[Fab.C] Pierwszy śnieg.

Kraj Śniegu. Obecnie jego nazwa to tylko memento przypominające o dawnych czasach. W magiczny sposób, dzięki potężnemu urządzeniu używającemu energii słonecznej klimat został ocieplony. Śnieg i lód pozostały jedynie na najwyższych szczytach górskich. Tereny świetnie prosperują, rozwój gospodarczy jest niezwykle szybki. Mieści się tu niewielka organizacja shinobich, pozostała z mieszczącej się tu kiedyś wioski ninja. Chronią oni kraj przed złem tego świata. Ale! Dosłownie kilka dni temu, kryształ zasilający generator zaginął. Gdzie się podział? Czy został skradziony? Co stanie się teraz z Yuki no Kuni?
Awatar użytkownika
Yuichiro
Mistrz Gry
Organizacja: ZWR
Ranga: Nukenin
Wiek Postaci: 15
Wytrzymałość: Ichi Kaishi
Szybkość: Ichi Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi ++
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: Ichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ichi Kaishi
Kontrola Katon: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=12816
Kontakt:

Re: [Fab.C] Pierwszy śnieg.

Post autor: Yuichiro » wt, 1 wrz 2020, 18:19

Padłem dupą na ziemie i próbowałem uspokoić swoje serce, głębokimi oddechami. Wzrokiem obserwowałem wcześniej powalonego przeciwnika. Chyba trochę przeholowałem, oby dalsza droga była spokojniejsza przez jakiś czas. Miałem szczęście, że było ich tylko dwóch. Jak tylko dam rade się podnieść, to podchodzę do niego i obwiązuje mu kilkukrotnie (2m) stalową żyłek wokół nadgarstków. Wkładam mu pod kołnierz jedną wybuchową notkę nasączoną moją chakrą. Upewniam się, że dobrze przylega i nie smyra go, przez co mógłby się zorientować. Myślałem, że Ci przewodnicy są bardziej doświadczeni i zaprawieni w boju. Widocznie ta organizacja przyjmuje każdego. Dobrze, że nie wysłali ich samopas, bo już straciliby ładunek i żołnierze na froncie nie otrzymaliby zapasów.
-Spokojnie to już koniec, jak tylko ten gość się obudzi. Wypytam go trochę i dowiem się czy przypadkiem ich szajka nie grasuje dalej na trakcie. I tak mamy chwile zajmie uprzątniemy te przeszko... - Gdy tylko dźwięki dotrą do mych uszu, gestem ręki dałem im znak do ciszy. A ja delikatnie stawiając kroki skradam się do kierunku z którego dochodzą te odgłosy. Próbuje najpierw zorientować się w sytuacji i delikatnie wyjrzeć za drzewa. Chcę najpierw z ukrycia, zorientować się co dzieje, zanim zacznę działać.
Odbijanie pocisków (1lvl) | Wytrzymałość psychiczna (1lvl) | Sztuka pieczętowania (1lvl) | Szybkie składanie pieczęci (1lvl) | Tworzenie Notek (1Lvl) | Douka(Naśladowca)

Awatar użytkownika
Yari
Mistrz Gry
Wioska: Iwa Gakure no Sato
Ranga: T. Chunin
Wiek Postaci: 18
Siła: Ichi Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi +
Zręczność: Ni Kaishi +
Kontrola Chakry: Ni Kaishi
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: http://www.ninjagaiden.pl/viewtopic.php?f=36&t=12846

