[C+] Powrót do domu

Awatar użytkownika
Sora
Organizacja: Brak
Wioska: Kirigakure
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 17
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11855

Re: [C+] Powrót do domu

Post autor: Sora » pn, 27 sie 2018, 13:08

Podeszłaś do barmana i zapytałaś go, czy mają może jakieś wolne pokoje, jednocześnie zaglądając w menu i szukając czegoś, co zarówno zapełni Twój żołądek, jak i rozgrzeje organizm. Postanowiłaś złożyć zamówienie na gotowanego kurczaka i herbatę, co barman zapisał, po czym zniknął gdzieś na zapleczu. Gdy powrócił, miał już gotową herbatę, którą postawił tuż przed Tobą. Owszem, mamy wolne pokoju. Rzadko kiedy przybywają tutaj goście, to mała osada i raczej tylko rdzenna ludność tu przesiaduje, jednak zdarzają się takie wyjątki. Płatne 100 rou z góry, wliczyłem w to już koszt posiłku. Tutaj jest klucz, ostatni pokój po prawej. - powiedział, jednocześnie wyciągając rękę po zapłatę, po czym ulotnił się, by nalewać mężczyznom alkohol. Po około dziesięciu minutach dostałaś swoje jedzenie, mięso wydawało się świeże, podane było z odrobiną warzyw, między innymi marchewkami czy ziemniakami, oraz bułką. Szybko zaczęłaś jeść, żeby w brzuchu finalnie przestało Ci burczeć. Po paru minutach skończyłaś posiłek, dopiłaś herbatę i cóż... Właściwie, to mogłaś już iść na górę. Za oknem było już zupełnie ciemno, a i w barze została tylko trójka mężczyzn, wliczając w to barmana. Jeden z gości cały czas łypał na Ciebie okiem, strasznie dziwny typ, no ale nie podchodził, nie zagadywał, a do spojrzeń byłaś już przyzwyczajona. No ale nic to. Na górę prowadzą drewniane schody, a w przez korytarz prowadzi droga do sześciu pokojów, z czego jeden wynajęłaś Ty.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Michiyuuki
Ranga: Chunin
Szybkość: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi ++
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=252514#p252514

Post autor: Michiyuuki » śr, 29 sie 2018, 12:55

Nie lubiłam gapiów, ale życie nauczyło mnie ich ignorować. Przez takich, jak ten tutaj, albo i gorszych, musiałam zmienić miejsce zamieszkania. Kumogakure nie była zbyt tolerancyjna dla odmieńców, takich jak ja. Przez dziwne, niespotykane oczy byłam traktowana niczym trędowata. To, jednak była przeszłość, do której nie wracałam. Nie miałam również za bardzo za złe takiego zachowania nieznajomym. Ludzie boją się tego, czego nigdy w życiu nie widzieli. Ostrożność każe trzymać im się z daleka, a nie akceptować. Moje przemyślenia zostały przerwane przez barmana, który to przyniósł mi herbatę.
- Dziękuję - odebrałam klucz i schowałam go do kieszeni w spodniach. Następnie rozpoczęłam ucztę. Nie mogłam się już jej doczekać. Brzuch burczał mi tak głośno, że siedzący obok ludzie, mogli to bez problemu usłyszeć. Trochę wstyd, ale kto by się przejmował taką pierdołą i to w takim miejscu zapomnianym przez los, jak to. Kurczak okazał się bardzo dobry, dlatego też spałaszowałam go w zaledwie kilka minut. Wszystko popiłam na spokojnie letnią już herbatą i wytarłam po sobie usta. Poskładałam opustoszałe naczynia w jedno i odsunęłam od siebie, aby barman miał jak łatwiej po nie sięgnąć.
- Dobranoc - rzuciłam to do niego, to do pozostałych osób z grzeczności. Po tym ruszyłam do drewnianych schodów i udałam się na górę. Zjawiłam się w wąskim, długim korytarzu, z którego to prowadziło sześć odnóg do różnych pokoi, w tym jeden był mój. Przekluczyłam klucz w drzwiach i zrobiłam to znowu z drugiej strony, znajdując się już w środku. Usiadłam na łóżku, chcąc odetchnąć. Dla swojej wiadomości o sytuacji dookoła, postanowiłam ponownie użyć techniki, którą posłużyłam się w Kumogakure. Chciałam w ten sposób namierzyć wszystkich ninja dookoła oraz poznać ich poziom chakry.
Pokaż/Ukryj:
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Notki poziom 1 ° Tworzenie trucizn poziom 1 ° Czytanie śladów poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Sora

