Przydrożna restauracja "Kluseczka"

Państwo Makaronu. Nazwane tak przez to, że ich makaron jest najlepszy na świecie. Ale oni nie ograniczają się tylko do niego. Słyną z wyśmienitego jedzenia, najwspanialszych win i alkoholi. Na największych przyjęciach sake dosłownie musi być ich produkcji, inaczej uznawane jest, że organizator jest sknerą i nie chce zapewnić wszystkiego co najlepsze.
Awatar użytkownika
Echo
Wiek Postaci: 23
KP: viewtopic.php?f=36&p=156215#p156215

Re: Przydrożna restauracja "Kluseczka"

Post autor: Echo » pn, 27 paź 2014, 21:12

Kiedy przynieśli kieliszki, no można nazwać to szklankami, Echo bez pytania rozlała sake do dwóch. - Masz. - przysunęła. - Wyglądasz na młodego, ale wydaje mi się, że Ci nie zaszkodzi. Na dobre trawienie. - roześmiała się i podrzuciła małpce pod nos orzeszka. Czas chyba na małą zabawę z panem Pierem. - Nie przejmuj się moim tempem. Jestem dość wprawiona. - mruknęła przychylając do ust szklankę, zrobiła łyka, a w tym czasie pier "zaatakował" niebieskofiołkowego, gdy ten tylko skończył pić. Jeśli nie wypił.. cóż. Pier i tak go atakuje po swojemu zapraszając do zabawy.

Awatar użytkownika
Onimaru
Wioska: Konoha
Ranga: Nukenin C+
Wiek Postaci: 20
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi +
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Yon Kaishi
Kontrola Katon: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=10145

Post autor: Onimaru » pn, 27 paź 2014, 21:24

No i przynieśli kieliszki! A Genin z wioski ukrytej we mgle nadal miał dziecinną nadzieje że to nie jest też dla niego. Ale jak widać Echo szybko zadziałała, rozlała Sake do kieliszków i przysunęła do Kajina. On spojrzał niezdarnie na kieliszek potem na Kobietę, wydał z siebie tylko. -Uuuuuummm.- i wziął kieliszek do reki, nie chcąc urazić dziewczyny. Bo to chyba nie przystoi odmawiać picia? co nie? No Niebieskowłosy nic o tym nie wiedziała ale sobie wmówił że niewolno tak odmawiać... wypije tylko jednego i koniec!
I CHLUP W TEN GŁUPI DZIÓB!
Kajin wypił cały kieliszek za jednym zamachem i wystawił jęzor... -Ughr...-
To co wypił nie było jakieś słodkie czy też słone ale gorzkie... ale nie tak mocno, lecz jak wiadomo taki dzieciak co je dużo słodkiego to po takim czymś może mieć niemiły posmak w ustach. No ale udało mu się to przetrwać. A zaraz po tym Pan Pierd zaatakował Kajina! On wtem złapał za pałeczkę lewą ręką i zaczął się przed nim bronić i jednocześnie bawić.
-A tak ogólnie, to skąd przybywasz?- Zadał to pytanie nadal walcząc z śmiercionośną małpką.
Obrazek

Awatar użytkownika
Echo

Post autor: Echo » pn, 27 paź 2014, 21:32

- Nie smakuje Ci? - Echo zrobiła wyraźnie zniesmaczoną minę. - Na prawdę? - Wzięła do ręki butelkę i ponownie rozlała. - Nie będę Ci wmuszać, ale jakbyś chciał to wiesz.. Pieeer no! - Jednakże widząc, że chłopak zaczął się też bawić z małpką, nie reagowała. - Ma łaskotki.. Spróbuj. - Rozrechotała się, wypijając swój kieliszek.. znów. - Przybywam z Yama no Kuni. Miasteczko górnicze.. zapewne kojarzysz. - podparła brodę na dłoniach i spojrzała na ten małpi teatrzyk. - Podejrzewam, że zostanę tutaj jeszcze jakiś czas jednak.. Nie wiem jak długo. Co ty na to, żeby jutro się wybrać z tą dwójką na wycieczkę krajoznawczą po okolicy? Obiecuję, że tygrys będzie na smyczy więc.. spokojnie. - Dziewczyna zaczęła gładzić paluszkiem mokrą butelkę, wycierając na niej dziwne wzory.