Post autor: Yari » śr, 2 wrz 2020, 20:03

Zacząłeś obwiązywać swojego przeciwnika żyłką planując pojmać go żywcem ale zanim dokończyłeś swój zabieg wyzionął on ducha więc zaprzestałeś dalszych działań. Kiedy przemówiłeś do przewodników transportu widać było jakby ocknęli się oni z transu. Widać było wręcz napięcie, które z nich schodzi, a które zastępuje wdzięczność skierowana do twojej osoby.
-Dziękujemy! Dziękujemy! Gdyby nie ty jużbyśmy nie żyli... - zaczęli ale przerwali swój monolog uciszeni twoim gestem.
Kiedy podszedłeś do krzaka nagle wyskoczył zza niego... zając, który pospiesznie pokicał wzdłuż drogi. Poczułeś ulgę i już miałeś iść ale szmery powtórzyły się. Czyli to jednak nie zając był za nie odpowiedzialny... Kiedy spojrzałeś ponownie dostrzegłeś, że w krzakach leży związana dziewczyna. Na oko była ona jakiś rok bądź dwa starsza od ciebie i... o szlag! Posiadała Byakugana! Jakby tego było mało kiedy spojrzała na ciebie jej oczy rozszerzyły się jakby zobaczyły kogoś znajomego. Widocznie kojarzyła cię z widzenia z wioski.
Umiejętności:
Kowal lvl.1 || Sztuka kamuflażu lvl.1 || Tropienie lvl.1 || Pieczętowanie lvl.1 || Wytrzymałość psychiczna lvl.1

Awatar użytkownika
Yuichiro
Mistrz Gry
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » sob, 5 wrz 2020, 11:18

Było to dziwna sytuacja i coś mi tu nie grało. Po co bandyci napadaliby na karawanę, jeżeli już mieliby kogoś złapanego? Nie powinny w takim przypadku gdzieś jej zabrać i dopiero wtedy ponownie napaść. No i fakt, że wyglądał na starszą ode mnie i miała opaskę. Do tego te dziwne białe oczy bez źrenic, czy nie powinna ich z łatwością pokonać? Raz miałem styczność z tą linią krwi przez moment i intuicja mi podpowiadał o zagrożeniu. Wyglądała jakby mnie kojarzyła, ale ja za nic nie potrafię sobie przypomnieć czy gdzieś ją widziałem. Czyżby wioska już zorientowała się o moim opuszczeniu wioski? Musiałem ja rozwiązać, ale wolałem to zrobić w bezpieczny sposób i nie zostać ogłuszonym. Dlatego wyciągnąłem kunai i rzuciłem nim w takim sposób, aby przeciął linę w jednym punkcie, przerwany sznur powinien puścić i rozluźnić uścisk. Byłem pewny swoich umiejętności i nawet przez moment nie zawahałem się.
-Dobrze teraz jesteś już wolna. Dasz radę wrócić do wioski, na własną rękę? Tylko uważaj na siebie, tych dwóch już nigdy nikogo nienapadaną. Szkoda tylko, że nie udało mi się zdobyć informacji o ich kryjówce i herszcie.- Patrzyłem na nią i uważałem na to, co zrobi. Nie chciałem zostać ogłuszony i zaciągnięty do wioski siłą. A potem najpewniej zamknięty na jakiś czas za dezercje.
Odbijanie pocisków (1lvl) | Wytrzymałość psychiczna (1lvl) | Sztuka pieczętowania (1lvl) | Szybkie składanie pieczęci (1lvl) | Tworzenie Notek (1Lvl) | Douka(Naśladowca)

