[Fab.C] Pierwszy śnieg.

Kraj Śniegu. Obecnie jego nazwa to tylko memento przypominające o dawnych czasach. W magiczny sposób, dzięki potężnemu urządzeniu używającemu energii słonecznej klimat został ocieplony. Śnieg i lód pozostały jedynie na najwyższych szczytach górskich. Tereny świetnie prosperują, rozwój gospodarczy jest niezwykle szybki. Mieści się tu niewielka organizacja shinobich, pozostała z mieszczącej się tu kiedyś wioski ninja. Chronią oni kraj przed złem tego świata. Ale! Dosłownie kilka dni temu, kryształ zasilający generator zaginął. Gdzie się podział? Czy został skradziony? Co stanie się teraz z Yuki no Kuni?
Awatar użytkownika
Yuichiro
Wioska: Konoha
Ranga: Genin
Wiek Postaci: 15
Wytrzymałość: Ichi Kaishi
Szybkość: Ichi Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: Ichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ichi Kaishi
Kontrola Katon: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=12816
Kontakt:

[Fab.C] Pierwszy śnieg.

Post autor: Yuichiro » śr, 4 mar 2020, 17:56

Skoro jestem już odpowiednio ubrany, przed chwilą napełniłem swój żołądek ciepłą strawą. To nie zostało mi nic innego jak wrócić do pierwotnego planu, który przez tamtą kronikarkę troszeczkę zboczył z kierunku i. Ale ciepły posiłek był wart nadłożenia tej drogi i straty czasu. Teraz tylko musiałem wrócić do wcześniejszego drogowskazu i pójść właściwą drogę do koszarów. W końcu będę mógł zacząć pomagać ludziom na własną rękę, koniec zależności od Hokage. Miałem już dość tej niewidzialnej smyczy i ślepej lojalności. Egzystencji przypominającej życia marionetki, która gra i porusza się tak jak pan rozkaże. Poprawiłem szalik, naciągnąłem kaptur na głowę i założyłem rękawiczki. Spokojny tempem zaczął się cofać, aby obrać właściwy cel podróż. Po drodze podziwiałem ośnieżone szczyty i drzewa w oddali. Może udam mi się wypatrzeć jakieś wcześniej mi nie znane gatunki tutejszej flory. Myślałem, że lasy wokół Konohy w zimie prezentowały się znakomicie, ale te widoki nie miały sobie równych. Nie miałem o tym miejscu za dużo informacji, dlatego chętnie się przysłuchuje rozmowo ludźmi, którzy mnie mijają. W końcu nie zaszkodzi w wolnej chwili pozbierać trochę strzępków informacji. Którymi w trakcie rozmowy w lokalnymi będą mógł zabłysnąć.
Odbijanie pocisków (1lvl) | Wytrzymałość psychiczna (1lvl) | Sztuka pieczętowania (1lvl) | Szybkie składanie pieczęci (1lvl) | Tworzenie Notek (1Lvl) | Douka(Naśladowca)

Awatar użytkownika
Douhito Izuro
Wioska: IwaGakure no Sato
Ranga: S. Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi +
Kontrola Raiton: San Kaishi +
Kontrola Doton: Yon Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=1249&p=16313#p16313
Konto Główne: memberlist.php?mode=viewprofile&u=5481

Re: [Fab.C] Pierwszy śnieg.

Post autor: Douhito Izuro » śr, 4 mar 2020, 18:26

W tej chwili nie padał śnieg, ale faktycznie dookoła gdzie tylko się spojrzało leżał ten biały puch. Dziwnie, malownicze miejsce, dla jednych tak mało przystępne z racji zimna tu panującego, a dla drugich? Raj! Twoja podróż nie trwała zbyt długo, droga była ubita do tego miejsca, znajdowało się ono lekko schowane przed światem w końcu teren należał do Nowego Ładu, był to mały domek z kominkiem, przed drzwiami znajdowała się dwójka rosłych facetów trzymających wielkie halabardy. Każdy kto chciał tam wejść musiał wpierw z nimi się zapoznać, nie można było od tak też wejść, kontrola musiała być! Każdy był dokładnie sprawdzany czy nie ma czegoś niebezpiecznego, jeżeli miał to od razu dostawał jasne polecenie o nieużywanie tychże broni i informowany, że nawet gdyby to sam Yuri-dono jest jednym z najpotężniejszych ludzi na tym świecie, zaraz po wielkich Kage! Kolejka do drzwi nie była duża, mało było ochotników, ale sama wizyta w domu trochę trwała stąd też z dobrą godzinę musisz czekać! Śnieg na szczęście nie pruszył, a wiatr również nie dawał się szczególnie we znaki. Kiedy nadeszła Twoja kolej gość po Twojej lewej od razu zadał ci pytanie. Po czym od razu zaczął cię bacznie sprawdzać, dostrzegł każdy Twój sprzęt.
- Kim jesteś, jaki jest cel Twojej wizyty shinobi i co najważniejsze mam nadzieję, że ten sprzęt nie będzie użyty bo źle skończysz! - to mówiąc czekał na odpowiedź, gdy ta najdzie będziesz mógł wejść do pomieszczenia.
Obrazek

