[Fab.C] Pierwszy śnieg.

Kraj Śniegu. Obecnie jego nazwa to tylko memento przypominające o dawnych czasach. W magiczny sposób, dzięki potężnemu urządzeniu używającemu energii słonecznej klimat został ocieplony. Śnieg i lód pozostały jedynie na najwyższych szczytach górskich. Tereny świetnie prosperują, rozwój gospodarczy jest niezwykle szybki. Mieści się tu niewielka organizacja shinobich, pozostała z mieszczącej się tu kiedyś wioski ninja. Chronią oni kraj przed złem tego świata. Ale! Dosłownie kilka dni temu, kryształ zasilający generator zaginął. Gdzie się podział? Czy został skradziony? Co stanie się teraz z Yuki no Kuni?
Awatar użytkownika
Yari
Mistrz Gry
Wioska: Iwa Gakure no Sato
Ranga: T. Chunin
Wiek Postaci: 18
Siła: Ichi Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi +
Zręczność: Ni Kaishi +
Kontrola Chakry: Ni Kaishi
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: http://www.ninjagaiden.pl/viewtopic.php?f=36&t=12846

Re: [Fab.C] Pierwszy śnieg.

Post autor: Yari » pn, 21 wrz 2020, 20:24

Po twoim zapewnieniu, że nie pracujesz dla wioski o dziwo Enya się rozluźniła. Czyżby była aż tak łatwowierna? Ale jej następne słowa pokazały czemu tak się stało:
-Od samego początku wiedziałam, że kłamiesz mówiąc, że jesteś z wioski wodospadu. Wiesz... ja... ja nie od zawsze chciałam być kunoichi. Jako dziecko bardzo chciałam być aktorką. Chodziłam nawet do specjalnej szkoły, która przygotowywała mnie do tego zawodu. Co prawda ostatecznie zwyciężył rozsądek - nie mogłam marnować moich więzów krwi na aktorstwo. I poświęciłam się drodze ninja. Jednak umiejętności zostały. Zawsze dostrzegę kiedy ktoś kłamie, chyba że jest zawodowym aktorem* - spojrzała na przysłuchującemu się wam bandycie. - I lepiej żebyś o tym pamiętał kiedy będziesz mówił o swojej bandzie! Jedno kłamstwo i obedrę cię żywcem ze skóry! Mi nie zależy na tym żebyś przeżył.
Bandyta nieco spokorniał. Widać było, że taka wizja nie przypadła mu do gustu.
-Spokojnie, spokojnie przecież mówiłem, że zgadzam się wam pomóc tak? Zaraz co to ja miałem? A tak - ilu nas jest dokładnie nie wiem. Nasi ludzie są rozesłani po całym kontynencie, często nawet sami siebie nie znamy. Najprawdopodobniej jest nas łącznie co najmniej kilkaset. Jednak w kryjówce są tylko dwie osoby. Nasz szef i jego najbardziej zaufany człowiek. Nie jest zbyt silni - stoi na poziomie przeciętnego chunina ale posiada nieprzeciętną inteligencję dzięki której sprawnie zarządza całym gangiem. Co innego z szefem. Tak naprawdę to nikt nie wie jaką wielka potęgą włada. Niektórzy twierdzą, że jego moc nie posiada żadnych granic. Nasza kryjówka położona jest na granicy Kraju Wodospadu w tamtejszych górach. Idąc tym szlakiem jutro wieczorem zobaczycie po lewej samotną górę. W jej jaskini naszą siedzibę ma szef.
Enya spojrzała na ciebie i kiwnęła głową. Nawet jeśli przestępca kłamał to przynajmniej sam był święcie przekonany o tym, że mówi prawdę. Raczej nic więcej z niego nie wyciągnięcie. Słońce chyliło się już ku zachodowi a kupcy już dawno rozłożyli obóz i właśnie kończyli przygotowywać śniadanie. Najwyższy czas postanowić co robić dalej i ułożyć się na spoczynek.