Post autor: Sora » śr, 29 sie 2018, 16:29

Kiedy już weszłaś do swojego pokoju i siadłaś na łóżku, mogłaś odetchnąć, jest miejsce do spania. Materac był bardzo wygodny i miałaś wrażenie, że jak tylko przyłożysz głowę do poduszki, to uśniesz w mgnieniu oka. Ostrożności jednak nigdy dość i przed tym postanowiłaś sprawdzić kilka rzeczy, a mianowicie obecność osób w promieniu pół kilometra oraz ich poziom chakry. Właściwie, to wyczułaś tylko mieszkańców, a co do zasobów tejże energii, to poza dwoma przypadkami wszyscy wypadali raczej blado. Jeden z nich oddalony był o jakieś 300 metrów, w zupełnie innym budynku i na pewno go wcześniej nie spotkałaś, zaś drugi... Był tuż pod Tobą, w barze. Nie był to raczej barman, a jeden z mężczyzn, który postanowił zostać na kolejną kolejkę. Cóż jednak, nic się nie zmieniało, a po chwili wyczułaś, że dwójka z dołu oddaliła się, mogłaś więc położyć się spać...
... Zostałaś obudzona w środku nocy, słysząc kroki na korytarzu. Podniosłaś się z łóżka i już miałaś ponownie użyć swojej techniki sensorycznej, kiedy do Twojego pokoju wpadły dwie zamaskowane osoby, z których jedna została przy drzwiach, a druga biegła w Twoją stronę. Chodź tu maleńka, zabawimy się troszkę! - krzyknął mężczyzna (teraz miałaś tego pewność), stojący przy wejściu, gdy jego koleżka był już dwa metry od Ciebie, wyciągając rękę z kunai w Twoją stronę. Czas na reakcję.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » śr, 29 sie 2018, 19:56

Wzięłam głęboki wdech i zamknęłam oczy, usadawiając się na boku. Tak zasypiało mi się najlepiej, a do tego miałam widok na wejściowe drzwi, co znacznie ułatwiało mi akcję w razie zagrożenia. Nawet nie zauważyłam, kiedy odpłynęłam w świat snów. Nie śniło mi się nic konkretnego, aczkolwiek było to przyjemne. Nie pamiętałam żadnej z wizji, jakich doznałam, ale byłam zła, że obudziły mnie czyjeś kroki. Brak zadowolenia zwykle oznaczał właśnie miły sen. Rozchyliłam powieki, a następnie przeszłam do siadu. Jeżeli rzeczywiście nie było tu nikogo wieczorem, nie widziałam powodu, dlaczego miałby ktoś korzystać teraz z usług hotelowych. Ten fakt wzmożył moją ostrożność i nie pozwolił się zaskoczyć. Nagle drzwi do pokoju się otworzyły. Za progiem stało dwóch dziwnych mężczyzn, który najwyraźniej chcieli się popisać, albo jak to określił jeden z nich "zabawić". Westchnęłam cicho z pożałowaniem dla ich czynów. Że też nie mogą truć dupy komuś innemu. Ja szanowałam i lubiłam swój spokój, a oni dla byle pretekstu go zakłócili. Powinni za to drogo zapłacić. Na szczęście cały ekwipunek miała zaraz przy sobie. Zwróciłam uwagę, że nie mogę dostrzec oblicza, ani jednego, ani drugiego nieznajomego. To był kolejny fakt, który zapewne mógł zdradzić mi wiele szczegółów.
- Łowcy głów? Kłusownicy? ANBU? - starałam się znaleźć im przydomek na podstawie domniemanych powodów tego całego ataku, ale na razie miałam zbyt mało informacji. Frontalny, otwarty atak, wyprowadzony bronią białą podpowiadał, że przeciwnik może się właśnie w tym aspekcie specjalizować. Zmrużyłam oczy i skoncentrowałam w swoich kończynach chakrę. Oczywiście wcześnie dobyłam do ręki tanto i przeszłam parę, wolnych kroków w bok. W który? W przeciwny, niż ten, w którym przeciwnik dzierży broń. Poprzez przyśpieszenie swoich ruchów, starałam się znaleźć nieco bliżej, nim ten w ogóle o takim czymś pomyśli. Dystans powinien się zgadzać na tyle, by znaleźć się obok wroga. Przy tym szukałam odkrytego punktu przeciwnika, a następnie w niego zaatakować z dbałością o to, by było to proste, ale też szybkie cięcie. Jeden, ostateczny cios, który miałby mądralę wykluczyć z walki. Oczywiście omijam wszelkie cięcia, bronie i tym podobne. Nie chcę przecież dostać niczym.
Pokaż/Ukryj:
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Sora