Chcesz misję, wyprawę, fabułę? Pisz na gg
Siedzę tylko na niewidocznym. Ewentualnie PW

• Techniki Żywiołów zyskują nieco większą moc - Yōso no Tensai

-Czytanie śladów lvl. 1
    -Szybkie składanie pieczęci lvl. 2
    -Wytrzymałość psychiczna lvl. 1
    - Mistrz Przywołań lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Yuichiro
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » śr, 4 mar 2020, 19:27

Grzecznie czekałem, na swoją kolej w końcu nigdzie mi się nie śpieszył. A dodatkowo pogoda nie była, aż tak zła, jak mogłaby być. Więc można powiedzieć, że nawet los mi sprzyjał, oby tylko zaraz się nie obrócił. Bo wtedy czekanie podczas śnieżnej burzy mogłoby się tragicznie dla mnie skończyć, ale przynajmniej mieliby ładną dekorację przed budynkiem. W podczas oczekiwania kilkukrotnie przyglądałem się strażnika. W końcu skoro jest ich tylko dwójka, to muszą być strasznie silni albo po prostu nikt nie zawraca sobie głowy Yurim. Na to samo wskazuje małą kolejką. Zawsze myślałem, że do takich daimyo i inny przywódców kraju. To prosty lud ustawia się w kolejkach na kilkaset metrów, aby móc ponarzekać o jakiś nieistotnych sprawach. No ale w końcu nastąpiła moja kolej, wolnym korkiem poszedłem do strażników i ukłoniłem się, trzymając ręce na widoku. Nie chciałem im bez powodu prowokować, ani stresować.
-Nazywam się Yu. Słyszałem, że rekrutujecie wszystkich, którzy się zgłoszą, i oto jestem w waszym pięknym lodowym kraju. Chcę dołączyć do Związków Wielkich Razem. Pewne wydarzenia w życiu, skłoniły mnie do obrania takiej ścieżki. Moje intencje są czyste i szczere, nie zamierza w tym miejscy korzystać z żadnych broni czy technik.- Zrzuciłem worek z ramienia, oraz odczepił pojemniki na broń. Podniosłem otwarte dłonie na wysokość klatki piersiowej, w celu potwierdzenia moich słów.
Odbijanie pocisków (1lvl) | Wytrzymałość psychiczna (1lvl) | Sztuka pieczętowania (1lvl) | Szybkie składanie pieczęci (1lvl) | Tworzenie Notek (1Lvl) | Douka(Naśladowca)

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » śr, 4 mar 2020, 20:10

Byłeś bardzo spokojny w tym co robiłeś, nie wzbudzałeś więc jakichkolwiek podejrzeń strażników, a nawet gdyby to nie wielu jest takich co mogłoby się równać z Yurim więc mieli do niego zaufanie. Po wstępnej kontroli odsunęli halabardy i otworzyli drzwi.
- Możesz wejść Yu, Związek Wielkich Razem czeka na takich ludzi jak Ty.... - pomieszczenie zwykłe, kamienne, proste. Wszedłeś i od razu po prawej stronie dostrzegłeś zgaszony kominek, a przy nim trzydziestoletni facet, dobrze zbudowany o niebieskich długich włosach. Był ubrany w lekki płaszcz, praktycznie jak na tą temperaturę to wariat! Dookoła było zimno, a ten od tak jak by było lato! Nie uśmiechał się, nie specjalnie też miał zamiar zacząć pierwszy, ale z racji tego, że był tutaj gościnnie i za dużo czasu nie miał to w końcu się odezwał.
- Jak pewnie wiesz werbuję ludzi do Związku Wielkich Razem, chciałbym zebrać wojsko aby móc odbić Tetsu no Kuni i Shimo no Kuni z rąk Nowego Ładu, jestem, a dokładniej byłem Daimyo kraju mrozu, a obecnie jestem liderem Związku. Czy chciałbyś dołączyć do nas? - to mówiąc spojrzał się uważnie na Ciebie, na to co zrobisz, jak się zachowasz. Biła od niego ciężka aura, ten gość cię przerażał, ale można rzec, że był intrygujący! Cóż zapewne nie dałbyś mu rady.
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Yuichiro
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » czw, 5 mar 2020, 19:01

