcesz się dowiedzieć czy mi się udało jak mniemam. No i oczywiście z jakimi zwierzętami podpisałem pakt. Znam ludzi. Niewielu by nie chciało skoro już o tym zaczęliśmy rozmowę. Mimo iż nie byłem skory do wstawania gdy było tak przyjemnie się wylegiwać, to w końcu się przełamałem i podniosłem się na równe nogi. Proszę bardzo. Zgromadziłem trochę chakry a następnie poprzez ugryzienie się w kciuk wydarłem ze swego wnętrza trochę krwi. Ręka powędrowała w stronę ziemi aby w kłębach dymu pojawił się jeden z mych przywołańców. Chwilę później można było dostrzec skorpiona ze swą zabójczą metasomą na wysokości mniej więcej klatki piersiowej Hisakiego. Przekonałby się o tym o ile by wstał. A nie był to największy z mych okazów. Pierwszym przywitaniem jakie dotarło do naszych uszu było: No co tam słabiaki? Przyzwałeś mnie aby podziwiać mą siłę i męstwo? Zaśmiałem się pod nosem. No oczywiście a jakże by inaczej. Ten chłopak obok to Hisaki. Zamarzyło mu się podziwianie twej siły i męstwa. Tym razem ukryłem swe powątpiewanie w skorpiona pod maską obojętności. Wiedziałem!!! Cześć Hisaki. Jestem Itaro. Przybij żółwika!
Obrazek

Tropienie lvl.1
Mistrz Przywołań lvl.1

Kyou – Oburęczność

Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Hisaki Reddo
Kontakt:

Post autor: Hisaki Reddo » śr, 17 lip 2013, 22:27

Nie ukrywam że mnie to nie ciekawie, chętnie bym się w sumie dowiedział z jakimi summonami masz podpisany pakt. Stwierdziłem, nie sądziłem nigdy że natrafię na taką osobę, co czyta mi jakby w myślach, a na dodatek chętnie odpowiada. Ciężko uwierzyć że to właśnie taka osoba mogła trafić za kratki i to z powodu takich rzeczy. Dokładnie obserwowałem ruchy jednookiego, w końcu przyda mi się jakaś wiedza na temat techniki przywołania, której to jeszcze nie potrafię, a znać same pieczęcie to podstawa jaka była wymagana. Gdy tylko jego ręka zetknęła się z podłożem, pojawiły się kłęby dymu, a nich wynurzył się dosyć sporych rozmiarów skorpion. Który to sięgał to mojej klatki piersiowej. Dosyć spory ten skorpion. Skomentowałem od razu po ujrzeniu, wysłuchując po tym nowo znajomego i skorpiona. Jak na summona które w życiu miałem okazje spotkać, był dosyć wyluzowany, co nawet dobrze znaczyło, życie bez stresu i takie tam. "Gdyby to w jakieś części były prawda co Raiasu powiedział Itaro to spoko, no ale ja tylko chciałem wiedzieć z czmy ma podpisany pakt." Skomentowałem, szykując się do odpowiedzi. Siema, miło Cię poznać Itaro. Przywitałem się, przybijając żółwika skorpionowi o jeden z zamkniętych kleszczy, w końcu nie mogłem wsadzać ręki w otwarte, jeszcze najpewniej bym stracił rękę, w końcu skorpion o takiej wielkości, na pewno byłby wstanie odciąć mi rękę bez problemu. Po przywitaniu spojrzałem się na Raisu, w końcu jeśli chciało się rozmawiać to najważniejszy kontakt wzrokowy co nie? No ciekawy pakt podpisałeś, nie sądziłem w sumie że uda mi się kiedykolwiek zobaczyć skorpiona i to bez walki. Pochwaliłem, przy okazji gratulując, ciekawiło mnie tylko że nie musiał walczyć z jakimiś skorpionami by jakoś udowodnić swoją wartość czy się nadaję na posiadacza czy nie hmm...
Obrazek
Wan de Faito
Ukrywanie się poziom 1
Theme playlist