Awatar użytkownika
Onimaru

Post autor: Onimaru » pn, 27 paź 2014, 21:45

Na pytanie czy mu nie smakuje odpowiedział tylko machaniem głowy w górę oraz w dół. No ale jak tak się jej dalej przysłuchał to zauważył że by chciała mieć tutaj jakiegoś kompana do picia. Nooo i tutaj źle! Echo zagrała na małych emocjach Chłopaka! Chciał dobrze wypaść i nie zasmucać swego rozmówcy. Więc teraz postanowił wypić parę kieliszków! I tylko parę! Nie chciał doprowadzić się do takiego stanu jak starzy w gospodach w nocy we wiosce ukrytej w mgle. No ale to raczej zrobi dopiero po zabawie z Pierdem.
No bawił się tak z nim trochę aż usłyszał że ma łaskotki, a na jego twarzy znalazł się szyderczy uśmieszek skierowany do małpeczki. I zaczął ją łaskotać! Nie ma litości do człekokształtnej! OJ NIE! Ale po chwili przerwał i pokazał małpce dłonią żeby przestała. Jeszcze mają na to wiele czasu.
I tutaj nalał sobie niezgrabnie sake do kieliszka i wypił ją szybciej. O dziwo już nie czuł tak bardzo tego nieprzyjemnego posmaku, może mu już język zaczyna się powoli przyzwyczajać? Kto wie. -N-nie, nie kojarzę. Muszę się tam kiedyś wybrać.- Powiedział trochę jeszcze odczuwając ten niesmaczny posmak.
Po chwili Echo wyskoczyła z propozycją żeby jeszcze jutro się spotkali i się przeszli? No to kusząca propozycja! -Bardzo chętnie!- Odpowiedział odrazu po czym dodał. -Nieno nie musi być na smyczy, jeżeli wychował się przy tobie to raczej nic mi się nie stanie, co nie?-
Obrazek

Awatar użytkownika
Echo

Post autor: Echo » pn, 27 paź 2014, 21:52

- Yama no kuni to wioska górnicza. Pochodzi stamtąd większość żelaza i innych metali, a także minerałów znajdujących się na rynku. - ciemna popukała palcem w blat stołu i szeroko się uśmiechnęła. Znalazła kompana do picia! Nalała mu kolejnego kieliszka. I roześmiała się. - Cieszę się, że Ci zasmakowało jednak.. Musimy jeszcze jakoś dojść do hotelu. Nie przegnij, nie wiem jak daleko jest. Albo i.. czekaj. - Echo krzyknęła na kelnerkę. - Przepraszam, gdzie tutaj można się zatrzymać na noc? - było to oczywiste pytanie. Ciemnowłosa ucieszona, usłyszała, że na tyłach restauracji jest hostel ale bywa tam, że nie ma miejsc. - Czy mogłaby się Pani zapytać czy będę jeszcze dwa jednoosobowe pokoje? Lub jakiekolwiek dwa? - gdy kelnerka odeszła, ta znów odezwała się do Kajina. - Nie ukrywam, że to by bardziej ułatwiło sprawę bo mam zamiar wypić za nową znajomość. A no i kolejny plus tygrysa. Zawsze może mnie jakoś donieść na grzbiecie. - Echo ponownie się zaśmiała i wypiła swojego kieliszka. Kumijka była chyba bardziej zaprawiona w boju, jednak jej to nie przeszkadzało.