Pokiwałem głową twierdzą, na słowa jednego ze strażników. Rzeczy przełożyłem na bok, aby nie leżał na środku drogi. W końcu komuś mógłbym się potknąć albo – co gorsza – spróbować coś za chachmęcić. Oczywiście portfel z pieniędzmi i pamiątkowy zwój miałem w kieszeni wewnętrznej kurtki. -Zostawię to tutaj. Gdybyście mogli zerknąć na moje klamoty to będę wdzięczny.- Uśmiechnąłem się i wszedłem do budynku, w którym czekała na mnie osoba odpowiedzialna za rekrutacje do Związku Wielkich Razem. W swoją drogą cienie musiały, ich dobrze wkurzyć skoro wyszli z taką inicjatywą. Widok może nie skąp, ale cienko ubranego mężczyzny wprawił mnie w lekkie osłupienie. Ja w zwykłych ubrania zaczynałem się martwić odmrożeniami, a ten tutaj pewnie jeszcze by lody jadł i popijał mrożoną herbatą. Na pewno zrobił na mnie wrażenie, tylko jeszcze nie byłem pewny czy ma głowie poukładane. Kiedy wspomniał, że był Daimyo kraju mrozu, który pewnie jest jeszcze zimniejszy niż kraj śniegu. A przynajmniej tak można wywnioskować z nazwy. Czułem na sobie jego ciężki wzrok i chłodną aurę, ale starałem się zachowywać naturalnie i nie dać po sobie poznać lekkiego stresu. -Tak, nazywam się Suzaku Yuichiro. Chciałbym zasilić wasze szeregi i pomóc w nierównej walce z nowym ładem. Domyślam się, że moja skromna osoba to tylko kropla wody w morzu potrzeb. Ale jednak zawsze lepiej mieć jednego żołnierza więcej niż mniej. Może przejdę do rzeczy i zacznę od tego dlaczego tu trafiłem.- Ukłoniłem się i próbowałem utrzymać z nim kontakt wzrokowy. -Już od jakiegoś czasu męczyła mnie nieudolność Hokage. Pewnie nigdy jednak nie opuściłbym rodzimej wioski, ale sprawa stała się prywatna. Zapewne słyszałeś, o świetnym pomyślę, ataku liścia na piasek. Właśnie podczas tego genialnego planu zginał mój ojciec i nauczyciel. Wtedy czara goryczy się przelała i postanowiłem coś z tym zrobić. Jedyne czym zawsze kierowałem się na służbie to dobro ludzi bezbronnych. Największy zagrożeniem jest teraz nowy ład i na tym powinni wszyscy skupić. Ale ten chciwy głupiec w ogóle nie myśli Dlatego nigdy tego nie zapomnę Senju Taichiemu.- Mówiłem szczerze i nie ukrywałem niczego, w końcu nawet nie było takiej potrzeby. Możliwe, że Yuri miał całkiem podobne odczucia co ja.