Post autor: Sora » czw, 30 sie 2018, 13:44

Dobyłaś do ręki swój miecz, po czym zaobserwowałaś stronę, w którą będzie chciał atakować przeciwnik i wykonałaś parę szybkich kroków w przeciwnym kierunku. W momencie, kiedy wiedziałaś, że jesteś już bezpieczna, wykorzystałaś chakrę przesłaną wcześniej do swoich dolnych kończyć i znacznie przyspieszyłaś, kończąc swój rajd nadzianiem napastnika na miecz. Usłyszałaś tylko krótki śmiech, po czym ciche puf i na jego miejscu pojawiła się gruba deska, użył techniki podmiany. Wtedy zza podpuchy wyleciał gościu, który do tej pory stał w drzwiach, również miał kunai w ręce i omijając przeszkodę w postaci miecza wbitego w Kawarimi, ciął Cie od góry do dołu. Trysnęła krew, a Ty poczułaś pulsujący ból nad i pod swoim lewym okiem, jednak mogłaś ustalić, że temu nic się nie stało i dalej widziałaś. Mimo to lepiej było nie ryzykować i nie otwierać powiek. Ruszyłaś z niemałym trudem mieczem i ugodziłaś mężczyznę w bok, który szybko odskoczył, jednak trzymał się w tym miejscu ręką. Ty suko... - wycedził przez zęby, z na korytarzu pojawił się mężczyzna, który niedawno użył techniki podmiany, lekko w szoku przez to, jak rozwinęła się sytuacja. Mimo że odniosłaś obrażenia, to przejęłaś inicjatywę.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » czw, 30 sie 2018, 14:03

Zacisnęłam zęby, czując na sobie presję czasu. Przyjrzałam się jeszcze raz bliżej przeciwnikowi po czym na niego ruszyłam. Plan wydawał się doskonały, nawet wszystko udało mi się zaplanować. Pech w tym, iż mój cel okazał się być sprytniejszym, aniżeli ja. W mgnieniu oka zniknął w kłębie chmur i nie musiałam za długo rozmyślać nad tym, co się stało. Jakiś chłystek nabrał mnie, chuninkę na najprostszą technikę podmiany, której dzieci uczą się w akademii.
- Kurwa! - krzyknęłam, a potem poczułam ból. Dym zniknął zbyt późno, abym cokolwiek mogła zrobić. Złapałam się za oko, zaciskając przy tym zęby, bowiem to tam zostałam zraniona.
- A więc chodzi im o moje oczy... - skwitowałam po czym cięłam przeciwnika tak mocno jak tylko umiałam. W wyniku tego, zraniłam go dotkliwie w bok. Tamten odskoczył, a na korytarzu zjawił się ninja od podmiany. Zmierzyłam jednego, a potem drugiego wzrokiem. Postanowiłam czym prędzej wydobyć z kieszeni kunai z wybuchową karteczką. Wiedziałam, że siła rażenia wybuchu będzie wielka, dlatego pozwoliłam sobie odsunąć się jak najdalej się dało, czyli w kąt pokoju. Przy skoku do tyłu posłałam niespodziankę w stronę przeciwników. Po tym dezaktywowałam notkę. Wzięłam czym prędzej wszystkie swoje rzeczy, wykorzystując zamieszanie i upewniłam się, że wszystko mam. Albo ich zabije, albo będę musiała się szybko ewakuować.