*Aktorstwo lvl. 2
Umiejętności:
Kowal lvl.1 || Sztuka kamuflażu lvl.1 || Tropienie lvl.1 || Pieczętowanie lvl.1 || Wytrzymałość psychiczna lvl.1

Awatar użytkownika
Yuichiro
Mistrz Gry
Organizacja: ZWR
Ranga: Nukenin
Wiek Postaci: 15
Wytrzymałość: Ichi Kaishi
Szybkość: Ichi Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi ++
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: Ichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ichi Kaishi
Kontrola Katon: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=12816
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » śr, 30 wrz 2020, 16:08

Wszystko stało się jasne, ale skoro potrafi rozpoznawać kłamstwa. To powinna na samym początku zauważyć, że nie kłamałem odnośnie pracy dla wioski. Zwłaszcza że nie ma nigdzie opaski na wierzchu. Widać miała chyba pewne braki w znajomości terenu, wioska gorących źródle znajduje się w północno-wschodniej części kraju ognia. A o ile pamięć mnie nie myli wioska ukryta w wodospadzie to północy-zachód poza garncami hi no kuni. No ale mniejsza ważne, że udało nam się zyskać potrzebne dane. Całą szajka liczyła około kilkuset członków, ale to nie problem. Po zlikwidowaniu przywódcy cała organizacja się sypnie, a reszta zacznie walczyć o władzę.
-No dobrze wygląda na to, że mówisz prawdę. Ani ja, czy Enya nie mam żadnych przeciwwskazań, żeby Cię puścić. Ale nie możemy puścić Cię teraz, bo może ruszy cię sumienie albo lojalność i zawiadomisz ich o naszym przybyciu. Dzisiaj odpoczniemy, zbierzmy siły i jutro wyruszmy, a ty zostaniesz z tymi dwoma panami, aż do naszego powrotu.- Nie zamierzałem niczego więcej dodawać, po prostu zabrałem się za sprzątanie trupów z traktu i zakopanie ich gdzieś między drzewami. Przed pochówkiem sprawdzam ich kieszenie i przyborniki, chciałem uzupełnić zapasy, które wykorzystałem do walki z nimi. Po wszystkim wracam do obozu, aby odpocząć przed jutrem.
-Mam nadzieje, że jutro sprawnie załatwimy to, co trzeba i każde z nas rozejdzie się w swoją stronę. Nie robię dla dobra wioski czy jej interesów. Po prostu nie chciałbym, aby znowu porwali i napadali na młode atrakcyjne kobiety i biedny obwoźnych handlarzy.- Spojrzałem na nową znajomo z lekkim uśmiechem.
Odbijanie pocisków (1lvl) | Wytrzymałość psychiczna (1lvl) | Sztuka pieczętowania (1lvl) | Szybkie składanie pieczęci (1lvl) | Tworzenie Notek (1Lvl) | Douka(Naśladowca)

Awatar użytkownika
Yari
Mistrz Gry

Post autor: Yari » czw, 1 paź 2020, 20:24

Przede wszystkim postanowiłeś sprawdzić kieszenie bandytów oraz pozbierać swoje wyposażenie, które używałeś podczas walki z nimi. Poszło ci całkiem nieźle chociaż nie mogłeś nigdzie znaleźć jednego z kunai. W kieszeniach bandytów znalazłeś jedynie trochę drobnych - zaledwie 43 ryo oraz kilka kawałków jedzenia. Widać nie byli obecnie przy kasie. Jeśli chodzi o ich wyposażenie wojenne to łącznie mieli 6 shurikenów i 3 kunai. Niezbyt to obfity łup ale zawsze coś.
Reszta wieczoru spędziliście dosyć przyjemnie przy rozmowach i śmiechach. Potrzebne było trochę luzu po pełnych napięcia chwilach. Enya okazała się również uzdolnioną kucharką i wraz z pomocą jednego z przewodników ugotowała naprawdę smaczne danie, które wszyscy zjedli. Kiedy położyliście się spać ułożyliście się blisko siebie żeby zachować jak najwięcej ciepła w tej nie najcieplejszej porze roku. Wszyscy już posnęli ale nie ty. Długo patrzyłeś w gwiazdy zastawiając się co zrobić teraz. Sprawy trochę się pokomplikowały. I tak szedłeś w stronę skąd pochodził gang a teraz kiedy znałeś położenie ich kryjówki mogłeś zaryzykować i postarać się uciąć łeb wężowi? Ale czy sam miałeś szanse? Poczułeś jak Enya przewraca się na drugi bok i przez sen przytula się do ciebie.
Umiejętności:
Kowal lvl.1 || Sztuka kamuflażu lvl.1 || Tropienie lvl.1 || Pieczętowanie lvl.1 || Wytrzymałość psychiczna lvl.1

