[Fab.C] Pierwszy śnieg.

Kraj Śniegu. Obecnie jego nazwa to tylko memento przypominające o dawnych czasach. W magiczny sposób, dzięki potężnemu urządzeniu używającemu energii słonecznej klimat został ocieplony. Śnieg i lód pozostały jedynie na najwyższych szczytach górskich. Tereny świetnie prosperują, rozwój gospodarczy jest niezwykle szybki. Mieści się tu niewielka organizacja shinobich, pozostała z mieszczącej się tu kiedyś wioski ninja. Chronią oni kraj przed złem tego świata. Ale! Dosłownie kilka dni temu, kryształ zasilający generator zaginął. Gdzie się podział? Czy został skradziony? Co stanie się teraz z Yuki no Kuni?
Awatar użytkownika
Douhito Izuro
Wioska: IwaGakure no Sato
Ranga: S. Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi +
Kontrola Raiton: San Kaishi +
Kontrola Doton: Yon Kaishi +
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=1249&p=16313#p16313
Konto Główne: memberlist.php?mode=viewprofile&u=5481

Re: [Fab.C] Pierwszy śnieg.

Post autor: Douhito Izuro » śr, 1 kwie 2020, 07:50

Postanowiłeś trochę zmniejszyć ciężar tegoż towaru, gdy tylko zaproponowałeś ów rozwiązanie woźnica uśmiechnął się do Ciebie.
- Z tego co wiem i o tym pomyśleli, jest na tyle towaru, że nie da się łatwo go zmniejszyć. Zaopatrzenie Związku Wielkich Razem jest naprawdę bardzo istotne dla tych małych państw. One naprawdę chcą stawić czoła Nowemu Ładu i aby to zrobić no cóż, muszą mieć dobre zaopatrzenie co pewnie widzisz. - na samym statku prócz jedzenia i wielkiej głuchej ciszy, rozpętał się srogi wiatr. Tak, że na samym statku zrobiło się naprawdę zimno, ciężko było coś usłyszeć, ale innych miejsc nie było. Po parunastu godzinach drogi dostrzegliście ląd w oddali. Słysząc krzyki radości odwróciłeś się instynktownie i faktycznie dostrzegłeś to co reszta, było to państwo które dobrze znałeś. Nie zrobiłeś nic złego wiosce prócz ucieczki, więc zanim się połapią to raczej minie, a ty no cóż zostaniesz przepuszczony. Tylko oni dostaną informację gdzie się znajdujesz. Czy dobrym posunięciem więc będzie podczas "kontroli" abyś był wraz z karawaną? No, ale jesteś również strażnikiem. Co więc wybierzesz. Własnie przybyliście do na miejscę i trzech strażników sprawdzało każdego nowo przybyłego wypytując się o imię, nazwisko, skąd jest i w jakim celu. Była to raczej rutynowa kontrola. Nie długo nadejdzie Twoja kolei. No i trzeba też zebrać skrzynie ze statku.
Obrazek

Chcesz misję, wyprawę, fabułę? Pisz na gg
Siedzę tylko na niewidocznym. Ewentualnie PW

• Techniki Żywiołów zyskują nieco większą moc - Yōso no Tensai

-Czytanie śladów lvl. 1
    -Szybkie składanie pieczęci lvl. 2
    -Wytrzymałość psychiczna lvl. 1
    - Mistrz Przywołań lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Yuichiro
Organizacja: ZWR
Ranga: Nukenin
Wiek Postaci: 15
Wytrzymałość: Ichi Kaishi
Szybkość: Ichi Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi ++
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: Ichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ichi Kaishi
Kontrola Katon: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=12816
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » sob, 4 kwie 2020, 12:15