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » sob, 7 mar 2020, 18:47

Nie specjalnie widać było po nim jakieś większe emocje, dopiero gdy powiedziałeś o ataku wioski liścia na wioskę piasku lekko się zagotował, wstał z krzesła po czym usiadł. Spojrzał wpierw na okno, a następnie na Ciebie.
- O czym ty mówisz? Kiedy to miało miejsce? Bo najwidoczniej tak ważna informacja do mnie nie doszła. Ostatnio byłem na szczycie Kage i tam nic takiego nie słyszałem, a od tamtego momentu krążę po wszystkich wioskach i werbuję ludzi do Związku, jeżeli chodzi o dołączenie Ciebie to nie widzę problemu. Konoha i tak nawet nie zauważy, że kogoś im ubyło, ale wpierw opowiedz mi coś o sobie, co potrafisz, co sobą reprezentujesz? Zapewne pierwsze zadania będą banalne, ale muszę cię sprawdzić! Dlatego zamieniam się w słuch, wyciągam kartkę i coś do pisania i zaczynajmy... - to mówiąc faktycznie zrobił co powiedział i zaczął zapisywać najważniejsze informacje o Tobie. W końcu ten gość cię nie znał, w tym momencie za oknem zaczął padać śnieg. Wręcz walił jak szalony, no to jak każe ci wyjść na zewnątrz to pewnie zostaniesz bałwanem!
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Yuichiro
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » sob, 7 mar 2020, 20:49

Byłem mocno zdziwiony, kiedy osoba pokroju Yuriego nie dostała żadnych informacji. Czyżby Kazekage trzymał tę informację dla siebie, a podróżni w ogóle nie plotkowali o tym. Była to bardzo dziwne może, przywódca piasku nikogo nie poinformował o tym ataku i zamierza się zemścić na własną rękę. To nawet lepiej, że moja rodzina przeprowadziła się do gorących źródłem, a ja sam opuściłem konohagakure no sato. Pewnie pod zarządami tego błazna i tak prędzej czy później wioska zostanie przejęta. Oby tylko nie przez nowy ład.
-Nie znam co prawda wszystkich informacji, bo nikt nie dał mi do wglądu raportu. Ale Konoha zaatakowała piasek mniej więcej w czasie festynu. Nie znam dokładnej daty, ale kiedy już wróciłem do domu. Ciała były pogrzebane, a ludzie nosili w sercu żałobę i smutek.- Kiedy przeszedł do kwestii rekrutacji, na chwilę zamilkłem i zacząłem, w głowie zbierać rzeczy, o które zapytał, bo przecież nie będę teraz wszystkie streszczał.
-Mam na swoim koncie kilka misji rangi D i jedną rangi C. Specjalizuje się w shurkienjutsu oraz mam naturę ognia. Bardzo szybko się uczę i uparty charakter. Z powodu decyzji ojca do akademii mogłem się dopiero zapisać w wieku 15 lat. Co sobą reprezentuje? Szczerość, kreatywność, ambicje i chęć pomocy bezbronnym.- Powiedziałem stanowczo i bez chwili zawahania.

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » pn, 9 mar 2020, 10:59

Spojrzał na Ciebie lekko zszokowany gdy opowiadałeś, że w czasie festynu wszystko się wydarzyło, a więc w czasie szczytu Kage na którym on był.
- Tego nie wiedziałem, ale dzięki Tobie otrzymałem ważne informacje. Dziękuję. - zapisywał sobie tak ważne informacje w kajeciku aby nie zapomnieć, ale raczej takich rzeczy nie da się zapomnieć. Widziałeś po nim, że sporo myślał o tej sytuacji w końcu wszystkie wioski miały zawiązać współpracę, a tutaj coś takiego. Opowiedziałeś po części o swoich zdolnościach, on cały czas pisał aż w końcu przeszedł do swojej wypowiedzi.
- Witam cię w Związku Wielkich Razem, z tego co informujesz to jesteś na początkowym etapie bycia shinobi, a więc za dużo nie mogę ci przydzielić. Walka z Nowym Ładem wymaga sporego poświęcenia, a także ogromnych zdolności, ale napewno jakoś się przydasz. Twoim pierwszym zadaniem będzie eskorta karawany z tego kraju do naszej obecnej siedziby, czyli kraju wodospadu. Dowódca karawany wie wszystko, raczej zagrożenie jest niewielkie, ale zawsze jest jakieś. Karawana wyrusza za godzinę z pod głównego centrum wioski, a więc masz jeszcze trochę czasu aby tam dotrzeć. Powodzenia! - to mówiąc podał ci rękę i pożegnał się z Tobą, śnieg dalej sypał, a ty miałeś teraz czas na przemyślenia, a także ewentualne przygotowania. Na tak małą wioskę dziś będzie i tak wychodzić jedna karawana stąd pewnie też nie informował cię bardziej.
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Yuichiro
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » wt, 10 mar 2020, 18:50