Awatar użytkownika
Yuichiro
Mistrz Gry
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » pt, 2 paź 2020, 19:24

Bandyci nie byli zbyt dobrze wyposażeni, ale to zawsze było coś, co mogło się przydać. Zwłaszcza że w okolicy nie było możliwości zrobienia odpowiednich zakupów poza wioska, do której nie chciałem się udawać. Ciepły posiłek po całej tej robocie był bardzo przyjemny akcentem, zwłaszcza że był wyjątkowo smaczny. Musiałem porozmawiać z nową koleżanką, ale nie chciałem jej budzić w środku nocy. Ponadto jej dotyk i ciepło ciała było całkiem przyjemne doznaniem. Zastanawiałem się jak, mogę wygrać z osobami, które są znacznie silniejsze ode mnie. Jedyna opcja to podstęp i wykorzystanie wszystkich dostępnych środków. Gdyby udało mi się ich załapać w wąskim przejściu mógłbym użyć żywiołu ognia i dość poważnie ich zranić. Tylko jak wyglądało wejście do jaskini? Wsparcie Eny też mogłoby bardzo pomóc i w zasadzie przechylić szalę na naszą stronę. Będę musiał rano, zapytać ją co tym sądzi i, czy chciałaby się odegrać na swoich oprawcach. Przez pewien czas jeszcze obmyślałem różne warianty i pomysły planu. Ale ciepło, które biło od kobiety i jej przytulanie coraz bardziej odcinały mi świadomość i zaciągały w objęcia snu. Przez skupienie swoje uwagi na całym tym planie. W nocy przyśnił mi się koszmar, w który wpadamy do ich kryjówki prosto w pułapkę wroga. Gdzie ich jest znacznie więcej niż powiedział nam wróg albo nawet on sam nie wiedział. Widziałem jak zbiry zabierają się za młodą huygę, a mnie katują jak psa. Kopią, dźgają, przypalają i karzą patrzeć na to, co jej robią. Poderwałem się do góry mocno spocony i głęboko oddychałem. Rozejrzałem się porządnie dookoła czy wszystko jest w porządku. Dawno nie miałem tak realistyczne koszmaru, obym tylko nie był wieszczem i to nie była przepowiednia.
Odbijanie pocisków (1lvl) | Wytrzymałość psychiczna (1lvl) | Sztuka pieczętowania (1lvl) | Szybkie składanie pieczęci (1lvl) | Tworzenie Notek (1Lvl) | Douka(Naśladowca)

Awatar użytkownika
Yari
Mistrz Gry

Post autor: Yari » pt, 2 paź 2020, 19:49

W nocy nękały cię koszmary a kiedy w końcu zerwałeś się z jednego z nich cały zlany potem przez chwilę nie mogłeś sobie uświadomić gdzie jesteś. Dopiero po chwili uświadomiłeś sobie, że jesteś w obozowisku ale coś tu nie pasowało. Przewodnicy chrapali nic sobie nie robiąc z twojego zerwania się w środku nocy, przestępca otworzył jedno oko ale kiedy zobaczył, że to tylko ty poszedł dalej spać a Enya nawet nie zareagowała. Zaraz, zaraz nie tyle nie zareagowała co w ogóle jej nie było! Czyżby znowu ktoś ją porwał? Ale czemu w takim wypadku zostawili was przy życiu. Kiedy tak gorączkowo rozmyślałeś usłyszałeś daleko w lesie jakiś cichutki dźwięk. Był jednak zbyt daleko, by rozpoznać co to jest.
Umiejętności:

Awatar użytkownika
Yuichiro
Mistrz Gry
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » sob, 3 paź 2020, 06:14

Pierwsze moje myśli byłby negatywne, ktoś ją porwał albo ona uciekła. Pewnie było to spowodowane koszmarem, które chwile wcześniej miałem. Jeżeli ktoś wparowałbym do naszego obozu, to na pewno nie byłoby to ciche wydarzenie. Enya też nie musiała uciekać czy wymykać się, była wolna i nikt nie zamierzał jej zrobić krzywdy. W oddali usłyszałem cichy dźwięk, to prawdopodobnie ona. Jeżeli miałbym strzelać to poszła się załatwić, a kobiety z natury są bardziej wstydliwe od mężczyzn. Byłem prawie pewny, ale postanowiłem się upewnić i podejść trochę bliżej. Cały czas nasłuchiwałem i uważałem, aby nie nadepnąć na gałązkę czy podetknąć się. Gdy będę bliżej a dźwięk nie będzie się przemieszczał odzywam się. - Enya-san czy to ty?- rękę położyłem na przyborniku,aby w przypadku niebezpieczeństwa uzbroić się.