Fujin coś tam, ta na wybuch notki

Obrazek

Awatar użytkownika
Sora

Post autor: Sora » czw, 30 sie 2018, 14:26

Szybko obmyśliłaś plan, który polegał na wysadzeniu swoich przeciwników przy pomocy notki. Wyciągnęłaś kunai, na którego rękojeści zaczęłaś obwijać papierek, jednocześnie przesyłając do niego odrobinę swojej chakry. Tak przygotowany twór posłałaś w swoich przeciwników w trakcie oddalania się w róg pokoju, po czym użyłaś Fubaku Hojin i doprowadziłaś do wybuchu, który był całkiem pokaźny i miałaś pewność, że zabił mężczyznę, który przysporzył Ci problemów. Co stało się z drugą osobą? Poczekałaś chwilę, aż dym opadnie i... Nic, nie miałaś pojęcia gdzie aktualnie się znajduje. Po chwili w Twoją stronę poleciały jednak dwa shurikeny, oba chybiły, jednak miałaś pewność, że to nie koniec. Zabiłaś mojego kumpla suko, jeżeli chciałaś tylko jednego kutasa, to trzeba było to powiedzieć! W jego głosie słyszałaś pogardę, ale również zdenerwowanie. Dziwisz mu się? Liczył na szybką zabawę, a dostał w prezencie wyszkoloną kunoichi, takiego obrotu spraw na pewno się nie spodziewał. Przy użyciu swoich umiejętności sensora dojdziesz do wnioski, że czai się on na Ciebie na korytarzu, niemal przy drzwiach, jednak nie będzie tam czekał w nieskończoność.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » czw, 30 sie 2018, 14:51

Owijając notkę dookoła rękojeści ostrza, zastanawiałam się, czy mój plan w ogóle ma rację bytu. Przecież proces ten zajmie mi dobre kilka sekund, zaś w tym czasie wrogowie mogą coś wymyślić, albo co gorsza - zrealizować. Na szczęście wszystko szło po mojej myśli i żaden atak nie nastąpił. Postanowiłam wykorzystać przewagę nad mężczyznami i rzucić kunai w ich stronę. W tym samym momencie odskoczyłam i złożyłam [potrzebną do tego zabiegu pieczęć.
- Weź się w garść, jeszcze jeden - pocieszałam się faktem, że realizacja mojego planu zapewne przebiegnie pomyślnie. Jak szybko okazało się po słowach drugiego przeciwnika, tak też było. Automatycznie uśmiechnęłam się złowieszczo.
- Odetnę Ci go tuż przed samą śmiercią. Albo i zostawię Cię przy życiu, abyś pożył jeszcze trochę bez niego... - odrzekłam z przekąsem, ale i powagą w głosie. Nie zamierzałam popuszczać tego, że na mnie napadnięto, a tym bardziej, że się tak do mnie ktoś odzywa. Jako, że nie widziałam przeciwnika, postanowiłam użyć po raz kolejny swoich umiejętności sensorycznych. Dosyć szybko zlokalizowałam jego położenie, bowiem znajdywał się on za zakrętem. Nie tracąc czasu, jedną myślą aktywowałam mgłę, którą nałożyłam wieki temu między piersiami. Kiedy mleczna poświata była już gotowa, a powinna być po zaledwie sekundzie, wykonałam kolejny krok skrytobójcy, a mianowicie wyciszyłam swoje kroki. Tak oto podeszłam szybkim, aczkolwiek ostrożnym krokiem do progu, mając w ręku tanto. Po tym wbiłam jego ostrze wrogowi od dołu, tak jak też i obiecałam kilka sekund wcześniej. Jeżeli zacznie uciekać, będzie musiał to robić po omacku, bowiem znajdywaliśmy się w budynku, a mgła jest na prawdę gęsta o zajmuje dużą powierzchnię. On nie widzi nic, ja zaś zdaję sobie ciągle sprawę, gdzie on się znajduje.
Pokaż/Ukryj:

Obrazek

Awatar użytkownika
Sora

Post autor: Sora » czw, 30 sie 2018, 16:38

Twój plan był dobry, jednak miał pewną lukę, a mianowicie było to założenie, że mężczyzna będzie stał sobie w miejscu, kiedy Ty przystąpisz do próby pozbawienia go wacka. Jasne, mgła spowiła teren, ale on nie musiał obawiać się to, że go usłyszysz, a jedynie o ucieczkę jak najdalej. Inna sprawa, to jego znajomość terenu - jeżeli ten ktoś często tu przebywał, to nie miał problemu z odnalezieniem schodów nawet po omacku. Tak też się stało - usłyszałaś jak ktoś tupie po schodach, zbiegając na dół. Tam jednak również sięgała Twoja mgła, więc jedyne co uzyskał, to zwiększenie przestrzeni, w której będziecie się poruszać. Ponownie użyłaś swojej techniki sensorycznej, żeby zorientować się, jak wygląda sytuacja. Wychodziło na to, że osoba ta czekała na dole, przy jednym ze stolików, gdzie wcześniej siedziałaś Ty, zajadając sobie smacznie kurczaka. Cóż, wypadałoby zejść do niego i obciąć mi co nieco, tak jak obiecałaś!
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » czw, 30 sie 2018, 16:52

Zacisnęłam zęby z myślą o zemście. Już tak się na nią napaliłam, że po prostu musiałam jej dokonać. Facet bezczelnie zakłóca mój sen, chce gwałcić, a potem ma pretensje, że ginie. No chyba żarty sobie ze mnie robił. Jeżeli to miał być jakiś śmieszny wkręt to mu wcale nie wyszło. Wtem udało usłyszeć mi się kroki. Należały do nikogo innego, jak do mojego przeciwnika. Szuja zamierzała zwiać bez pożegnania? Oj, co to, to nie. Od razu ruszyłam za nim biegiem. Teraz nie przykładałam uwagi do tego, czy mnie słyszy, czy też nie. Może i błędnie, bowiem kierowałam się emocjami, a nie rozsądkiem. Nie zmieniało to, jednak faktu, że facet definitywnie dzisiaj straci co najmniej przyrodzenie, jak nie coś więcej.
Pokierowałam się schodami na dół, lecz tam już wrócił mi zdrowy rozsądek. Z powrotem skoncentrowałam w stopach chakrę, chcąc tym samym wyciszyć swoje kroki. Panowała wszędzie mgła, a wiele osób zapewne zadawało sobie pytanie "co właściwie się dzieje?". Szczególnie biedny barman, który być może zaraz będzie świadkiem krwawej jatki.
Nie zwlekając już dłużej, do wiodącej ręki pochwyciłam dwa kunai'e, którymi cisnęłam w swój cel, by mieć pewność, że już mi nie ucieknie. Celuję oczywiście w nogi, aby odechciało mu się zbędnych ucieczek. Po tym zataczam delikatne koło, aby mężczyzna ponownie nie znał mojej pozycji i w końcu finalnie wymierzam cięcie od dołu prosto w jego największy skarb.

Obrazek

Awatar użytkownika
Sora

Post autor: Sora » czw, 30 sie 2018, 17:20

Postanowiłaś podążyć za mężczyzną, uznając, że zachował się bezczelnie i przypłaci to przynajmniej przyrodzeniem, a jeżeli zdecydujesz, że czymś więcej, to też nie będzie miał możliwości narzekać - chciałaś się stać Panią jego losu i nie dopuszczałaś do siebie żadnego innego scenariusza i mało kto by Cie za to winił. Schodziłaś schodami, uważając, by nie przesadzić z możliwościami wyciszającymi swojej techniki, jednak ta umożliwiała Ci zrobienie to w miarę sprawnie. Miałaś jeszcze przed sobą dwa schodki, namierzyłaś więc delikwenta, który wydawał nie ruszać się z miejsca, już rzucałaś kunai, kiedy tu nagle... Skrzypienie. Technika nie zabierała Twojej wagi, a schody nie były aż tak solidne, zresztą jak to w restauracji na wygwizdowie. W tym momencie mężczyzna ruszył się, jednak usłyszałaś ciche kurwa, więc Twoje ostrze przynajmniej go musnęło, nie było źle. W tym momencie jednak poczułaś bardzo mocny podmuch powietrza, który odepchnął Cie na ścianę, przysparzając o lekki ból lewego barku, jednocześnie rozrzedzając mgłę, tak, że powstała widoczność na około 5 metrów. Przeciwnik znajduje się 12 metrów na wprost od Ciebie, co wiesz dzięki swojej technice sensorycznej.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » czw, 30 sie 2018, 17:54