NOWE GG 67920025

Awatar użytkownika
Sanjuro Sadatake
Organizacja: ---
Wioska: Iwagakure no Sato
Ranga: T. Chunin
Wiek Postaci: 15
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Doton: Ichi Kaishi
kontrola_suiton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=265513#p265513

Post autor: Sanjuro Sadatake » czw, 18 lip 2013, 16:03

Byliście zajęci swoimi osobami, oraz przywołańcem, kiedy to właśnie zauważyliście, jak coś biegnie w waszą stronę, dość pokraczne. Dlaczego pokracznie? Już tłumaczę. Na oko dwudziestoletni mężczyzna sunął, jak błyskawica, stawiając krzywo swe nogi. Zatrzymał się przy was, a następnie powiedział.
- Witajszie Panowje! Teraz to do was dotarło, że knypek był totalnie pijany, ledwo trzymał się o własnych siłach ponad podłożem. Na czole miał opaskę Kirigakure. Spojrzał się na Hisakiego.
- Oooooo. HISZAHI! PAMIĘTAM CZIĘ! Wykrzyczał podekscytowany, a następnie rozejrzał się dookoła, jakby czegoś szukał i znowu spojrzał na was.
- No... To szo robimy? Wasze mózgi niemal nie eksplodowały...
Obrazek

Your competition isn't other people.
Your competition is your procrastrination, your ego.
The knowledge you neglect.
The negative behaviour you're nurturing & lack of creativity.
Compete against that.

W sprawach MG - prowadzenia misji/wypraw/ocen rzeczy - zapraszam na gg albo priv.

Awatar użytkownika
Hisaki Reddo
Kontakt:

Post autor: Hisaki Reddo » czw, 18 lip 2013, 16:17

Wszystko było w porządku, dopóki nie zauważyliśmy jak ktoś biegnie w naszym kierunku. "No super, a myślałem że to będzie spokojny dzień, mam nadzieję że nie wpadniemy przez tego gościa w jakieś kłopoty." Pomyślałem, obserwując jak ktoś niezbyt dobrze sobie radzi z bieganiem. W końcu udało mu się dobiec, coś tam mówiąc do nas. "Ech... Serio? Przecież można się dobrze bawić bez alkoholu..." Króciutko skomentowałem, obserwując całe wydarzenie. No super, co tutaj robi dwudziestoletni Kirijczyk, a na dodatek pijany... Kim Ty w ogóle jesteś? Zapytałem, chociaż wątpiłem w to że niezbyt trzeźwa osoba szybko i prosto odpowie, w końcu z pijanymi ciężko jest się dogadać. Spojrzałem na Raisu, chcąc sprawdzić jak on zareagował na to coś, w końcu nie jest to zbytnio codzienny widok. Nie mam kompletnego pojęcia o co tutaj chodzi. Oznajmiłem, trzymając się załamany za głowę, kto by pomyślał że Kirijczyk narobi tyle zamieszania drugiemu i to jeszcze w towarzystwie kogoś obcego, prawie że. Masz może jakiś pomysł Rai? Zapytałem, miałem nadzieję że przynajmniej on będzie wiedział co robić.
Obrazek
Wan de Faito
Ukrywanie się poziom 1
Theme playlist

NOWE GG 67920025

Awatar użytkownika
Sabaku no Hissori

Post autor: Sabaku no Hissori » czw, 18 lip 2013, 16:27

Rozmowa była dość ciekawa a Hisaki zapoznał się z mym przywołańcem. Chciałem znowu legnąć na mięciutkie sianko tyle że pewna osoba mi to uniemożliwiła. Zbliżył się do nas jakiś pijak który poznał kiedyś Hisakiego. Ta ohydna woń dotarła do mych nozdrzy co sprawiło że zacząłem oddychać ustami a nos sobie odpuściłem. Widocznie czegoś chciał. Wtedy to właśnie Hisaki skierował do mnie swe słowa. Podrapałem się po brodzie niczym prawdziwy myśliciel a następnie odparłem ciekawymi słowami. Zaiste myślę że trzeba pomóc temu człowiekowi wytrzeźwieć albo coś. W takim stanie jest niebezpieczny dla siebie i dla innych. Nie miałem pomysłu co innego moglibyśmy dla niego uczynić. Może poprostu powiemy aby położył się na tym sianie?
Obrazek