Awatar użytkownika
Yari
Mistrz Gry

Post autor: Yari » ndz, 4 paź 2020, 16:22

Kiedy usłyszałeś dźwięki zacząłeś się kierować w ich stronę. Starałeś się przy tym nie narobić hałasu co nie było łatwe ze względu na to, że las był dosyć gęsty co w połączeniu z ciemnością nie sprzyjało przemieszczaniu się w ciszy. Jednak poświęcając stosunkowo dużo czasu na przemieszczanie się udało ci się zachować niemal całkowitą ciszę. Kiedy zbliżyłeś się do dźwięku rozpoznałeś głos kobiety. Zapytałeś po cichu czy jest to Enya jednak nie otrzymałeś odpowiedzi. Szedłeś więc coraz dalej w stronę dźwięku, który stawał się coraz głośniejszy. Mogłeś rozpoznać, że ktoś śpiewa piosenkę w obcym języku. Głos był bez wątpienia kobiecy i w pewien sposób znajomy. Jednak ciężko było po samym brzmieniu rozpoznać czy jest to dopiero co poznana kobieta.
W końcu dotarłeś do polany. Na pniu siedziała rzeczywiście Enya. Wpatrzona w księżyc była całkowicie pogrążona w piosence. Jeśli dokładnie się jej przyjrzałeś mogłeś dostrzec, że z jej oczu płyną łzy, a księżyc odbijający się w jej białych i obecnie załzawionych oczach potęguje swój blask. Przez chwilę stałeś wsłuchany w jej głos, jednak po chwili w krzakach obok ciebie pojawił się lis, który początkowo cię nie zauważył a teraz przestraszony twoim widokiem rzucił się do ucieczki szeleszcząc przy tym niczym przedzierający się przez zarośla wóz!
No i to tyle jeśli chodzi o zachowanie swojej obecności w tajemnicy. Enya błyskawicznie odwróciła się w twoją stronę wystraszona jednak kiedy zobaczyła, że to ty stoisz na skraju polany uśmiechnęła się do ciebie smutno i szybko otarła łzy z oczu. Następnie poklepała miejsce na pniu obok siebie ręką dając ci znak, że zaprasza abyś usiadł obok niej.
-Obudziłam cię? Przepraszam. Myślałam, że odeszłam na tyle daleko żeby nikt mnie nie słyszał. Lubię czasem pośpiewać kiedy jest mi smutno. Co prawda od dłuższego czasu nie miałam okazji robić to profesjonalnie ale i tak śpiewam tylko dla siebie więc nie ma to większego znaczenia - powiedziała.
Umiejętności:

Awatar użytkownika
Yuichiro
Mistrz Gry
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » wt, 6 paź 2020, 16:24

Byłem pozytywniej zaskoczony, jej głos był bardzo przyjemny. Nawet pomimo faktu, że nie rozumiałem języka. Z jej zachowania mogłem, że była to raczej pieśń przywołując bolesne wspomnienia. Widok jej zachowania przypomniał mi jak ja się czułem po stracie ojca i nauczyciela podczas ostatniego napadu na wioskę piasku. Nakata sensei był narwany, surowy i wręcz czasami niemożliwy. Wymagał do nas pełnego zaangażowania i ganił za lekkomyślne podejście. Ale pomimo tego żałuje, że już nigdy nie będę mógł go spotkać. Zabrałem dłoń z przybornika i zaakceptowałem jej zaproszenie, w końcu na pewno przyda się jej rozmowa. -Nie, nie obudziłaś mnie. Miałem zły sen, oby tylko nie okazał się wróżbą. Wybacz mi, jeżeli za mocno się spoufala i to nie moja sprawa, ale dlaczego postanowiłaś porzucić wioskę? Straciłaś kogoś podczas napadu na sune?- Wspomnienie o tym wydarzeniu nie było dla mnie proste, jeszcze w pełni nie zaakceptowałem utarty bliskich. Ale kto mógłby zapomnieć o swoich bliskich zaledwie po kilku tygodniach. Dlatego po chwili postanowiłem zmienić temat. -Masz ładny głos. Marnotrawstwem było by tylko śpiewanie dla samej siebie. Los obdarzył Cię wieloma talentami. Myślałaś o tym, co zrobisz jutro?- Zacząłem robić delikatne podchody, chciałem wypadać, jakie mam plany. Nie chciałem jej do niczego zmuszać, czy grać na poczuciu winny i obowiązku.