-Rozumiem, no trudno. Więc po prostu do końca podróży statkiem posiedzę przy skrzyniach i je przypilnuje.- Niestety moja chęć pomocy okazała się zbędna, ponieważ już ktoś zadbał o pomniejszenie wielkości ładunku. Nawet nie chce wiedzieć jak duży i ciężki byłby towar w rzeczywistości. Na statku panowało nieustępliwe zimo i cisza, ale to dobrze, przynajmniej mniej można było oczyścić umysł i się relaksować. Gnieździły się we mnie pewne wątpliwości odnośnie do podróży, przez kraj ognia, ale skoro obrałem taką ścieżkę. To nie mogłem, przy pierwszej napotkanej przeszkodzie uciekać spod kulonym ogonem. W końcu dotarliśmy, do mojego ojczystego kraju, przypomniałem sobie rady, które mi udzieliła ta dziwna kronikarka. Spiąłem włosy w kucyka, czego nigdy wcześniej nie robiłem i normalny spokojne czekałem an swoją kolej.
-Yuu, sierota z Yuki no kuni, pomaga w transporcie towarów do kraju wodospadów. Nie spodziewałem się, że w tym kraju jest tak gorąco. Ale w końcu nie na darmo nazywają go krajem ognia. Wiecie może, gdzie w okolicy można zaopatrzyć się w ubrania letnie?- Ukłoniłem się grzecznie, a w rękach trzymałem swoją kurtkę zimową. W końcu specjalnie się nie przebrałem, aby moja historyjka była bardziej wiarygodna. W końcu widok bardzo spoconego młodzieńca, ubrane w grube ciuchy i buty. Od razu pokazuje, że pierwszy raz opuścił swój kraj zamieszkania.
Odbijanie pocisków (1lvl) | Wytrzymałość psychiczna (1lvl) | Sztuka pieczętowania (1lvl) | Szybkie składanie pieczęci (1lvl) | Tworzenie Notek (1Lvl) | Douka(Naśladowca)

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » sob, 4 kwie 2020, 12:27

W końcu nadeszła Twoja kolej prezentacji, miałeś spięte włosy, a nawet bez nich i tak zapewne nie rozpoznaliby cię i łyknęli to co im opowiedziałeś, nie specjalnie zastanawiając się przepuścili cię jak gdyby nigdy nic. W końcu w kraju ognia nie było raczej zbyt dużo wrogów. Byłeś więc wolny.
- Jeżeli chodzi o ubrania letnie to musisz zapewne się udać na jakiś targ. Najbliżej w Konoha... - nie specjalnie interesowało ich zajmowanie się Tobą toteż od razu zostałeś zlany. Dostrzegłeś swoich towarzyszy drogi którzy to zaczęli ci machać. Przy nich znajdował się pusty wóz. Podszedłeś do nich i zaczęli od razu mówić.
- Jak tylko skończy się kontrola to będziemy mogli odebrać nasz towar toteż poczekajmy chwilę, a potem zacznijmy nosić. Uważajmy by nikt nas nie okradł no i także młody nie rób głupich ruchów bo możemy w więzieniu skończyć no, ale skoro cię przydzielono jako ochrona to pewnie wiesz. - uśmiechnął się w Twoim kierunku, z pół godziny minęło i już mogliście przystąpić do zapełniania wozu. No to co, do roboty! Nie tylko wy przystąpiliście do wyciągania skrzyń, prócz was około pięciu osób robiło to samo.
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Yuichiro
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » ndz, 5 kwie 2020, 13:08

Odetchnąłem ulgą, że byli to zwykli pracownicy. A nie jacyś służbiści co by chcieli zabłysnąć, dokładnie badaliby podróżnych pod każdym kątem i zaatakowaliby ich setką pytań. Stanął sobie wygodnie obok powozu, na którym siedzieli moi nowi towarzysze, widać nie zwykli się ociągać i już załatwili transport.
-Jasne, rozumiem. Chociaż tutaj raczej nikt nie będzie nam próbował podwędzić skrzyń, gdy bylibyśmy w Mizu no kuni, Wtedy lepiej byłoby ich nawet nie spuszczać ze wzroku. Podobno cały kraj tam ma lepkie rączki.- A przynajmniej tak wywnioskowałem po spotkaniu się z opinią kumiczyków na temat kiriyjczyków. Chociaż Arui nie wyglądał na złodzieja, był bardzo miły i chętny do poznania się. Gdyby nie ten gang, moglibyśmy właśnie kręcić wspólny interes. Usiadłem sobie wygodnie nie trawie i czekałem. Gdyby nie to, że nie chce rzucać się w oczy. To mógłbym użyć kage bunshin no jutsu i znacznie szybciej załadowalibyśmy wóz. Ale tak jak wspomniałem wcześniej, przyciągnęłoby to niepotrzebną uwagę strażników. Dlatego trzeba to zrobić jak zwykle tradycyjną metodą. Jak tylko będzie można zacząć ładować towar, biorę się za to żwawo i zwracam uwagę, czy ktoś podejrzany się nie kręci przy naszym ładunku. Bardzo nie chciałem, aby podczas mojej pierwszej misji dla Związku Wielkich Razem. Coś potoczyło się nie zgodnie z planem.
Odbijanie pocisków (1lvl) | Wytrzymałość psychiczna (1lvl) | Sztuka pieczętowania (1lvl) | Szybkie składanie pieczęci (1lvl) | Tworzenie Notek (1Lvl) | Douka(Naśladowca)