Awatar użytkownika
Onimaru

Post autor: Onimaru » wt, 28 paź 2014, 08:52

Echo opowiedziała Geninowi o tym Yami no Kuni, tak jak usłyszał jest to górnicza wioska więc i pewnie większość jego broni oraz zbroi którą ma teraz na sobie pochodzi właśnie stamtąd? Możliwe.
No dobra ale dość tych domysłów co skąd pochodzi. Bo Dziewczyna uśmiechnęła się kiedy tylko Kajin wypił kolejny kieliszek. -Czy ty lubisz demoralizować Młodszych?- Powiedział dość sceptycznie w stronę Kumojczyki.
Później zagadała kelnerkę z pytaniem czy jest tutaj jakiś Hostel. Brawa dla niej! Nie będą musieli szukać po nocy...albo spać pod gołym niebem, ale ta druga opcja bardziej odpowiada Chłopakowi bo poprzez ostatnie zakupy zaczęło brakować mu kasy.
-Hej! hej! Ona nie jest posłańcem!- Zaśmiał się trochę poddenerwowany kiedy tylko Echo poprosiła żeby tamta kelnerka pobiegła za nich się zapytać czy są jakieś wolne pokoje. Po czym dodała dziewczyna że chce wypić za nową znajomość, no cóż Chłopakowi znowu zrobiło się ciepło na serduszku z tymi słowami to było całkiem miłe.
-Jak widać użyteczna zwierzątka...- skomentował to trochę rozbawiony po czym dodał całkiem poważnie. -Jak widzę lubisz pic... hehe.- I tutaj wziął do swych łapek swój trzeci kieliszek sake, spojrzał na niego niepewnie ale po czym wypił i znowu wykrzywił swą twarzyczkę.
Za niedługo zacznie działać ten magiczny płyn w żyłach dzieciaka który właśnie wypił kolejny kieliszek, trzeba tylko poczekać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Echo

Post autor: Echo » śr, 29 paź 2014, 18:45

Echo spojrzała na chłopaka, wypijając swój kieliszek. - Kelnerka, jak kelnerka, ale ja jestem klientką. - Echo się wyszczerzyła i przyciągnęła do siebie za ogon małpkę. - Pier, wynocha z Misaki. Wy śpicie gdzieś na zewnątrz. - powiedziała i starała się wypchnąć za okno zwierze, które zaczęło kurczowo trzymać się ręki swojej Pani. - Pieeer! - warknęła, drugą ręką zsuwając małpiszona. No i po kłopocie, ten nie omieszkał pokazać obrażonej miny i.. pobiegł w ślad za zapachem kudłatej. - Wiesz... nie chcę Ci matkować ale nie wiem czy takie tempo picia jest dla ciebie.. - ciemnowłosa uważnie śledziła wzrokiem Kajina. - Mimo, że nie jestem dużo starsza na oko.. to chyba mam więcej doświadczenia. Nie chcesz iść już do pokoju i przespać tego co nieuniknione? Zażartowała w momencie w którym podbiegła kelnerka. - Dziękuję za fatygę. - Zwróciła się do Kajina. - Jak słyszałeś są dwa pokoje.

Awatar użytkownika
Onimaru

Post autor: Onimaru » śr, 29 paź 2014, 19:07

-No tak, klientką ale chyba raczej nie powinniśmy się nimi tak wysługiwać, co nie? Oni raczej zajmują się rzeczami tejże Knajpy.- Podrapał się po głowie rozmyślając czy to co powiedział miało jakikolwiek sens i logikę.
Nie wiadomo dlaczego ale Echo zaczęła wyrzucać swoja małpkę przez okno. Chłopak spojrzał na nią zdziwiony oraz przyglądał się całej tej dziwnej ale zarazem śmiesznej sytuacji. Po chwili kiedy tak patrzył na to wszystko zaczął się śmiać, nie wiedział czemu. -Papa Pierdku.- Pomachał małpce i starł z policzka łzę która mu popłynęła aż ze śmiechu.
Kajin złapał za kieliszek i zaczął na niego spoglądać uważnie, nie chciał zasmucić tej dziewczyny no ale już nie mógł do tego to już dawało o sobie znaki. Czuł się dziwnie jak by odpływał? Ale nadal zachował trzeźwy umysł. No i kiedy tak się przyglądał to ta Echo zaczęła mu matkować, na to tylko Chłopak przytaknął bo miała rację więc zostawił kieliszek w spokoju, wyprostował się na swej poduszczę oraz zobaczył że kelnerka która robi za "Chłopca na posyłki" wróciła i doniosła że mają dwa wolne pokoje w tym hoteliku. Niebieskowłosy uśmiechnął się do Echo, wypiął lekko pierś do przodu i powiedział odważnie. -Jeszcze można posiedzieć, takie coś mnie tak szybko nie powali.- Spojrzał za okno i dodał. -No ale też nie za długo, trzeba się wyspać.-
Wrócił po chwili do kończenia swojego jedzenia, gdzie o dziwo znowu miał miejsce... może to przez te dziwne działania sake? Kto wie. Zajadał się i rzucił do dziewczyny. -Masz pewnie dużo doświadczenia i może uda Ci się, mi pomóc w sprawach sercowych?-
Obrazek