Już wszystko było dobrze, gdyby nie te cholerne schody. Przy ostatnich dwóch coś zadziało się w konstrukcji, przez co drewno skrzypnęło, a przeciwnik zorientował się, że na niego idę. Mimo to, udało mi się rzucić dwa kunai'e. Mężczyzna nie pozostał mi dłużny i już po chwili uderzył we mnie podmuch mocnego wiatru. Poczułam jak unoszę się do góry, aby przelecieć zaledwie kilka centymetrów w tył i wylądować na ścianie. W sumie miałam szczęście, bo gdyby nie to usytuowanie, zapewne odleciałabym dalej i nabawiła się gorszych obrażeń. Ból barku był jeszcze do zniesienia, tym bardziej, że nic gorszego, aniżeli zwichnięcie, czy stłuczenie nie wchodziło w grę. Jako medyk wiedziałam co to oznacza i umiałam sobie z tym poradzić. Już nie raz spotkało mnie, czy to jedno, czy to drugie.
Od razu zeskoczyłam w dół, omijając dwa schodki. Zaczęłam główkować jak zaatakować. Podmuch powietrza zapewne zapewnił mojemu przeciwnikowi jakąś widoczność, podobnie jak mi. Na szczęście nie była ona na tyle duża, aby mógł mnie dostrzec. Ponownie miałam przewagę, bo wiedziałam, gdzie ten się znajduje. Złożyłam potrzebne do najprostszego ninjutsu pieczęci. W tym momencie stworzyłam replikę, będącym jutsu, którego uczą się dzieciaki w akademii. Jeżeli on nabrał mnie wcześniej na podmianę, teraz ja sobie z niego zaszydzę. Zaczęłam podążać łukiem, aby przypadkiem mnie nie dostrzegł, a klona wysłałam, by biegł wprost na mężczyznę. Wszystko miało dziać się w trakcie mojego prawdziwego ataku, nadchodzącego z tyłu. Wtedy też dotarłam do przeciwnika i wbiłam moje tanto w jego upragnione klejnoty, na które tak bardzo się czaiłam. On miał skupić się na nieprawdziwym obrazie mojej osoby.

Obrazek

Awatar użytkownika
Sora

Post autor: Sora » czw, 30 sie 2018, 18:39

Postanowiłaś nie przejmować się bólem barku, dochodząc do wniosku, że nie może to być nic poważnego i skupiłaś się na tym, żeby dorwać swojego przeciwnika. Stworzyłaś niezbędne pieczęci do Bunshin no Jutsu, po czym wysłałaś swoją replikę i wysłałaś ją, by biegła prosto na złoczyńce, samemu zaś zaczęłaś poruszać się po łuku, by zajść go od tyłu. Tak jak planowałaś, mężczyzna skupił się na Twoim klonie, jednak tym samym zmienił nieco pozycje, kiedy celowałaś swoim tanto i przebiłaś mu udo na wylot. Krzyknął głośno i składając pół pieczęci posłał na Ciebie kolejny podmuch wiatru, ponownie rozrzedzając mgłę i odpychając Cie do tyłu. Tym razem przeleciałaś parę metrów, uderzając plecami o ścianę i już czułaś siniaki, które zaczynają się tworzyć. Niemniej, w takim stanie Twój przeciwnik jest w stanie poruszać się niemal jak osoba upośledzona, jednak Twoje tanto pozostało wbite w jego nodze i próbuje sobie tej chwili z tym jakoś poradzić. Dzieli Cie od niego jakieś pięć metrów, dzięki adrenalinie jesteś w stanie dalej poruszać się z pełną sprawnością.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » pt, 31 sie 2018, 11:39