Cieszę się z pozytywnego wyniku, mojego przyjęcia do Związku Wielkich Razem. W końcu dlatego przybyłem do tej zasypanej śniegiem krainy. Z jeden strony to miałem olbrzymie szczęście, że akurat tutaj przebywał właśnie Yuri-sama. Kiedy usłyszałem, jakie będzie moje pierwsze zdanie, ukłoniłem się. -Dziękuje za przyjecie, nie pożałuje pan tej decyzji. A teraz niezwłocznie się tam udam. Pogoda jeszcze może zacząć płatać figle.- Spojrzałem za okno, po czym wyprostowałem się i wyszedłem. Podniosłem swoje rzeczy i spojrzałem na strażników.
-Dziękuje za popilnowanie rzeczy. Mam nadzieję, że panowie nie będą musieli długo stać na tej straszniej pogodzie. Życzę miłego dnia.- Po czym szybkim krokiem, prawie biegiem z ekscytacji zacząłem kierować się w miejsce zbiórki. Bardzo nie chciałem się spóźnić na pierwszą misję. Po pierwsze, źle by to wyglądało, a po drugie, pewnie już bym ich nie odnalazł. Kiedy tam dotrę, to podchodzę pod osobę, która moim zdanie może być dowódcom.
-Witam, nazywam się Yu, jestem nowym członkiem Związku Wielkich Razem. Dosłownie chwile temu się zaciągnąłem i moją pierwszą misja jest pomóc w eskorcie karawany.- Ukłoniłem się i z uśmiechem na ustach, czekałem na jakieś polecenie.

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » sob, 14 mar 2020, 18:53

Śnieg dawał ci się we znaki, już na samym początku Twoje rzeczy były zaśnieżone. Strażnicy nie specjalnie chcieli się odezwać, byli skupieni na swojej w tym momencie do dupy robocie, jeszcze parę osób było by dołączyć. Ty jednak wyruszyłeś w stronę centrum. Karawana już znajdowała się na miejscu. Od zwykły wóz z towarem i przypiętym, odpowiednio zabezpieczonym koniem. W środku był woźnica i ów dowódca. Oboje ciepło ubrani w końcu panowała tu zima. Gdy tylko cię dostrzegli uśmiechnęli się, podszedłeś do nich bliżej. Opowiedziałeś o sobie. Kiedy skończyłeś dowódca podał ci dłoń.
- Witaj młody, jestem Yuri, a to jest Yon. Droga raczej prosta, ale sądzę, że damy radę bez problemu tam dotrzeć. Zwłaszcza przy takiej pogodzie, może gdzieś tam odkopanie, czy zwalone drzewo, ale raczej nie będzie problemu. To co ruszamy? - wyruszyliście, pogoda wam nie dopisywała. No cóż, nie zawsze jest idealnie. Czy gdzieś będzie niebezpiecznie? Raczej nie, ale zawsze trzeba mieć się na baczności. Mogłeś usiąść obok nich, bądź też w środku, albo kroczyć po śniegu. To już zależało od Ciebie, może też było coś co chciałeś wiedzieć? Nie miałeś dużo czasu do przygotowań.
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Yuichiro
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » wt, 17 mar 2020, 18:32

-Tak, możemy ruszać, tylko potrzebuje kilku minut. Żeby sprawdzić, czy wszystko mam. Pożywienie jest na wozie czy może powinienem kupić przed wyruszeniem? Nigdy jeszcze nie eskortowałem karawany i nie wiem jak dokładnie, to wygląda od strony technicznej, a nie chciałby później głodować.- Powiedziałem kompletnie zielony, w końcu nie wiadomo czy mieli wystarczając jedzenia, dla dodatkowej osoby. Sam zacząłem przeglądać swoją torbę i przyborniki. Chciałem się upewnić, że mam wszystko, co mi potrzebne pod ręką, gdyby potrzebował skorzystać, ze śmiercionośnej broni miotanej. Kiedy wszystko jest na swój miejscu poprawiam zapięcia i patrze na Yuriego. -Dobrze jestem gotowy do podróży. Będę szedł obok wozy i rozglądał się, czy przypadkiem nikt się nie czai na nas.- Oświadczyłem to przywódcy, wrzuciłem zbędny bagaż na wóz i stanąłem obok niego. Dobrze, że zaopatrzyłem się wcześniej w komplet ciepłych ubrań razem z butami i teraz żaden śnieg mi nie starszy. Może korzystając z okazji, spróbuje nauczyć się tropienia, w końcu w śniegu będzie można łatwiej zauważyć ślady stóp. W trakcie drogi zagaduje do dwójki towarzyszy. -Może, ktoś z was u mnie tropić i pomógłbym mi zgłębić podstawy tej sztuki?-

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » śr, 18 mar 2020, 15:28

/W razie pytań pisz na Discordzie.