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » ndz, 5 kwie 2020, 18:23

Wszystkie skrzynie były praktycznie identyczne, ale wasze były akurat specjalnym symbolem znakowane. W końcu podlegaliście pod Związek! Zabrałeś się za robotę, ludzie przyglądali się wam, a także temu co przewozicie, ale nikt nie miał zamiaru was okraść toteż przenoszenie towaru obyło się dość sprawnie. Kiedy to mieliście już załadowane mogliście wyruszyć. Zajęliście swoje miejsca, w trójkę dość ciasno ściśnięci obok siebie, ale lepiej było chyba wspólnie niż na wozie. Wóz sam w sobie był całkowicie okryty, a więc trzeba było nieźle majstrować aby coś wyciągnąć z niego. Yuri spojrzał na waszą dwójkę.
- Nie wiem czy dostrzegliście, ale ludzie nam solidnie się przyglądali. Mam dziwne wrażenie, że nie będzie to łatwa przeprawa przez ten kraj.... - podróżowaliście już pół godziny, dostrzegliście na ziemi powaloną kłodę. Musieliście coś z nią zrobić, dla trzech-czterech osób może być łatwa do podniesienia, ale jednak wóz po niej nie przejedzie, ani też nie okrąży. Oboje przeklinali między sobą, ale mimo wszystko gotowi byli użyć swej siły. Co teraz?
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Yuichiro
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » pn, 6 kwie 2020, 18:51

Dobrze, że pomyśleli nad zabezpieczeniem i oznakowali skrzynie. Dodatkowo wóz był bardzo dobrze zabezpieczony przed złodziejami, którzy na biegu chcieliby capnąć za skrzynie i uciec z nią pod pachą. Kiedy oddaliliśmy się trochę, skorzystałem z okazji i odpieczętowałem swoje letnie ciuchy. Wiedziałem, że na wozie był zbyt mało miejsca dlatego poprosiłem o dwu minutowy postój. Błyskawicznie zabrałem się do przebrania i zapieczętowania zimowych ubrań z powrotem. -Faktycznie trochę przypomniało to oblizywanie się przed posiłkiem.- Przerwałem, kiedy zobaczyłem przeszkodę na drodze, przyjrzałem się jej dolnej części. Cała ta sytuacja źle mi pachniała, w końcu na pewno nie jesteśmy dzisiaj pierwszym wozem, który jedzie tym traktem. Zanim zeskoczyłem z wozu rozejrzałem się dookoła, jeżeli cokolwiek wzbudzi moje podejrzenia, jak wydeptana trwa czy połamane gałązki krzaków albo ślady kół kierując w las. To wołam do towarzyszy, żeby przygotowali się na ewentualnych bandytów. Sam się do swoich kabur i trzyma kunai i shurikeny w gotowości. - Wyłaźcie! Marna ta zasadzka, trzeba było zwalić na nas te kłody, a nie blokować drogi.- Powiedziałem chłodno, cały czas nasłuchuje czy przypadkiem nie usłyszę jakiegoś znaku do ataku albo rozmów w krzakach. Wtedy ciskam pięć shurkienów w pierwszego wyskakującego bandytę.

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » śr, 8 kwie 2020, 16:32

Przebrałeś się w ciuchy nieco lżejsze niż te zimowe i zapieczętowałeś je w zwoju. Miałeś szczęście, że karawana była zależna od Ciebie toteż gdy tylko zadecydowałeś o chwilowej przerwie od razu tak się stało. Parę kilometrów dalej znajdowała się ów kłoda. Czując, że nie był to przypadek postanowiłeś zareagować. Wpierw wywołałeś wilka z lasu. Od razu w Twoim kierunku z lewej, jak i Twojej prawej strony wyłoniły się po dwa kunai'e. Więc w sumie cztery. Nie miałeś za dużo czasu, a zaraz za nimi po jednym złodzieju! Dwójka Twoich sojuszników schowała się w wozie nie będąc za bardzo przygotowana do walki, nie specjalnie byli w tym mocni. Musiałeś więc radzić sobie sam. Co poczniesz w tej sytuacji? Odległość od każdego z wrogów to dwadzieścia metrów. Kunai'e były jakieś dziesięć metrów z lewej i prawej.
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Yuichiro
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » śr, 8 kwie 2020, 19:51