Awatar użytkownika
Yari
Mistrz Gry

Post autor: Yari » czw, 8 paź 2020, 20:08

Kiedy przyjąłeś zaproszenie od dziewczyny i usiadłeś obok zadając pytanie Enya ciężko westchnęła i oparła głowę o twoje ramię. Patrząc prosto w księżyc zaczęła mówić.
-Kiedy byłam dzieckiem straciłam rodziców. I tak miałam dużo szczęścia w porównaniu z innymi sierotami - w końcu wychowywałam się w klanie Hyuga a my dbamy o swoich. Nie musiałam martwić się o to co następnego dnia zjem czy gdzie będę spać, gdyż miałam dom i opiekę. Mimo to tęskniłam za rodzicami. Jednak przygarnął mnie wujek. Był surowy ale uczciwy i opiekuńczy. To dzięki niemu porzuciłam ostatecznie marzenia o zostaniu aktorką i zdecydowałam się na drogę shinobi. Jego treningi przyniosły dobry skutek - w wieku 14 lat zostałam jouninem a teraz po 3 latach na tej randze jestem już bliżej seiei jounina niż zwykłego jounina. Kiedy Konoha napadła na Sunę byłam akurat na misji. Dowiedziałam się o wszystkim kiedy wróciłam. W ataku zginęło wielu wspaniałych shinobi w tym mój wujek.
Westchnęła i umilkła. Słychać było jak ciężko oddycha. Po chwili kontynuowała
-Wiesz może byłoby mi lżej gdyby zginął w obronie wioski albo na misji ale zginął podczas napadu na wioskę, z którą byliśmy sprzymierzeni! Przecież to do kurwy nędzy nie do pomyślenia!!! Jak można podstępnie napaść na wioskę, z którą jest się w sojuszu i to jeszcze w momencie kiedy jest pozbawiona swoich najlepszych obrońców!!! Od tej pory Hokage stał się dla mnie ostatnią szmatą, najgorszym śmieciem. Postanowiłam, że nie będę dłużej służyła pod rozkazami takiej osoby. Dlatego po śmierci wujka odczekałam pewien czas, następnie wzięłam kunai i przekreśliłam znak na mojej opasce oraz opuściłam wioskę. Resztę już znasz.
Zdjęła głowę z twojego ramienia a następnie spojrzała ci głęboko w oczy i się uśmiechnęła.
-A ty? Pamiętaj, że potrafię rozpoznać kłamstwo ;)
Kiedy odpowiedziałeś i zadałeś pytanie o dzień jutrzejszy dziewczyna przestała się uśmiechać i kiwnęła poważnie głową.
-Wiem co zrobię jutro. Pójdę do jaskini, którą wskazał nasz niedoszły porywacz i ukręcę łeb żmii. Mam tylko nadzieję, że sobie poradzę.
Umiejętności:

Awatar użytkownika
Yuichiro
Mistrz Gry
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » pn, 12 paź 2020, 10:10

Czyli jednak miałem racje i jej powód dezercji był taki sam jak mój. Miała dość naszego Hokage, który chyba coraz bardziej popadał w obłęd i w obliczu globalnego kryzysu wolał zaatakować sojusznika i to jeszcze podczas globalnego szczytu pokojowego.
-Moja historia jest nieco krótsza. Rodzice nie chcieli, żebym szedł drogą ninja i został shinobi. Dlatego dopiero niedawno skoczyłem akademii w ekspresowym tempie. A mój powód, jest z grubsza taki sam jak Twój. Mój ojciec i nauczyciel zginęli podczas ataku na sune. Dlatego zamierza być sam swoim panem i pomagać ludziom w potrzebie.- Jej słowa upewniły mnie w moim celu. -W takim wypadku jutro pójdziemy tam razem. Może nie wyglądam, ale potrafię posługiwać się bronią dystansową i nie wiele w tym odbiega od jounina. No to nie pozostaje nam nic innego jak się wyspać- Uśmiechnąłem się lekko.
-W sumie to, w jaki sposób przebudza się takim limit krwi. Kiedyś spotkałem pewną dziewczynę w mieście, która nawet nie wiedziała o swoim powiązaniu z klanem. A posiadała ten same dziwne oczy co ty.-