Awatar użytkownika
Yari
Mistrz Gry

Post autor: Yari » sob, 5 wrz 2020, 21:20

Kiedy uwolniłeś dziewczynę z więzów ta poderwała się na równe nogi i odskoczyła za najbliższe drzewo. Początkowo patrzyła na ciebie z otwartą wrogością we wzroku ale w miarę jak mówiłeś jej wzrok zmieniał się na coraz bardziej zdziwiony. Kiedy skończyłeś postanowiła odezwać się ona.
-Więc chcesz mi powiedzieć, że wioska nie wysłała cię po to żebyś sprowadził mnie z powrotem? - milczała kilka sekund po czym potrząsnęła głową i kontynuowała. - Nie dam ci się oszukać! Gdyby nie te kajdany pokazałabym ci na co stać jounina z klanu Hyuga!
Wyciągnęła w twoją stronę ręce. Rzeczywiście. Wcześniej nie szło tego zauważyć ale teraz widziałeś wyraźnie, że na rękach dziewczyny są kajdany. Czemu jednak jako shinobi o randze jounina nie potrafiła się z nich wyzwolić? Z każdą minutą to wszystko stawało się coraz dziwniejsze. Słysząc twoją rozmowę kupcy zbliżyli się i zobaczyli dziewczynę akurat w tym momencie, w którym wyciągnęła w twoją stronę ręce w kajdanach.
-Czy ja śnię? - rzekł jeden z nich. - Przecież to kajdany z Kraju Śniegu specjalnie zaprojektowane dla shinobi! Widziałem takie tylko dwa razy w życiu ale nigdy ich nie zapomnę. Blokują możliwość korzystania z chakry.
Więc chociaż wyjaśniła się sprawa czemu dziewczyna sama się nie uwolniła. Nadal jednak była wobec ciebie nieufna i gadała jakieś zdania, które pozornie wydawały się zupełnie od rzeczy. Tylko dlaczego? Co się za tym kryje? A może po prostu jedynie na chwile obecną nie widziałeś sensu w tym co dziewczyna mówi?
Umiejętności:
Kowal lvl.1 || Sztuka kamuflażu lvl.1 || Tropienie lvl.1 || Pieczętowanie lvl.1 || Wytrzymałość psychiczna lvl.1

Awatar użytkownika
Yuichiro
Mistrz Gry
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » ndz, 6 wrz 2020, 16:35

Uśmiechałem się do niej. Ale nie rozumiałem, skąd brał się jej złość. Zamiast mi dziękować, to doszukuje się niepotrzebnych rzeczy. Mam tylko nadzieje, że jak ją uwolnię to sobie pójdzie i nie zrobi nic głupiego. Nie chciałby walczyć z jounin. Zwłaszcza że zużyłem sporo energii na poprzednią potyczkę. Miałem złe przeczucie co do całej tej sytuacji, ale nie mogłem jej po prostu tak zostawić.
-Jest Yu, spokojnie nikogo nie próbuje oszukać, nie zamierza też z tobą walczyć. Aktualnie pomagam w transporcie zaopatrzenia dla shinobich z połączonych sił małych krajów. Możesz pokazać mi te kajdany?- Chciałem się im przyjrzeć i zobaczy czy jest na nich dziurka do klucza albo jakaś inskrypcja. W tym momencie usłyszałem słowa, jednego z przewoźników. Spojrzałem na niego pytająco. - Wiesz może jak to się otwiera? Albo zdejmuje?- Jeżeli są na klucz, to pewnie jeden z nich ma go przy sobie. Gorzej, jeżeli są zapieczętowania albo potrzeba specjalnej techniki do otworzenia ich. -Chodźmy zobaczymy czy może któryś z nich miał coś, co rzuci nieco światła na tą sprawę.- Skierowałem się w stronę, z której przyszliśmy, chce przeszukać mężczyzn i sprawdzić co mają przy sobie. Po drodze rozglądam się czy przypadkiem gdzieś nie schowali po krzakach swoich gratów.

Awatar użytkownika
Yari
Mistrz Gry

Post autor: Yari » ndz, 6 wrz 2020, 20:41

Dziewczyna patrzyła na ciebie nieufnym wzrokiem ale kiedy zobaczyła również kupców zdecydowała się podejść. Chociaż cały czas zachowywała się nieufnie i widać było ostrożność w jej zachowaniu to przynajmniej nie traktowała cię otwarcie jak wroga. Dobry chociaż taki początek...
Kiedy zadałeś pytanie dotyczące otwierania kajdan przewodnikowi, on pokręcił przecząco głową. Również dziewczyna mimo, że pytanie nie było kierowane do niej postanowiła odpowiedzieć.
-Ja również nie wiem jak się je zdejmuje. Pojmali mnie podstępem, sądząc po pozycji słońca jakąś godzinę temu. Najwidoczniej jeszcze nie zdążyli uciec zanim przyjechaliście. Kiedy szłam tą drogą zobaczyłam leżącego na poboczu człowieka, który trzymał się za bok i jęczał. Podbiegłam, by mu pomóc i całkowicie skupiłam się tylko na tym. Wtedy poczułam uderzenie w głowę od tyłu i zapadała ciemność. Następne co pamiętam to odgłosy bitwy i moment, w którym zobaczyłam twoją twarz. Niemniej w kajdanach jest dziurka od kluczyka więc prawdopodobnie któryś z nich musi mieć klucz.
Udałeś się na poszukiwanie klucza w ciałach pokonanych wrogów a dziewczyna podreptała za tobą. Kiedy zobaczyła pole bitwy nawet nie drgnęła jej powieka co utwierdziło cię w przekonaniu, że jest doświadczoną shinobi. Jednak nie przechwalała się pod tym względem. Nie musiałeś długo szukać, by znaleźć klucz w kieszenie jednego z bandytów. Kiedy przeszukiwałeś ciała przeciwników dziewczyna zadała ci pytanie.
-Nie jesteś z Konohy? Jestem niemal pewna, że widziałam cię w wiosce klika razy.
Umiejętności:

Awatar użytkownika
Yuichiro
Mistrz Gry
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » pn, 7 wrz 2020, 18:50

Chyba pani jounin poczuła się trochę zbyt bezpiecznie poza wioską. Nie wiem czemu, dokładnie służą jej te dziwne oczy, ale nie słyszała, że ktoś do niej podchodzi. Sam pewnie też zbliżyłby się do rannej osoby, ale nie można zapominać, że na trakcie nie wszystko wygląda tak jak się maluje. -Powinnaś na siebie bardziej uważać. Tym razem miałaś szczęście w ich nie kompetencji i chciwości. Nie chcieli się wycofać z pojedynczym łupem. Liczyli, że jeszcze coś złapią i się przeliczyli.- Kiedy zapytała się o pochodzenie, zamilkłem na chwilę i dalej przeszukiwałem kieszenie oprawców. - Może wpadłem Ci w oko? Mogłaś, że widziałaś mnie tam kilka razy. Mam tam dalszą rodzinne, pochodzę z wioski gorących źródeł. Zapraszam, jeżeli kiedyś będziesz w pobliżu. Powołaj się na mnie to, dostaniesz zniżkę.- Flirtując z nią, zamierzałem ją nieco rozkojarzyć. Dobrze, że spędziłem trochę czasu w tamtej wiosce i pomogłem różnym ludziom. Dzięki ich wdzięczności, mam teraz wiarygodną historyjkę. - Masz bardzo nietypowe oczy, dodają Ci uroku. Czyżby to jakaś stara linia krwi?- Wyciągam, kluczyk z kieszeni i zbliżam się do kobiety, w tym samym czasie szacuje czy łyknęła moją historyjkę i jakie jest jej nastawienie w stosunku do mnie. Jeżeli zaczął coś podejrzewać i jest wroga to nie otwieram kajdanek. -Pozwolisz, że je zachowam? Mogą się przydać w dalszej podróży.- Uśmiechałem się do niej delikatnie.

Awatar użytkownika
Yari
Mistrz Gry

Post autor: Yari » pn, 7 wrz 2020, 21:54

Dziewczyna słuchała twoich słów z uwagą. Kiedy powiedziałeś, że masz rodzinę w Konosze skinęła z powagą głową. Rzeczywiście możliwe, że widziała cię kiedy ich odwiedzałeś albo po prostu cię z kimś pomyliła. W każdym bądź razie nie wyglądało na to żeby podejrzewała cię o kłamstwo. Szczególnie kiedy już zdjąłeś jej kajdanki. Kiedy zacząłeś z nią flirtować zaczęła nawet delikatnie się uśmiechać. Kiedy jednak powiedziałeś o zachowaniu kajdanek momentalnie zmarszczyła brwi a wokół jej oczu pojawiły się żyłki.
-Lepiej wyrzuć to bandyckie narzędzie jeśli mam uwierzyć w twoje szczere intencje.
Po czym nagle bez ostrzeżenia rzuciła się w twoją stronę. Nie zdążyłeś nawet zareagować ledwie dostrzegając jej ruch ale dziewczyna przemknęła obok ciebie i wylądowała w krzakach po drugiej stronie drogi. Usłyszałeś głuche łupnięcie, jęk a następnie pojawiła się dziewczyna wlokąc za nogę jeszcze jednego bandytę.
-Narzekałeś, że nie masz kogo przesłuchać. Proszę - ten tutaj nadaje się do przesłuchania. Tylko go ogłuszyłam. Tak przy okazji mam na imię Enya. Miło cię poznać Yu
Stanęła i patrzyła na ciebie z wyczekiwaniem. No cóż sądząc po tym co zobaczyłeś przed chwilą chyba rzeczywiście było lepiej wyrzucić te kajdanki w diabły...
Umiejętności:

Awatar użytkownika
Yuichiro
Mistrz Gry
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » śr, 9 wrz 2020, 18:14

Przez moment już się przestraszyłem, że źle odczytałem jej intencje i żegnaj wolności. Ale jednak tak się nie stało ulżyło mi i znowu czułem się lekko. Na zachowanie tych kajdanek raczej już nie było mowy, ale mogłem ich po prostu tak wyrzucić. - Mi ciebie również miło poznać. W takim wypadku lepiej będzie, jeżeli je zabierzesz do Konohy i tam je gdzieś zdeponują. Wolałbym, aby nie wpadłby w nie powołane ręce, wtedy ponownie bandyci mogą schwytać młodo kunoichi.- Podszedłem do niej i wyciągnąłem obie ręce, trzymając na nich wspomniane wcześniej kajdanki. Następnie sięgnąłem powoli do swojego przybornika po kolejną porcję stalowej linki. Podciągnąłem bandytę do drzewa i przywiązałem go solidnie do niego. Następnie spojrzałem na dwóch przewoźników. -Może w tym czasie panowie rozbijecie obóz i przygotuje jakiś posiłek. Możemy chwile tu zabawić, a jeszcze pozostaje kwestia tego pnia.- Skierowałem palcem na placyk, który moim zdanie na da się na miejsce do obozowania. -Przesłuchiwałaś kiedyś jeńców?- Zapytałem z troską, w końcu nie każdy od razu śpiewa i czasami trzeba się postarać, aby wyciągnąć coś z więźnia. - Spokojnie, gdyby nie chciał gadać. Znam pewne sposoby. Ale nie musisz się martwić, nie zrobię mu krzywdy masz moje słowo.- Wyciągnąłem przybory do pisania i puste notki. Przygotowałem jedną, która jest nie wypałem, gdy użyje się na nich techniki do detonacji. Karteczka się tylko podpali i spłonie bez wybuchu. Gdy już wszystko mam przygotowane to tylko czekam, aż ten gość łaskawie się obudzi. -Skoro już nie śpisz. To może mi powiesz, dlaczego chcieliście ją porwać i gdzie jest wasza kryjówka.-Mówiłem stanowczy ale spokojny ciągłym głosem.

Awatar użytkownika
Yari
Mistrz Gry

Post autor: Yari » śr, 9 wrz 2020, 19:58

Kiedy dziewczyna wróciła z krzaków z obojętnym wyrazem twarzy przyjęła od Yuichiro kajdanki. Uświadomiła sobie, że rzeczywiście rzucenie ich gdzie popadnie może nie być najlepszym pomysłem. Kiedy spojrzała ponownie na chłopaka w jej oczach pojawiły się wątpliwości.
-Jesteś geninem prawda? Nawet nie zdążyłeś drgnąć kiedy przebiegłam obok ciebie ale jednocześnie dałeś radę w pojedynkę pokonać dwóch bandytów. Ponadto dopiero geninom są przydzielane zadania.
Niemniej więzień właśnie zaczynał się budzić i musieliście tę rozmowę odłożyć na później. Przewoźnicy rozkładali w pobliżu obozowisko a ty wziąłeś się za przesłuchiwanie więźnia. Widać jednak, że nie zabrałeś się do tego od odpowiedniej strony. Mężczyzna jedynie roześmiał się ochryple i spojrzał ci wyzywająco w oczy.
-Myślisz, że ci cokolwiek powiem. To się grubo pomyliłeś koleś. A w zasadzie nie. Powiem ci jedną rzecz. Możesz mnie pocałować w sam środek dupy!
No cóż przesłuchiwanie nie szło po twojej myśli. Trzeba było jakoś zmusić faceta do przekazania potrzebnych ci informacji.
Umiejętności:

Awatar użytkownika
Yuichiro
Mistrz Gry
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » czw, 10 wrz 2020, 17:28

Jej pytania zaczynały być niewygodne, trochę za bardzo się mną interesowała. Jednak jak na razie miałem spokój dzięki ocknięciu się jeńca. Może już ich więcej po prostu nie zada, a ja będę miał spokój. Zachowanie tego typa wyjątkowo mi się nie spodobało. Nie miał warunków, żeby się stawiać. Ale on jeszcze chyba o tym nie wiedział, zaraz trochę nim wstrząsnę i się nauczyć łamaga kultury. Sięgnąłem do przybornika po dwa shurikeny i cały czas patrzyłem mu w oczy.
-Jeżeli nie chcesz być przydatny, to możesz dołączyć do swoich pobratymców i posłużyć jako kompost dla roślin. Skoro nie chcesz ratować życia.- Skierowałem wzrok na jego martwych koleżków i płynnym ruchem rzuciłem dwoma gwiazdkami jednocześnie. Jedną prosto w jego czoło drugą natomiast szybciej po łuku. Aby straciła pierwszą w bok tuż przed jego twarzą. Próbowałem., aby obie wbiły się jak najbliżej jego głowy przy uszach. Nie chciałem, poważnie uszkodzić jego twarzy, ale delikatnie zacięcie czy zadrapanie były wskazane. -Może teraz będziesz bardziej skory do rozmowy i przestaniesz marnować nasz czas. Gdy robię się niecierpliwy, ręką mi się trochę chwieje.- Jeżeli dalej nie będzie nic mówił albo mnie obrazi zaczyna robić kontur jego głowy shurikenami i kunaiami jak najbliżej ciała.

Awatar użytkownika
Yari
Mistrz Gry

Post autor: Yari » czw, 10 wrz 2020, 23:16

Postanowiłeś postawić więźnia do pionu strasząc do shurikenem, który wbił się w pień drzewa tuż obok jego głowy. Chciałeś przy okazji lekko zranić przeciwnika jednak na to byłeś za słabo wyszkolony. Mężczyznę na chwilę zamurowało po czym... zaczął się śmiać. Śmiał się do rozpuku jakbyś właśnie nie zamierzał go zabić tylko opowiedział mu żart. Kiedy wreszcie po dłuższej chwili skończył spojrzał na ciebie ze szczerym rozbawieniem w oczach:
-Naprawdę myślisz, że w ten sposób mnie wystraszysz? Proszę bardzo możesz mnie śmiało zabić i tak ci nic nie powiem. Gdyby mój szef dowiedział się, że ujawniłem ci jakieś informacje to umarłbym w wyjątkowo bolesny i powolny sposób. Ostatni zdrajca najpierw był torturowany przez miesiąc zanim wykonał na nim wyrok. Nie zamierzam być następny.
No cóż to chyba tyle jeśli chodzi o zmuszenie go groźbą. Enya popatrzyła na ciebie i uniosła pytająco brew. Jej wzrok był aż zbyt oczywisty - czy miałeś jeszcze jakiś inny pomysł jak zmusić go do gadania?
Umiejętności:

Awatar użytkownika
Yuichiro
Mistrz Gry
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » wt, 15 wrz 2020, 18:30

Nie miałem zbyt dużego stażu w przesłuchiwaniu i wyciąganiu informacji. Można powiedzieć, że w zasadzie zerowy. Nie dysponowałem też wystarczającymi umiejętnościami, aby go zastraszyć. Więc moja szansa na wyciągniecie informacji bardzo zmalała. Zwłaszcza że on bardziej bał się swojego szefa niż mnie. Ale nie można mu się dziwić, w końcu nie wyglądam na mordercę i pożeracza serca, okrutnika. Mogę z nim szczerze porozmawiać i spróbować przemówić mu do rozsądku. Czułem się jakby Enya patrzyła na mnie z lekko zawiedziona, musiałem coś z tym zrobić.
-Zawsze mógłbym cię uwolnić i puścić wolno, a twój szef aresztowany albo martwy nie mógłby cię torturować czy zabić. Zresztą było was troje skąd mógłby wiedzieć, że ty to zrobiłeś? Wystarczy, że powiesz co chcemy wiedzieć i możesz wsiadać na pierwszy lepszy statek do innego kraju. Chyba że wolisz spoglądać na świat za krat albo zostać nawozem dla roślin i pożywką dla robaków. Za napaść i próbę porwania jounina z limitem krwi. Wioska na pewno wyciągnę ciężkie konsekwencje na tobie i twoje rodzinne. W końcu to jest traktowane jako zdrada kraju, już nie wspominając, że jej klan na pewno wam nie odpuści. Ale jak wolisz, dam Ci chwilę do zastanowienia się.- Starałem się mówić spokojnie i rozluźniony głosem. Tak jakby było mi wszystko jedno, ale z jednej strony swędziała mnie ręka. Po czym wyciągnąłem wcześniej przygotowaną notkę i przyczepiłem ją do kunaia. Który następnie wycelowałem i cisnąłem bardzo blisko jego szyi.

Awatar użytkownika
Yari
Mistrz Gry

Post autor: Yari » śr, 16 wrz 2020, 20:55

Mężczyzna wysłuchał twoich słów bardzo uważnie po czym zaczął ci się przyglądać jakby starał się zauważyć coś co starasz się przed nim ukryć. W końcu zdecydował się przemówić.
-Ty mówisz prawdę nie kłamiesz. Niemniej jednak muszę się nad tym chwilę zastanowić.
Zamilkł, opuścił głowę i pogrążył się w rozmyślaniach. Kiedy obok jego głowy wylądował kunai z notką ledwo na niego spojrzał i prychnął z niecierpliwością.
-Mówiłem ci już, że straszenie mnie śmiercią nic ci nie da. Jednak twoje słowa mnie przekonały. Widziałem co potrafi ta dziewczyna. Można wręcz powiedzieć, że doświadczyłem tego na własnej skórze i nie chciałbym zadrzeć z jej klanem. Nie przypuszczałem, że posiada limit krwi - wiedzieliśmy co prawda po opasce, że jest zbiegłym shinobi i chcieliśmy po prostu zarobić za oddanie jej w ręce władz. Nie to żebyśmy sami byli święci ale za złapanie zbiegłych ninja całkiem nieźle płacą. Nie rozumiem tylko dlaczego jej wioska miałaby nam mieć to za złe. No ale wróćmy do konkretów. To co chcesz wiedzieć?
Podczas gdy mężczyzna zdecydował się wreszcie mówić ty czułeś się jakbyś oberwał obuchem w łeb. Zbiegły shinobi? Rzuciłeś okiem na Enye i wzrokiem odszukałeś jej opaskę, która znajdowała się w nierzucającym się w oczy miejscu na udzie dziewczyny. Widniał na niej przekreślony symbol Konohy. Stałeś naprzeciwko jounina, który myślał, że pracujesz dla Wioski Ognia albo przynajmniej masz w niej rodzinę a dodatkowo byłeś niemal całkiem wyprany z chakry. To, że żyłeś prawdopodobnie zawdzięczałeś temu, że nie zwróciłeś uwagę na opaskę dziewczyny. Teraz jednak już wiedziałeś kim jest i dlaczego tak zareagowała na twoje pojawienie się. Interesowała się tobą bo nie wiedziała czy jej zagrażasz i starała się ciebie wybadać.
Widziałeś jak twarz dziewczyny przybiera kamienny wyraz a jej mięśnie napinają się. Nie wiedziałeś jeszcze czy do ucieczki czy też do walki ale wiedziałeś jedno - jest w stanie zabić cię w ułamku sekundy. Co zrobisz żeby ją od tego powstrzymać?
Umiejętności:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Yuki no Kuni”