Kiedy podszedłeś do nich i zapytałeś o pożywienie to spojrzeli na Ciebie spod byka, ale gdy dopowiedziałeś o jeszcze ewentualnym pójściu do sklepu zaśmiali się.
- Wybacz, ale nie mamy na tyle czasu. Powinniśmy czym prędzej ruszać, jeżeli chodzi o pożywienie to powinieneś być przygotowany do tego wcześniej, ale na szczęście coś tam dla Ciebie znajdziemy, zjemy w nieco cieplejszym miejscu. Ruszajmy! - rzekł Yuri który to rozsiadł się wygodnie przy Yonie, ten szarpnął za lejce i koń ruszył naprzód. Specjalnie przystosowany do tego wóz ruszył na początku ociężale, ale potem sunął naprzód. Śnieg który sypał przeszkadzał raczej w tropieniu czegokolwiek, większość śladów była zasypanych, nawet nie dostrzegłeś jakichkolwiek. Słońce w tym momencie zaszło za chmurami i panował niezły ziąb. Nawet przez ubrania robiło ci się zimno! Zapytałeś czy któryś zna się na tropieniu, odrzekł Yon.
- Jestem woźnicą, trasy nie są mi obce, ale jeżeli chodzi o tropienie, nie jestem od tego, tak samo jak Yuri. Więc przykro nam, ale nie pomożemy ci w tym. - to mówiąc spojrzeli przed siebie, nie działo się nic, robiło się naprawdę nudno, nawet nie mówili nic do Ciebie, czy też do siebie. Od po prostu myśleli by czym prędzej minąć tą zimną krainę! W oddali dostrzegliście wielki ocean który, a opatulony malutki porcik do którego teraz zmierzaliście. W nim jeden większy statek na który zapewne przyjdzie wam załadować towar. Kiedy dotarliście na miejsce usłyszałeś od Yuriego.
- Załadujcie na statek towar. Wóz zostawimy tutaj i w kraju ognia wypożyczymy następny. Uważajcie na zawartość... - wszystko było popakowane w skrzynie, było dość ciężkie i trochę tego było, co było dla Ciebie dziwne trasa Twojej wędrówki zahaczała o tak znienawidzony przez Ciebie kraj. No cóż, trzeba było zacisnąć zęby! Drogi jeszcze trochę mieliście, a towar sam się nie załaduje. Szef statku przyglądał się wam co róż pokazując dokładne miejsce w którym macie kłaść jeden na drugim. Trochę skrzyń już na pokładzie się znajdowało, a więc nie byliście jedyni którzy zapewne tym płynęliście. W sumie to taki mieliście zamiar. Sam Yuri wszedł do karczmy i tam zapewne musiał co nieco się doinformować.
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Yuichiro
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » pn, 23 mar 2020, 18:33

Zachowanie nowych kompanów niekoniecznie przypadło mi do gustu, ponieważ oczekiwali ode mnie niemożliwego. Nie mogłem się wcześniej przygotować, bo po prostu nie miałem na to czasu. Ale koniec końców jakoś się wszystko wyjaśniło i coś znajdą dla mnie do jedzenia. Przez braki słońca kości zaczynały mi przemarzać, a tak przynajmniej to odczuwałem. Niestety ani jeden z nowych towarzyszy nie mógł mi pomóc w nauce nowej umiejętności. Trudno, sam będę musiał się tym zająć. Jak już warunki będą korzystniejsze. Kiedy usłyszałem polecenie nie ociągnąłem się i czym prędzej przenosiłem kolejne towary do ładowni. Przynajmniej w taki sposób mogłem się chociaż trochę ogrzać i dzięki temu szybciej przysiąść do jakiegoś źródła ciepła. Nie uśmiechała mi się podróż przez kraj ognia, ale to nie ja byłem logistykiem w tej grupie. W wiosce i tak pewnie panuje takie zamieszanie, że minie jeszcze kilka tygodni za nim zauważą moją nieobecność. Spojrzałem na woźnicę. -Yon co takiego dokładnie przewozimy i dlaczego akurat przez kraj ognia? Przez ostatni incydent droga przez ten teren może być niespokojna. Zwłaszcza, że chyba istnieją inne trasy do kraju wodospadu.- Zapytałem lekko zmartwiony.

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » wt, 24 mar 2020, 10:48

Towar który przenosiliście nie należał do szczególnie lekkich, a więc po paru takich skrzyniach odczuwałeś zmęczenie. Mimo to daliście sobie radę i już po paru minutach mogliście chwilę odpocząć. Zadałeś więc pytanie woźnicy który to od razu postanowił ci odpowiedzieć.
- Większość to uzbrojenie dla wojowników. Przewozimy to wszystko aby na froncie można było z niego skorzystać. Tutaj jest dość bezpiecznie, a więc produkcja nie ma problemu. Jeżeli chodzi o przez kraj ognia, nie wiem o jakim incydencie mówisz, ale z naszych źródeł wynika, że jest to najszybsza trasa, a także nam sprzyjająca. Lepiej przejść przez jedną wioskę, niż przez trzy nie prawdaż? Trasy do kraju wodospadu istnieją, ale co nam po tym... - w tym momencie akurat dołączył do was szefu, był rozpromieniony.
- Możemy wsiadać, nasz towar zostanie przewieziony, a w kraju ognia już czeka na nas wóz. Czcigodny Yuri będzie zadowolony, oby nic się nie wydarzyło podczas transportu chociaż raczej kraj ognia jest dość bezpiecznym miejscem. - to mówiąc jako pierwszy ruszył w stronę wejścia na statek, zanim Yon. Kiedy wsiądziesz możesz znaleźć sobie miejsce, na pokładzie znajdują się już kobiety, dzieci, faceci, raczej wszyscy małomówni. Mimo to zmotywowani do podróży. Po dwudziestu minutach wasza podróż rozpoczęła się, mogłeś się więc czegoś dowiedzieć. Przeprawa przez ocean trochę potrwa. Yon wyciągnął kanapki i zaczął przyrządzać je, były z jakimś dziwnym mięsem, podał ci jedną pytając się czy chcesz. No to chyba idealny moment na posiłek bo podczas drogi może nie być czasu.
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Yuichiro
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » pn, 30 mar 2020, 18:34

W sumie dobrze, że ta organizacja myślała o tak ważnych sprawach, jak zaopatrzenie swoją armię w potrzebne rzeczy. Dzięki temu przynajmniej będą gotowi do odparcia ataku, chyba nie ma nic gorszego niż brak zaopatrzenia podczas walki. A wiem, co mówiłem, bo sam preferowałem walkę bronią miotana. Wpadłem na pewnie pomysł, który mógłby nam oszczędzić masy dźwigania i pozwoli sprawniej się nam przemieszczać. Tylko nie byłem pewny czy udam nam się załatwić tyle zwojów, może znajdowały się w skrzyniach. - Rozumiem tak zastanawiałem się nad tą trasą. I wolałbym nie wpaść na konoszaski shinobi. Pewnie jeszcze nie zdali sobie sprawę, że już nie chce mieć z nimi nic wspólnego, ale nie chce nie potrzebnie kusić losu.- Zamilkłem na chwilę. - W sumie może mógłbym nas trochę odciążyć i zmniejszyć wielkość naszego ładunku. Jeżeli mielibyśmy trochę zwojów, mógłbym zapieczętować tam skrzynie. Wtedy byłoby nam lżej, objawami się tylko. Że do tego przedsięwzięcia potrzebowałbym, kilkunastu jak nie kilkudziesięciu dużych zwój. Nie wiem, jaki jest dokładnie asortyment, ale może jest tak kilka tych przedmiotów?- Zapytałem zaciekawiony, w końcu do czegoś bym się przydał. Na statku przyjąłem kanapkę i podziękowałem. Nie ma co wybrzydzać i darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda. Grunt, że dzięki niej będę miał siłę dalej funkcjonować. Jeżeli znajdą się zwoje to drogę spędzam na pieczętowaniu ładunku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Yuki no Kuni”