Plan, mimo, że nie poszedł do końca po mojej myśli, przyniósł jako-tako upragniony sukces. Już nie musiałam się martwić o to, że złoczyńca jakimś cudem ucieknie mi z pola walki. Musiałby zrobić coś na prawdę spektakularnego, bądź zawołać posiłki, by wyrwać się z mojej pułapki. To, zaś wydawało się zbyt nieprawdopodobne. Klon zaraz po ciosie zniknął, podobnie jak mgła. Nie potrzebowałam już chować się przed moją zwierzyną, bowiem była zbyt bardzo zdezorientowana. Na mojej twarzy zagościł triumfalny uśmieszek, podpowiadający bandycie, co zaraz się z nim stanie. Nie przejmowałam się barmanem, ani innymi gapiami. Jeżeli ktoś odważy się wtrącić, najwyżej podzieli los mojej ofiary. Niestety, bądź też i stety, mężczyzna zdążył złożyć jakąś pieczęć, przez co posłał na mnie kolejną, wietrzną falę. Poleciałam do tyłu i trzasnęłam o ścianę, tworząc w niej niewielkie wyżłobienie. Pęknięty tynk dał znać o tym, że uderzenie nie było wcale takie lekkie.
- Że też masz na to siłę. Poddaj się, bo i tak zaraz stracisz życie. Po co odwlekać ten moment? - starałam się zabić morale przeciwnika. Po tym splunęłam krwią i zamierzałam dalej ruszać do ataku. Dzieliło nas zaledwie pięć metrów i zamierzałam to wykorzystać. Tym razem, jednak się nie śpieszyłam. Dobyłam jeden z noży po czym zaczęłam spokojnym krokiem iść w stronę celu. Otarłam wolną dłonią krew z ust po czym przybrałam szatański uśmiech. Z taką raną facet nieszybko będzie się poruszał, a i jego czas zdawał się być policzony.
- Wyciągając ostrze z nogi, wywołasz krwotok, który trudno będzie powstrzymać nawet wprawnym medykom. Wiem co mówię - po tych słowach znajdywałam się już metr od mężczyzny. Wtedy też po raz kolejny skupiłam chakrę w swoim ciele, aby zbliżyć się przyśpieszonym ruchem do ofiary. Na sam koniec postanowiłam się zlitować i celując w szyję, starałam się poderżnąć gardło bandyty. Przy tym wszystkim zachowałam na prawdę niepokojąco spokojną mimikę. Gdyby próbował się bronić, omijam ciosy, lecz jako karę za opór, wybieram bardziej newralgiczne miejsce, w którym będzie umierał powoli i w cierpieniach.

Shunshin znowu.

Obrazek

Awatar użytkownika
Sora

Post autor: Sora » pt, 31 sie 2018, 12:13

Odczułaś nieco ostatnie podrygi mężczyzny w postaci techniki Fuutonu, jednak szybko pozbierałaś się do kupy i postanowiłaś ruszyć ku niemu, przy okazji serwując mu kilka słów. Ten w tym czasie zdołał jednak wyjąć Twoje tanto i... Przebić się na wylot w okolicy podbrzusza. Następnie wykonał jeszcze kilka ruchów, co wyglądało jak pewnego rodzaju seppuku. Kiedy do niego podeszłaś, ten dławił się jeszcze krwią, ledwo dysząc, zostało mu co najwyżej kilkanaście sekund życia. Mimo to na jego twarzy widziałaś pogardliwy uśmieszek, jakby chciał powiedzieć, że finalnie to nie Ty go zabiłaś. Najwidoczniej miał jakieś problemy z rolą kobiet w tym świecie, ale co Cie to obchodziło? Wyszłaś zwycięsko z pojedynku, a gdyby nie samobójstwo, to zaliczyłabyś dwa trupy tej nocy. Jedyne czego zostałaś pozbawiona, to chora satysfakcja, no ale nie można mieć wszystkiego. Był środek nocy, a Ty narobiłaś sporo bałaganu w tak małej i spokojnej wiosce. Usłyszałaś, jak w drzwiach ktoś kręci kluczem, bo po chwili wpaść do środka. Był to barman z... Policją? Na pewno czymś w tym rodzaju. Obaj mocno zdegustowani byli tym, co zobaczyli, jednak Ty szybko wytłumaczyłaś im, co tak naprawdę tutaj zaszło, nie pomijając trupa w swoim pokoju, którego lekko przysmażyłaś. Wszystko to zostało spisane do notatnika przez mężczyznę, który pilnował porządku, po czym podziękował Ci za współpracę. Cóż, trochę niefortunnie skończył się (a może zaczął?) ten Twój powrót do domu, ale co poradzić... Takie żyćko.

____

Koniec.
+Wytrzymałość Psychiczna level 2 (odejmij PR)
+600 rou (odjąłem 100 za wynajem pokoju)
+30 PR
+10 PS
Pokaż/Ukryj:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawy”