[Fab.C] Pierwszy śnieg.

Kraj Śniegu. Obecnie jego nazwa to tylko memento przypominające o dawnych czasach. W magiczny sposób, dzięki potężnemu urządzeniu używającemu energii słonecznej klimat został ocieplony. Śnieg i lód pozostały jedynie na najwyższych szczytach górskich. Tereny świetnie prosperują, rozwój gospodarczy jest niezwykle szybki. Mieści się tu niewielka organizacja shinobich, pozostała z mieszczącej się tu kiedyś wioski ninja. Chronią oni kraj przed złem tego świata. Ale! Dosłownie kilka dni temu, kryształ zasilający generator zaginął. Gdzie się podział? Czy został skradziony? Co stanie się teraz z Yuki no Kuni?
Awatar użytkownika
Yuichiro
Mistrz Gry
Organizacja: ZWR
Ranga: Nukenin
Wiek Postaci: 15
Wytrzymałość: Ichi Kaishi
Szybkość: Ichi Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi ++
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: Ichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ichi Kaishi
Kontrola Katon: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=12816
Kontakt:

Re: [Fab.C] Pierwszy śnieg.

Post autor: Yuichiro » pn, 2 lis 2020, 15:57

Nie powiem, było to całkiem miło. Aż przypomniała mi się zwykła szkoła, gdzie pełno było urodziwych pań. Enya wygląda mi ba bardziej skrytą niż otwarta, więc takie wyznanie musiało ją wiele kosztować. Zwłaszcza że wygląda na mocno zakłopotaną. Nigdy nie zastanawiałem się nad stały związek, lubiłem wolność. A zwykłe cywilki była czasami strasznie rozpieszczone i roszczeniowe. Może to z nią mógłbym coś stworzyć albo przynajmniej mogłaby mnie znieść na dłuższą metę. Uśmiechnąłem się, położyłem jej dłoń na głowie i pogładziłem włosy.
-Spokojnie nic złego się nie stało. Nie ma żadnego, jeśli przeżyjemy, tylko po prostu zaczniemy wspólnie spędzać czas. Tylko najpierw będzie trzeba odstawić tamtych handlarzy na miejsce. A później już nic nas nie będzie ograniczać. Ale raz na jakiś czas będzie trzeba zarobić trochę grosza. Jeżeli tak to cię frasuje, to odpowiem Ci. Nie, nie mam wybranki serca i nikt też na mnie nie czeka.- Przyciągnąłem ją do siebie i objąłem ramionami jej głowę. Bardzo nie lubiłem patrzeć na kobiece zły, od razu gorzej się czułem.
Odbijanie pocisków (1lvl) | Wytrzymałość psychiczna (1lvl) | Sztuka pieczętowania (1lvl) | Szybkie składanie pieczęci (1lvl) | Tworzenie Notek (1Lvl) | Douka(Naśladowca)

Awatar użytkownika
Yari
Mistrz Gry
Wioska: Iwa Gakure no Sato
Ranga: T. Chunin
Wiek Postaci: 18
Siła: Ichi Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi +
Zręczność: Ni Kaishi +
Kontrola Chakry: Ni Kaishi
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: http://www.ninjagaiden.pl/viewtopic.php?f=36&t=12846