Tropienie lvl.1
Mistrz Przywołań lvl.1

Kyou – Oburęczność

Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Sanjuro Sadatake
Organizacja: ---
Wioska: Iwagakure no Sato
Ranga: T. Chunin
Wiek Postaci: 15
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Doton: Ichi Kaishi
kontrola_suiton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=265513#p265513

Post autor: Sanjuro Sadatake » czw, 18 lip 2013, 18:18

- Nie, nie... Co wy tutaj podajecie? Nie ma tak, moi drodzy. Powiedział pijak, a następnie oddalił się od was, jednak po chwili wrócił.
- Czy już wam mówiłem... Że trochę za dużo wypiłem? Zaśmiał się rubasznie, ale tyle dobrego, ze w miarę ogarnięcie mówił. Nawet stanął na chwilę na nogi, by zaraz potem zrobić krok w przód i polecieć na ziemię.
- Wiecie co... Ja chyba nie wstanę już. Po czym znowu zaśmiał się, jak szalony. Dziwne, a co dziwniejsze z oddali usłyszeliście krzyki
- Tam jest! I dwóch jadących na koniach mieczników... CO TU SIĘ WYRABIA?
Obrazek

Your competition isn't other people.
Your competition is your procrastrination, your ego.
The knowledge you neglect.
The negative behaviour you're nurturing & lack of creativity.
Compete against that.

W sprawach MG - prowadzenia misji/wypraw/ocen rzeczy - zapraszam na gg albo priv.

Awatar użytkownika
Hisaki Reddo
Kontakt:

Post autor: Hisaki Reddo » czw, 18 lip 2013, 20:13

A już mieliśmy prawie że wdrążać pomysł Raisu w życie, lecz pijaczek zbytnio nie chciał, po czym się oddalił. Co to miało być... Krótko i zwięzły komentarz, jednak pewnie gdybym chciał powiedzieć coś dłuższego to chyba nie udałoby mi się dokończyć, gdyż pijaczek szybciuteńko wrócił. "Zdecydował się, czy nie?" Zaciekawiło mnie leciutko, a zarazem irytowało. Nie musiałeś nic mówić, widać to po Tobie. Ledwo co się trzymasz na nogach. Odpowiedziałem, lecz najpewniej pijaczek odpowie w taki sposób że wcale nie widać, w końcu w takich kwestiach zawsze się sprzeciwiają. Cóż przynajmniej leży. Nie tam gdzie trzeba, ale leży co jest najważniejsze. Zwróciłem się do Raisu, gdy nagle dotarły do nas jakieś krzyki, szybko więc spojrzałem w miejsce skąd one dobiegają. Okazało się iż są to jacyś miecznicy na koniach? To jeszcze ktoś w tych czasach jeździ na koniach?! Raisu masz może jakieś umiejętności które nadają się w cichych uliczkach? Moje za bardzo potrafią rzucać się w oczy. Zapytałem natychmiastowo, zarazem tłumacząc dlaczego pytam. Jeśli nie, to po prostu używam pewnej iluzji tworząc kilkanaście swoich klonów*, które to były rozstawione w pozycji bojowej a inne wykonując straszne miny, co powinno przestraszyć konie i spowodować może że się wywrócą? Musiałem liczyć w tej sytuacji na Raisu.

----------------
Techniki:
Pokaż/Ukryj:
Obrazek
Wan de Faito
Ukrywanie się poziom 1
Theme playlist

NOWE GG 67920025

ODPOWIEDZ

Wróć do „Yama no Kuni”