Awatar użytkownika
Echo

Post autor: Echo » śr, 29 paź 2014, 19:10

Fuka odsunęła od chłopaka butelkę i postawiła ją na drugim krańcu stołu, tak samo zrobiła też ze swoim pustym talerzem. - Jesteś jeszcze głodny? - zagadnęła gdy ten ponownie wziął się za szamanie. No tak.. takie działanie alkoholu. Zobaczymy jak długo będzie w stanie posiedzieć. Kiedy padło pytanie, Echo lekko zaniemówiła. - No wiesz.. jakieś tam mam. Jeśli potrzebujesz pomocy to wal śmiało, coś poradzimy. - westchnęła, podpierając na dłoni głowę. Oj, co ten alkohol robi z ludźmi. To też nie znaczy, że nie weźmie problemu chłopaka na poważnie.

Awatar użytkownika
Onimaru

Post autor: Onimaru » śr, 29 paź 2014, 20:55

Echo odsunęła od Kajina butelkę! To dobre posuniecie! Chyba raczej nikt nie chce widzieć niebieskowłosego w rzygach... nawet On sam.
Dziewczyna spytała się czy jest głodny, on na nią spojrzał znad talerza i przytaknął głową w geście "Tak", nie przerywając swojej uczty, która i tak zaraz się skończy bo to końcówka.
-O, to wspaniale!- Powiedział uradowany kiedy przełknął jedną z porcji kluseczek. Wytarł usta chusteczką, wyprostował się jak by był na jakiejś naradzie wojennej i przemówił. -No bo jest taka jedna dziewczyna. Zwie się Yuko. No i...- tutaj się lekko zarumienił, odwrócił głowę lekko na bok i próbował dalej powiedzieć co miał właśnie na języku. -No... no i ją bardzo lubię... ale Ona najwyraźniej mnie nie.- Spojrzał na nią kątem oka i powiedział bardzo przyjęty. -Co mam zrobić? I do tego nie mam żadnego doświadczenia z Kobietami...umm- Miał doświadczenie w torturowaniu, sprzątaniu, walce...tropieniu ale z dziewczynami nigdy jeszcze nie miał okazji romansować?
Obrazek

Awatar użytkownika
Echo

Post autor: Echo » śr, 29 paź 2014, 21:00

Echo spoglądała na niego uważnie i ponownie machnęła na kelnerkę. Zapowiadała się nieco dłuższa rozmowa. - Poproszę jeszcze raz dla naszej dwójki to samo co zamawialiśmy. - mruknęła nie za bardzo się przejmując jak dużym problemem będzie dla kobiety dociec czym to się jegomoście zajadali. - Dobrze czyli... typowa sytuacja. Podoba Ci się, ale boisz się dlatego ona nic o tym nie wie? Przyjaźnicie się, od jak dawna się znacie? - Echo zalała chłopaka lawiną pytań. W końcu żeby pomóc musiała wiedzieć jak najwięcej, czyż nie?