Post autor: Yari » czw, 5 lis 2020, 23:11

Enya przytuliła się mocno do ciebie powoli się uspokajała. No cóż pora było wyruszyć w dalsza drogę. Co prawda do tej pory o tym nie myślałeś ale po twoich słowach można było wywnioskować, że i tobie Enya przypadła do gustu. W końcu odsunęła się od ciebie na krok i spojrzała ci prosto w oczy.
-Dziwnie to zabrzmi ponieważ z nas dwojga to ja mam znacznie wyższą rangę i umiejętności ale przy tobie czuję się taka bezpieczna. Wierzę, że mógłbyś mnie obronić od każdego niebezpieczeństwa. Ale... - wzięła głęboki oddech. - Mam złe przeczucia. Może powinniśmy się wycofać?
Wiatr rozwiewał delikatnie jej włosy i do twoich nozdrzy dotarł ich delikatny zapach. Przywodził on na myśl spokojne wieczory w domu przy kominku. Zapach, który wielu osobom, nawet shinobi kojarzy się z czasem radości i spokoju. Może rzeczywiście powinieneś odpuścić? Z drugiej strony czy możesz sobie na to pozwolić? Na tym świecie istniały setki, a może nawet tysiące osób, których los zależał od twoich a w zasadzie waszych działań. Czy mogłeś ich zawieść? Czy byłbyś w stanie spojrzeć w lustro gdybyś teraz się wycofał?
Spojrzałeś na Enye i dostrzegłeś w jej oczach, że czeka na to co powiesz. Decyzja co do dalszych działań należała tylko do ciebie.
Umiejętności:
Kowal lvl.1 || Sztuka kamuflażu lvl.1 || Tropienie lvl.1 || Pieczętowanie lvl.1 || Wytrzymałość psychiczna lvl.1

Awatar użytkownika
Yuichiro
Mistrz Gry
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » sob, 7 lis 2020, 11:48

Nie był to łatwy orzech go zgryzienia, rozumiałem jej argumenty i obawy. W końcu nie jestem super mocarzem, który pokona każdego. Nie mógłbym spać w nocy spokojnie wiedzą, że taki oprych dalej jest na wolności i wyżywa się na biednych podróżnych. Zwłaszcza że mogliśmy coś z tym zrobić. W głębi serca nienawidziłbym się za każdym razem jakby usłyszał, że ta banda kogoś skrzywdziła. -Też nie lubię niepewnych sytuacji. Ale jednak nie wiem, czy mógłbym być dalej tym samym człowiekiem jakby nie spróbował ich powstrzymać. Kierując się dobre malutkich nie można wybierać, kiedy jest nam wygodnie im pomagać, a kiedy nie. Bo wtedy to wszystko to tylko ułuda. Jeżeli sprawa zacznie obraca się na naszą niekorzyść to po prostu przygotujemy sobie drogę ucieczki, którą zaminujemy i po wyjściu zasypiemy wejście do jaskini. To powinno dać nam wystarczająco ilość czasu, aby bezpiecznie się wycofać.- Wiedziałem, że jest nieco rozbita, miała ogromny dylemat moralny. Stawiała swoje szczęście na szali, dla bezpieczeństwa podróżnych.
-Po wszystkim zatrzymamy się w gorących źródła i tam zaczerpniemy relaksujących, odnawiającej kąpieli. Zrobimy sobie małe wspólne wakacje i poznamy się lepiej.- W międzyczasie poprosiłem ją, żeby przekazała mi kajdanki. Mogą się przydać, jeżeli udam nam się założyć je jednemu z nich.
Odbijanie pocisków (1lvl) | Wytrzymałość psychiczna (1lvl) | Sztuka pieczętowania (1lvl) | Szybkie składanie pieczęci (1lvl) | Tworzenie Notek (1Lvl) | Douka(Naśladowca)

Awatar użytkownika
Yari
Mistrz Gry

Post autor: Yari » ndz, 8 lis 2020, 22:28

Enya nie wyglądała na przekonaną twoimi słowami ale kiwnęła głową na znak, że się zgadza.
-Jako kunoichi wielokrotnie ryzykowałam życie w służbie wioski i nie boję się śmierci. Jednak boję się o ciebie. Jeśli nie chcesz nie musisz tam iść - mogę ruszyć sama.
Następnie aktywowała Byakugan i zaczęła się wpatrywać w pobliską górę w czasie kiedy ty się przygotowywałeś. Po kilku minutach dezaktywowała swoje oczy i spojrzała ponownie na ciebie.
-Naprawdę dobrze się ukryli. Gdyby nie moje oczy raczej nigdy byśmy ich nie znaleźli - chyba, że z całym oddziałem tropicieli. Jest tylko jedna droga do wejścia do jaskini, które dodatkowo jest zasłonięte naturalnymi formacjami skalnymi. Przynajmniej po drodze nie ma pułapek. Jeśli chcesz możemy ruszać. To ostatni moment żeby się wycofać.
Umiejętności:
Kowal lvl.1 || Sztuka kamuflażu lvl.1 || Tropienie lvl.1 || Pieczętowanie lvl.1 || Wytrzymałość psychiczna lvl.1