Awatar użytkownika
Yari
Mistrz Gry

Post autor: Yari » wt, 13 paź 2020, 20:11

Enya uśmiechnęła się smutno na twoje zapewnienia o pomocy przy eliminacji herszta grupy i pogładziła cię delikatnie po policzku.
-Dziękuję. Twoje wsparcie wiele dla mnie znaczy. Jednak zastanów się dobrze. Nie chciałabym cię narażać na niebezpieczeństwo. Ach właśnie! Zapomniałam podziękować ci za ratunek.
Zanim zdążyłeś zareagować nachyliła się i delikatnie pocałowała cię w usta. Następnie wstała i pociągnęła cię za rękę.
-Chodźmy już do obozu. Jak sam powiedziałeś trzeba się dobrze wyspać przed jutrzejszym dniem. Co do tej dziewczyny to sama nie wiem. Jest to raczej mało prawdopodobne żeby nie wiedziała o klanie a jeszcze mniej prawdopodobne żeby klan nie wiedział o niej. Nie chcę uchodzić tutaj za specjalistkę od spraw klanowych ale nasz klan naprawdę dba o swoją rodzinę i wątpię żeby taka sytuacja miała miejsce. Może po prostu dziewczyna cię okłamała?
Kiedy położyliście się spać dziewczyna już całkiem jawnie przytuliła się do ciebie i zapadła spokojnie w sen.
Umiejętności:

Awatar użytkownika
Yuichiro
Mistrz Gry
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » sob, 17 paź 2020, 15:49

Jej gest był bardzo miło, zrobiło mi się cieplej i serce jakby trochę szybciej biło. Czułem między nami chemie, ale zaskoczyła mnie swoją otwartością i tempo rozwijania naszej znajomości. Zastanawiałem się nad jej słowami, czy ona mogła mnie okłamać? Raczej niekoniecznie na własny oczy widziałem takie same źrenice i żyłki jak u niej. Może to po prostu jakiś bękart albo nieślubne dziecko porzucone w klasztorze.
-Widziałem na własne oczy te wasze źrenice i sposób walki. No ale mniejsza, po prostu byłem ciekawy. Może mieliście wspólnych dalekich przodków czy coś. Sam nie znam swojego drzewa genealogiczne. Po prawdziwych rodzicach mam tylko stary dziwny zwój z bardzo dziwny znaczkami. Moi przybrani rodzice bardzo o mnie dbali, dlatego nie ma co narzekać.- Wstałem i poszedłem z nią się położyć, spać. Rano przygotowałem i sprawdziłem, czy mam wszystkie potrzebne mi narzędzia. Poleciłem kupcom poczekać na nas do wieczora, gdybyś nie wrócili to lepiej niech jadą sami.

Awatar użytkownika
Yari
Mistrz Gry

Post autor: Yari » śr, 21 paź 2020, 13:24

Wszystko początkowo poszło bez jakichkolwiek komplikacji. Co prawda kiedy powiedziałeś, że wyruszasz z dziewczyna a kupcy żeby czekali na was do wieczora to jeden uśmiechnął się głupio pod nosem myśląc, że po prostu idziecie na randkę ale kiedy spojrzał na twoją poważną minę to zrozumiał swój błąd i skinął głową już z poważnym wyrazem twarzy.
Nadszedł więc już czas na waszą podróż. Ty sam byłeś całkiem nieźle wyposażony jeśli chodzi o narzędzia shinobi a Enya udowodniła, że wystarczą jej do walki gołe pięści. Ponieważ dziewczyna nie znała się najlepiej na geografii od samego początku podążała za twoimi wskazówkami. Po kilku godzinach podróży w szybkim tempie dotarliście bez jakichkolwiek przeszkód w pobliże góry. Teraz trzeba było pomyśleć jak uda się wam znaleźć wejście.
-Lepiej żebyśmy trochę odpoczęli przed akcją - powiedziała Enya. - Nie wiadomo co może na nas czekać w środku, powinniśmy dysponować pełnią sił.
Umiejętności:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Yuki no Kuni”