Przejrzałem ich błyskotliwy plan, przecież takie pnie to kilkanaście razy dziennie obalają się na drogę. I tak sobie leżą i czekaj, aż kupcy i wędrowcy je uprzątną. Byłem przygotowany na taką ewentualność, spojrzałem szybko lewa, prawa, aby oszacować dokładną odległość między mną, lecącymi kunaiami i napastnikami. Dobyłem po dwa noże na rękę z pojemników i skrzyżowałem ręce. Zrobiłem jeden płyny wymach obydwu ramiona i cisnąłem kunaia pod takim kąt, aby zepchnęły pociski wroga gdzieś w bok i odbiły się od nich, kierując się na napastników. To Raczej nie załatwi sprawy, ale przynajmniej da mi chwile. Na podjęcie kolejnych kroków w walce dwóch na jednego. Skoro jego towarzysze okazali się zwykłymi przewoźnikami i nawet nie potrafili się bronić. Momentalnie zwróciłem się w stronę tego po lewej (Albo tego, który dalej nam nie nacierał) i zacząłem biec do niego, składając pieczęci: Wąż, Baran, Małpa, Świnia, Koń, Tygrys. W tym samym czasie skoncentrowałem bladoniebieska energii w płucach i wymieszałem ją z powietrzem. Gdy byłem jakieś 5 metrów od niego, wydmuchnąłem w jego stronę ognisto strzałem. Celowałem w okolicy klatki piersiowej i twarzy. Jak tylko pocisk przysłoni mu wizje, podskakuje do góry i wyciągam lewą stopę przed siebie, a prawą trochę podkurczam i staram się trafić go w sam środek klatki piersiowej. Mam nadzieje, że nie dobór tlenu i problem z zaczerpnięciem tchu spowoduje utratę przytomności. Kiedy pierwszy leży pokonany, wyciągam garść kunai. (8 sztuk) Trzymam je między palcami i ponownie krzyżuje ręce, wyczekując dogodnej okazji.
-Jeszcze możesz się podać.- Powiedziałem dość stanowczym i chłodnym głosem.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » sob, 11 kwie 2020, 07:47

/Rozumiem, że po ataku ogniem celowałeś w miejsce gdzie gość odskoczył.

Spróbowałeś odbić pociski, byłeś w tym dość wprawiony, ale mimo wszystko akcja nie należała do najłatwiejszych. Byłeś niesamowicie skoncentrowany aby te pociski trafiły we wroga. Pierwszego udało ci się dobrze wycelować, ale przeciwnik bez problemu go uniknął (ten po prawej). Mimo to dało ci to chwilę czasu. Z następnymi szło już ci niestety tylko gorzej. Dwa następne odbiłeś, ale pod siebie, a trzeci lekko cię zadrapał po lewym policzku, rana nie była zbyt głęboka. Od zwykłe skaleczenie. Pewnie nie jeden bardziej wprawiony shinobi miał by z tym problem. Gdybyś może mógł aktywować sharingana, ach...
Ruszyłeś z offensywą, użyłeś techniki ognia, nie miał przeciwnik za wiele czasu, ale ledwo, bo ledwo zdołał uniknąć, jego lewa ręka lekko się przyrumieniła, ale nic strasznego. Ty w tym momencie uderzyłeś całym impetem w niego, celowałeś w klatę piersiową. Nie byłeś jednak fachowcem w Taijutsu, Twoja siła nie należała do imponujących. Trafiłeś wroga, ten zrobił dwa kozły i stanął na nogi. Nic mu nie było prócz lekkich zadrapań. Nawet nie stracił oddechu, był gotowy dalej walczyć. Miałeś go trzy metry przed sobą, a tamten pięć metrów za Tobą. Oboje chcieli walczyć z Tobą na kunai'e na bliski kontakt, nie miałeś za dużo czasu. Co zrobisz?
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Yuichiro
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » sob, 18 kwie 2020, 15:51

Nie wiedziałem, jak dobrymi shinobi byli moi przeciwnicy ani czy w ogóle nimi są. Niestety nie mogłem liczyć na pomoc towarzyszów, widocznie byli jeszcze bardziej świeży niż ja w tej branży.
Musiałem coś zrobić, żeby zaraz nie zostać przytłoczony ich liczebnością, postanowiłem spróbować dywersji. Złożyłem jak najszybciej tylko, mogłem cztery pieczęci: Tygrys, Dzik, Wół, Pies(4). Skoncentrowałem wystarczającą ilość bladoniebieskiej energii na 6 szczęść klonów. Wykorzystałem małą zasłonę dymną wytworzonej przy podziale. -Unikamy i krążymy.- Poinformowałem klony, co do strategii. Następnie wyciągam kunaia z wybuchową notką nasączoną moją energią i zbieram chakrę w dolnych kończynach, szykuje się do mignięcia za plecy bliższego przeciwnika i wbić mu kunaia dokładnie w środek pleców delikatnie pod łopatkami, aby utrudnić mu go wydobycie. Kiedy broń zostanie w nim zatopiona, kopię go z całej siły w stronę jego kolegi i detonuje notkę, kiedy znajdzie się zasięgu. Następnie dobywa dwa noże i wyczekuję na opadniecie kurzy i dymu.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Rize Chinoike
Siła: Ichi Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=12676