Awatar użytkownika
Yuichiro
Mistrz Gry
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » wt, 10 lis 2020, 20:26

-Rozumiem, że się o mnie martwisz. Ale jakby mógłbym pozwolić Ci iść samej. Chyba nie do takiej mężczyzny coś poczułaś. Zresztą to ja nalegałem i od początku chciałem tutaj przyjść.- W międzyczasie, kiedy ona robiła zwiad, ja zająłem się przygotowanie zabezpieczenia. Wyciągnąłem ze zwoju 10 pustych notek i zacząłem przygotowywać standardowe wybuchające papierki.
- No dobrze jestem gotowy.- Wstałem i zebrałem przygotowane materiały wybuchowe. - Zanim wejdziemy do środka i nawiążemy walkę, przyczepi jej do sufity w przejściu. A teraz nadpisz te pięć swoją chakrą. Gdyby coś poszło nie po naszej myśli uciekaj i zasyp wejście.- Powiedziałem stanowczo i bez wyrzutów sumienia. To było zabezpieczenie jakby w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia ja nie był w stanie ich wysadzić. Później już bez słów skinąłem głową i byłem gotowy do akcji. Uważałem na wszystko, co mogło wywołać alarmujący dźwięk, jak i pułapki.

Awatar użytkownika
Yari
Mistrz Gry

Post autor: Yari » śr, 11 lis 2020, 20:05

Enya pokiwała głową z zamyśleniem i zabezpieczył pięć z notek swoją chakrą. Następnie ruszyliście w stronę wejścia do jaskini. Dziewczyna nie kłamała. Sama wędrówka nie należała do najłatwiejszych z racji tego, że nawet ścieżkę ciężko było dostrzec a co dopiero nią podążać. Bywało, że pozornie urywała się w martwym punkcie, by za zakrętem ponownie się pojawić. Bywały momenty, w których trzeba było przejść po pionowej ścianie ale dzięki Deakta Ki udało wam się pokonać te fragmenty ścieżki z łatwością.
Po kilkudziesięciu minutach stanęliście przed... litą ścianą.
-To tutaj - powiedziała Enya.
Podeszła do ściany po czym... zniknęła.
-No idziesz? - usłyszałeś jej naglący szept.
Kiedy zbliżyłeś się do skały zauważyłeś, że skały są tak do siebie dopasowane, że tylko z boku da się zauważyć wąskie wejście w głąb góry. Podążyłeś za głosem Enyi. Po zaminowaniu wejścia mogliście ruszyć dalej. Nie potrzebowaliście pochodni - z daleka dobiegał słaby blask a Enya z aktywowanym Byakuganem czuwała by po drodze nie napotkały wam nieprzyjemne przygody. W końcu stanęliście u wejścia do dużej pieczary. Za suto zastawionym stołem siedział chudy człowieczek i jadł. Na wasz widok odłożył udko kurczaka, które trzymał w rękach i podszedł nieco bliżej.
-Proszę, proszę - powiedział. - Kolejni rekruci? Szef jest w pieczarze obok ale raczej was teraz nie przyjmie. Możecie usiąść tam i poczekać - niedbałym ruchem ręki wskazał miejsce pod ścianą. - Uprzedzam jednak, że obecnie mamy tylu ludzi, że będziecie musieli wykazać się czymś wyjątkowym, by zostać przyjętym do naszej organizacji. Lepiej się postarajcie, gdyż w innym przypadku... No cóż - wymownym ruchem przejechał palcem po gardle
Umiejętności:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Yuki no Kuni”