Awatar użytkownika
Onimaru

Post autor: Onimaru » śr, 29 paź 2014, 21:09

Kobieta zalała Kajina lawiną pytań, nie wiedział co zrobić... nie wiedział jak na razie od czego zacząć, do tego nie był pewien na początku ze na prawdę weźmie te jego problemy pierwszego świata na poważnie. Spojrzał na nią nie poradnie, rozmyślając od czego by tu zacząć...
Tak myślał...
I myślał!
Aż wreszcie przemówił. -Znamy się już pewnie z rok czasu. - Powiedział dość niepewnie, nie wiedząc czy na minął rok czy może jeszcze więcej latek ubyło od ich początku znajomości.
Później postanowił powiedzieć na wcześniejsze pytanie, które raczej było prostym stwierdzeniem całej tej sytuacji. -No nie wie... ale tak jakoś jak się ostatnim razem spotkaliśmy to była oziębła, nie tak jak za pierwszym naszym spotkaniem gdzie droczyłem się z nią no i... no..- i tutaj się zarumienił przypominając sobie tą zawstydzającą rzecz, a wtedy była dla niego bardzo śmieszna. -Pocałowałem ją w policzek na pożegnanie i uciekłem, a Ona we mnie rzucała...- Nie wiedział czy dobrze postąpił wylewać tak swe miłosne problemy nieznanej osobie, ale jakoś alkohol rozwiązał mu trochę język i stał się na takie sprawy bardzo wylewny.
Obrazek

Awatar użytkownika
Echo

Post autor: Echo » śr, 29 paź 2014, 21:25

- Słuchaj no. - Echo zaczęła w momencie gdy kelnerka postawiła przed nimi talerze. Co prawda w odwrotnej kolejności ale.. no ale brawa dla niej, że podołała. Echo zabrała od chłopaka swój talerz, a przepchała mu swój. - Muszę Ci pogratulować odwagi, że ją pocałowałeś, ale to co było później to było zupełnie niepotrzebne. Dziewczyny wbrew pozorom nie są aż tak skomplikowane.. - przerwała na chwilę żeby rozłamać pałeczki i sięgnąć po kolejną porcję. - Chociaż trzeba postawić sprawy jasno, bo dziewczęta cóż.. lubią sobie dopisywać scenariusze które nie istnieją. Moja rada? Nie będzie skomplikowana powinieneś się z nią spotkać, zabrać w jej ulubione miejsce i ... sprawić żeby zaczęła się uśmiechać. Wtedy dobrze powiedzieć o tym co się czuje. I albo powie, że nie i masz spokój na duszy ale wątpliwej przyjemności pamiątkę na dłuższy czas albo też.. po prostu okaże się, że czujecie do siebie to samo i będzie happy end. - powiedziała biorąc kęsa rybci do ust. - Jak masz jeszcze jakieś pytania to śmiało wal. Pokazałam Ci jak ja na to patrzę biorąc pod uwagę to, czego się od ciebie dowiedziałam.

Awatar użytkownika
Onimaru

Post autor: Onimaru » pn, 3 lis 2014, 14:29

-Tak! Chyba masz rację!- Kajin został pobudzony przez gadkę Echo która go "motywowała" do dalszego działania.. a dokładniej to poprostu powiedzenia prosto z mostu co do niej czuje.
Chłopak wstał natychmiast, pokłonił się, ucałował dłoń dziewczyny i powiedział z wielkim uśmiechem. -Dziękuje, zrobię to jak najszybciej!- I zaczął biec do wyjścia, ale przed nim stanął odwrócił się do uroczej Kobiety i powiedział donośnie do niej. -Przepraszam że tak wybiegam! Obiecuje że następnym razem jak się tutaj spotkamy to zrobię wszystko co zechcesz. - I zaczął do niej machać energicznie. -Do zobaczenia!- I wybiegł pod lekkim wpływem alkoholu kierując się w stronę swej rodzinnej wioski

z/t - 2h Na Event
Obrazek

Awatar użytkownika
Echo

Post autor: Echo » śr, 5 lis 2014, 17:35

Ciemna nie wiedziała czy to dobrze czy też nie, że chłopakowi pod wpływem alkoholu nagle się coś uroiło ale.. cóż ona mogła? Zawołała kelnerkę, poprosiła o rachunek i powiedziała, że tylko ona skorzysta z hotelu. W drodze wzięła jeszcze butelkę nie dopitego sake i powoli, w drodze do pokoju ją dopiła. A co, ma się zmarnować?! Fuka rozebrała się, weszła pod prysznic i padła jeszcze mokra i jak zabita na łóżko. Przed nią przecież jeszcze długa droga, no nie? Ranek nie był aż tak bardzo kacowaty. Można rzec, że "dzień jak co dzień" z dodatkową butelką wody. Po wyjściu zawołała Misaki i Piera by wspólnie udać się do domu.
|zt|

ODPOWIEDZ

Wróć do „Udon no Kuni”