Post autor: Rize Chinoike » śr, 22 lip 2020, 20:59

Sytuacja nie była ciekawa. Przeciwnicy mieli przewagę liczebną a w dodatku Twoi towarzysze nie byli wyszkoleni bojowo. To stawiało Cię w bardzo niewygodnej pozycji, która w dodatku zagrażała powodzeniu misji. Jeżeli spodziewali się napaści mogliby lepiej się zabezpieczyć. Dwójka ninja zapewne lepiej by sobie poradziła w owej sytuacji.
Klony nieco zdezorientowały przeciwników, jednak kiedy przeskoczyłeś za plecy zbira i próbowałeś wbić kunai w jego plecy, stała się rzecz niebywała. Puff i kunai był wbity w drewnianą kłodę. To Cię nieco zbiło z tropu ale nie było sensu jej kopać, skoro nie był to przeciwnik. Zostałeś więc z bronią w ręku a zbir wyskoczył z koron drzew i wylądował obok swojego kolegi. Miałeś teraz ich frontalnie przed sobą.
- Pozbądźmy się go w końcu... Ten z kunaiem - burknął ten, który przed chwilą uniknął twojej zasadzki. Wtedy zauważyłeś że ręce obu mężczyzn oplatają niewielkie wyładowania elektryczne. Na ich twarzach pojawił się delikatny uśmieszek. Niestety swoim ostatnim ruchem zdradziłeś, że to Ty jesteś tym prawdziwym. Teraz stałeś ze swoimi 6 klonami po jednej stronie drogi a dwójka zbirów po drugiej, niczym w westernie...

Obrazek
Kaminari Dageki
Typ: Ofensywna.
Pieczęci: Nie wymaga.
Podstawowe jutsu z żywiołu pioruna. Bardzo proste i bardzo szybkie w wykonaniu. Wystarczy tylko myśl, chwila skupienia i ot użytkownik owego jutsu powoduje, że wokół jego kończyn pojawiają się delikatne wyładowania elektryczne. Idealna dla shinobi którzy dodatkowo specjalizują się w Taijutsu czy Kenjutsu, gdyż każdy przewodnik pozwala na to by wyładowania po nim przeniknęły. Jutsu pożera całkiem spore ilości chakry jak na swoją rangę, a jego podtrzymywanie również nie jest darmowe. Nie można jednak kontrolować natężenia i napięcia wyładowań - są stałe. Siła błyskawicy, która dotrze do przeciwnika jednak nie jest jakaś wielka. Może delikatnie poparzyć, bądź sparaliżować miejsce trafienia na jedną turę. Mimo wszystko, to genialna broń dla początkowych adeptów sztuk ninja posługujących się żywiołem pioruna.

Obrazek

Awatar użytkownika
Yuichiro
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » wt, 28 lip 2020, 19:22

Mój plan nie wypalił, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Teraz przynajmniej stali obok siebie, a ja mogłem wykorzystać klony jak zasłonę. Minusem był fakt, że pojawiły się dziwne wyładowania przy ich skórze wokół rąk. Lepiej nie dać się trafić, a blok metalowy kunaiem nie załatwi sprawy. Dobrze, że preferowałem walkę dystansową i byłem dobrze do niej przygotowany.
Dałem kloną znak do natarcia, a sam w tym czasie puściłem kunaia z reki. Zacząłem nabierać bardzo dużą ilość powietrza i wymieszałem z równomierną ilością bladoniebieskiej energii w moich płucach. Jak najszybciej tylko potrafiłem, złożyłem siedem pieczęci; Baran, Koń, Wąż, Smok, Szczur, Wół, Tygrys. Uwolniłem płomienną falę w ich stronę. Staram się trafić obu jednocześnie, jeżeli po ataku jeden z nich zbliży się na niebezpieczną Skupiam czakrę w podeszwie stopy i próbuje przyczepić do niej upuszczonego wcześniej kunaia. Szybki wymachem nogą ciska w jego stronę nóż z notka wybuchową. Nie zależnie od tego, czy kunai trafi, składam tygrysa. I detonuje go, jak najbliżej celu.
Pokaż/Ukryj:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Yuki no Kuni”